Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka ještě dneska ti pošlu kontakt do tvého emailu na mě, kdyby ses tam teda dostala nárazově a neplánovaně a do čb si přijela dřív než twigik :) jinak Vám moc děkuju holčiny :)
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a ahoj Andrej, ted jsem jukala na ty tvé čokoládky a jsou opravdu perfektní, mohla bych tě poprosit o postup a jaký papír jsi na to použila a tiskla jsi si to doma sama?
Odpovědět
Andrejko já bych měla opravdu ject domů na jih 3.2, do čb asi 4.2. byl by problém že bysis ale proto někam dojela???
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka Andrej děkuju! Sem ráda, že se líbí. Je to úplně stejný jak psala Lucka, v pc si vytvoříš obaly které se ti líbí a pak vytiskneš. Já tiskla na laserovce a na metalický papír koupený v grandpapíru :-) Nic složitého, určitě to taky zvládneš!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a wow!!!! fakt sencace ty tvoje výtvory x-) x-) fakt maxi šikulka jseš! :-) Ten metalický papír na čokoládky byl supr nápad! Ale psala si myslím že je takový silnějží že? Ale doma máme bohužel jen inkoustovku a na tu se to nedá, tak budeme muset jít do tisku si to jít natisknout.
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik myslím si že tohle by problém nebyl :)
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a jj to chápu ale jestli jsi ti obaly tvořila ve wordu, tak neodhadnu rozměr ve wordu,který bude odpovídat rozměru tý čokoladky, jestli víš jak to myslím, stačilo by mi jenom ten rámeček přeposlat abych věděla :)a kolik tě stál ten papír v tom grandpapíru?
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka pokud nejdřív uděláš obrázek jako pozadí (například v malování) a pak ho skopíruješ do wordu, tak pak v těch vlastnostech obrázku změníš akorát velikost podle toho jakou šířku chceš. pak poskládala vedle seba a napsala text. Aspon takhle jsem to dělala , nevim jak andrea ta má asi novší word.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g děkuju za popsání tvého postupu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka jestli chceš mužu ti to poslat, ale asi ti to k ničemu nebude....
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g ježiš kdyby Ti to nevadilo a byla bys tak hodná alespon bych na to jukla a věděla jak na to, jako všechno zvládnu, nic mi problém nedělá ale s timhle fakt nevím jak :) můj email je: smejkalova.a@seznam.cz děkuju moooc
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka tak jsem ti to poslala
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kristyn.g děkuju moc Kristý :) ani nevíš jak moooc, ted vím tu velikost ve wordu, neuměla jsem si to představit, jak velikostně ve wordu, tam ty centimetry přeci jen moc neodhadneš :) obkreslila jsem si podle toho tveho ve wordu ten obdélník abych věděla tu velikost a překopírovala jsem si to do svého wordu jenom ten obrys víš ten obdélník to je to co jsem potřebovala :) ještě jednou děkujuuuu mooooc
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka no vubec nemáš za co :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g ale mám a moc, ted je pro mě to vytváření obalů daleko snadnější :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Kristý děkuju moc :-) Ale to je spíš tim papírem :-) Já to tam jen přebalila :-) Ten metalickej sem použila i na oznamka ale neni to moc vidět :-/ V reálu vypadaj taky luxusně :-) A já bych třeba nezvládla ty kytky co si tvořila!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka Andrej, já to tvořila v openofficu. A všude když si dáš rozměr objektu, tak to je skutečný rozměr který ti pak vyleze z tiskárny, na obrazovce to tak nevypadá...:-) Tak hodně štěstí s tvořením :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Andrej oznamka i čoko máš vážně nádherný!! Můžu se jen zeptat jakoby tu obálku na ty oznamka jak je nahoře do špičky a vytlačovaný ten vzor, to jsi si taky dělala sama nebo to je koupený? Jinak fakt palec nahoru, šikulka!
Odpovědět
andrej ty jsi si fakt vyhrála:-) šikulka! jinak si píšu s p. Milerovou z penzionu a psala že klidně můžeme mít svou výzdobu, že jim to neva, kytky i dorty můžeme přivézt den kepředu, maj velkou chladničku a i sklep na kytky. jinak jsem se s ní domlouvala spíše na jídle co jsme vybrali a tak:-) a taky mě zajímalo zda musíme mít svou lopatku a bryndák, někdo to kupuje, ale ona říkala že to maj, tak na to peču, na 5min zametání to nemá cenu.... jinak nevím jaké info ještě...jo říkala že budeme mít celý penzion pro sebe, že tam s námi budou tak do 2-3, jak se domluvíme. tot asi vše...
Odpovědět
@twigik no tak bezva, to jsou same dobre zpravy, my tam taky pojedem se domluvit, takze kdyz bych taky neco vyzjistila, tak dam vedet. jen me trochu zarazilo, ze kdyz jsme tam nedavno byli na jidle, tak jsem si schvalne dala svickovou, protoze ji chcem mit k obedu a byla to spis nejaka oranzova kasicka, tak premyslim nejakou jinou varinatu k obedu. Je pravda, ze kdyz jsme byli na svatbe sestrenky, tak ty meli svickovou a vsichni jsme se zaplacli a pak jsme funeli a chtelo se nam hrozne spat. chtelo by to asi neco lehciho.
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez Peťul děkuju, vše jsem vyráběla. Mám na to takovej speciální strojek :-) Jen sem někam zašantročila tu šablonu a nemůžu jí najít, a musim ještě dodělat deset oznamek :-/ Vůbec netušim kde může bejt...furt pendluju s věcma mezi bytem a kanclem...a nikde neni :-( Mám ještě jednu podobnou, tak to při nejhoršim udělám tou druhou :-| @twigik Lucí děkuju :-) To je fajn, že si to tam takhle vyřídila. Je to tam nádherný!!!:-) Jinak já na lopatku a takový taky peču, přijde mi to zbytečný, nebudu shánět ani bryndák - to si musej poradit v restauračce, to samý s děravou lžící :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka My tam byli taky na jídle a schválně jsem si dávala svíčkovou a taky nic moc, hned jsem to tu kdysi psala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme taky chtělí svíčkovou ale právě kvůli tomu že je to celkem těžký jídlo - hlavně ty knedle, jsem se rozhodli pro něco jinýho, by se nám tam každej přecpal a už by nikdo nejdel to ostatní, takže máme vymyšlený asi dvě jídla a uvidíme, za týden tam máme s paní schůzku takže uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A taky na lopatku kašlu, něčim tam zametat musí tak si pujčíme tu jejich, místo bryndáku stačí bílej ubrus - no to se jí taky vlastně musim zeptat jestli maji bílý ubrusy nebo musim dodat svoje, ale doufám že je mít budou.. A když nebude děravá lžíce (oni jí ani všude nemívaj) tak postačí obyč :-)
Odpovědět
prosím tě ubrusy mají své:-) to jsem zapomněla písnout, protože psala že bryndák řeší pomocí ubrusu:-) my chceme asi táborskou baštu - tam to mají jako baštýřova mísa? nebo nějak tak...ale jinou gramáž...ještě uvidíme. pak jedno jídlo musím mít bezlepkové, tedy hranolky a něco... asi to tam ještě ochutnáme:-) my tam pojedeme až někdy v březnu, prý to stačí. vše řeším přes email s p. Millerovou, ona mi píše pomalu hned na zpět...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez Já jsem si bryndak koupila na svatebním veletrhu na Hluboké minuly rok kdyz jsem tam byla a je opravdu nadhernej,mne se totiž nelíbí jak dávají ten ubrus jako bryndak a letos tam jedeme s přítelem se juknout znova na ten veletrh na Hlubokou :) třeba tam něco pokoupim :)
Odpovědět
mě je celkem jedno co pobryndáme:-)))
Odpovědět
Ahoj holky.. neplanujete nektera mit svatbu sice na Hluboke ale ne na zamku ale v kostele? nebo nevite o nekom kdo ji tam mel?
Odpovědět
já osobně neplánuji a ani nevím o nikom:-( nemohu poradit:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik no přesně, mně je taky fuk co pokecáme :-) Na veletrh na tu Hlubokou se chystáme taky, musim ale vyzjistit datum, aby to nebylo v červenci :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?