Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
to my taky jen symbolicky, a ještě tam rozkrájíme dortík nějakej:-) to se nějak udělá:-) s tou rejží to myslím fakt nejde, i z praktického hlediska jak píšeš. ale my budeme mít bublinky, tak rejži taky nechceme:-) holky co máte v plánu ještě dělat? já menu, ale až budu vědět konečnou verzi:-) Petul víš čeho se bojím? že až tam odvezu svou organzu atd, tak na mě v tom penzionu budou koukat a bude mít kecy že ne...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak budou tedy bílé :-) Jinak budeme kupovat krabičky na tombolu :-) Pak budeme dávat výslužku v práci, sousedům, mámě a tatovi do práce. Pak hostum na hostině do malých krabiček rozdáme co zbyde z curkoví, takže koupíme pro každého malu krabičku. Vychází to tedy cca 28 malých a 30 větších na tombolu.
Odpovědět
u nás tombola nebude...uvidíme jak to půjde. budete si někdo nechávat gelové nehty - třeba potažené svoje? Já jsem teda nadmíru spokojená, ta moje nehtařka, mladá holčina a šikovná tak kdyby ste někdo z Phy chtěl třeba před svatbou i jednorázově...myslím že je jen tak nesundám:-)
Odpovědět
@andrej_ka Ahojky, taky máme svatbu 11.6.2011 na hluboké v 11:30 v kolik vy?
Odpovědět
Ahoj holky, prosím poradíte mi, kde si mám nechat upéct svatební dort? chceme ten potažený marcipánem,ale neznám v čb žádnou cukrářku
Odpovědět
ahojky všichni tady doporučujou cukrárna Moka ve Velešíně,dělají opravdu dorty mnam mman, ale připrav si penízky.
Odpovědět
jeee, diky za typ. Kouknu, jestli mají nejaké stránky.
Odpovědět
mají číhni. já teda to budu řešit v cukrárně v Týně nad Vltavou, uvidíme jak to půjde tam.
Odpovědět
No já jsem teda hledala něco v ČB,ale tam jsem nenašla téměř nic. Ale vim, že mi někdo už říkal kladné reference na tu cukrárnu Moka. Poslala jsem email, tak uvidime, co napišou.
Odpovědět
@twigik: jééé koukám, že taky máte hostinu v penzionu bezdrev. My také, ještě tam musíme dojet a domluvit se na podrobnostech, jak to bude s vyzdobou, jak vyresit stoly, co k jidlu, jak dlouho tam s nami vydrzi a tak. No tak jsem zvedava, zda budou sdílní.
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Luci já jí to řeknu až tam pojedem, a s tim ale musí určitě počítat, že tu výzdobu bude mít každej podle svýho (nebo aspoň nakoupeno), jinak by sejim na to každej vybodl.. Snad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nám upeče ta Pavlova teta - teda snad, musíme za ní teď během ledna dojet, aby si nás zapsala a pak po jaře tam pojedem domluvit konkrétní věci už... Jinak Luci mi jedem do tý restaurace 29.1. tak to vyzjistim jak je to s tou výzdobou... ale to nemůže pro ně bejt problé, natáhnou ubrus, na to organzu a pak svícny nebo tak, my tam nic složitýho mít nebudem, ubrosuky si složim sama doma a oni to jen rozloží... a to jim tolik práce nezabere..
Odpovědět
Článek se načítá
sajusinka: něco jsme tu už písaly otom penzionu, pročti si to:-) co jsme zatím vyzjistili a tak, at to nemusíme písat znovu:-) petulko myslím že problém nebude, ale myslím že s majitelkou Milerovou je lepší pořízení než s p.Špringlovou:-) ta toho více dovolí:-) protože i psala že si můžeme přivézt ovoce a v penzionu p.Špringlová se divila, ale řekla, tak když vám to majitelka napsalla....:-))) ty tam jedeš už zařizovat jídlo raut atd? nám řekla tak měsíc před...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a nehty si taky nechám udělat, ale až tesně před svatbou, jen gelový s francouzkou, žádnou divočinu a ani nijak dlouhý, jen aby to vypadalo přirozeně.. Kamarádka chodí tady v ČB k jedný pani a má je krásný tak k ní taky pak zaběhnu.. Když je to pak delší tak mě se s nima špatně pracuje na pc.. Sajusinko a odkud jsi? Tady z jihu nebo další pražačka? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Jídlo ještě ne, jen se tak pobavit co a jak, jídlo taky až pak těsně před... My tam jedem se právě pozeptat co můžeme a co ne.. Taky sem v kontaktu s tou Millerovou, tak snad to bude vše OK - a vidíš, ovoce by mně ani nenapadlo teda.. Známí ho vlastně taky měli jakoby to vykrajovaný nebo jak se to řekne, tak to budu muset promyslet jestli ho tam taky dáme..
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Luci prosím tě, jaký jsi to koupila ty čokoládky? Já sháním taky, už jsem si udělala v počítači přebal a Milanovi se líbí víc než co nabízí na těch e-shopech :-)
Odpovědět
Kristý koukni do mého alba byly to čoko od milka, a půlku krabičky jsem ujídala:-))) musím ale koupit ještě jednu:-) dělá se to s nima fakt pěkně, v poho:-) i velikostně myslím jsou ok, ne moc velký,ale menší, decentní nic přehnanýho, jestli víš jak to myslím:-)
Odpovědět
Profilova fotka
a mužu se zeptat kde jsi to koupila? Jestli v normálnim obchodě a kolik tě to stálo? Já se byla dívat v obchodě a mají ty čokoládky v znovuuzavíratelných obalech bez toho alobalu :-(
Odpovědět
mají je v intersparu a v albertu, stojí kolem 100Kč ta krabička.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se na to podívam, v albertu jsem právě byla ale skusím ještě jiný albert.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se na to podívam, v albertu jsem právě byla ale skusím ještě jiný albert.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se na to podívam, v albertu jsem právě byla ale skusím ještě jiný albert.
Odpovědět
mají je tam - fakt:-) kupovala jsem je tam a i jsem se po nich dívala:-) nebo zkus interspar:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo dneska až pujdu z práce tak se podívám. A kde je skladujete? Já se bojím aby se mi neskazila - nedostali se mi tam moli. Nechtěla bych hostum dát červivou čokošku :( koupila bych tot řeba v létě, ale zas aby byly ty čokoládky s potřebným obalem... Třeba v lednici?
Odpovědět
Profilova fotka
už mě to došlo, vakuová miska :)
Odpovědět
@petulabrez já jsem z českých budějovice, ale momentálně žiji a pracuji v Praze,ale do čb se časem vrátím.
Odpovědět
já je mám v igelitovém pytlíčku + v těch origo krabičkách ve sklepě u našich:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jo :) nějak to vyřešim... Ted akorát jestli mi někde vytisknou na vlastní papír ty etikety. Má to být na laserové tiskárně a tu tedy nemáme ..
Odpovědět
já to tiskla v práci
Odpovědět
Profilova fotka
aha, my máme v práci bohužel jen černobílou a já mam barevnou fotku. Včera jsem si vyhrála :-) Fotku strnada obechného jak sedí na drátě a s tím sem si ještě pohrála. Budeme se totiž jmenovat Strnadovi :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?