Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, teda vy ste se zas rozepsaly :-) Tak už máme konečně namontovanouu kuchyň, teď už mě čeká je uklidit ten bordel tady :-) a už můžu vařit :-D Kristý nebo jestli máš možnost makro, tak tam je maj za 80 Kč ty milky. Kupovali sme tři balení :-) Dneska jsem konečně vytiskla obaly a o víkendu to snad už přebalim :-) Jo a jsem taky pro bílý botky, souhlasim s holkama ;-) sajusinka: vítej mezi náma :-) Koukám, že sme se tady pěkně sešly, jihočešky odstěhovaný do Prahy a já pražačka odstěhovaná do Krumlova :-D Cukrárnu Moka mi taky doporučovali a už tam máme objednanej třípatráček potaženej marcipánovou hmotou :-) Mňam už se na něj těšim... Tenhle tejden mi utek jako voda a už zas začínám mít hrůzostrašný sny jak nic nemám a už se vdávám, jednou bez šatů, pak bez bot atd - no děs....holky jak ste na tom? Začínám se děsit že nic nestihnu, já vlastně nemám ani šaty :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a dneska v noci mě vzbudil Milan že jsem ze spaní prosila mamu jestli mě učeše, že za dvě hodiny je obřad :-D takže se mi taky zdaj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g jéé tak to sem ráda, že nejsem sama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! @a.n.d.r.e.a Andrejko já jsem věrná Budějcům :-) @kristyn.g to je super originální s tim strnadem :-D Tak já sny teda už delší dobu ne... A pořád nemam nic, já mam v hlavě plno myšlenek ale zralizovat to to je horší.. Ani nijak nemam čas, po práci jsem ráda že mažu dom.. Tak těch čokolád abych já koupila víc, sladký je pro mně droga :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lucí teď mě ještě napadá...čím si lepila ty čoko obaly?Mělas klasickej papír? Já mám větší gramáž a teď mě napadlo aby se nerozlepovaly... :-|
Odpovědět
to budte v klidu, taky mám sny bezvadný:-) ale naštěstí nepovídám:-) tak já do příštího týdne musím vybrat kytky,dorty....a jedeme pro prstýnky.na ty se těšm:-) mám to nejdřív z vás a výzdobu na stoly nemám, ještě nemám organzu, lístky, balonky a našla jsem obchůdek kde mají 34Kč za 1ks lampionu, je to i netová stránka:-) a ted vybírám písničky....tadle se mi líbí, ale nevím kam jí zařadit:-) http://www.youtube.com/watch?v=mqqQLQ... ještě počkám kolik mi řekne na matrice vybrat písniček:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez Jo jo to já vim ;-) , já narážela na mě a Lucku jak sme si to vyměnily a teď i sarusinka :-D A taky mám problém s časem, nejdřív stěhování, pak bylo dost práce v práci, teď kuchyň a shánění novýho auta, takže ježdění furt někam a nějak mi to utíká....když sem si nedávno četla začátky naší diskuze jak sem si v srpnu bláhově myslela jak budu mít touhle dobou už všechno hotovo a zařízeno... :-D
Odpovědět
Andrejko lepila jsem to obyč lepidlem v kuličce (ne to tekutý) a papír jsem měla takovej tvrdší, ale ne čtvrtku a úplně měkkej to taky nebyl a úplně v poho!
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Joo, na tu jsem taky koukala, někdo už tu dával na ní v diskuzi o hudbě odkaz. Tak až budeš vědět jak je to s písničkama na hluboký dej nám prosím vědět. No jo máš to sice nejdřív, ale já jdu hne za tejden po tobě...takže taky nic moc času nemám...a o výzdobě mi ani nemluv, mám nějakou myšlenku v hlavě, ale ani ň doma, budu muset máknout...v únoru chceme do diplomatu se mrknout tak bych pak ráda stihla i ten obchod v počernicích jak byla markét...no ani mi snad nemluvte, nemám ani šaty ani boty, výzdoba žádná, prstýnky taky nic....sakriš to je věcí co nám ještě chybí...a doma je to jen KLID, VĎYŤ JE ČAS!!! :-N
Odpovědět
klid, moje kamarádka to má 7.5 a má jen zamluvený termín, a pohoda tabáček:-) nemá restauraci, prostě nic:-) tak se uklidnuju že je ještě časík:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik tak ta písnička je super... asi jsem ani ten film ale neviděla... My taky šaty nemamá, prstýnky, boty, dodělaný vývazky, kytky, cukroví, prostě nic - to si taky říkám že je času dost, ale ono se to pak přehoupne na jaro a pak je to najednou tady :-)
Odpovědět
holky mě děsíte:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Lucí nemá cenu se stresovat - zatim teda :-D :-D
Odpovědět
no jasný, však klídek:-)))) ááááááááááááááááááááááááááááá:-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D to si povíme v březnu :-D Lucí nenech se děsit, holky to maj až v červnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez No jo vlastně, na vývazky sem ještě ani nešáhla...kytky? jééžiši já chtěla zajít do toho redretu se zeptat na vlasy, líčení a nehty :-N holky mě asi trefíííí!!!
Odpovědět
no ještě ty Andrej začni a já se du klouzat:-) :-D v pondělí musím už něco podniknout:-) jako ty krabičky atd...ráno mi nějak nebylo tak jsem po práci šla domů... jo tak kadeřnici mám, nehty už taky:-) a líčit mě bude svědkyně:-) tak fakt jen už ty dvě věci a pak vše v restauraci:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a Andrejko já až červenec x-) :-D já pujdu na nehty těsně před, líčit se budu sama, vlasy mi udělá kamarádky známá u mně doma no a pak zařídít ještě další 150 věcí a je to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tady s váma je to o infarkt :-D Tenhle víkend prostě udělám ty čoko a základ na jmenovky...a když to klapne tak se pustim do vývazků....měla bych dodělat ještě pár oznamek, ale bohužel sem někam zašantročila šablonu na to vytlačování - se z toho fakt po... :-| Joo to sem se zapomněla pochlubit, už mi putuje domů čoko do fontánky :-) tak aspoň něco....no co když nebudu mít co na sebe, tak aspoň mňamky budou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak jmenovky a oznamka jsem zapomněla, ty mam jen návrhy, nic víc...ANdrej vy máteten stroj na to - jako tu fontánu myslim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez jo jo, to bylo první co sem si pořídila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a to ani nevim že taky prodávají - na kolik to tak vyjde - jestli se můžu zeptat a není to tajné ? :-)
Odpovědět
mě klepne pepík... du se dívat na tv, pohoda holky, pohoda:-) :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Teda pár minut se nedívám a vy se tak rozjedente :-) Jak se jmenuje ten obchudek s lampionky?
Odpovědět
Profilova fotka
Peťul tajný to není :-) Vydražila jsem jí na aukru za 700, tu od firmy Domo co mám v albu, nová stojí dva tisíce. Hele pokud budeš chtít ráda zapůjčim :-) Lucí tak pa, já jdu akorát na úklid, Tom dodělal poslední skříňku :-) Holky tak se mějte, možná se večer ukážu, jinak až zítra. Pa a žádnej stres :-D
Odpovědět
Profilova fotka
se nám nějak ztratila Markét - že by měla plné ruce práce s přípravama? :-o :-)
Odpovědět
najdu ti ho zítra ju? Tom už mě vyhazuje:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a Markét děkuji za nabídku, asi ale budem bez fontánky.... Já za chvíli taky vypnu pc a pujdu se natáhnout k tv.. Tak papa 8-)
Odpovědět
http://www.svatebni-eshop.cz/www-svat... tady to máš:-) papa
Odpovědět
Profilova fotka
Sem blbá :-o - píšu Andrejce a napíšu tam Markét - takže Andrej děkuju, ale asi budeme bez fontánky.. 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?