Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g jsem jednoznačně pro č. 15 - moc ti sluší!
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka @petulabrez díky holky :-) Dneska jedu k té nevěstě vyzkoušet ty šaty. do včera jsem byla rozhodnutá že pokud mi padnou tak je beru (jsou hodně podobné číslu 2 co jsem zkoušela... ) ale obávám se že to bude ještě mnohem těžší rozhodování ... nemohla jsem kvuli tomu včera usnout :-( pujčovné stojí 8tis, a za 10tis mužu mít ty vlastní i se závojem a pompadurkou... Včera jsem o tom mluvila s ženichem. Prý si mam vybrat ty co se mi budou víc líbit a ve kterých se budu víc cítit bez ohledu na cenu, tak proti sobě stojí krásné šaty ale pujčené, a možná né tolik krásné ale "moje" a to je taky docela přednost, protože vím že u pujčených bych se pak stresovala, aby se s nima nic nestalo... Tak uvidíme jak to dopadne, jsem nervozní jak pes. Jedu je vyzkoušet dneska, večer napíšu jak to dopadlo... Třeba mi nepadnou a bude vyřešeno. V tom veletrhu v Diplomatu bych ještě mohla získat do Nevěsty nějakou slevu, takže třeba bych nakonec ty z pujčovny mohla mít se slevou... že?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g přesně z tohodle důvodu jsem se rozhodla nechat si je ušít - nechci se celou svatbu hlídat abych někde šaty neumazala, měla strach si třeba při focení lehnout na zem atd....a ty pokuty pak - to radši zaprasim ty svoje a pak je dám do čistírny, a když to nepujde vyprat tak mě to nebude tak štvát jako kdybych umazala půjčený... No a pak taky ta cena - 10tis. za půjčení nebo 7tis a mít svoje nový... Tak se pak v šatičkách vyfoť, jsme zvědavý :-) Třeba až je vyzkoušíš zjistíš že ti líp seděli ty z půjčovny nebo naopak, bude láska na první pohled :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez paní mě uklidnovala že se jim to moc nestává a že se s tim počítá, ale že aby to bylo nějak moc platit, tak že by musely ty šaty být uplně na odpis... Záleží jak kde... No uvidíme, necháme se překvapit.
Odpovědět
@kristyn.g jsem taky pro cislo 15.. fakt slusi moc
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g asi jak kde, jak píšeš - kamarádka si pujčila šaty v Olivě a kápla na sebe trošku vína, naštěstí to šlo prý vyprat, jinak by po ní chtěli prej docela sumu - jestli říkala snad přes dva tisíce - že v ceně těch šatů je počítáno se zašpiněním dole, jak se to šourá po zemi a tak, ale zas prý jen do určité výšky nad zemí... :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez :-o ježkovy zraky! Doufám že ty dnešní budu stát za to! Koukala jsem že ta sukně je akorát užší jinak jsou podobné, ale to se dá napravit větší spodničkou.... tak uvidíme :-( uf to jsou nervy
Odpovědět
čauky holky, Kristý, teda v těch 15, si nádherná!!!ááááá!:-) (to řekne určitě tvůj budoucí manžel:-) ) fakt dobrá volba! jinak v Avalonu se zašpiněním počítají, nesmím je teda zničit na odpis:-) uvidíme:-))) dneska jdu na nákupy spodního prádla a botek, dám vědět:-))) papa
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik snad se mu budu líbit :-) Holky představte si, že muj drahý mi projel fotky ze zkoušek :-o prej to nevydržel! A to jsem si myslela, že je vidět nechce! Tak sem z něj vydolovala, že se mu zdají všechny stejný .... Tak ještě že jsem měla culík a byla jsem nemamalovaná, takže budu vypadat uplně jinak naživo.... Je to hodně měsíců, takže si to pamatovat stejně nebude, co? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Teda, to je zvědavec - 8-) ale třeba to fakt vypustí z hlavy a pak naživo to bude jiný... Já botky našla včera v deichmannu, už sem je jednou měla tak si je zas koupím pod šaty, bílý balerínky, docela pěkný.. Holky prosím Vás potřebuju radu - dělám oznamka a tak, a chci nějaký hezký zdobený písmo (třeba něco podobnýho jako má Andrejka na těch čokoládkách, nemusí to být stejný, jen takovej styl), a v novým wordu když jsem našla podobnej tak mi nejdou v tom háčky - celý slovo je OK, ale třeba ě se mi napíše klasicky... Nevíte jak na to, jestli je třeba něco nastavit, nebo nějakej jinej program na stahnutí kde by byly takovýhle písma a šly tam i háčky?
Odpovědět
hm to já taky nevím:-(
Odpovědět
kristý tak můj tom se na ně nekoukl, že chce bejt překvapenej:-) no tak stejně neví jaký budeš mít, ale tak asi by mě to štvalo....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@petulabrez no říkal že prý se bojí že bude dělat "jůůůůů" jen v hlavě a nic ze sebe nevymáčkne :-D Ty fonty, musíš najít český! Stáhla jsem si taky fonty, najdeš je na stránce ceskefonty.cz tam maš i náhled, bohužel u jednoh o mi to neudělalo velké Č s háčkem, on tam je ale tak malinký... a vzhledem k tomu že bude svatba v Českom Krumlově tak jsem našla jiné a je to ok. Normálně to stáhni ze zip souboru to všechno označ a přetáhni na plocu, tam se ti to sloučí v jeden "souborek" a ten pak vložíš do složky fontů v nástorjích. ale to asi víš jak na to..... Já se s tim chvilku hledala... Já mizim, holky myslete na mě kolem 16hodiny! Já se asi zbláznim :-)
Odpovědět
kolem 16???co jsem přehlídla, co se děje???:-) je tady tolik příspěvků že se ted neorientuju:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristý, také jsem o tom přemýšlela, ale hnedka jsem zvolila půjčení šatů, vždyt když už si za to říkají takové peníze za to půjčení, tak v tom je i to že je ušpiníš a mít svoje, tak je to hezké ale po svatbě by mi byli k ničemu takovéhle nadejchané šatičky protože na ples bych je vzít nemohla bo bych si připadala znovu jako nevěsta mezi všema, ale tak uvidíš, já si je půjčuju a mám je třeba za 12 750,- takže žádná malá cena to taky zrovna není ale zamilovala jsem se do nich na první pohled :)
Odpovědět
@kristyn.g Z toho si nic nedělej,že viděl tvůj budoucí manžel tvoje šaty,až budeš namalovaná,tak stejně udělá jůůůů :-) . Já ukazovala svému budoucímu manželovi šaty,které se mi líbí v půjčovně a on mi na ty,který jsem si vybrala řekl,že vypadaj,jak záclona :-( . Tak jsem zvědavá,až mě v nich uvidí,co řekne...
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez já jsem měla to samé když jsem dělala obaly na čokoládky, zase mi to u toho krásného ozdobného písma nechtělo napsat ,,ř " a psalo mi to normálně tak jsem nakonec našla nějaké písmo, které se mi líbilo a dala jsem ho tam a hlavně to neblblo :) nám bude dělat oznámení a kartičky ke stolu naše fotografka :)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Kristý jde na šatky na zkoušku :-) @kristyn.g děkuju moc za radu s těma fontama, to vyzkoušim - ani nevim že něco takovýho existuje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez Peťul já s tim měla stejný problém :-) Tenhle font mi psal háčky čárky kromě ě, takže jsem to pak jednoduše dopisovala :-D Je to poznat jen když se na to člověk zaměří a já prostě chtěla ty krucánky tam :-) Tak držim palečky ať najdeš co se ti líbí ;-) @kristyn.g Tak se nám večer hlavně pochlub! :-) Určitě ti budou slušet a z toho že tě přítel viděl na fotkách si nic nedělej...zaprvý to určitě zapomene jak psaly holky a za druhý to na fotkách není stejný jako na živo. A to ti garantuju že až tě uvidí naživo, načesanou a nalíčenou tak si z toho sedne na prdel!!!:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a přesně - a pro chlapy jsou z fotek šaty jako šaty, přijdou jim skoro stejný, ale pak naživo v den D, to bude něco pro jejich očka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny, tak už mi přišel balík s doplňkama a je to nádherné :)
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka Tak šup šup nafotit a pochlubit se nám, ať se můžeme kochat!:-D Mě zrovna dneska napsali, že ty ubrousky co sem si objednala nemaj na skladě :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a Andrej už to mám v albu :) tak se jukni :) A ty jsi si to objednávala taky na svatebni-doplnky?
Odpovědět
Profilova fotka
@nicky25 to mi řikala v salonu pani, že těm chlapum se ty krajky moc nelíbí, muj taky když jsem ukazovala nějaké s krajkama tak že "záclona" ale ono až to uvidí na tobě, tak to bude taky uplně jiný ;-) oni si to chlapi nedokážou představit dokud to nevidí... Tak holky šaty mam doma! :-D Koupila jsem je za 10tis. Jsou to origináli pronovias Levante :-) našité krajky s kříšťálkama! A ten luxusní dekolt!!! Takový jsem si představovala, a krásně se v nich chodí a hýbe, a ta barva! Mnohem lepší než v tom saloně co jsem zkoušela! Jinak jsou velmi podobný typ. Akorát budu muset koupit lepší spodničku, tu co měla nevěsta co mi je prodala vypadá fakt že provizorně... Takže pak bude sukně ještě nadýchanější :-)) Za chvilku dám fotku, ale mam jen od ní z bytu, jinou nemám, takže to tak jako v nasvíceném salonu vypadat nebude... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
šup sem s tou fotkou Kristý :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Kristý, ty šatečky jsou opravdu úžasné, a hrozně moc Ti sluší, řekla bych, že mnohem lépe než ty co jsi zkoušela v salonech a hlavně Ti dělaji hezkou postavu z těch všech co už jsi vyzkoušela, jako by byli na Tebe přímo ušitý :)
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka děkuju :-), docela mě i obeply, takže budu muset aspoň pár kyleček dát dolů :-) ale bych stejnak chtěla kvuli vanocum :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Kristý, tak tyhle šaty jsou vážně úžasný, o moc lepší než tamty z půjčovny, dělaji ti hekou postavu, určitě jsi udělala dobře!!! ;-) Vážně krásný!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g No paráda!!!Kristý fakt luxus!!!:-)Sou opravdu nádherný a moc ti seknou! Sem ráda, že ti to vyšlo :-) @andrej_ka Andrej no tys toho nakoupila, nádhera :-) Ne ne objednávala jsem to z jinejch stráne, tak sem zvědavá co mi napíšou :-) Tak snad aspoň kravatka dorazí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a Andrej to ještě není vše, ještě pořád zjištuju, co je potřeba dokoupit :) Koupila jsem si v Makru etikety na vína a je k tomu i CD se šablonama, takže navrhneš, vytiskneš a přilepíš :) tak jsem na to zvědava, protože kdyby tam to CD přiložený nebylo, asi bych ti etikety nekoupila, protože opravdu neodhadnu rozměr v pc s rozměrem na etiketu :) jinak prosím tě kde jsi objednávala tu kravatu, je opravdu moc hezká :) Jestli mají webovku písla bys mi jí prosim tě ? děkuju moc
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?