Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Jj taky jsem Jukala ze na tyhle 2 dny je tam úplně plno a paní Peprná je opravdu moc milá a ochotná :) jinak prstynky uz máme Také doma asi tak mesic a Také jsme si je nechali vyrobit z vlastního zlata a platili jsme 3500,- máme je ze žlutého leskleho zlata a Já mám na svém ještě dva mamink.opravdu to vyjde levněji,normálně bychom za ne dali tak kolem 18000,- Možna i více :) jinak ted jsem dovytvorila knihu hostů :)
Odpovědět
Profilova fotka
oprava: kaminky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka téda ted jsem koukala do tvých albíček tak taky máš už dost jasno :-) Nejvíc se mi ale líbí ty šatičky na psa :-)) kde si je koupila a kolik stáli :-) ?
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem se konečně rozhoupala a v pátek si jdu vyzkoušet svatební šaty, tak jsem na to zvědavá. Mám už jedny vyčíhnuté, tak jdu konkrétně na ně. Snad mi budou sedět.
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka ahojky, tak se pak ozvi a popřípadě vyfotit a s fotkou šup sem :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g ahojky Kristý, jé děkuju, že se Ti líbí. No ty měla kamarádka, když se minulý rok vdávala, tak je měla na svojí fence jorkšíra víš, tak mi je prodala za menší cenu, ale myslím si, že by se dali objednav v jednom obchůdku pro psy, co ted otevřeli nedavno na Lidické v ČB, mají tam katalogy a můžeš si objednat, myslím že cena byla kolem 800,- ale vím, že jsem je našla i na internetu za takovouhle cenu :) sice nebude ladit k mým šatům ale to nevadí :)
Odpovědět
Profilova fotka
A jaká je to barva? Nebudeš je pak prodávat po svatbě? :-D Jinak v pátek si jdu zkoušet šaty k té slečně a když mi padnou, tak je beru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g tady jsem ti našla jedny pro pejska lcalme ještě mám někde uloženou jednu webovku,tak ti jí pak pošlu :)
Odpovědět
@andrej_ka : no fotak beru, musi mi to taky zhodnotit holky z prace. takze sem pak dam fotecku.
Odpovědět
jééé taky bych šla zas zkoušet:-))) ale když my už skoro vše máme:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g už se ti ozvala jo? takže tamta je nechtěla? ty máš svatbu v září vid, určitě je pak budu prodávat, mě pak budou k ničemu :) a ty máš taky malýho jorkšírka? :) mně se to hrozně u kamarádky na svatbě na fotkách líbilo jak ta malá měla tyhle šatečky a ještě mají právě psíka a ten měl motýlka :) a to mám k těm šatečkům ještě závoj ale ten jsem přemýšlela že budu bud muset upravit tam je totiž taková gumička a to jí z hlavy padá nu tak to ještě musím dovymyslet :) ale určitě ti je kdyžtak pak ráda po svatbě prodám, to si myslím, že nebude problém :) jinak ted jsem zase zkoušela poslat ti ty noviny a vůbec mi to nejde, ukazuje mi to na seznamu že ukazatel není k dispozici, tak jestli ti to nebude vadit, odešlu to pak z práce, ale až tak příští týden jestli budu ok a půjdu už do práce :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka určitě, taky musíme ohodnotit :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kristyn.g jo jinak ty šatečky jsou čistě bílé :)
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka babička má fenku pražského krisaříka, to je tak podobně velké ne? Možná je jorkšírek ještě menší? To nevím. První zájemkyně mi dala přednost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g jj to by mělo být tak nějak stejný, tý mojí je to ještě trošku větší tak jsem si řikala že tam dám ty suché nalepovací zipy aby se to mohlo kdyžtak ještě zkrátit :) tak to je super,že ti dala přednost a kdy si je jdeš vyzkoušet :)
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka v pátek
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g tak pak dej vědět, jestli si je budeš brát od ní nebo ne :) ju :)
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka určitě pak dám i fotku :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g to musíš určitě :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty :-) Můžu se zeptat jak dlouho dopředu je dobrý zamluvit kytku v květinářství? Jako jen že jí budu chtít na ten termín, pak detaily už pořešim s ní... A taky sem se dověděla že se nosí i tomu oddávajícímu výslužka a nějaký vínko a jak pak dávaji na přípitek po obřadu tak to si taky musíme donést - skleničku od nich dostanem (snad) ale náplň už musíme donést - sem vůbec netušila :-D @andrej_ka Andrejko dnes sem byla v tom papírnictví v Široký - papíru tam mají fakt dost a různý barvy,gramáže, velikosti, i s vytlačovanýma vzorama, to sem ani netušila že takový papíry dělai co sem tam viděla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez cože, jako to šampaňský do tech skleniček na přípitek, že si musíme na Hlubokou donést? to slyším poprvé, to mi neřekli ani na Matrice a teta když se tam vdávala je to tak dva až tři roky zpět, tak tam nic nenesla :) Jinak to je super, že ty papíry jsou alespon k dostání v té Široké ul., protože ten Grandpapír je pouze v Praze nebo Plzni mám za to a jet tam kvuli papíru se mi nechce a objednat papír přes net není ono když ho nevidíš před očima :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez a cena za ty papíry je přijatelná? koupila jsi tam nějaký?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Kristý, tak jsem si normálně založila ještě jeden email, a z toho mi to šlo konečně odeslat, nechápu :( :) Tak až budeš mít časík, tak se jukni,měla bys to tam mít :)
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka ahoj, nešlo mi to nějak otevřít :-( Psala jsem ti email.
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka koupila jsem tam velkej bílej tvrdší papír na oznamka - myslim že to byla A2 asi za 16Kč, počítám že by se mi tam mohli tak 4 oznamka vejít, a pak tam maji i ty perleťový - A4 zlatá myslim 4 Kč a A3 perleťová bíla asi 3Kč, takže ceny nejsou špatný - aspoň myslim :-D No tak to my až pojedem na tu matriku tak to se budu muset pozeptat, abysme si nepřipíjeli prázdnejma skleničkama :-D Kamarádka se tam brala loni a vim že výslužku jim nesli a pití si moc nepamatuju už..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak dneska asi pujdu po práci prvně zkošet šaty, doufám že budou v nějakem salonu mít na mě čas... V pátek jak si jedu pro ty "svoje" tak chci mít srovnání.
Odpovědět
nazdárek holky:-) tak ségra tam taky nic nenesla, a myslím že je na každým, jestli donese výslužku nebo ne. ale myslím si že když jim dáváme každá tolik peněz za 30minut, tak 15minut obřadu, tak to je dost bohatá výslužka. určitě tam nic nepovezu. a co se týče toho pití, tak si myslím, že to se nosit nemusí. Peti až to vyzjistíš, písni. já jsem začala dělat zasedací pořádek, pak se chci vrhnout na ty autíka, kde kdo bude sedět a pak menu...je toho ještě tolik ty jo...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Ahojky Kristý, pokouším se Ti to znova odeslat upravený v jiný verzi wordu, tak snadka se to odešle a půjde ti to už otevřít :)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik už se Ti to blíží vid :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez Petul děkuju za info ohledně papíru :) a jinak ohledně zamluvení květin netušim, mně je bude dělat známá květinářka od nás z vedlejší vesnice, kde jsme donedávna bydleli. Je perfektní levná než ty co jsou ve městě a dělala květiny i pro Bartošovou s Pomijem, když se brali na Hluboký :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?