Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, nic víc se na zámku pak neplatí, poplatek 4.500 (za pátek) se platí na matrice, pak v den obřadu pujdete se svědkama do jedné místnosti, kde se ještě vyplní nějakej formulář a to je vše, nic víc za peníce navíc... My už oznamka máme, jen nevim jestli si to i natisknem a nařežeme sami nebo to dám do nějaké tiskárny... Jinak Velka máme taky, už zamluvenýho, zamlouvala jsem ho minulej tejden a to jsem měla kliku že měl ještě volno podle toho co psal... Máme ho na 8 hodin, to karaoke a mlhostroj už mi přijde moc, navíc budem rádi když se tam vejde s tou aparaturou, bude nás i s forografem 50, známí přijdou večer a to bude tak 70 lidí a chci vidět jak tam někde budem tancovat, ještě že venku je místa dost :-)
Odpovědět
peti ty máš taky pěkně požahnaně lidí:-) a co šatky, nebylas v nějakým salonu v čb??? no nám už poslali na mail oznamka ke schválení (jak jde o prachy tak to jsou rychlý :-D ) vyjde nás to na skoro 1900kč. njn:-) a to nemáme nic extra a skoro mezi nejlevnějšíma:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavně se pak oznamkamam pochlubte :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak mam klobouk, je v albu :-) je moc hezkej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tedy kloboukem myšleno cilindr na auto :-N
Odpovědět
jj koukala jsem na něj Kristý, pěknej a co ta špína jak psala ta holčina? je tam něco vidět? 150Kč je bomba cena:-) jj určitě dám pak jsem oznamko, ale nečekejte nic extra, máme nakonec to z pamasu s těma srdíčkama, chtěl to přítel (a mě se to taky docela líbí). že to má bejt pořádně svatební tak teda máme POŘÁDNĚ svatební:-))))
Odpovědět
Profilova fotka
Byly tam trošku šmouhy zespodu, ale nic hroznýho. Použila jsme na to čistící pěnou na boty a už je jako novej a po šmouhách ani památky :-) Mam z něj velkou radost, za tu cenu a vypadá jako novej :-)
Odpovědět
je krásnej:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vrrr, pořád mám dilema - závoj ano nebo ne :o) Jak jste na tom vy? Jinak ten cylindr je krásnej - a za ty prachy luxusní koupě!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, lidí jak much, jenže nám se to nechce zmenšovat, protože když nepozvem jedny tak to bude blbý, takže sou tam skoro všichni :-) Markét taky přemýšlim pořád jestli závoj jo nebo ne, zatim sem spíš přikloněná k ne, ale ono se u mě všechno mění z minuty na minutu :-) Kristý klobouk fakt super..
Odpovědět
ahojky holky, dneska jsem si koupila ubrousky na stůl, ve sparu, a jen za 15Kč (necelých) 30ks. maj tam barev a všeho, mazec docela. ale těch lidí všude...:-( jo jinak budu koukat na prstýnky na jihu a pokud se nám tam budou líbit, daruji poukázku se slevou:-) a nakonec t mojí výhru kytku atd jsem dala na kamarádku:-) takže dobrý:-)
Odpovědět
jo a závoj jájsem zatím pro jo:-) tak uvidíme, zaleží na šatech a tak:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, tak já zavoj už mam taky doma, ale bude jen asi jen na obřad, pak si ho sundám. Taky jsem nejdřív váhala, tak jsem to vyřešila takhle "šalamousky" :-)
Odpovědět
jj asi to budu mít taky tak s tím závojem:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tož jinak jsem o závoji ani neuvažovala, než že by jen na obřad, ale stejně nevím - chci mít rozpuštěné vlasy, tak aby to nevypadalo blbě :-I
Odpovědět
určitě nebude. je to moc pekný i v rozpuštěných!
Odpovědět
Profilova fotka
Ja si taky myslím že je to pěkný v rozpuštěných
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, chtěla jsem se jen pochlubit - mám palerýnku :-) jak se máte?
Odpovědět
Profilova fotka
Co to prosím je palerínka? :) Já makám jak šroub... ale zejtra si na poště vyzvednu ty košíčky a pytlíčky na bonbony a další hovadinky, tak snad se dostanu k tomu taky něco vytvořit...
Odpovědět
Profilova fotka
jé tak to potom Markét taky nafoť :-) Tak aspon zítra skončíš dřív v práci ne? Tak je takový to přes záda, neco jako bolerko :-) tak se podívej do mého alba. Koukám že jsem to napsala hezky česky s Y :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jo pelerína :))) Tak to je mi juž jasné :) Nafotím vše :) Ale ta pelerína je nádherná a ten závoj taky :) Já bych ji v plném letě asi moc nevyužila :-/ Ale je krásná, o tom žádná.
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé vy zase pokračujete...a já furt nic...už aby mi to přišlo a mohla sem tvořit...Dneska mi přišli stužky a ozdobný špendlíky...už mě svrběj prsty :-D Holky, tak si představte, dneska sem zas volala do aska (pokolikátý už?!) a furt nic, žádna kuchyň, maj štěstí, že sou až v táboře...bych jim tam udělala scénku :-/ Takže u nás panuje taková nic moc nálada....no na to že se máme do konce listopadu přestěhovat...ach jo Toť novinky u nás :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jej andrej tak to držim palce ať vám to konečně dopadne! Tak máš doma aspon rozptýlení když maš stužky a špendlíčky :-D Díky renfi. A to jsem to neplánovala, cvrnkla mě sama do nosu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Asko a jim podobní (já mám příšerné zkušenosti s KIKA) jsou na zabití. Naštěstí kuchyň jsme koupili ve Sklady Dušek a všechno bylo podle plánu, kuchyň je epesní :) Tak držím palce, ať vám ji brzo přivezou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
A ještě jedna věc co mě potěšila, ten obchod s oblekama bandi vamos bude na jaře otevírat pobočku v praze :-D to mi udělalo neskutečnou radost, že nebudeme muset jet do ostravi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak kdo se chystá do Caney, ve středu 17.11 mají otevřeno 8-14 a slevu 5% ještě navíc :) Asi se tam ještě podívám... chtěla bych si udělat nějakej adventní věnec :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Renfri: děkuju, ale zatim to nevypadá...:-( Holky musim se pochlubit!Sem sama doma tak sem začla konečně tvořit!:-D Už mám torzo truhly na přání, ještě to obalit do bílýho, ovázat mašlí a je to :-D
Odpovědět
čauky to jsi šikulka:-) mě už se chladí čoko u našich ve sklepě:-))) jinak mamka docela dojatá:-) jo a změna počtu lidí:-) 44:-) ale fakt konečná, teda doufám!:-) ale zapomněla jsem na mamky bráchu a mamku to mrzelo že z její strany tam nikdo nebude, tak jsme to napravili. navíc naši říkali že nám dají půlku na hostinu takže dobrý:-) a asi druhá půlka bude od jeho rodičů:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Andrej: Tak se hlavně pak pochlub :) Twigík: Tak to máte super :) Od rodičů nic nechci (mám už jen mamku), hanba by mě fackovala (přece jen jsem starší a mám slušný příjem, zatímco mamka jen důchod), jestli dostane něco Lukáš, to nevím, ale také jsme řekli, že nic nechcem. Přinejhorším tam zůstanu sedět v zástavě a budu mejt nádobí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Andrei jsi šikovná :-) z čeho to vyrábíš truhlu? Luci to ti přeju. My taky radši nic nečekáme....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?