Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka No doufám že brzy... nenapsala mi kdy jí má přijít slečna na zkoušení... A nechceš mi je poslat na ukazku ty tvé noviny? Jen pro inspiraci? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g určitě ti je ráda pošlu
Odpovědět
Profilova fotka
můj email máš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g tak ti je jdu poslat na email
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g kristý, tak ti to odešlu až zítra, nejde mi to vůbec odeslat, mám totiž zpomalenej internet víš :( tak doufám,že zítra už to půjde, připojím se přes mobil přítelovo, tak snadka to půjde líp :)
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka tak jo, neva, jsem zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Kristý to mě moc mrzí s tou prací, u nás se taky propouští - 10% lidí končí :( Včera jsem v Grandpapíru kupovala papíry na oznamko, chtěla jsem jich 30 (60 oznamek) a slečna prej, jestli mi nevadí, že jeden stojí 6 Kč :)) Tož jsem řekla, že nevadí :o))) Oznamko za 3 Kč je slušná cena :D Obálky mám z Caney za 2,70 kus, tak jsem nakonec ráda, že jsme si je nenechali dělat profesionálně, jelikož ... aaa, kočky vedle něco rozbily...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Kristý tak to mě taky moc mrzí s tou prací, držim pěsti abys našla rychle něco novýho.. Jinak my včera v tý Gerbeře pořídili krásnej oblek pro Pavla- přesně jak jsme chtěli, světlej, k tomu košili a kravatu, moc krásně to k sobě ladí.. Já nejdřív chtěla takovej šampaň pro něj, ale ono by to vedle mých bílých šatů vypadalo blbě, tak máme takovej světlounce hněde, béžovej - ani nevim jak tu barvu popsat :-) Taky jsme jeli včera nakupovat a že si koupim čokoládky na stoly - no nevzpomněla jsem si na ně dneska ráno?? :-D
Odpovědět
Peti to je dobře že jste pořídili. já se těším na prstýnky, jsem napnutá jak špagát:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Tak přípravy jsou v plném proudu koukám :-) Dneska jsem udělali svatební oznámení a Milan sám udělal pozvánky ke svatebnímu stolu :-) stahla jsem si ten openoffice - díky Petul, je to supr aplikace :-) sice jsem s tim dlouho zápasila ale líbí se mi výsledek
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Kristý, taky držim palce, určitě to dobře dopadne. Teda, to máš doma šikovnýho mužskýho :-) Doufám, že se nám pak pochlubíte s výsledkem :-) Jinak s openofficem pracuju docela ráda, v praze sem měla corel, ale teď se musim spokojit s těma free prográmkama. A na takovýhle tvoření nepotřebuješ nic profi :-) @renfri Markét sme rádi, že už snad máš přesčasy za sebou a zase se s tebou tady uvidíme!:-) Už sme si dělaly starosti :-) Já byla taky v grandpapíru, a nechala sem tam 600 :-) Kupovala sem ty velký archy, pauzáky, A4 (dokonce po 4 Kč :-D ) no a pak sem tam objevila krásný fotoalbum v kroužkový vazbě, který si pak zkusim dotvořit sama. A sem s timhle obchůdkem moc spokojená :-) Mě vyšlo oznamko i s obálkou asi na 8 Kč, ale počítala jsem do toho i lepidla, fixu, prostě vše :-) @petulabrez Tak to je super, že ste sehnali ten světlej, to moc gratuluju!!!:-) @twigik Lucí, tak co, už je máte ty prstýnky????:-) @andrej_ka Taky chci udělat noviny, zatím sem ani nepřemýšlela co tam chci....můžu tě taky poprosit o náhled? Jestli ti to teda nebude vadit....:-)
Odpovědět
jedeme pro ně odpo:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@twigik tak pak určitě dej do alba :-) @a.n.d.r.e.a díky, taky doufám že to dopadne dobře.... S tím oupenofficem jen doufám že v tisku budou umět otevřít ten dokument :-(
Odpovědět
vyfotím ale jen mobilem, necháme je u tchýně rovnou...:-)
Odpovědět
už vyrážím, budu tady až zítra večer...držte pěstičky holky....vyzjistím vše na matrice a pak písnu...papa
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Kristý o tom openofficu sem myslím psala Andrejka, že v něm dělala oznamka - já ten program nějak neznám :-D @twigik Lucí tak co prstýnky, jsem taky zvědavá :-D A vy jste jeli i na hlubokou na matriku? Nebo pojedete? Se nějak v těch příspěvkách ztrácím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a Ahojky Andrej,není to nic složitého,dělám to ve wordu,našla jsem si par svatebních novin na internetu pro inspiraci a tvořím to tak nějak podle toho ale mám to akorát trosku na zusob Blesku :D Určitě to zvládneš,tohle není tak složité jako vytvořit obaly na cokoladky :) Já inspiraci našla na netu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez Ahojky,tak to je Dobře,ze jste oblek vybrali :) měli tam pekne a za super ceny ze? :) jsem říkala,ze tam Určitě vyberete nejaký :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem, děvčata, napsala do té cukrárny Moka a paní mi dnes odpověděla, dorty nám vyrobí takové, jaké jsme chtěli: Cena za dort ve tvaru srdce tmavý-tmavá čokoláda/jahoda: 800 Kč včetně stuhy Cena za dort ve tvaru srdce světlý- bílá čokoláda/malina 950 Kč včetně stuhy. Což je paráda :) Tak si to vezmeme od nich a pošlu pro dorty mamku se strejdou, ať to tam vyzvednou a přivezou do Goldu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri No tak to je super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka těch světlých tam měli jen jednu barvu, ale těch tmavých tam měli fakt hodně, a ceny taky super- 3.900 oblek,košile 500 a kravata 250. Tak ženicha už máme ale já ořád nic :-D Ale ta světlá co tam měli se nám zrovna líbila takže to bylo jasný žejí vemem - měli i Pavlovu velikost.. Myslim že za pujčení obleku bysme dali stejně, takže u nás spokojenost :-D My jedem zamluvit předběžně dorty v sobotu, tak sem zvědavá, jestli nás jeho teta natáhne tak mažu do Čejkovic nebo Velešína - tak snad nám dá dobrou cenu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri To je super, nam taky odepsala, že za dvoupatrový dort pro nás (30-40 porcí) 2000kč. Ptala jsem se na cenu toho z kolekce 2009 se slunečnicema, 60-70 porcí prý za 3000kč. Myslím že psali že nam ho i dovezou do goldu ;-) Jinak ty cos vybrala vypadají taky moc pěkně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez tak to je Dobře,ze oblek pro ženicha tvého máš,Já tam pak v pátek poslala toho mého ještě jednou,dala mu peníze,aby si koupil tu kremovou košili,takže uz jen fialovou kravatu azory a je to a jak to myslíš ze ty porad ještě nic?
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka no já jsem ještě nebyla schopná dojet k tý pani co je šije :-N , jsem s ní ale domluvená předběžně, takže teď se tam jen dokopat aspoň si prohlídnout nějaký co má ušitý, vybrat materiál atd. - asi tam zajdu za 14 dní, tenhle týden se mi nechce, příští jedeme na pár dní na školení tak nejspíš pak ten další... :-) A nechám si je asi ušít až v tom dubnu, aby mi neleželi moc dlouho do července ve skříni... :-D
Odpovědět
čauky holky. prstýnky jsou úplně dle naší představy,bomba! vyfotila jsem je rychle mobilem - dám je do alba, ale jsou rozmazané. Tomáš je hned schoval, pořád jsme měli tendence si je zkoušet:-D máme zamluvené kytky, dorty a i byli na matrice. nic nového jsme se tam nedověděli...:-) ufffff, už aspon zase méně starostí:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik moc hezký :-) jestli vidím doře tak střed matné "stříbrné" a kraje lesklé zlaté? mě zas dneska došel ten krejkový deštník :-) Taky moc pěkněj :-) Pak vyfotim
Odpovědět
nene Kristý, kraje a vnitřek lesklý žlutý zlato, prostředek hrubě matné bílé zlato:-) vyšly na 6700, měli jsme svoje zlata dost, jinak 12tis.
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik docela slušná cena :-)
Odpovědět
jj:-)
Odpovědět
ještě pár drobností a bude:-) nejvíc svateb bude 23.4.2011 a i 11.6.2011 to maj dost plnou tabuli:-) dál jsem moc neviděla, neměla jsem moc časík koukat na to, vyplnovali jsme ty papíry a tak:-) p.Peprná je velice milá a ochotná!:-) písničky samo můžeme mít své, přehrávač mají:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?