Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
díky holky za info:-) já mám svou výzdobu, ani nevím zda mají do naší barvy - neptala jsem se, a to budete mít za nějaký příplatek nebo ne? hranatý C?:-) to je hustý:-))) my budeme mít večer sele a pak ty mísy a miniřízečky:-) panáky mi platit nebudeme, večer bude ještě více lidí a to my nedáme. a všichni to chápou tak v poho:-)
Odpovědět
@twigik no jasny, tak kdyz na to proste nejsou prachy, tak se nepokaknou, to je jasny a neni to o tom, se prijit zlejt. co se tyče výzdoby meli tam tmavsi zelenou a nasi bordovou,za vyzdobu nic platit nebudem, tak jsem rada aspon se neco malo usetri
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g přesně - ráno si umyju vlasy a schnou mi ještě večer, já bych bez fénu nemohla být... Gumičky to samý - jen hodně natahovací, jiný ozdoby nepřipadaji v úvahu.... A taky když jdu někam se střihat do novýho salonu tak se tam podivujou a nechápou tolik vlasů :-D @twigik Ta moje kamarádka bydlí někde u čb a ta její známá co střihá je přímo z čb, bydlí kousek od nás, ale salon má asi jinde(pokud ho teda má, jestli nečeše jen tak doma) , to fakt nevim, ani nevim jak se jmenuje nic... @sajusinka tak to je fakt dobrý :-D A my si jště říkali že byste mohli mluvit s tou špringlovou nahlas, aby to pak nemusela opakovat nám... ;-) A právě sem se usmívala když jsem zalechla že budete chtít taky ty mísy, guláš a řízečky :-D My budeme mít v barvě lososový a to řekla že tam nemaji, tak stejně to mam už nakoupený asi od října :-D A tu kapsu pani Milerové jsem měla taky - tak tu dáme ale bez nivy a hub, jen se šunkou a eidamem, každej houby a nivu nejí, opečený brambory měli taky moc dobrý... My budem platit pivo 10, nealko pivo, limo, džusy, matonku a kafe, víno rozlejvaný (taky nám říkala že maji i ty dražší po lahvích,ale to ne) a panáky a cíga si bude platit každej sám.. Na přípitek šampaňský, já cinzano nesnášim...
Odpovědět
nazdárek, tak jdu z města a opět bez bot...asi nakonec je koupím v obchodě střevíce a více, maj i www,tak mrkněte.maj akce tak vyjdou tak na 1600kč. bojim se že ty od vietnamců co mě tam hnala kámoška nevydrží a začnou mě tlačit a já zbytek dne budu knučet a modlit se at je už po...:-) co jinak holky, co budoucí manželé, jak to prožívají oni???
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik ja jsem si zkoušela v tom střevíce a více v praze a talčili mě, jsou jen na štíhlé nožky a já mam plochou nohou, takže mi to nejde... Když neseženu na veletrhu v diplomatu nebo v nějakém obchodě (obcházím na podívanou docela často a nic..) tak si je objednám přes akces.cz dámské a navolim si podpatek a barvu a i šířku nohy... da se zvolit typ co je na parket i mimo něj. Vyjdou mě ale na cca 1900kč... tak když nic jiného neseženu tak budou. Je to hruza s botama..
Odpovědět
to máš pravdu je to děs. já mám hubenou nohu tak asi nebude problém:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si je koupim za 490 v deichmanu, balerínky... Tak já mizim, jedeme na služebku do středy, tak sem mrknu zas ve čtvrtek.. Tak se mějte krásně, papa
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez páčko, já si v daicmanu zkoušela taky takový s provlíkanou stužkou ale dřeli mě na patě :-( takže ty ne. Pak měli pěkný v humaniku jedny bílý ale něměli ve 42 většinou maji 36,38.... Ted jak potřebuju ivory tak to bude ještě horší...
Odpovědět
mě teda všichni říkaj že balerínky na svatbu ne, až pak popř. tak nevím:-(
Odpovědět
@petulabrez no my jsme jeli rovnou ze stavby, tak jsme byli jak smudly :-D jeste jsem rikala, aby si nerekli, ze jsme nejaky socani. Ale obe dámy byly moc ochotne. Co se týče kapsy, tak to taky dame s eidamem a mozna k tomu stouchany brambory. Svickovou pry jinou nedelaji,takze tu jejich jsem zavrhla. Prípitek sampus, rikala, ze to i vyjde levneji. Stejnak je to nahoda, skoda, ze jsem te nepoznala :-)
Odpovědět
na kolik holky vyjde ta kapsa? třeba s těma bramborama?
Odpovědět
@twigik 98 kapsa 30 kč příloha
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@twigik No u nás se to zatim moc neprožívá...občas mám pocit, že to Toma vůbec nezajímá :-D Jinak s botkama máte holky pravdu, nikde nic, a co teprve když chci saténový růžový a ještě k tomu s pidi podpatkem...v čr zřejmě k nesehnání :-( ach jo...já při nejhoršim půjdu v balerínkách, stejně pod šaty není vidět, takže ať si každej říká co chce...já stejně vyšší boty mít nemůžu, už teď jsem o 1cm vyšší než Tom ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
joo a dnes dorazila kravatka - je úžasná, i Tomovi se líbí, takže spokojenost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Ježíšku, všichni toho naplkají, co by se kolem svatby mělo a nemělo. Já budu mít baleríny, jelikož mám 185 cm a každej mi může políbit šos :) Hlavně si, prosím, vezmi, co chceš a nenechávej si nikým blbnout hlavu :)
Odpovědět
v poho holky, klídek:-)
Odpovědět
jo jinak můj Tomáš mi řek že to řeším někdy až moc - no nevím co bysme vše měli kdyby to bylo na jeho aktivitě. a to otom vůbec nemluvím, schválně se snažím. :-) takže je to asi všude stejný Andrej:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik já taky určitě na svatbu balerínky ne, možná až někdy večír ale to ještě i tak uvidím :)
Odpovědět
Profilova fotka
Andrej tak kravatka už dorazila a řikáš že je úžasná jo? Já o ní také přemýšlím,ale v té fialové barvičce, jukala jsem na ní jak jsi mi napsala, tak jsem jukala i že jí mají na aukru za kup ted a jsou opravdu úžasný tyhle kravaty :) Holčiny jukněte mi na ní a napištš mi, jestli by se hodila k tmavě lesklému šedivému obleku s proužky a hodně světloulinkou šampáň (krémové) košili ? aukro
Odpovědět
Profilova fotka
nebo jsem jí našla ještě v téhle variantě aukro
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka Andrej, jj dorazila a fakt sem za ní ráda :-) Mají samo různé odstíny, ta fialková je úžasná, mě se líbí ta první, ve stejnym dezenu jako máme my :-) Určitě se to hodit bude, kravatka v barvě svatby bude 100% super :-) Ikdyž teď mě napadá aby se netloukla ta bílá s tou krémovou....možní že by bylo u tebe úplně nejlepší mít jednobarevnou kravatu... @renfri tak tak :-) @twigik Je to tak, všude stejný, já už si tu přece taky stěžovala, že si Tom myslí, že to moc řešim, atd...prostě to ignoruju, takový ty drobnosti mu ukážu jen občas až když je hotovo...kravata se mu líbí....oblek už má, takže on nic už řešit nemusí :-) Já ho nenutim, občas má náladu a sám se ptá co a jak, ale jinak má dost svojí práce, tak ho tim moc neprudim :-) Chlapi to prostě nechápou a většině je to jedno, holky to chtěj mít pěkně připravený po svym :-) Ale nakonec budou určitě nadšený až jim to svatebčani budou chválit, tak se budou pyšnit jak maj šikovný nevěsty - manželky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka já bych řekla že se ke krémové košili hodit nebude. leda že bys našla kravatu s kremovým proužkem. Ja jsem včera zkoušela jestli by se k šatum hodil bílej závoj. Ty šaty jsou hodně světle krémové, vypadají skoro bíle ale když se k nim dá čistě bílá tak vypadají jako by byly zaprané... takže mam objednaní závoj ve slonové kosti jako jsou šaty. Stejně tak budeme ženichovi kupovat krémovou košili.
Odpovědět
Holky, tak ted jsem se vytočila do nepřičetnosti. Z našeho penzionu mi dnes pani oznamila, ze uz maji plne ubytovani a to jsme meli do vcerejska dat vedet, jestli chceme zamluvit cely penzion, dokud maji jeste volno., tak jsme napsali, ze chceme zamluvit cely, protoze nam pijedou i lidi z prahy a ona napise, ze mame smulu, ze uz maji plno? No takze muj tomas nasratej a ja taky. Nevite nekdo o penzionu, kam se vejde kolem 90 lidi, dole je restaurace a nahore ubytovani? diky moc.
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka tak to hodně naštvě :-(
Odpovědět
cože? to nevěděla včera??? no to je hnusný teda!
Odpovědět
ježiši mám ten samý penzion
Odpovědět
no je to na prdel, protoze jak pani rikala, tak lidi nejsou moc privetivy, kdyz je tam svatba, ze prudi, ze je tam hluk a ze cisnici taky nejsou moc ochotni, tam zustavat, kdyz maj rano pak vstavat. takze bych nerada, aby nas tam nekdo v jedenact vyprudil, ze je tam hluk a konec zabavy.Ach jo, proc se musi vzdycky neco podelat
Odpovědět
my no naštěstí máme mimo hlavní sezonu a to tam moc lidí nebývá, takže pohoda:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny děkuju Vám moc za radu :) Jinak to by mě taky dost naštvalo s tím penzionem :( ale tak věděla o tom že tam budete mít svatbu a měli jste dát do včerejšího dne vědět jak jste se rozhodli, tak do té doby snadka taky měla počkat s ubytováním jiných hostů, vždyt svatba je snadka pro ně větší kšeft nebo ne ?
Odpovědět
tak já byla dneska v canee a pěkně mě naštvali. odté mojí barvy co jsem si vybrala měli jen dvě role.a to mi tam sironií řekli at si vyberu co chci ževšeho mají dost a pak s ironií žejsem si blbě vybrala. nikdy víc tam. a tojsem tam jela busem a pak pěšky, mazec - hodinu cesta.fuj!:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?