Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
:D Já jsem snad nevyhrála nikdy nic :)
Odpovědět
budeš se možná divit, ale játaky ne:-) věřím, že to štěstí musí se unavit a sednout i na vola:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to bych si vzala i tak, když né na svatbu, tak jen tak ;-) třeba na fotky na oznámko :-)
Odpovědět
co bysis vzala? my nechceme fotku na oznamku:-)
Odpovědět
Profilova fotka
U mě se štěstí asi vyčerpává na běžný život, tak na výhry nezbývá :-) Ale nevadí, u těch našich prstýnků 198 Kč/ks by nás ta sleva moc nevytrhla :-D Každopádně je to paráda :)
Odpovědět
jaký máte prstýnky? stříbrný? to je pěkná cena!
Odpovědět
Profilova fotka
myslim tu kytku :-) jako kdybych byla tebou :-)
Odpovědět
na to prdím:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prstýnky máme stříbrný, jak jsou v albíku :)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak ty čoko máte moc pěkný? Tos tiskla na normální papír?
Odpovědět
na ten tvrdší a na laserové tiskárně.
Odpovědět
renfri: pěkný jsou!!!! jinak Kristý díky:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Tak se zase po čase hlásim :-) a nestačim se divit... Lucí teda vy máte ale štěstí, asi aky budu zkoušet štěstí...ale nevim nevim... Jinak dneska jsme asi vybrali prstýnky a koupíme si je k vánocům :-D Konečně se začlo něco hejbat :-) už sem se začala bát...máme to zapár :-N Pak už mám taky objednaný stužky, perličky a ozdobný špendlíky z kvetinovehostudiaanetacézet, takže hned jak to dorazí začnu tvořit...Taky mám objednaný propriety na oznamka...už se těšim až všechno dorazí...
Odpovědět
andrej jaké prstýnky jste si vybrali, matný, lesklý, z jakého kovu?a za kolik, kde?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D noo zatím u nás vedou titanový, pro mě se třema briliantíkama....http://www.e-prsteny.cz/view.php?f=foto/64/1240862767 A cena je nádherná, do 4 tisíc se vejdem...Sem se dneska v práci nudila, tak sem hledala...Holky, si představte, máme se do konce měsíce přestěhovat a dodneška nám nepřišla kuchyň...bych se na to ... :-| ]-( si musim taky postěžovat...hlavně že jí měli dodat do konce minulýho tejdne...ach jo...
Odpovědět
Profilova fotka
:-I My jsme čekali na kuchyň dva měsíce :-I Ale zase to za to stálo :o) Ono se to nějak vystříbří... dneska nikdo neplní termíny :-|
Odpovědět
Andrej a titan je dobrý kov, nepoškrábou se a tak? já se vtom nevyznám, proto se ptám. my chceme žluté zlato, maximálně tam trošku bílého, ale samotné bílé nechci a pak nechci žádný kamínek, mám prstýnků s kamínkama na každé ruce 1 (a to nějaký i nenosím) tak chci bez:-) uvidíme co bude:-) naši říkali že bych mohla vyhrát ještě nějaký jídlo a svatba by byla za pár korun:-))) s tou kuchyní - at brzy přijde!!!
Odpovědět
Profilova fotka
já se taky chci letos zase učastnit tý soutěže s diplomatem :-) doufám že letos něco hezkého zase vyhrajem, vloni jsme vyhráli tu kadeřnici. Tak se chodíme přes rok stříhat :-) My budeme mít žluté/bílé zlato, protože zlato je prostě zlato :-) . Chceme tu ornamentální výryvku a když bude olemovaná proužkama bílého tak prý déle vydrží - bílé zlato je tvrdší než žluté. Jupí na to už se strašně těším až pujdeme pro prstýnky :-) ale aspon do května si ještě počkám... Co si budete vyrývat dovnitř do těch prstenů, nějaké moto, nebo jen jména a datum? My si dáme asi jména a datum. Podle toho co se tam vejde. Taky nás napadlo K+M=VSL a datum. Je to taková hloupá srandička :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Do prstenů dáme datum a naše nicknamy, ať je to aspoň trochu osobní :) Až se k tomu dokopu, tak to dáme vyrejt, termín už měnit nebudeme. Zítra ráno bych se chtěla stavit v té Canee, protože jedeme okolo, když jsem koukala na ty ceny, tak jsem zírala, jak v eŠopech si někdy přirazí na ceně i dvojnásobek/trojnásobek ceny. Fuj :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak to držim palce at vyberete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, vy všechno vyhráváte... ;-) Asi budu muset taky začít soutěžit... No já bych byla úplně nejradši pro wolfram (je ještě 4x tvrdší než titan a má magnetický účinky), ale bohužel tady v čechách je dost omezená nabídka :-S Pokud neseženem nic ve wolframu, tak zůstanem u těch titanovejch vybranejch.Ale i když je titan tvrdej, tak se prej taky škrábe...ale prej existuje nějaká houbička, která to zas pěkně vyleští... Koukám, že každá máme jinej vkus na prstýnky :-) to je hezký...kristý vyrýt si necháme jméno a datum, pokud se vejde... ;-) Renfri je to děs, všechno co je rádoby svatební je drahýjako prase...taky radši vybírám v těch floristickejch šopech...jsou to ty samý věci, ale za poloviční ceny...je to hrozný jak se na těch svatebních snaží každej rejžovat...
Odpovědět
Profilova fotka
:D Každá máme jinej vkus snad úplně na všechno, to mě trochu fascinuje :) Mě by nevadily jiné prstýnky, ale nastávající chce tohle, tak to bude mít, co já si s tím budu dělat nějaký starosti ;-) Jsou už ošoupané, nezáří novotou, dali jsme si je na Valentýna při jeho maturitním plese x-) Leda by nám řekli, že do nich nejde rýt, tak bychom koupili jiné - už mi u jednoho prstýnku řekli, že do něj "nejde zasahovat" jelikož byl potaženej rhodiem... no, tak uvidíme :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale tak to je dobře ne? :-) Aspon je to zajímavější :-) A to je Markét už nosíte? Já myslela že je máte jakože doma v krabičce :-)
Odpovědět
ahojky holky vy jste éra:-) teda píšete o stošest:-)a já nestíhám:-))) já jsem zvědavá jaký vybereme, půjdeme na ně někdy 26-27.11, páč není kdy jindy, můj je v práci do 5 a tam maj jen do 6, tak musíme nějakej víkend v sobotu. a já jedu příští týden na jih, zařizovat šatičky, a tak, takže to musí počkat. mám z toho radost, ale je to další investice tento měsíc, s čím jsem nepočítala, ale tak co se dá dělat. obdivuju vás, co se ještě stěhujete a tak, já bych to asi finančně neutáhla (teda my). i když máme dost našetřeno, tak stejně. jsem ráda že to budeme mít pěkně postupně:-) a co jinak holky:-) jak se máte? co plánujete na víkend? já se včera ještě mořila s čokoládkama a zjistila jsem že jsem udělala blbě 2 jmenovky a to pro fotografa a kapelníka :-D protože na druhé straně jak máme poděkování tak tam máme. děkujeme, že jsi dnes s námi:-) a jména a datum:-) a jako tykačka pro tydle dva fakt nepřipadá v úvahu:-) ale mě tak napadlo, holky, budete dělat jmenovky i pro ně? a kam je chcete posadit? moc se mi nechce je mít u jednoho stolu s příbuznýma:-( jaký názor máte vy???
Odpovědět
Profilova fotka
Taky my to máme vyřešené pomocí salonku u baru. Mame normálně sál a pak k tomu náleží salonek kde je bar kam si pak budou hosti chodit pro nápoje. Tak oni budou v tam. Myslim že by jim samotným bylo trapný být u stolu s hosty... Na to bych se nestyděla se jich zeptat... Akorát nevím jestli jim objednat celé menu nebo třeba jen hlavní chod... Ale asi jo ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Kristýn: Jasně, že je nosíme, celou dobu, co jsme spolu :) U nás na svatbě bude z "cizích" akorát Zuzka Scharf a klidně ji ke stolu posadíme - stejně čekám, že bude poletovat kolem a sotva si najde čas na vysedávání :) Jmenovku udělám, za to (téměř) nic nedám :)
Odpovědět
renfri: a co kapelník? nebo kapela celá, nebo koho budete mít? budete mít až po obědě??? my právě od rána. jasně jmenovka mě nezabije já se jen ptám:-) díky za rady:-)
Odpovědět
Profilova fotka
My žádnýho popelníka mít nebudeme :) Protože u nás je to takové to... obřad, najíst a domky... během rautu tam pustíme něco reprodukovaného a je to. DJ a kazeťák vyjde na stejno a živou muziku - když se u toho lidi budou akorát ládovat a hovořit - to mi přijde škoda.
Odpovědět
aha vy nebudete mít nic do noci? tak to potom jo, to máš pravdu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem tady zase po delší době, dneska mi přišli vlizelíny a ubrousky na stůl, vlizelín a ubrousky lososový a jedny uborusky bílý, fakt náááádherný, sem z nich unešená :-) Jinak mi prstýnky taky chceme k vánocům, a vybíráme mzi titanem a wolframem, ty wolframovy zatím vedou, jen si je objednáme z ameriky a vyjdou cca kolem 3000Kč i s dopravou a jsou fákt krásný a zatim je nikdo moc nemá.. Na vývazky mam už nakoupený věci, jen jsem ještě neměla čas na ně vlítnout a začít makat :-) Tenhle týden v úterý jsem nám zamluvila i DJ, tak aspoň další věc už máme, navíc ho znám protože hrává po diskotékách u nás, takže snad bude hrát dobře... Kapelník u stolu nebude páč začne hrát až po obědě a fotografa ke stolu posadíme, ale jelikož bude pořád fotit tak asi někam na konec stolu aby nemusel pořád přelejzat lidi :-) Jo a na hostinu máme 50 lidí, takže fakt mazec, nejraději bych to zkrouhla na 20, jenež z mojí strany tam budou příbuzní se kterýma se stýkáme celkem pravidelně, z Pavlovi strany se s lidma moc neznám, takže je bych tam mít nemusela, ale zas by mi to bylo blbý mu říct ať tam nechodí, když já tam budu mít cca 25 lidí tak aby P. tam měl 6..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?