Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky to jsou dneska zprávy :-( @sajusinka Teda to snad ani neni možný, to bych byla fakt nas...á!!!To v tom maj takovej bordel či co??? @twigik Lucí a jakou barvu jsi sháněla?Já jen že se tam za 14 dní chystám taky tak abych tam nejela zbytečně :-( To je zas den, soucítím s váma :-(
Odpovědět
Profilova fotka
To je hrozný holčiny :( už vidím že za chvíli budu na řadě s něčím já :( Jinak Andrej ještě jednou děkuji za to že můžu udělat ty obaly na čoko na tvůj způsob :) Jsou opravdu decentní a krásný :)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik teda to je taky nemilé... :-( ja bych tam tedy nechtěla jít pěšky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky když se to vezme druhý strany tak ještě že to neodřekli měsíc před.... ]-( Tak dneska už to snad budou lepší zprávy... @andrej_ka Nemáš vůbec zač, já na to žádnej patent nemám :-)
Odpovědět
scháněla jsem tmavší růžovou, ono to dost klame, pakkdyž se to rozloží, tak je světlá. chtěla jsem úplně tu světlou a po rozložení byla skoro bílá. maj hafec ale ta co se mi šikne tak zrovna jen dvě role. ach jo!
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Ahá, tak to jo...Doufám, že zelený tam maj dost :-) Lucí tak jestli by tam tu růžovku měli až tam pojedu, tak ti jí můžu vzít. Jen bys mi musela napsat kód nebo jiný označení :-) Nebyl by v tom problém.
Odpovědět
no já bych jí radši vybrala sama, páč těch růžových odstínů měli asi 3 nevím zda bych ti to dobře popsala:-) mám ji vytipovanou jinde uvidíme:-) ale děkuju:-) ale můžeš pak jen mrknout zda jí tam fakt mají:-) myslím že to má bych C008, neobšívaná ale:-) oni měli obšívanou:-) zelenejch maj nasakry:-) tak se mi číhni a já do té doby mrknu jinde:-)
Odpovědět
AHOJ HOLKY, NASLA JSEM JEDNU STRANKU, KDE MAJI KRASNE VECI A ZA DOBRY PENIZ, TAK JUKNETE, TREBAS TAM I NAJDETE INSPIRACI. http://www.lightinthebox.com/wholesal... MAJ TAM KRASNE BOTKY I ZAVOJE ZA POLOVICNI CENY JAK U NAS
Odpovědět
Profilova fotka
penenko skákavá co to je??? :-D :-D http://www.lightinthebox.com/1-Layer-...
Odpovědět
@kristyn.g: NO TAK TO JE DRSNY A TEN CERVENY ZAVOJ TAKY
Odpovědět
holky to musím mít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik fakt? :-D tak to jsem tedy zvědavá co ti na to řekne skoromanžel :-D @sajusinka ten červenej je jak na svatbu s upírem a ta šošolka :-D by mě zajímalo kdo to kupuje..
Odpovědět
Článek se načítá
Kristý to byl vtip prosím tě:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik jasně, pochopila :-) holky když se podívate na obrázek toho našeho sálu, myslíte že by se tam hodil červený koberec když bychom si pujčili? Aby to nebylo takový "suchý" :-) budeme tam mít asi čtvrtinu židlí co je tady (35 z 90židlí) tak aby to nevypadalo moc "holý"? http://www.beremese.cz/fotoblog/krist...
Odpovědět
Profilova fotka
jak se sem v kládaj ty obrázky to fakt nevim :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ten odkaz je tenhhle http://www.beremese.cz/fotoblog/krist...
Odpovědět
@kristyn.g Myslim si,že by tam červený koberec krásně vyniknul a zase by se to ozvláštnilo. Já bych do něj teda šla :-)
Odpovědět
to by mi Tomáš dal, s takovou mašlí na hlavě:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik no Milan mě taky, řekl by určitě že vypadam jako slepice :-)) @nicky25 že jo :-)) Nejdřív jsme si říkali že akorát dáme nějaké květinový ikeban na stůl a koupím nějaké pěkně pero na podpis ale ten koberec by mohl být parádní... Nebudou ale ty židle vypadat s tim kobercem jako pěst na oko? Zase mohly být horší... Povlaky na židle už by bylo asi zbytečný ale nad tim kobercem fakt uvažuju..
Odpovědět
já jsem taky pro, byl by moc hezkej!
Odpovědět
@kristyn.g Já bych se toho vůbec nebála. Bude to vypadat krásně,až po tom červeném koberci půjdeš v těch krásných šatech :-) . Mě by se do kostela taky líbil,ale mě se tam nehodí,protože budeme mít bílo-fialkovou výzdobu,tak to by bylo moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik děkuju za názor. Začnu zjištovat na kolik by přišel
Odpovědět
Profilova fotka
určitě by se tam ten červený koberec hodil, oživil by to :) Kristý :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jo, to jsem zvědavá co mi na to řekne Milan :-) Ale snad se mu to taky bude líbitl. Pak budeme muset někoho poprosit jestli nám to tam přichystá a pak zase sbalí a odnese.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Ahojky Kristý, poslala jsem ti něco do interního emailu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Milanovi se to líbí, a v Naiv pujčují za 400 tak to pujčíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je dobře Kristý,ted jsme se s přítelem bavili o organizaci přes den, kdo jak řekne že má vyjít z baráku atd a mám z toho docela strach :( nevím jestli poprosit nějakou mojí kamarádku aby byla u toho nebo já nevím :(
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik pro Tebe něco v růžové barvě :) partymania
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka jo to bych asi kamarádku poprosila, ja mam kamošku organizátorku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem zpět :-) Včera jsem se vrátila ze služebky - paráda :-) sice jsem naspala za ty dva dni asi tak 5 hodin za noc, ale stálo to za to :-) v úterý jsme měli po školení firemní posezení a večeři, vše na účet firmy která nás zvala, k tomu mraky slivovice, jako obvykle jsme to s kolegyní z Hradce a naší šéfovou zavírali, ostatní odpadli po večeři, my tam skoro do dvou, sami, ale paráda, pak zas vstávat na další školení a dom - sme byli až skoro u Olomouce, ale parádní.. @sajusinka tak to je teda pěkně drzý od nich - a to jsem svědek, pamatuju si že vám řekli do pondělka že máte dát vědět kolik lidí, to jsem zaslechla.. My si to zamluvili minulej tejden rovnou, možná budu ještě doobjednávat jeden pokoj, ale uvidim, pokud nebude tak je to celkem jedno.. Jinak jaký boty maji nebo nemaji být na to kašlu, já mám 178, ale podpatky mít nemůžu, max. nějakej malinkej, ale lítat po obchodech a schánět se mi nechce, šaty budu mít až na zem takže si myslim že může být úplně jedno jaká mam...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?