Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
mileli: děkuji za tip a radu:-) andrejko: pěkný, pěkný, pěkný!!!! šikulka si:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju Luci, snažila jsem se :)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem v pátek byla zkoušet šatky. Hned bych šla znova, byla to paráda. Dala jsem fotky do albumu, tak kdo chce, jukněte. Jinak objednaná jsem byla v Avalonu, tam jsem měla vybrané šaty,ale měly moc dlouhou vlečku, takže nakonec nic. Pani taky moc ochotná nebyla. Ukázala mi dvoje a konec. Fotit se tam nesmí. Až když si ty šaty zamluvíš a platí se tam pulka záloha. Pak jsme šly neobjednané do Nunace. Pani moc ochotná. Podle katalogu jsem si vybrala ten rybí střih. Byly krásné,ale pohyb omezený. Pak na mě navlékla ještě dvoje. Nakonec jsem se zamilovala do těch, jak mají přes rameno ten ornament,ale měly už šlehačkovou sukni a to jsem nechtěla. Kdybych si nevybrala jinde, tak bych se pro ně vrátila. Pak jsme šly do Natali. Pani taky moc ochotná. Nakonec jsem si vybrala tam, Ten úplně poslední model na fotkách. Všechny mé poradkyně se na nich jednoznačně shodly. Jsou lehounké a jednoduché a to jsem přesně chtěla. Takže láska na první pohled. Byly uplně nové, tak je paní po mě i pojmenovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka Ahojky, všechny ty šatečky jsou nádherný ale ty jak jsi si vybrala Ti taky moc slušíí, hlavně se v nich musíš cítit a jinak co se týče salonu v Nuance a Natali jsou opravdu ochotní a může se tam fotit, ale Avalon to je hrůza, taky jsem tam byla. Ale nakonec mám šatečky z Nuance zamilovala jsem se tam do těch šatečků hnedka na první pohled :)
Odpovědět
koukám že každá máme jiné zkušenosti:-) já mám z Avalonu a jsem spokojená, paní ochotná...:-) ale zase by to bylo o ničem kdybysme měli všechny z jednoho salonu ne:-))) já jsem teda spokojená!:-)
Odpovědět
každá máme zkušenosti různé :-) . Já mám třeba zamluvené šaty v Nuanci a když jsem se tam ted byla koukat,jestli jim nepříšlo ještě něco jiného,tak mě paní docela odbyla,až jsem čučela,tak si říkám,že třeba neměla den,tak tenhle týden půjdu na druhý pokus :-) . Chtěla bych tam zkouknout i nějaké svatební oznámení,vůbec nemám představu,ale snad se mi bude něco líbit :-)
Odpovědět
nicky25: souhlasím s tebou!!!!:-) pravda každý nemá někdy svůj den!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem byla v Avalonu a byly tam dvě paní a obě moc milé a ochotné.. Jinak jsme včera byli v restauraci domluvit předběžně tu svat. hostinu - byla tam před námi jedna slečna s přítelem a taky domlouvali svatbu - nebyl to někdo z vás? :-D Pani Milerová je úžasně milá, ta druhá taky celkem, předběžně jsme domluvili jídlo, počet lidí, atd. atd. - jinak stoly tam nejdou ani do T ani do U ale do C (my máme asi 47 lidí takže to jinak prý nejde) - nejdřívě že budem sedět s rodičema jakoby nahoře v tom ocásku, ale mě se to doma rozleželo, protože bysme pak byli od těch na druhým konci dost daleko tak asi budem sedět vprostředku toho C - jakoby v tom těle jestli rozumíte a budeme mít zbytek příbuzenstva po obou stranách stejně daleko.. Ukázali nám i pokoj kam ubytovávaji novomanžele, moc hezký to ubytování... Na tanec bude taky celkem dost místa, takže si myslim že to bude v poho...
Odpovědět
Peti já ti nevím ,ale mě teda paní Milerová říkala že nám to udělají do U. proč mi to teda řeklakdyž to nejde, nechápu. mě teda fakt klepne!!!! jak je to s výzdobou ses ptala? a uzavřou vám to celý? co budete mít za raut a jídlo? a cenově jste se nějak domluvili, chtějí nějakou zálohu?
Odpovědět
Profilova fotka
Možná myslela U ale jako takový hodně otevřený ten prostředek - jakoby do toho C... Protože jak je to tam úzký tak kdyby bylo klasický U tak by tam nemohla obsluha... Jinak výzdobu přivezeme den předem a vyzdobí jak si budem přát, dovolí nám dovézt sladký a slaný, jinak všehno ostatní budeme mít od nich, hospoda bude uzavřená celá, jen říkala že pokud tam bude někdo jinej ještě ubytovanej tak že mu třeba večeři udělat musí, ale to by jedl venku mimo nás... K obědu předkrm klasická rolka, pak polívka a pak opečený brambory a kapsu se sýrem a šunkou (včera jsem jí tam měla a je moc dobrá), pak kolem pátý šestá guláš+miniřízečky - to si dá každej sám, nebude to že v šest se bude jíst hormadně, ale kdo budem mít chuť, a pak třeba kolem osmý deváty studený mísy - salámová, sýrová, zeleninová - já je chtěla na stůl už odpoledne, ale je to prej blbost, každej bude po obědě přecpanej a pak jak bude teplo tak by se to hned zkazilo a okoralo, tak to necháme takhle... Zálohu chtějí dopředu max 50%, ale to je asi na dohodě s nima, třeba 30% myslim nebude problém... Jídlo jí všechno napíšu a udělá nám předběžnou kalkulaci.. A kolik máte Luci lidí? Pokud máte třeba 30 tak klasický U pujde...
Odpovědět
my máme právě 43lidí, takže asi taky nepujde:-) no to neva:-) nějak to vymyslím:-) my chceme bud táborskou baštu nebo nějakou krkovičku po selsku nebo nějak tak:-) ty jo to abysme tam taky někdy sjeli, máme to za chvilku, vy dýl a už to máte skoro zařízené:-)
Odpovědět
jo a my to ještě budeme mít tak že nebudeme platit alkohol, vy jo? to my bysme se nedoplatili teda.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@twigik no říkala Milerová že je super že to řešíme takto dopředu, ža kdyby byly nějaký změny atd. tak je pořád dost času na to... Ale to nechápu že tvrdí něco jinýho teda... No hlavně aby to bylo pak vše OK a stejně po tom obědě až se začne pařit tak každej bude posedávat různě...
Odpovědět
no jasně to jo, já že už dělám zasedací pořádek tak ještě že si to řekla. tak to my se tam někdy v únoru vypravíme:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja tajně objednala dkouhý ivory závoj na ebay. Milanovi by se to nelíbilo. tak ty co mám bydu prodávat.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g ty máš víc těch závojů že budeš prodávat? :-D já nemam ani jeden, ale už vim jakej chci :-)
Odpovědět
já si ho půjčím ze salonu. Peti kam ty půjdeš ke kadeřnici?
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez Jojo, mam bílej, kterj sem si koupila už na podzim ale ten se mi k šatum hodit nebde (já sem puvodně chtěl jen šaty bílé) pak mam jeden co jsem dostala k těm šatům - takovej světle ivory nebo tak něco vyšívanej korálkama ale ted jsem si objednala dlouhej bez vyšívání. Takže budu prodávat minimálně ten bílej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik já mam kamarádku a ta chodí k nějaký její známý, viděla jsem jeden účes co dělala jedný holčině na maturák a měla ho moc krásnej a za 150Kč, což je úžasná cena, tak pujdu k ní až mi to tam ta kamarádka domluví prý už jí o mě i říkala a ta kadeřnice bydlí kousek od nás takže mě pujde učesat ke mně domu.. A prý je i hodně šikovná tak snad si se mnou poradí (nejdřív teda pujdu na zkoušku) - mam hoooodně hustý vlasy, navíc celkem silný, tak snad si poradí :-)
Odpovědět
@petulabrez Tak ty hustý vlasy ti závidím,já si budu muset nechat vlasy asi napřed prodloužit
Odpovědět
Profilova fotka
@nicky25 no ono neni ani pořádně co - když jsem byla malá měla jsem vlasy pod zadek, ale jak jich mam fakt hodně tak z toho bolela strašně hlava - jedna kadeřnice mě nechtěla na maturák ani učesat že z mojich vlasů nic za účes nejde, jen rovný (nechtělo se jí s tim dělat) a jiná udělala účes krásnej.. tak doufám že tahle si s tim poradí... ono to vypadá jako docela pěkně, když vidim že maji holky vlasy v culíku a prosvítá jim kůže na hlavě to se u mě nestane, já si udělám culík a to je teda mega silnej culík :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez Peťul to je pravda...já mám taky hustý a dlouhý a je fakt, že mi vůbec nedržej tvar, takže vlny mám třeba jen dvě hodiny a pak to zplihne....a na maturák mi dělali drdol a večer sem donekonečna vyndavala vlásenky :-D Je to krásný, ale mě už to háro ani mejt nebaví :-/ Po svatbě jdu na mikádo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a mam taky husté vlasy a taky mě to nebaví mejt :-D ono se to blbě oplachuje a meje a i sušení trvá hrozně dlouho. Ted to je ale lepší, protože mi vlasy tak o 40% prořídli. Nevim čím to ani u lékaře mi nic neřekli... doufám že mi řídnout už nebudou. Ale mám jich stále víc než kdejaká slečna co vidím na ulici. @petulabrez taky v kadeřnictví se dycky divily a chodili se kadeřnice na mě dívat když mi mila vlasy :-D To se tenkrát vlasy ještě moc neprostřihávali, pak jsem si je nechávala hodně prostřihávat aby nebyly tak těžké. Od té doby co jsem se nastěhovala do Prahy mi vlasy řídnou. S těma culíkama taky mam zkušenosti. Ale vubec ne příjemné. Musela jsem mít jen speciální gumičky co se hodně natahovaly a byly dlouhé. Do normálních se mi ty vlasy vubec nevešly abych to aspon dvakrát přetáhla... ani spony ani skřipce jsem nemohla nosit... jen takový ty obří :-D jojo není to žádnej med... ale dokud ti nevypadávaj tak jako mě, tak bud ráda ;-) Já jsem ted z toho docela dlouho špatná :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tedy mYla vlasy :-D a určitě se tam ještě hrubky najdou... se stydim
Odpovědět
Holky mam pro vas tip na saty.. jestli teda jeste nevite.. na strankach slevo(tecka)cz kdyz date filtr na modu, tak tam je nabidka od svatebni agentury na saty v hodnote 15000 za cenu 8000 maji tam moc pekne saticky.. a jestli je nechcete pujcovat.. tak je to idealni sance :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g :-D Jo jo, mě jeden čas dost vypadávaly...je to stresem :-/ Já vždycky když sem u ségry v salonu a přemejšlim o radikálním zkrácení, tak se podívám vedle na ty ženský co si nechávaj prodlužovat vlasy za desetitisíce, a hned mě to přejde když vidim jak nevěřícně koukaj, že jsou ty vlasy moje :-) Taky je to moje asi jediná přednost, ale bohužel mě nebaví si je každej den upravovat, takže vypadám jak kdybych zrovna vstala :-D Ale po svatbě, na léto to určitě shodim - už to chce změnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a já mam změnu jak mi rostou :-D páč já nosila vlasy nakrátko, sice ne uplně na kluka. Musela jsem si ted zvyknut že si je furt přilehávám , zavírám do zipu a skřípám do podpaždí :-D
Odpovědět
Peti a ta kamarádka je kde???
Odpovědět
@petulabrez To jsme asi byli my, ja jsem si rikala, ze jsi mi povedomá :-D
Odpovědět
Holky, co mají svatbu na bezdrevě. Byli jsme tam v sobotu, já jsem měla kapus paní Milerové a tomáš měl veprový plátek s brokolici a sýrovou omáckou. Obojí bylo moc dobré. Jinak paní Milerová je moc příjemná,ale všechno jsme řešili s paní špringlovou, ta to tam ma na starosti. Tvar stolu nam taky rekla do tvaru C,ale pro predstavu hranaté C, z cehož nejsme zrovna dvakrát odvařená,ale jinak to tam nejde. Máme moc lidí. Výzdobu řešit nemusim, mají naší barvičku, takže bud nám bylo řečeno, že si to v pátek můžu nazdobit sama nebo nám to v sobotu ráno oni udelají. Pokoje jsou krásné. Ukázala nám všechny druhy. Budeme pronajimat cely penzion, takze nam tam nebude nikdo cizi prudit, rikala, ze nekdy je to problem no. Jidlo jeste promyslime,ale bude taky gulasek a minirizecky. ale nechceme to prehanet, vim, ze na kazde svatbe zbylo hrozne moc jidla. Takze syrove misy, salamove, par veci sladkych ovoce zelenina a par lahudek, jinak nic. Co se tyce alkoholu,tak asi udelame to, ze dame na vyber jen z nekolika druhu, zbytek bude schovany, sice tam panaky maji za dobrou cenu,ale nechci za chlast dat 50 000, to nedavno platila moje kamaradka. se malem prevratila, kdyz ji dali ucet. Jinak si uz nevybavuji dalsi informace.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?