Menu Forum

Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

19. zář 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
Registrovala se 4. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 1619 příspěvků. Má 13 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
Registrovala se 4. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 1619 příspěvků. Má 13 přátel.
 koukám že každá máme jiné zkušenostiemoticon já mám z Avalonu a jsem spokojená, paní ochotná...emoticon ale zase by to bylo o ničem kdybysme měli všechny z jednoho salonu neemoticon)) já jsem teda spokojená!emoticon
30. led 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nicky25
1
Registrovala se 5. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 213 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
nicky25
1
Registrovala se 5. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 213 příspěvků. Má 2 přátele.
 každá máme zkušenosti různé emoticon . Já mám třeba zamluvené šaty v Nuanci a když jsem se tam ted byla koukat,jestli jim nepříšlo ještě něco jiného,tak mě paní docela odbyla,až jsem čučela,tak si říkám,že třeba neměla den,tak tenhle týden půjdu na druhý pokus emoticon . Chtěla bych tam zkouknout i nějaké svatební oznámení,vůbec nemám představu,ale snad se mi bude něco líbit emoticon
30. led 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 nicky25: souhlasím s tebou!!!!emoticon pravda každý nemá někdy svůj den!emoticon
30. led 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
Registrovala se 21. září 2010 na beremese.cz. Přidala 235 příspěvků. Má 6 přátel. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
Registrovala se 21. září 2010 na beremese.cz. Přidala 235 příspěvků. Má 6 přátel. Region České Budějovice.
 Taky jsem byla v Avalonu a byly tam dvě paní a obě moc milé a ochotné..
Jinak jsme včera byli v restauraci domluvit předběžně tu svat. hostinu - byla tam před námi jedna slečna s přítelem a taky domlouvali svatbu - nebyl to někdo z vás? emoticon Pani Milerová je úžasně milá, ta druhá taky celkem, předběžně jsme domluvili jídlo, počet lidí, atd. atd. - jinak stoly tam nejdou ani do T ani do U ale do C (my máme asi 47 lidí takže to jinak prý nejde) - nejdřívě že budem sedět s rodičema jakoby nahoře v tom ocásku, ale mě se to doma rozleželo, protože bysme pak byli od těch na druhým konci dost daleko tak asi budem sedět vprostředku toho C - jakoby v tom těle jestli rozumíte a budeme mít zbytek příbuzenstva po obou stranách stejně daleko.. Ukázali nám i pokoj kam ubytovávaji novomanžele, moc hezký to ubytování... Na tanec bude taky celkem dost místa, takže si myslim že to bude v poho...
30. led 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 Peti já ti nevím ,ale mě teda paní Milerová říkala že nám to udělají do U. proč mi to teda řeklakdyž to nejde, nechápu. mě teda fakt klepne!!!! jak je to s výzdobou ses ptala? a uzavřou vám to celý? co budete mít za raut a jídlo? a cenově jste se nějak domluvili, chtějí nějakou zálohu?
30. led 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
 Možná myslela U ale jako takový hodně otevřený ten prostředek - jakoby do toho C... Protože jak je to tam úzký tak kdyby bylo klasický U tak by tam nemohla obsluha... Jinak výzdobu přivezeme den předem a vyzdobí jak si budem přát, dovolí nám dovézt sladký a slaný, jinak všehno ostatní budeme mít od nich, hospoda bude uzavřená celá, jen říkala že pokud tam bude někdo jinej ještě ubytovanej tak že mu třeba večeři udělat musí, ale to by jedl venku mimo nás... K obědu předkrm klasická rolka, pak polívka a pak opečený brambory a kapsu se sýrem a šunkou (včera jsem jí tam měla a je moc dobrá), pak kolem pátý šestá guláš+miniřízečky - to si dá každej sám, nebude to že v šest se bude jíst hormadně, ale kdo budem mít chuť, a pak třeba kolem osmý deváty studený mísy - salámová, sýrová, zeleninová - já je chtěla na stůl už odpoledne, ale je to prej blbost, každej bude po obědě přecpanej a pak jak bude teplo tak by se to hned zkazilo a okoralo, tak to necháme takhle... Zálohu chtějí dopředu max 50%, ale to je asi na dohodě s nima, třeba 30% myslim nebude problém... Jídlo jí všechno napíšu a udělá nám předběžnou kalkulaci..

A kolik máte Luci lidí? Pokud máte třeba 30 tak klasický U pujde...
30. led 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 my máme právě 43lidí, takže asi taky nepujdeemoticon no to nevaemoticon nějak to vymyslímemoticon
my chceme bud táborskou baštu nebo nějakou krkovičku po selsku nebo nějak takemoticon ty jo to abysme tam taky někdy sjeli, máme to za chvilku, vy dýl a už to máte skoro zařízenéemoticon
30. led 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 jo a my to ještě budeme mít tak že nebudeme platit alkohol, vy jo? to my bysme se nedoplatili teda.
30. led 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
 @twigik no říkala Milerová že je super že to řešíme takto dopředu, ža kdyby byly nějaký změny atd. tak je pořád dost času na to...
Ale to nechápu že tvrdí něco jinýho teda... No hlavně aby to bylo pak vše OK a stejně po tom obědě až se začne pařit tak každej bude posedávat různě...
30. led 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 no jasně to jo, já že už dělám zasedací pořádek tak ještě že si to řekla. tak to my se tam někdy v únoru vypravímeemoticon
30. led 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2266 příspěvků a 4 alba. Má 63 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2266 příspěvků a 4 alba. Má 63 přátel. Praha, Region Praha.
 tak ja tajně objednala dkouhý ivory závoj na ebay. Milanovi by se to nelíbilo. tak ty co mám bydu prodávat.
30. led 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
 @kristyn.g ty máš víc těch závojů že budeš prodávat? emoticon já nemam ani jeden, ale už vim jakej chci emoticon
30. led 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 já si ho půjčím ze salonu. Peti kam ty půjdeš ke kadeřnici?
30. led 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 @petulabrez Jojo, mam bílej, kterj sem si koupila už na podzim ale ten se mi k šatum hodit nebde (já sem puvodně chtěl jen šaty bílé) pak mam jeden co jsem dostala k těm šatům - takovej světle ivory nebo tak něco vyšívanej korálkama ale ted jsem si objednala dlouhej bez vyšívání. Takže budu prodávat minimálně ten bílej emoticon
30. led 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
 @twigik já mam kamarádku a ta chodí k nějaký její známý, viděla jsem jeden účes co dělala jedný holčině na maturák a měla ho moc krásnej a za 150Kč, což je úžasná cena, tak pujdu k ní až mi to tam ta kamarádka domluví prý už jí o mě i říkala a ta kadeřnice bydlí kousek od nás takže mě pujde učesat ke mně domu.. A prý je i hodně šikovná tak snad si se mnou poradí (nejdřív teda pujdu na zkoušku) - mam hoooodně hustý vlasy, navíc celkem silný, tak snad si poradí emoticon
30. led 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nicky25
1
fotoportrét
fotoportrét
nicky25
1
 @petulabrez Tak ty hustý vlasy ti závidím,já si budu muset nechat vlasy asi napřed prodloužit
30. led 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
 @nicky25 no ono neni ani pořádně co - když jsem byla malá měla jsem vlasy pod zadek, ale jak jich mam fakt hodně tak z toho bolela strašně hlava - jedna kadeřnice mě nechtěla na maturák ani učesat že z mojich vlasů nic za účes nejde, jen rovný (nechtělo se jí s tim dělat) a jiná udělala účes krásnej.. tak doufám že tahle si s tim poradí... ono to vypadá jako docela pěkně, když vidim že maji holky vlasy v culíku a prosvítá jim kůže na hlavě to se u mě nestane, já si udělám culík a to je teda mega silnej culík emoticon
30. led 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
Registrovala se 29. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 516 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Region Český Krumlov.
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
Registrovala se 29. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 516 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Region Český Krumlov.
 @petulabrez Peťul to je pravda...já mám taky hustý a dlouhý a je fakt, že mi vůbec nedržej tvar, takže vlny mám třeba jen dvě hodiny a pak to zplihne....a na maturák mi dělali drdol a večer sem donekonečna vyndavala vlásenky emoticon Je to krásný, ale mě už to háro ani mejt nebaví :-/ Po svatbě jdu na mikádo emoticon
31. led 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 @a.n.d.r.e.a mam taky husté vlasy a taky mě to nebaví mejt emoticon ono se to blbě oplachuje a meje a i sušení trvá hrozně dlouho. Ted to je ale lepší, protože mi vlasy tak o 40% prořídli. Nevim čím to ani u lékaře mi nic neřekli... doufám že mi řídnout už nebudou. Ale mám jich stále víc než kdejaká slečna co vidím na ulici.

@petulabrez taky v kadeřnictví se dycky divily a chodili se kadeřnice na mě dívat když mi mila vlasy emoticon To se tenkrát vlasy ještě moc neprostřihávali, pak jsem si je nechávala hodně prostřihávat aby nebyly tak těžké. Od té doby co jsem se nastěhovala do Prahy mi vlasy řídnou. S těma culíkama taky mam zkušenosti. Ale vubec ne příjemné. Musela jsem mít jen speciální gumičky co se hodně natahovaly a byly dlouhé. Do normálních se mi ty vlasy vubec nevešly abych to aspon dvakrát přetáhla... ani spony ani skřipce jsem nemohla nosit... jen takový ty obří emoticon jojo není to žádnej med... ale dokud ti nevypadávaj tak jako mě, tak bud ráda emoticon Já jsem ted z toho docela dlouho špatná emoticon
31. led 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 tedy mYla vlasy emoticon a určitě se tam ještě hrubky najdou... se stydim
31. led 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
postxz (34 r.)
Registrovala se 20. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 60 příspěvků. Region České Budějovice.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
postxz (34 r.)
Registrovala se 20. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 60 příspěvků. Region České Budějovice.
  • Neví, kdy bude svatba
 Holky mam pro vas tip na saty.. jestli teda jeste nevite.. na strankach slevo(tecka)cz kdyz date filtr na modu, tak tam je nabidka od svatebni agentury na saty v hodnote 15000 za cenu 8000 maji tam moc pekne saticky.. a jestli je nechcete pujcovat.. tak je to idealni sance emoticon
31. led 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
 @kristyn.g emoticon
Jo jo, mě jeden čas dost vypadávaly...je to stresem :-/
Já vždycky když sem u ségry v salonu a přemejšlim o radikálním zkrácení, tak se podívám vedle na ty ženský co si nechávaj prodlužovat vlasy za desetitisíce, a hned mě to přejde když vidim jak nevěřícně koukaj, že jsou ty vlasy moje emoticon Taky je to moje asi jediná přednost, ale bohužel mě nebaví si je každej den upravovat, takže vypadám jak kdybych zrovna vstala emoticon Ale po svatbě, na léto to určitě shodim - už to chce změnu emoticon
31. led 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 @a.n.d.r.e.a já mam změnu jak mi rostou emoticon páč já nosila vlasy nakrátko, sice ne uplně na kluka. Musela jsem si ted zvyknut že si je furt přilehávám , zavírám do zipu a skřípám do podpaždí emoticon
31. led 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 Peti a ta kamarádka je kde???
31. led 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sajusinka
6
Registrovala se 14. října 2010 na beremese.cz. Přidala 123 příspěvků, 4 alba a 1 článek. Má 5 přátel. Momentálně Praha, Region České Budějovice.
  • Svatba byla 11. června 2011
    Hluboká nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
sajusinka
6
Registrovala se 14. října 2010 na beremese.cz. Přidala 123 příspěvků, 4 alba a 1 článek. Má 5 přátel. Momentálně Praha, Region České Budějovice.
 @petulabrez To jsme asi byli my, ja jsem si rikala, ze jsi mi povedomá emoticon
31. led 2011 ve 12:53  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sajusinka
6
fotoportrét
fotoportrét
sajusinka
6
 Holky, co mají svatbu na bezdrevě. Byli jsme tam v sobotu, já jsem měla kapus paní Milerové a tomáš měl veprový plátek s brokolici a sýrovou omáckou. Obojí bylo moc dobré. Jinak paní Milerová je moc příjemná,ale všechno jsme řešili s paní špringlovou, ta to tam ma na starosti. Tvar stolu nam taky rekla do tvaru C,ale pro predstavu hranaté C, z cehož nejsme zrovna dvakrát odvařená,ale jinak to tam nejde. Máme moc lidí. Výzdobu řešit nemusim, mají naší barvičku, takže bud nám bylo řečeno, že si to v pátek můžu nazdobit sama nebo nám to v sobotu ráno oni udelají. Pokoje jsou krásné. Ukázala nám všechny druhy. Budeme pronajimat cely penzion, takze nam tam nebude nikdo cizi prudit, rikala, ze nekdy je to problem no. Jidlo jeste promyslime,ale bude taky gulasek a minirizecky. ale nechceme to prehanet, vim, ze na kazde svatbe zbylo hrozne moc jidla. Takze syrove misy, salamove, par veci sladkych ovoce zelenina a par lahudek, jinak nic. Co se tyce alkoholu,tak asi udelame to, ze dame na vyber jen z nekolika druhu, zbytek bude schovany, sice tam panaky maji za dobrou cenu,ale nechci za chlast dat 50 000, to nedavno platila moje kamaradka. se malem prevratila, kdyz ji dali ucet. Jinak si uz nevybavuji dalsi informace.
31. led 2011 ve 13:06  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 díky holky za infoemoticon já mám svou výzdobu, ani nevím zda mají do naší barvy - neptala jsem se, a to budete mít za nějaký příplatek nebo ne?
hranatý C?emoticon to je hustýemoticon))
my budeme mít večer sele a pak ty mísy a miniřízečkyemoticon
panáky mi platit nebudeme, večer bude ještě více lidí a to my nedáme. a všichni to chápou tak v pohoemoticon
31. led 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sajusinka
6
fotoportrét
fotoportrét
sajusinka
6
 @twigik no jasny, tak kdyz na to proste nejsou prachy, tak se nepokaknou, to je jasny a neni to o tom, se prijit zlejt. co se tyče výzdoby meli tam tmavsi zelenou a nasi bordovou,za vyzdobu nic platit nebudem, tak jsem rada aspon se neco malo usetri
31. led 2011 ve 13:53  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
 @kristyn.g přesně - ráno si umyju vlasy a schnou mi ještě večer, já bych bez fénu nemohla být... Gumičky to samý - jen hodně natahovací, jiný ozdoby nepřipadaji v úvahu.... A taky když jdu někam se střihat do novýho salonu tak se tam podivujou a nechápou tolik vlasů emoticon

@twigik Ta moje kamarádka bydlí někde u čb a ta její známá co střihá je přímo z čb, bydlí kousek od nás, ale salon má asi jinde(pokud ho teda má, jestli nečeše jen tak doma) , to fakt nevim, ani nevim jak se jmenuje nic...

@sajusinka tak to je fakt dobrý emoticon A my si jště říkali že byste mohli mluvit s tou špringlovou nahlas, aby to pak nemusela opakovat nám... emoticon A právě sem se usmívala když jsem zalechla že budete chtít taky ty mísy, guláš a řízečky emoticon My budeme mít v barvě lososový a to řekla že tam nemaji, tak stejně to mam už nakoupený asi od října emoticon A tu kapsu pani Milerové jsem měla taky - tak tu dáme ale bez nivy a hub, jen se šunkou a eidamem, každej houby a nivu nejí, opečený brambory měli taky moc dobrý... My budem platit pivo 10, nealko pivo, limo, džusy, matonku a kafe, víno rozlejvaný (taky nám říkala že maji i ty dražší po lahvích,ale to ne) a panáky a cíga si bude platit každej sám.. Na přípitek šampaňský, já cinzano nesnášim...
31. led 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 nazdárek, tak jdu z města a opět bez bot...asi nakonec je koupím v obchodě střevíce a více, maj i www,tak mrkněte.maj akce tak vyjdou tak na 1600kč. bojim se že ty od vietnamců co mě tam hnala kámoška nevydrží a začnou mě tlačit a já zbytek dne budu knučet a modlit se at je už po...emoticon
co jinak holky, co budoucí manželé, jak to prožívají oni???
31. led 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš