Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
Proč bychom Tě kamenovaly - byla jsem tam několikrát v době svateb a frčí to tam jako ve wedding factory, už jsme to tu samy několikrát zmiňovaly :) Stejně ten den budu v permanentním stresu, jestli se něco nepose.e, tak tohle už mě nerozhází ;-) Chci být jako princezna a princezna patří na zámek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
BTW také začínám přicházet novému beremku na chuť =-)
Odpovědět
gogo69: však my taky nechceme stát před oltářem půl dne:-) a pak tam měla ségra svatbu a byly jsme tam sami, žádný problém nic, a když se tam vdávala kamarádka tak akorát tam čekali jedni venku - a co:-) já Hlubokou teda rozhodně obhajuju :-))) a to je každý zámek tak, to si nevybereme, jedině to mít na radnici.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak mě by nevadil ten frmol... komu by se to nemuselo líbit tak by byli svatebnčani... ale tady nejdě o ně že? :-D Naštěstí tam kde to budeme nakonec mít budeme mít pronajaté na 2hodiny. Takže žádná fronta :-) Ale záme je zámek... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je fakt, že taky zatím nevím, jestli to bude na Hluboké :) Jestli nám nedovolí mít vlastního oddávajícího, tak se prostě vezmeme jinde, kde nám to dovolí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tý jo, vlastního oddávajícího? To je docela mazec :-) To máte nějakého kamaráda?
Odpovědět
ahojky holky tak mi o něčem jiném nepřemýšlíme, už to tak bude:-) jaké máte předvánoční období? já děsné, v práci děsný, přemýšlím o změně. místo toho aby nám na Vánoce přidali tak nám ztrhli (může za to naše staniční). takže super....doufám že se máte lépe než já:-) a to jsme soukromý, státní škrty se nás netýkají:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kamarád je kněz :) V práci taky děs... v podstatě mám dvě zaměstnání a padám na hubu. Ale na druhou stranu kromě svatby vydělám i na svatební cestu :-D
Odpovědět
já jsem onemocněla:-( taky dobrý:-( mám asi chřipku a to jsem měla dnes našim odvézt dárečky. takže budouchudáci rozbalovat až 25.12:-( nj, to jsou změny plánu:-(
Odpovědět
Profilova fotka
ajaj, ted jsou všichni nějak nachcípaný... my jsme měli včera blbej den a pohádali jsme se :-( tak snad se to nějak spraví... Darky už mam naštěstí všechny ( i pro sebe :-) ) V práci mě to taky zrovna netěší, ale uvidíme v koncem ledna...
Odpovědět
mě ještě pár dárečků chybí, pro toho mýho,ale to dokoupím příští týden, v pohodě. ted budu víkend hajat a uvidíme co bude:-( kamarádka mi dnes jede pro svícínky do ikey, a budu schánět stojánek na stromeček, kterej sem si měla vzít u našich:-( nemáte holky z Phy tip kde ho koupit, tak nějak za přijatelnou cenu? (400Kč max?). děkuji:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja tedy už nevím kolik nás stál ale koupili jsme přímo na stánku se stromečkama na chodově dobrej stojánek.
Odpovědět
Článek se načítá
a celkem i se stromkem? jakej máte?
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak to nevím, je to už 2roky :-( ted budeme mít stromek v květináči ale ještě ho nemáme.
Odpovědět
holky budete dělat nějaké překvápko pro hosty, jako lampiony, ohnostroj nebo něco takového???
Odpovědět
nn jenom tombolu a svatebni noviny :-) @twigik
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že na naší svatbě bude překvápek pro hosty až až :o))) Ale chtěli bychom lampiony :)
Odpovědět
mě právě docela dost zastrašila paní v půjčovně, když mi říkala že nějaká nevěsta přinesla dost ohořelý šaty s tím, žena ní spadl popel od lampionu. a že jestli jebudeme mít at si dáváme pozor, že prej z těch mých by mě nikdo nevyšněruje. já vím, možná kecy, ale co...a pak taky člověk nikdy neví jaké buide počasíko. ale asi bych chtěla ohnostroj, takovej ten jakho sestaví, a my si ho sami odpálíme:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezkou sobotu :-) Tak my budeme mít lamiponky připravené, každý dostane (do dvojice pro páry, pro jednotlivce pro každého) a když vyjde počasí tak "zlatý hřeb" by byly ty lampionky a tím by bylo ukončeno oficiální mecheche... Na tento nápad mě navedla mimochodem renfi - díky :-) vtipnou tombolu asi připravýme v nějaké verzi pro 30 lidí. Takže bude asi 15vtipných cen a zbytek by byla cena utěchy(aby byly hosti trochu překvapení muže být víc druhů ceny utěchy). Napadlo mě, a to bych ráda znala váš názor na to, že bychom do tomboli zakomponovali překvapení pro babičku k narozeninám, bude je mít totiž v den svatby. Například že by jako vyhrála výhru s názvem "narozeninové překvapení" - samozřejmě uplnou náhodou :-D a ta výhra by mohla obsahovat něco s napisem "vše nejlepší k narozeninám babičko, máme tě moc rádi" :-) co myslíte? pak akorát vymyslet co...
Odpovědět
Ahoj ahoj, můžu se taky přidat? ;-)
Odpovědět
kristý to je dobrej nápad jen to dotáhnout do konce:-) jak píšeš ty lampionky do dvojice, tak to měli i na svatbě kde jsme byli:-) akorát co když nevyjde počasíko? bery vítej mezi nás!!!! jasně že se můžeš přidat:-) kde vy budete mít svatbu, a kdy? pověz nám něco a pouč nás s nějakýma nápadama:-)
Odpovědět
@kristyn.g stou babickou je to uzasny napad :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@johankakoz díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Když bude hnusně, tak si mužou hosti ty lampionky vzít domů jako dárek a pustit si je až budou sami chtít :-)
Odpovědět
my asi budeme mít ten ohnostroj. nevím, ještě se musím poradit s Tomem. ted je na teambuildingu a já v posteli s bacilama:-( to je víkend za všechny prachy:-( jo a kdyžsem si dneska vyběhla pro jídlo,viděla jsem že oprvadu prodávají ty stojánky i se stromky, takže super:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ohňostroj je taky super :-) nam by ho tam nedovolili... i tak budu doufat, že se něco nezapálí. Tak to se asi nudíš, to ti nezávidim. Ja sice nemarodim planovala jsem uklízet... Milan je v práci do 3 do rána... ale taky jsem doma sama a tak nějak se nudim. Už jsem něco uklidila, ale než abych šla pokračovat tak tu radši vysedávám :-D S těma stromkama to je super, a už jsi zjistila cenu?
Odpovědět
stojánek stojí kolem 400Kč takovej ten kovovej, aspon bude na pár let...no a stromky to je různý, na náměstí republiky měli kolem 300Kč za metrový....ta uvidíme. nám by stačil tak metr 50. a co vy, dárečky máte nakoupený? já ještě ne, ještě mi chybí něco pro Toma, mám jen drobnůstky.
Odpovědět
holky mě tak napadlo, co si budete kupovat za spodní prádlo? spíš se chci zeptat, zda nemáte někdo zkušenosti se samodržící podprsenkou? strašně mi jí doporučovali asi ve dvou salonech, jakje bomba, a já nevím, mám pochyby jestli opravdu drží, když vlastně nemáte ramínka (což stejně mít tedanemůžu) ale asi není zapínací zezadu....co?díky za tipy:-) jo a když jsme u toho punčošky normálně samodržící s lemem, nebo sibudete kupovat podvazky či normálně jako silonky?:-)
Odpovědět
omlouvám se pokud to pro někoho bude ožehavé téma!
Odpovědět
Profilova fotka
Punčochy už mám, koupila jsem si samodržící za 600.- (!!!!!), ale jsou opravdu krásné - jemné a kvalitní a hlavně jsou na ten můj metrpětavosumdesát :) Se samodržící podprsenkou mám zkušenost veskrze dobrou, ale opravdu s podprsenkou jako podprsenkou - tj. vypadá úplně normálně jako každá jiná, jen je pevnější a nemá ramínka. Takový ty podivný silikonový cosi - tak to mi fakt nedrželo a vyhodila jsem to :( Jinak do korzetu podprsenku nenosím, takže toto řešit naštěstí nemusím :) A jinak mám krajková tanga :) Dneska jsem zabalila výslužku pro rodiče - dvě pralinkové bonboniéry, už jsem je ale šoupla do krabice, aby mi je koťata nerozložily na činitele, dost blbě se cokoliv dělá, když se kolem člověka hemží ti dva malí prevíti x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?