Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
je to myslím v únoru Peti:-) ale já se tam nechystám, už máme skoro všechno:-)
Odpovědět
@postxz :myslis v te kapli co je nadvori nebo v kostele, co je na namesti. kamaradka chtela v kapli na nadvori, pry je nadherna,ale chteli, aby je oddal jejich farar z hosina, tak se tam rozjeli se domluvit a mistni farar pry delal problemy, ze to nejde, ze jestli to udelaji, tak jim necha ten snatek anulovat. takze se na to vykaslali, jinak krasny kostel je i na hosine.
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám pocit, že to je začátkem března :-D Já bych se tam chtěla určo taky podívat. A Lucí napsalas to přesně, taky nám je jedno co pobryndáme, hlavně že to nebudou moje šaty :-D @postxz bohužel nikoho neznám, ale vím, že z beremka tam svatbu někdo měl, koukala sem do alba. Zkus si to najít podle okresů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak je to 6.3., už sem to našla :-) http://www.svatby.cz/clanek.aspx?IDte...
Odpovědět
Profilova fotka
@postxz http://www.beremese.cz/fotoblog/sofi2...
Odpovědět
Profilova fotka
Ted jsem Vám to chtěla napsat,Jj je to 6.3 a minuly rok byl vstup 120,- takže si myslím ze tento rok to bude snadka stejne :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem jukala na net a ten Grandpapír je pouze v Praze a Plzni,takže pro mě docela z ruky, ale sehnala jsem obchůdek tady u nás v ČB s výtvarnýma potřebama a tam mají různé druhy papírů,takže až nebudu marodit a ležet v posteli,tak tam zaběhnu a musim ho koupit :)
Odpovědět
@sajusinka myslela jsem kostel na namesti
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka andrej neni to obchod kousek od náměstí, směrem k zimáku, tak zastrčenej v tý jedný ulici polevý straně(nevim jak se ta ulice jmenuje :-) )
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez jj tam by to mělo být, jmenuje se ta ulice Široká a jsou to Výtvarné potřeby a je to přímo naproti zadnímu vchodu OD Dvořák, před chvílí jsem tam volala a měli by nějaké takové papíry snadka mít,tak se tam příští týden zastavím, ted nemůžu protože marodím nu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka tak to je kousek od mojí práce, naproti je jedno papírnictví kam chodim nakupovat do kanceláře, a nedavno jsem si toho obchůdku právě všimla... a chceš nějakej extra papír? Jinak kolem čtvrtý razíme do tý gerbery, tak snad tam ještě něco buou mít... :-)
Odpovědět
@andrej_ka jeste me napdalo, jestli by ten papir nemeli naproti prioru v tom malem papirnictvi, tam jsou celkem vybavení
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@petulabrez jj tak tam přesně to je, jj naproti je papírnictví :) no uvidím,potřebuju se tam pak juknout abych věděla jakej víš :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka no myslím si, že tam ne, ale zkusit se to může, ty Výtvarné potřeby jsou jistější, tam by to mít měli, volala jsem tam a i mi tenhle obchůdek poradili v Dprintu, když jsem tam volala :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez určitě jo, přítel tam jel před chvílí pro košili krémovou, tak jsem zvědavá s jakou přijede. Teda barva mých šatů je slonová kost až krémová smetanová nebo šampán víš, tak doufám, že s takovou dorazí :)
Odpovědět
Profilova fotka
Já když tady čtu jak už skoro vše máte, tak si říkám že je taky asi už načase pokračovat :-N - dneska jedem na nákup, tak snad seženu ty čoko a uvidím co všechno.. Dneska mi to nějak neutíká, ještě půl hoďky a dom - sem si pustila Twilight tak to snad uteče - sem to teda viděla už 10000000x, ale úplně žeru upíry - a kor v tomhle filmu, sem jak zastydlá puberťačka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez Mě to taky přijde, jako že už všechny máte spoustu zařízeno a já furt nic :-/ Už nemám ani sto dní sem si dneska všimla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a to to utíká... Tak holky dneska jsem se dozvěděla že od května(nebo dubna) budu nezaměstnaná :-( :-( Tak nevim jak to s tou svatbou nakonec dopadne :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Co???Jak to??? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
naše oddělení se přesouvá z Prahy do Brna :-(
Odpovědět
ahojky holky. Kristý to je mi líto, ještě jak je to ted blbý s prací...ale tak svatba snad klapne, nebo to kdyžtak odsunete? snad to dopadne dobře!
Odpovědět
Profilova fotka
Svatbu určo neodsuneme. Možná malinko poupravíme na light verzi...
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak od jedné nevěsty se mi tu líbí šaty, psala jsem jí ale prý už má jednu slečnu co je chce vyzkoušet... Tak musím doufat že si je nevezme ...
Odpovědět
jaký se ti líbí???ukaž:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g tak to mě taky mrzí, ale snad to dobře dopadne všechno :) jj ukaž šatečky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik http://www.beremese.cz/bazar/svatebni... @andrej_ka děkuju, snad to dopadne...
Odpovědět
Profilova fotka
jo a došli nam dneska lampionky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g krásné šatečky, ten dekolt je hezky řešený a je perfektní,že mají dlouhou vlečku a v ceně by jsi měla i závoj a pompadůrku :)
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka jojo tak ted už jen nezbývá než doufat, že se první zájemnkyni nebudou líbit - což o tom pochybuji :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g tjn, tak doufej a kdy to budeš vědět ? no já ted tvořím svatební noviny ještě pár věcí tam musim dodat a budou hotové snadka takže doufám,že na začátku příštího týdne je budu mít :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?