Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, no tak já taky čekal probuzení, ale nakonec dorazil až odpo...ale už sme doma...a jako dáreček mi přivez portský...mňam to si dáme do nodu :-D Jinak mě je 25, tak to nejsme daleko od sebe :-) Jinak dneska sem konečně zkoušela šatičky a bohužel mi nedělaj pěknou postavu takže budou na prodej :-( Takže holt budu muset najít jiný, asi nějaký princeznovský aby mi zakryly ty moje široký boky :-D Takže vlastně nic nemám kromě představ :-D A den super, byla sem s kámoškou na Kajínkovi a bomba!:-)
Odpovědět
ahojky beruško - a ten sídlí kde, ten fotograf? a ty se vdáváš kdy a kde? Andrejko: ahojky, tak to jsi měla super den! portský, mnam, pošli do Phy (ale na prázdnou flašku ti kašlu :-D ) tak s těma šatama mě to mrzí :-| mě ale já bych určo měla ten samý problém proto si je du půjčit, jak se znám tak bych to přes internet taky neodhadla :-D tak představy jsou základ ne :-D dneska si už v práci?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,jj už pracuju...:-) No jo co se dá dělat, za něco žít musíme...:-D Tak jako šaty nádherný, seděly mi krásně, ušitý suprově ale já v nich vypadala jak trouba :-( Takže si musim vyzkoušet jakej styl mi sedí a hlavně zakryje ty mý boky a pak si je nechám ušít zas :-D No a navíc mi to tu blbne...celej den kontroluju jestli nepíšeš a ono mi to tu ukázalo až teď.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jémináčku, tak to se nedivím, že mi paní z Hluboké ani neodpověděla na e-mail (chceme červenec 2011) :D Tak holt až v listopadu :o) Ono je to těžké, někde píšou "aspoň půl roku dopředu, o termíny duben-srpen je zájem" a na matrice se pak vztekají 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj renfri, jo jo bohužel je to tak....asi na matrice nechápou, že by sme termín měli rádi zamluvenej už teď, aby sme mohli zařizovat další věci - hlavně fotografové jsou pryč tak 10 měsíců dopředu...:-( Ale s úřadama holt nepohnem, přece jen žijem v čr... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Fotografku jsem si zamluvila, a pak budu jen doufat, že se nám podaří ten termín na matrice získat :o/ Tak trochu nevím, v čem mají na úřadě problém - kalendáře na rok 2011 se už dají koupit v každém papírnictví x-)
Odpovědět
s těma termínama je to na pytel, od toho se vše odvíjí a oni s tím dělaj takové caviky :-D však bude babka koukat, až se jí tam všichni 1.11. naservírujem :-D s těma šatama Andrej si nelam hlavu, já budu jako trubka ve všem...jak lunt taky nejsem, teda tlustá taky ne, ale jak tele to jo :-D koukala jsem že si přidala nové fotečky - pěkný polštářek :-D dokolika dnes v práci???já do 7 =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, mužu se přidat? Budu se taky vdávat na Hluboký, a to 10.9.2011 :-) Mame na to zamluveného Jirku Tvaroha, moc se mi jeho fotky líbí :-) a kameramana chceme jeho kolegu Perta Baštaře. Hostinu nevíme zatím kde, ale pavděpodobně to bude v hotelu Gold v Českém Krumlově. Jelikož to budu muset organizovat na dálku - jsme z Prahy, tak budu vděčná za každou radu ohledně cukrárny,kadeřnice, květin, apod. :-) Vy jste z jižních čech všechny?
Odpovědět
ahojky vítej mezi nás:-) já konkrétně jsem taky z Prahy, ale rozená jihočeška :-) mám tam rodiče a tak...já nemám teda vůbec nic, ani zásnuby za sebou, ale proč a tak jsem tu už psala tak se nebudu opakovat...mám se ještě na co těšit...termín předpokládám zamluven nemáš vid - jako všechny my tady:-) já jedině co vím, tak květiny budu určitě mít od p. Urbanové na pražské třídě - naproti zastávce budvar...dělá nádherné dekorace a docela levně...je to teda naše známá :-) jinak cukrárnu budeme mít asi v besednicích - kde chce paní za mini zákusek 5kč, ale jaký jsou - mnam! na každé oslavě nechybí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem z Prahy, ta organizace na dálku mne docela děsí :-) Máte už tip na nějakého vizážistu/vizážistku, kde by zvládli jak účes a líčení? Pořádně se mi nedaří nic najít :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak kokám, že se nám to tu pěkně schází :-) To je super...Lucí tak to máme asi podobnou postavu :-D No zatim neplašim, ale jestli ani v prosinci nebudu mít šaty tak se asi zbláznim! :-N Jinak já dnes končila už ve dvě.:-) Jinak holky, já jsem rodilá pražačka a odstěhovaná do Krumlova, takže pokud budete chtít něco vyřídit...sem tu pro vás! :-D My se totiž s Twigik vystřídaly!!!:-D Šikovný kadeřnictví i vizáž mám doporučeno v salonu RedRet - najdete přes vyhledávač.....dorty nej dělaj ve Velešíně v Moka, mrkněte na stránky sou úžasný, a výborný...jinak ty poslední dorty co mám v albu jsou tam odtud...:-) A květinářství zaim nevim...:-) Asi se půjdu podívat k paní Urbanový :-D Ale to je snad ještě čas...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo ještě holky s tim termínem....je to vždycky 6 měsíců před datem co chcete zamluvit....na duben přijímaj v průběhu listopadu, na červen až v lednu....Taky nechápu proč si to nepíšou do kalendáře nebo ještě líp do počítače....a oni tam maj jen nástěnku kam si přidělávaj papírky se jménem a časem....chjo...
Odpovědět
Článek se načítá
Andrejko ti dám vystřídaly :-D měla si říct - dočasně. navíc já jsem na jihu jako doma, jezdím tam poměrně často, jak sem psala mám tam rodiče, ségru, synovce, prostě úúúúplně všechny. a můj přítel taky. no vidíš zase dobrej tip na dorty...teda, hele Andrej poslyš, co ty děláš v práci??? :-D Renfri - kde tady v Pze bydlíš? a kolik je ti?
Odpovědět
Profilova fotka
Noo je pravda že se moc nenadřu...:-D :-D :-D No já nevím, jestli se vrátíte nebo ne, já teda každopádně NE :-D No tak to je fajn, to bysme pak časem mohly udělat srazík až přijedete vyřizovat a můžem vše zkonzultovat :-D Aspoň tu budu mít další nový známý, když se teda vrátíte :-D
Odpovědět
no já určitě, otom žádná, do dvou let jsem zas jihočeška (doufám že do dvou) :-D co jinak u tebe nového, už máš toho svýho doma? ten můj pro změnu šel do hospody :-D furt se doma učí tak jsem ho dneska musela pustit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
neboj mi tady na věk rozhodně nekoukáme :-D koukáme se hlavně na společné téma - svatba! :-D a to je, tak to není co řešit :-D a proč to chcete mít na jihu???
Odpovědět
Profilova fotka
To je trochu složitější. Původně jsme se domluvili, že si uděláme svatbu "za humny" tady na Praze 10. Pořád jsme totiž nemohli najít místo, ze kterýho bychom se oba "posadili na prdel" (dámy prominou). A před čtrnácti dny jsme byli na dovče v jižních Čechách, objeli jsme Nové Hrady, Třeboň a Hlubokou... a na Hluboké jsme se oba na tu zadnici posadili, protože to je taková krása, že svatba prostě jinde být nemůže :-) Teď vyrážíme do jižních Čech aspoň na víkend - i když tedy počasí nemá být nic moc, naprosto jsme se do toho kraje zamilovali x-) Svatba je úžasné téma, jen moje okolí, jen to slovo slyší, tak prchá do dáli :-) Už je to zkrátka nebaví, tak jsem ráda, že jsem našla spřízněné duše :-D
Odpovědět
jo tak to já doma otom nemluvím, ještě není důvod, zásnuby mě teprva čekají, jen co přítel odstátnicuje - teda doufám, ale o svatbě příští rok diskutujeme jako o hotovce...no tak to ti to zařizování tam vůbec nezávidím, když to tam moc neznáš :-| ale pár kamarádek na beremku a je to dobrý, vid Andrej :-D (nechtěla bych jim dělat svatební agenturu? :-D ) no nic holky, já jdu chrápat, zítra ráno opět do roboty a tentokrát jen do dvou :-D pěkný večer a brzy zase tady...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak abych se teda taky přestavila, jméno je myslím taky jasné :-) je mi 23 a bydlíme v Praze na Pankráci, nad Nuslema, přítel jezdí po Praze tramvají, takže jsem taky často sama doma :-D Brouzdám tady po beremku už hoodně dlouho, a měla jsem to jako twigik, zásnuby furt čekaly a čekaly, a už se to blížilo, i když jsem to čekala, jsem byla požádaná o ruku v červenci na výletě na zámku Kozel a brečela jsem u toho jako želva :-D x-) Takže se určitě máš na co těšit ;-) Andrei jak já ti záávidím že mužeš bydlet v Krumlově. Je to to nejkrásnější místo kde jsem kdy byla x-) hned bych se tam přestěhovala a udělala si třeba pension :-) x-) Ale bohužel, musím stát nohama na zemi, tak si tam udělám aspoň svatbu :-N :-D Tak doufám že to bude stačit příští rok si to rezervovat... při nejhorším změníme místo obřadu... Jinak s tím salonem RedRet jsem taky koukala na jeho stránky, ale nenašla jsem žádné reference na ně :-( Ještě jsem našla salon v ČB studio Miracle, taky to nevypadá špatně. Trochu se bojím, takhle na dálku že nevím do čeho jdu... Ty květiny když dovolíte, tak pak okoukám od vás, protože to vubec neznám nikoho a myslím, že co bude mít nějaké internetové stránky asi nebude nejlevnější :-| Ještě k těm dortům, Andrei děkuju moc za odkaz na tu cukrárnu Moka, vypadá to moc dobře :-) Myslíš že i rozváží? Že by třeba dovezli do Krumlova? V září se chystáme navštívit v Krumlově ten hotel Gold. Psala jsem si s paní odtamtud email a byly hodně milý, a ani ne tak drazí jak jsem čekala, když tam bude hostina budem mít svatební apartmá zadarmo :-) ale kdybyste znali někdo něco lepšího, tak určitě napište ;-) Jinak šaty mam jasno, nechám si je ušít v Madoře v Mikulově. Byli jsme tam na dovolené a šla jsem se tam podívat. A fakt úžasný. Budu je mít za 7-8tisíc, a budu si je moct vyzkoušet a i vybírat si krajky a upravovat podle sebe, sice to bude obnášet pro mě tím pádem aspoň 2 návštěvy Mikulova, ale za to mi to stojí, a Mikulov je taky pěkné město :-) Zkrátka to bude dost cestování ... Renfi ohledně toho "utěku" na slovo Svatba, tak to mam úplně stejně :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kristyn: To jsi mě zviklala s tím hotelem, už jsem se dívala na stránky a jsou moc krásný :-) Zkusíme tam taky napsat, byť by to znamenalo 30 km přejíždění na hostinu. Nebo kdybys mi to mohla poslat soukromou zprávou, ať chudáky neobtěžujem :-))) Šaty mám také vybrané, musím si je nechat ušít (naštěstí v Praze), jelikož mám 185 cm - a s tím v salónech nějak nepočítají ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak víš co? Mohla bych ti poslat ty emaili od nich co mi posílali :-) ale až večer, ted nejsem na emailu, v práci to mame blokovaný. Kokala jsem na fotky toho sálu a přemýšlím jak je to velké, jestli se tam vlezem i na tancování a tak... Jak tam mají obrázky s tou tabulí, tak mi to přijde málo místa, ale budem mít jen maximálně 30 hostů... Přemýšleli jste už, jestli budete "hostit" i fotografa? Já jsem se tu dočetla o tom poprvý a tak jsem si říkala, že proč ne.. Ale když jsem to řekla snoubenci, tak tomu se to nelíbilo, prý má fotograf fotit a ještě si za to říká za osum hodin deset tisíc, tak prý ještě nebude mu platit jídlo, a ještě bude mít sebou asi asistentku, tak to snoubenec řekl že už vůbec... :-( chci se vyhnout nějakému trapasu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ještě mě napadá, co říkáte na to, že tam mají svatby každou půlhodinu? To bude asi docela fofr že? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, teda vy ste se rozepsaly....:-) Já sem včera šla už spát, byla sem unavená... Tak postupně zkusim reagovat, tak snad na nikoho nezapomenu...:-) Twigik: Jooo už ho mám konečně doma!:-D Je to fajn, hned se mi usínalo mnohem líp...dřív sem sama ani neusla, celou noc sem vždycky probděla ale od tý doby co sme na jihu, tak sem tak uklidněná, že usnu hned i sama :-D Je to tu prostě boží! Takže do dvou let jo?hmmm tak to sem zvědavá....já taky tvrdila, že tady nezůstanem a že chci na 100% zpátky do prahy!:-D A jak to dopadlo....Jak se říká, člověk míní život mění.... A jak to že jen dneska do dvou???:-)To je paráda viď mít takhle krátce...a co vlastně děláš??? Renfri: Vítej!:-) Tady opravdu na věku nezáleží :-) Jinak já taky o svatbě moc nemluvim, abych náhodou kolem sebe lidi netrávila....a toho mýho už vůbec ne....musim pomalu...:-) A ten výběr místa si myslim, že by tak měl probíhat...je to krásný, prostě ste věděli že to chcete tady a držim palečky, nenechte se otrávit ostatníma!!!:-D Kristyn.g: Sem ráda, že ti nějaký ty odkazy pomohly....:-) Ty recenze na redret na netu nejsou, mě to doporučila kámoška, tak to půjdu vyzkoušet a dám vědět.... Jinak s těma intervalama...já doufám, že v pátek tam tak narváno nebude a navíc to chceme až ve tři takže budem připlácet ještě za termín mimo oddávací hodiny...:-) A většina nevěst má svatbu stejně až v sobotu...:-D Tak já se toho snad bát nemusim....:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Také jsem nad "hoštěním" fotografa přemýšlela, říkala jsem si, že je blbé, aby nás paní fotila, jak se cpeme a sama sušila pusu :-) Zas takové navýšení už tak obrovských nákladů to není - jen právě nevím, když má fotit, jak by u toho stíhala baštit. Až budeme mít s paní fotografkou v zimě schůzku, tak se na férovku zeptám a je to, vypadá, že je v pohodě :-) S hostinou mám opačný problém, chtěli bychom pozvat jen nejužší rodinu a svědky a oddávajícího (ráda bych, kdyby nás mohl oddat náš kamarád - to budou mít na matrice ze mě dvakrát radost), tj. celkem cca 15 lidí - a prostory v Goldu mi přišly obrovské (počítala jsem židle :o))) ), že přemýšlím, jestli nepozvat širší rodinu, abychom si tam nepřipadali jak sirotci v katedrále x-) Svatby každou půlhodinu jsou běžné ve všech těchle fabrikách na svatby, budeme tam stát ve frontě jak na banány - ale co :o) Aspoň člověk nebude mít pocit, že je v tom sám 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D To je hezky řečeno...:-D Jo to jsem zapomněla vlastně, já určo budu hostit všechny co tam budou, ale asi budou mít svůj stoleček kousek stranou....a my budem mít jen polívku a pak hned raut, takže až budou mít chuť tak si sami vezmou...myslim, že je to slušnost i když tam jsou pracovně...a rozpočet ti to opravdu tolik nezvýší...toť můj názor...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
někde jsem četla, že se to odvíjí od první svatby, prý aby tam nebily mezery, nebo co.. Tak doufám že se mi to poštěstí :-) Nás bude asi třicet, tak se nebojím, že bychom to tan nezaplnili, taky jsem počítala židle, tak snad tam nějaké místo ještě bude, ještě se tam musí vejít DJ :-) Sirotci v katedrále - to je fak moc hezký přirovnání :-D Jinak koukaka jsem že tam je i nějakej "parčík" v areálu toho hotelu, tak to asi pak využijem na skupinové fotky :-) no uvidíme až to uvidíme :-D Tak ještě s tím hoštěním si myslím taky, že je to vhodné, ale snoubenec se u toho uplně rozíčlil... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No tak snad když si to takhle zaplatim, tak si můžu snad vybrat ne???Sakra, no prostě budu trvat na svym i kdyby tam měla bejt dvouhodinová prodleva...:-) Kristz myslim, že když jim uděláte svůj stůl stranou tak to nemůže nikomu vadit...:-) Jinak ten hotýlek je krásnej, krásný okolí, jen ty pokoje sou na mě moc přezdobený, ale jinak nádhera...a ten sál vypadá že je dost velkej....my budem mít skoro poloviční a bude nás tam 5O :-D
Odpovědět
teda já jsem vlezu druhej den a taky se to pěkně rozjelo :-D co se týče fotografa tak toho já na hostině mít nebudu takže to je vyřízeno z mé strany :-D (pouze obřad). a pak kdo co nafotí :-) o hostině vůbec nevím, pár tipů jsem četla, třeba mlýnská krčma, nebo štilec nebo bartochov...nevím...zase se mi nechce z Hluboké moc cestovat. jo s těma časama na svatbu jsem to taky slyšela a asi i četla, že prej nechtěj čekat na někoho třeba 2hodiny a časy se odvíjí od prvního kdo přijde (mimochodem oddávat asi už od 10hodin nebo nějak tak - a na to jim peču)..a ještě co mě štve je, že zacvaknem 6500kč za obřad a ještě loni to bylo jen 4tis. takže pěkně na tom vydělávaj :-| Andrejko: jsem zdravotní sestřička na soukromé poliklinice, takže třeba dneska mám jen do dvou, zejtra odpolední do 19hod...různě jak mi napíšou služby:-) na jih se vrátím, otom vůbec nebudu diskutovat :-D co se týče lidí na hostině tak počítám tak 50??? (a budu ráda) ... ne fakt max : máte tip na nějakou tu kadeřnici??? já vůůůbec :-( Kristýnko . s těma zásnubama je mi to jasný, jak jsem psala už Andrej tak budu taky řvát, nevím zda budu schopní říct jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem zjistila, že hotel Gold je bráška od hotelu Štekl, co je hned vedle Hluboké a kde jsme hostinu chtěli mít původně, takže pokud budou vstřícní, uděláme to tam, menu mají stejné. V obou hotelích mají malé salónky akorát pro těch 15 lidí, tak by to mohlo být prima :-) Teď o víkendu Hlubokou pořádně prošmejdíme a uvidíme :-) Celkem trochu jedním vočičkem pošilhávám po svatebním koordinátorovi, protože mi přestává bejt jasný, jak to všechno zařídím, dám víc za benzín než by mě přišlo si někoho zaplatit :-O A taky mi trochu přestává bejt jasný, kde na to všechno vezmu :-))))))) Co se tejká zásnub... mno :o) Musím říct, že se mi drala slzička do vočička, když za mnou mladej přišel s prstenem, a to jsem nějakej "tvrďák" :D :o))) Mimochodem - napsala mi paní z matriky, že "náš" termín se bude otevírat koncem ledna, kupodivu byla milá a neposlala mě k šípku, co ji furt všichni otravujeme s debilními dotazy :-))))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?