Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka jj svět je malej :)
Odpovědět
@andrej_ka: a kde dela mamka? my jezdime pro matros bud na hlubokou, tam jsou jedny stavebniny u reky nebo na borek do stavebniny štastny, ale samo sebou, tyto kontakty se vzdy hodi. A to maj vasi dobry, to se jim stavelo celkem bez starosti vid. NO s tou kadernici je to trochu prekerka. Ja prave ke kadernici nechodila, me strihala doma mamka a nebo jsem chodila k pritelovo kadernici a ta vic mluvi nez striha. Takze v podstate nikoho jineho neznam. a ma to kadernictvi nejake stranky, jak pracuje ta tva kamoska?
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka mamča dělá sama na sebe, proto vždy všechny předčí s cenou víš. Přijde mi, že stavebniny Šťastný jsou ale docela drahy. A ta kamoška dělá v kadeřnictví,ale to nemá webovky,ale je fakt šikovná,dělá na Máji v jednom kadeřnictví jak je za Penny marketem. Takže když bys třeba chtěla můžu ti dát na tu kámošku kontakt a pokud bys potřebovala nějaký materiál, není problém, stačí říct a mamča Vám udělá nabídku. :)
Odpovědět
@andrej_ka no bezva, to je skvely. A posles mi na mamku email nebo ma nejake svoje webovky? to se urco bude jeste hodit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
webovku nemá, ale nabídku ti udělá a věřim, že všechny předčí,alespon vždy předčila :) protože jak dělá sama na sebe tak nemusí platit jako firmy své zaměstnance, tudíž tam není taková cena jako udělá mamča, email je: petrasm@tiscali.cz (Petra Šmejkalová) a jestli chceš tak ti sem napíšu klidně i číslo mobilu, a určitě se jí můžeš kdykoliv ozvat, ted jsem s ní zrovna mluvila a můžeš zavolat kdykoliv, věřim, že Vám udělá tu nejlepší nabídku, protože zatim byli uplně nadmíru spokojený všichni :)
Odpovědět
nazdárek holky, vůbec vám nestíhám:-) finišování??,haha:-) andrejko mám vše ze .svatebni-doplnky.... já tam byla osobně. jsem z Phy, na jihu jsem tak jednou za měsíc. ale vřele doporučuju, je s nima super spolupráce... kadeřnici mám kamarádku z čb, je u PVT, nebo ještě kousek od restaurace U Alchymisty. ona je na mateřské a od března jde na částečný úvazek. kdybyste chtěli pak kontakt...můžu dát:-) a hned vedle ní je kosmetický salon. takže vše při jednom:-)
Odpovědět
jo a balonky jsou metalízový:-) pěkný:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik aha tak to jo :) tak to máš super, můžeš si do jejich obchůdku přímo dojet, to já se do Prahy ted až do svatby nedostanu :( a hlavně v Praze je takových obchůdků hodně co se svatebních doplnků týče, ale v ČB vůbec nic :( jj na jejich webovku jsem jukala a od tvého bydliště v Praze je ten obchůdek svatební-doplnky blízko???
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik kolik balonků, bublifuků atd jsi kupovala ? chci si to z té stránky svatebni-doplnky také objednat, protože do Prahy se bohužel nedostanu, abych si to mohla koupit v tom obchůdku . :(
Odpovědět
@andrej_ka Andrej, ja se tam pujdu podivat. Ale bylo mi receno, ze kdyz si ty veci objednas pres internet a mas toho vic, tak je tam pak vetsi sleva, myslim, ze rikali 30%. Takže jestli je to opravdu tak, tak se tam pujdu podivat, ošmatam si to tam :-) a pak si to objednám přes net. Možná to mají dokonce i svých stránkách, že přes net je to levnější.
Odpovědět
@andrej_ka jo a andrej, díky moc za ten kontakt na mamku, kdyz budem neco shanet, tak ji určo napisu. fakt diky
Odpovědět
já jsem si vše objednala přes net a teda slevu žádnou, pouze když si objednáš ty věci v akci přes net tak je sleva co tam ukazujou, jinak když to vybereš v obchodě tak je to bez slevy...a to se mi ani nezdá že by byla sleva 30%...to jsem tam nechala včera skoro 700Kč. Andrejko škoda že si to neřekla dřív, koupila bych ti to a přivezla do čb, na jih jedu zítra v poledne:-( jinak balonků mám 20ks (10ks metalíza růžová, 10ks metalíza bílá) a 8ks bublifuků. obchůdek mám od baráku asi 15min pěšky. což jde.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@twigik tak ted jsem hloupoučká, to jsem fakt nevěděla do zítra by ses tam už asi nedostala vid, že bych ti poslala penízky na účet a ty bys to tam ještě koupila, to už asi nevyjde vid ? :(ty jo to jsem fakt netušila že to máš takhle blízko baráčku :(((((
Odpovědět
Andrejko oni maj prosím tě jen do 6hod, a já to tam dneska nestihnu z práce a zítra ráno jdu do práce a pak na vlak. ale určo na jih ještě pojedu, myslím že asi 3.2, tak pokud počkáš pár dní....měli bysme ject totiž k babičce do nemanic, myslíš že by bylo reálný si pro to přiject pak popř tam, na zastávku někam??? pokud jo, určo se domluvíme.já totiž nejsem přímo z čb víš.
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka máš na mysli ten obchůdek v Praze ten svatebni-doplnky?
Odpovědět
@andrej_ka: adnrej, ja se tam taky pujdu podivat, takze jestli nebudes mit nejak veliky nakup, tak ti to taky muzu privezt. TAdy je muj email: spetrovkova@gmail.com tak mi napis, co potrebuješ a ja bych se ti po tom podivala. Ale nevim, kdy se tam dostanu, musim si v praci naplanovat dovolenou,ale nejdele do konce unora to chci zvladnout.
Odpovědět
jj svatebni-doplnky
Odpovědět
jo to nebylo na mě:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé holky vy jste zlatíčka :) sajusinka: a ty do ČB jedeš kdy? já to totiž postupně dávám do krabic když jsou plné tak je odvázím do Týna k přítelovo rodičům víš :)
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka já si taky vozím k rodičům a tam už není pomalu kam to dávat :-)
Odpovědět
@andrej_ka jj ten co je i tady v pravo na reklame
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka aha a můžeš mi písnout webovku toho obchůdku kam chodíš ty? nebo taky chodíš v Praze do toho svatebni-doplnky jako twigik :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka už ho tady vidím, tak to je ten samý :)
Odpovědět
@andrej_ka: no ja do cb jezdim kazdy vikend, jde jen o to, kdy se dostanu do toho obchudku, pac mam ted hodne prace, takže tu dovcu musim naplanovat. Ale tak jestli ti tam dojde twigik je to na tobe, jestli na to spěcháš, tak u mě to vidim nejdele do konce unora
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka twigik by se měla jet prý 3.2, tak jestli sem pojede dřív než ty, tak bych kdyžtak poprosila jí, abych to mohla hodit do krabic a mohla si škrtnout další věci z mého velkého seznamu a měla to konečně z krku :)
Odpovědět
@andrej_ka : ok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka kdyby byla nějaká změna, tak bych se ti ozvala a kdyby jsi se tam dostala dřív do toho obchůdku,tak se mi ozvi sem (do čtvrtka tu budu, protože jsem doma a marodim) a nebo ti na email pošlu moje číslo na mobil :)
Odpovědět
@andrej_ka: radsi posli kontatky, kdybych se tam dostala narazove a neplanovane ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda tady se to zas rozjelo :-) Holky tak mám z krku čokoládky - konečně je můžu odškrtnout :-D Zítra dodělám jmenovky - snad :-) Hodila jsem fotečky do alba :-) Koukám, že nakupujete jako divý, měla bych taky začít... Zítra se pokusím zavolat na koláčky, jinak využiju taky kontakt od andrejky :-) Dostala jsem tip na nějakou pani tady v čk, tak uvidíme kolik si řekne :-) Holky uspořádáme někdy to setkání jak sme se tehdy domlouvaly?:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a určitě využij :) jinak jaké setkání??? :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?