Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak jak se máme? Já jsem si to docela užila. Ted zas v práci a zítra první zkouška ve škole :-p Psala jsem si ale s fotografem a napsala jsem do Kleinodu kolik by chtěli za moje vyhlídnuté šaty. Tak jsem docela zvědavá co mi napíšou. Ze zahraničí by mě přišli na 700usd tak jsem zvědavá kolik by vyšli tady.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Kristyn :-) Ahojky všem :-D My jsme si to volno užili dokonale, takovej klídek :-) A novej rok sme taky slavili u nás doma v poklidu, nic velkýho :-D A teď zase do práce :-( Musim říct, že se mi vůbec nechtělo vstávat.... Kristý tak to držim palce, ať to vyjde ve škole i se šatama :-) No a co nového s přípravama? Lucí mám už jen 4 měsíce - toto letí :-/ Dneska by sme měli zajet objednat dort a jinak asi nic.V albu mám nově ty oznamka, ale zatim jen v rozpracovaném stavu, ty co jsem rozdali sem bohužel nestihla vyfotit :-( Dneska jdu vyzkoušet další instruktorku zumby, byla jsem jednou a to byl děs, tak jsem zvědavá na tuhle holčinu :-) Musim začít trochu cvičit, po svátcích a zimě to je docela znát... Jinak jsem koukala jak se zvrhla jedna diskuze tady - no nestačim se divit... :-| No a co u vás nového??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, u nás taky celkem nic nového, vstávat se mi teda taky vůbec nechtělo, ale zas bejt doma ještě pár dní tak přiberu snad x kilo :-x , takže na jednu stranu jsem ráda že už v tý práci jsem... Dneska budu volat na matriku, tak pak hned písnu jestli už konečně budem taky mít rezervovánej termín, snad už jo :-) Taky bych chtěla, nejspíš příští týden, jít se domluvit ke švadleně na šaty, a raději si je objednám s předstihem, než pak být na nervy že je ještě nemam doma - to ať mi raději visí dva měsíce na ramínku doma než pak mít nerva :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jupíííííííííí, holky tak máme termín a přesně jak sem si přála - 8.7. v 11.30 hod. !!! x-) Tak už můžu konečně dávat dohromady oznamka atd. :-D A poplatek neni 4.500 ale 4.800, což je super že to nezvedli nijak razantně..
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez Tak to moc gratuluju!!!!:-))
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem dostala informaci zatím z Madory že prý by mi podobné šaty ušili za 8tis a že když přijdu v 7hodin ráno tak večer už budou šaty hotové. Neni to nějak podezřelý že jsou šaty tak rychle?
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez - gratuluju :) Koukám, že za vlastního oddávajícího zaplatím jen o 200 Kč víc... :) Taky máme zarezervováno - 8.7. ve 13:00 :o) :-D :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez taky gratuluju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri taky gratuluju :-) To se tam třeba potkáme - nebo spíš si budem vyměňovat místo na parkovišti - my budem odjíždět, vy příjíždět - ale myslim že tak do půl 1 budem někde u zámku - kvůli focení a tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri já si nevšimla, že ty už taky :-) tak to se tu budete vdávat dvě v jeden den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, jsem hned taková klidnější, když aspoň tohle už je zařízeno :) To se ale asi potkáme opravdu "ve dveřích" :)
Odpovědět
Profilova fotka
Je to lepší, že už se dá konečně s tím datumem počítat a plánovat na pevno.. Krystý a co vy - Hluboká tedy padla a jdete do toho Krumlova?
Odpovědět
Článek se načítá
čauky holky, vy jste se teda rozjeli:-) gratuluju všem k zamluvení termínů!!! konečně jsme se všechny dočkaly:-) nevíte kolik se platí za sobotu, pořád 6500Kč? myslím ten poplatek na Hluboké. holky kdy pojedete platit poplatek??? já asi začátkem února, nevíte pracovní dobu? a Markét a Kristý, Petulko, nezjistily jste od p. Peprné nějaké novinky? u mě jinak nic nového není, už jsme se domluvily s maminou a tchýní že výslužky jen těm co nepůjdou na hostinu + pak rozdáme co zbylo. a v pohodě to všichni pochopili, když máme tolik lidí...něco upečeme a bude:-) jinak v polovině ledna budou prstýnky, měli toho prý moc, tak se nám omlouvali, tak ještě počkáme:-) co jinak holky, nezačínáte plašit jak já? mám pocit že na něco zapomeneme a bude to v háji:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-) tak sme právě dorazili z Moka a máme zamluvenej dortík - viz album co už máme :-) Sem ráda... Lucí neboj, taky už plašim, mám pocit, že už neni moc času a já furt nic nemám :-| Děsí mě to!!! Jinak včera sem byla na tý zumbě a super!!!Myslim, že na svatbě mě nikdo nepozná jak budu vytancovaná :-D Akorát dneska mě bolí lejtka jako ďas :-D Jo a další změna u nás je, že nakonec měníme místo hostiny, zůstáváme u původního plánu :-| Jsem z toho docela mimo, ale zase budem mít zaplacenou hostinu :-N Holky, tak to jsem ráda, že to všem klaplo to zamluvení...Na netu mají furt tu starou cenu :-S Lucí mrkni sem http://www.hluboka.cz/index.php/mests... ale asi bych tam nejdřív zavolala a domluvila se s ní kdy máte přijít...
Odpovědět
jj určo tam brnknu... jak to žejste měli lokál, kdo vám bude platit hostinu? u nás to bude tak že půlku asi budou platit jeho rodiče a půlku naši. ale nevím, ještě to není ofiko. kolik vás vyšel dortík? my ho budeme mít z Týna nad Vltavou, a i minizákusky. kytky budou od známé naproti Budvaru. jinak žádné novinky holky u mě...
Odpovědět
Profilova fotka
No to je tak - přítelovo teta nám nabídla, že nám dá k dispozici nějaký vouchery co dostávaj v práci, a bohužel bezdrev tam v tom seznamu na co to platí není, a ikdyž by sme ho tam zkusili zařadit, tak by se to vědělo až v dubnu, což je pro nás dost pozdě :-( Takže se vracíme přímo do hluboký na barborku. Nebude to sice tak luxusní, ale na druhou stranu to bude přátelská atmosféra a budu si to moct sama nazdobit. A navíc se nám snížej náklady o 20tis což je pro nás dost podstatný - holt si všechno platíme sami, tak musíme jít tou skromnější cestou...Ale já myslim že i tak to bude fajn...fotit se budem v okolí :-) A druhej den si dáme výřivku :-D Dortík nás vyšel na trojku, máme tam maliny a jahody, takže v dubnu ještě budou dost drahý...a necháme si ho tam za 500 dovézt, původně jsem myslela, že ho vyzvednem, ale takhle to bude jistější a hlavně bez stresu ;-) Holky budete mít některá raut? My ho máme místo hlavního jídla, tak bych ráda znala vaše názory co tam mít a tak...Já zatim mám ty mísy -salámy, sýry, sýrové roládky, šunkovou kýtu, řízečky, katův šleh, bramboráčky, zeleninový salát, balkán a nakonec ovoce k fontáně...co myslíte? Holky na mě už to padá...nejhorší je že nemám ani šaty - mám jen představu... :-S Na kytku bych se už měla taky jít poptat co?jéé to ten novej rok začíná... :-D
Odpovědět
my budeme mít raut večer, budeme mít sele, jinak skoro to samé co píšeš ty, až na katův šleh a tu fontánku. pak chceme kuřecí křidýlka a nevím, ještě jsme to tak úplně neřešili. za 3 tis dort???ty bláho to je drahota. nás vyjde tak na 2tis a prej je tam dělaj taky luxusní tak jsem zvědavá:-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to je max cena, podle toho jak bude drahý to ovoce...mě to přijde jako dobrá cena, teda podle toho co jsem viděla na netu, tam to pod pět tisíc nešlo tak nevim. Každopádně to mám doporučený tak snad bude dobrej :-D a taky se přiznám, že se mi nechtělo shánět něco jinýho, ;-) momentálně mám fofr v práci a odpo se snažim něclo vyřídit nebo vyrobit na svatbu... hmmm kuřecí paličky s nějakou salsou by nebyly špatný :-D mňam No doufám, že budu moct jíst taky ty dobroty, každá druhá nevěsta tu psala, že nemohly stresem jíst...což si myslim, že u mě nehrozí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Petruš tak nakonec to je definitivný ten Krumlov, ale jsme docela spokojený :-) Andrei taky chceme mít dort z Moka ale je to fakt docela pálka. Kolik jste jim řekli porcí že chcete, nebo pro kolik lidí to budete mít? My bychom chtěli nějakej jen ty dvě horní patra, protože nas bude kolem těch 30 tak to by se ta cena mohla trochu srazit. A jinak tedy s tou hostinou se vubec nedivím že chcete ušetřit, to už je docela znát a za to bude pěkná svatební cesta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky - @twigik - nic extra mi neřekla, jen že se to zdražuje o ty 300,-, a ten poplatek že se má zaplatit nejdýl měsíc před a že jsou tam pondělí a středa.. Jinak nic.. My k obědu dáme asi nějakej plátek, nejdřív jsem chtěla svíčkovou, ale tý by se všichni přežrali a pak by nejedli ostatní, tak nás napadl nějaej špíz, a pak odpo do noci raut, a večer se třeba udělaji vepřový a kuřecí řízečky... Sladkýho necháme udělat jen do výslužek - ale jen tak symbolicky, na stoly to samý - stejně si dá každej dvakrát sladký a dost a pak to nikdo nejí (teda krom mě), takže uděláme víc těch slaných - takový ty sýrový tyčinky, šneky atd z listovýho... To je takový žravý :-) Na cukroví chceme jet k P. tetě do konce ledna, jinak nemam nic - prstýnky, šaty, nic prostě - a zatim si teda říkám že je čas, tak uvidíme.. Ještě jsem se dozvěděla, že v tý restauraci Bezdrev, pokud budete mít do třech pokojů rezervlých, tak tam dovolí hostinu jen do půlnoci, pokud 4 a více tak neomezeně dokdy - je to prej z toho důvodu že když je do těch třech pokojů tak jsou tam i další hosti a druhej den další hosti najíždí tak aby se nerušil noční klid a stihli to pokldiit do dalšího dne, a pokud chcete víc jak 4 tak nikoho jinýho na ten den do pokojů brát nebudou, až od dalšího dne... snad jsem to napsala pochopitelně :-D což nám teda nevadí - mi budeme mít asi 4 pokoje, ale i tak čekám že v 11 v noci budou všichni hotoví a bude konec, takže toto neřeším..
Odpovědět
cože? to ti řekl kdo? já se paní ptala a ona mi řekla, že do dvou v poho minimálně! to jí teda ještě napíšu! máme rezervacina tři pokoje a myslím že jich víc bohužel nebude...
Odpovědět
nebude to tim že to máte v hlavní sezoně????
Odpovědět
Ahoj holky,když to tu tak čtu,tak mám co dohánět,ale zase si říkám,že to za tten půlrok snad všechno doženu. Nevíte,jak je to s focením,pokud nemáme svatbu přímo na zámku?
Odpovědět
jak myslíš s focením???
Odpovědět
No jestli,když nebudeme mít obřad přímo na zámku,jestli se tam pak můžeme jet třeba vyfoti.
Odpovědět
vemku jo, to vámnemá kdo zakázat...jen je blbý abyste se tam nepletli jiné svatbě...
Odpovědět
to byl jen nápad,protože to budeme mít v oboře na hluboké,tam je to taky krásný,ale kdyby náhodou...
Odpovědět
o té jsem slyšela:-) tam jde i hostina ne?
Odpovědět
jj,tam budeme mít hostinu. už jsme tam jednou na svatbě byli a jelikož je tatka u lesů,tak to bylo jasný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nicky25 ahoj, já myslím že muže být jedno jestli se budete fotit v těch zahradách :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?