Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
ahojky holky tak já mám spodní prádlo - slonovou kost, krajkové, pěkné, stejně to pod šatama nebude vidět tak neva že nejsou bílé. holky POMOC!!!! kamarádka ta kadeřnice mi vybouchla - bude ještě na mateřské.máte tip na kadeřnici v čb? jsem z toho zoufalá:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Ty šaty jsou skutečně naprosto luxusní! Dělají Ti krásnou postavu a celkově pěkný :))
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri děkuju :-) fakt jsem hrozně šťastná z nich :-) už sem se bála že ty 15 nic nepředčí
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Lucí mám opravdu šikovnou kamarádku kadeřnici z ČB, jestli chceš můžu Ti na ní dát kontakt a je z ČB a popřípadě mám ještě jednu moc šikovnou, která je taky z ČB :)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik a v nějakém saloně by ti nepmohli?
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik myslím kadeřnickém...
Odpovědět
kristý. to asi pomohli no:-))) Andrejko a kde sídlí ta tvoje kamarádkaz čb??? díky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik tak těch tam bude asi spousty, žádná panika :-D
Odpovědět
chci nějakou, nakteré budounějaký reference, nechci jít naslepo...
Odpovědět
Profilova fotka
já z ČB uvažuji o studiomiracle.cz myslím že jsem to tu viděla někde na beremku v nějakém albu.
Odpovědět
děkuji Kristý za tip. holky myslíte že je blbý mít prádlo ve slonové kosti pod bílé šaty??? mám ho v albu, koukněte. krásně sedí
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Lucí já myslim že ne, to ti nikde koukat nebude, takže to určitě nevadí... Kdyby jsi po svatbě prodávala ten cilindr tak mi prosím písni, nikde nemůžu sehnat nějakej za přijatelnou cenu, tak kdybys ho pak chtěla prodávat vzpomeň si na mně prosím... :-N My jak máme doplňky do lososova tak ten by nám šel - ale to jen kdyby sis ho nechtěla nechat na památku...
Odpovědět
Článek se načítá
můžeš s ním počítat, určo ho nechci!:-) tak pokud ho chceš tak žádnej nekupuj, ju:-) jinak děkuju za názor:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik já myslim že to vubec nevadí :-) klidně mužeš mít i tělové barvy. Když nebude nikde koukat :-)
Odpovědět
holky děkuju:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Ahojky, taky si myslim, že to neva...když stejně neni vidět a bude až o svatební noci :-) Lucí ještě vím že si tu spousta holek chválilo kadeřnici Pavlu Irro z čb... @andrej_ka na mimibazaru si zadej kravata beytnur...
Odpovědět
:-) jen doufám že mi nebude vylejzat, jinak du bez, korzet je vystuženej:-) jinak děkuji za tip:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Luci, ta moje kamarádka sídlí v ČB na Máji za Penny marketem. Je tam kadeřnictví :) a je opravdu moc šikovná hodně češe na svatby a stříhá, melíruje, barví a fouká atd taky výborně, alespon já jsem s ní spokojená a jinak s tím prádýlkem to nevadí, jak píšou holky, nebude to stejně nikde vidět :)když budeš chtít dám ti na tu mojí kamarádku číslo :)
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a Děkuju Andrej :)
Odpovědět
andrejko tymyslíš to kadeřnictvíjak je v těchdřevěných domečkách?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci nevím jestli se tomu dá přesně řikat dřevěné domečky, ale je to za Penny marketem a tomu jak tam je to kadeřnictví se říká Verneovka, a je tam tabák, herna, pečivo a naproti je hospoda s hernou a lavičky tak jestli myslíš to, tak to myslíme obě dvě :) jinak to prádlo je nádherný, ty ramínka jsou odepínací? Kolik Tě stálo a kde jsi ho koupila ? Já mám také jedno vyhlídnuté, tak se tam taky budu muset dojít juknout :)
Odpovědět
no tam jsem se nechala česat jednou a moc to nedopadlo:-( česala mě tam blondýnka z trhových svinů. ale třebatam chodí ségrasesynem a dobrý, od nikoho jiného se nenechá:-) ale ségru tambarvily asi před 3 měs a měla alergii jak prase. takže tam asi ne. a ta druhá kamarádka? ramínka jsou odepínací už ve prostřed vnitřního košíčku, je to super řešený a po stranách je ještě gel takže to pěkně drží po bocích dozadu na záda:-) je to z obchodu etam - nevím zda je i v čb. ale mohl by. podprda 780Kč a kalhotky 250Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
ta druhá kamarádka dělá v kadeřnictví Bella v Krajinský :) tak to je docela ok cena, to co jsem si vyhlídla já je v cena 1500,- celkem :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsem ted Luci dodělala brčka s vlaječkama na drinky na večerní párty :) Za chvíli sem hodim fotku, tak mi písni co na to řikáš ju :)
Odpovědět
du číhnout:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jdu to tam ted hodit Luci, tak ještě minutku vydrž :)
Odpovědět
@twigik Ahoj, četla jsem tu ten dotaz ohledně prádla pod bílé šaty a nedá mi to nenapsat. Pod bílé šaty je prádlo tělové barvy naprosto ideální, protože pokud nikde nevyčuhuje (třeba ve výstřihu nebo ramínka), tak nebude zpod šatů vůbec prosvítat. Snad mě pochopíte, jak to myslím- jde o to, že pod šaty neprosvítá barevný rozdíl mezi kůží a bílým prádlem, protože to tělové se podobá barvě kůže a je "skoro neviditelné". Tedy pokud bych nebyla bílá jako stěna, pak by bylo lepší to bílé. :-D
Odpovědět
@mileli já mám ale slonovou kost
Odpovědět
@twigik Pravda, zapomněla jsem napsat, že ta slonová kost by tudíž neměla být problém, prostě čím míň zářivě bílé, tím líp! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci už to mám v albu všechno :) a ještě jsem dneska natrefila na pergektní kulatou vázu v ČB v Tescu, mám jí taky v albu tak se na ní jukni :) a cena ? jen 99,- což je super normálně stojí kolem 300,- a více :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?