Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
hm to je pěknej nápad...a jak to chceš udělat??? no vidíš to bych taky pak mohla něco takovýho vymyslet... :-) a ta kniha koluje na hostině? nebo kde ti tam píšou?
Odpovědět
Profilova fotka
Koupim nějakej pěknej rám a do něj naměřim asi černou čtvrtku...doprostřed dám jakoby rádoby fotku s nakreslenou nevěstou a ženichem a nechám to ležet spolu se stříbrnou fixou u stolu kde bude truhlička...a pak v průběhu zábavy poprosíme hosty aby nám ještě napsali nějaké přání....a pak až budou hotový fotky od zuzky tak tu nej dáme místo kreslených novomanželů a pověsíme na zeď. :-) Zkusim to hodit do alba jak to vypadá....
Odpovědět
ty jo to je náááápad jak blázen...další trapná otázka :-| jaká truhlička? normálně todle já neznám :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Máš to v albu i s truhličkou na přání co přinesou hosté, poř. obálky s finančními dary :-D Já taky zírala co všechno existuje na svatbu...:-D
Odpovědět
to je bomba nápad ty jo! ten obraz, vypadá to nádherně!!! ta truhlička je pěkná ale nevím, aby to nevypadlo že chci po nich prachy...co? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ono je to hlavně na přání co přinesou :-) Toho se neboj...:-)
Odpovědět
aha, co vím tak přáníčka ségře nechávali u ní doma :-) ty jo to bude show, to ani v televizi nevymyslí co budeme mít za prdel :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D No to si piš :-D
Odpovědět
to je mi jasný :-) dala jsem do alba účesy který se mi líbí - koukni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No super :-D Ať žijou přípravy :-) Mě se líbí ten první je nádhernej....taky sem chtěla rozpuštěný ale mám dost těžký vlasy, takže by mi to zplihlo tak za půl hoďky... :-S
Odpovědět
to je no, ale jednou jsem šla na maturák a chtěla jsem aby mi to udělali, vypadalo to dost divně, a to jjsem neměla čelenku, kterou nevím ani jak bych tam dala...no mazec docela :-) ale na fotce je to pěkný :-) jo jinak já jsem Lucka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj lucko těší mě :-D U mě je to jasný, já jsem Andrea :-D No nic letim s psíkem ven, tak za hoďku sem zpátky kdyby si tu náhodou ještě byla...kdyby ne tak pa :-) A zas někdy...
Odpovědět
Článek se načítá
určo tu budu, jsem sama doma...zatím budu hledat něco co se mi líbí a budu házet do alba :-)
Odpovědět
koukala jsemse že si přidala novou inspiraci - pěkný... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo, si mě trochu povzbudila tak sem taky zapátrala :-) Na to že sem měla v plánu dneska uklízet a místo toho skoro celej den sedim na netu...ach joo, bych potřebovala nějakou pomocnici co by mi tu vygruntovala :-D
Odpovědět
tak to já jsem stihla, mám totiž v háji pc a tak se mi za hodinu vypne....a než naběhne, tak sem si umyla vlasy, uklidila a zejtra stačí jen vytřít:-) to musíš umět...já jsem sem dala dekoraci na autíko, strašně semi to líbí, ale vyjde to tak na 1500Kč :-(
Odpovědět
i když ta známá co bude dělat určo výzdobu by to mohla udělat levněji... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo to je dost teda....já si udělám jen šerpy na auto a bude...stejně nepojedem jako kolona, takže ozdobim jen moje a ženichovo a je to....sice by se mi líbilo víc ty květinový ale je to podle mě zbytečnej výdaj....možná ještě vyrobim srdce z břečťanu.....no uvidíme....:-) Spíš mě děsí jako že nevim co za hudbu, dj nebo kapela nebo jen kazeťák....to je moje noční můra....navíc jak dj tak kapela stojí dost peněz...:-(
Odpovědět
hm to je fakt, ale pokud by to udělala třeba za 500...navíc to bude platit babička tak to mě tak netrápí :-) alespon doufám, ségře to platila :-) jo tak s dj a tak, to ti nepovím :-| u nás budou dilema i prstýnky, te můj mi tedaříká že ho stejnak nosit nebude, ale na tom zapracuju :-D
Odpovědět
jo a kdy pudete tedy zamluvit ten termín, hned na začátku listopadu nebo kdy? já tam asi pak někdy v říjnu zavolám...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to sme na tom stejně, taky ho asi nebude nosit...je automechanik, tak by to bylo i nebezpečný...no nic, jdu vytáhnout žehlící prkno a v tv začlo na nově vdáš se a basta :-D Tak jdu na to. tak zatim pa :-)
Odpovědět
jasan zase někdy tady ahoooooooj
Odpovědět
Profilova fotka
fajn, tak se si k tomu sotva sedla, vyžehlila jedno tričko a reklama???To už snad přeháněj ne? :-S Neskutečný!!!Já tu budu ještě tak v průběhu večera a přes tejden tu taky občas sem...spíš přes den :-) když se v práci nudim tak hledám ispiraci :-) Ale je to hroznej zabiják času...sem si ve čtvrtek večer řikal jak toho stihnu, a že udělám i nějaký výtvory a ono nic....grrr...tak já radši jdu dál žehlit...:-) Zatim pa...
Odpovědět
jo ale ten film se vyvíjí fakt zajímavě :-) já jsem sama doma, drahá polovička se mi vrátí až zejtra od návštěvy u rodičů :-) určitě sem taky zavítám a pokecáme co je nového a tak ju:-) měj hezký večer a po filmíku ti přijdu ještě popřát krásnou noc...jo a dotazík, jak prožívá přípravy tvůj snoubenec, pomáhá ti???
Odpovědět
Profilova fotka
:-D No to snad ne, kolik toho budem mít ještě společnýho???Já sem taky sama doma, přítel se vrátí až zítra ráno...:-D Jinak já ho tim zatim nechci moc otravovat,má dost práce a až budu mít jasnou představu , tak mu to dám ke schválení...náhodou viděl návrhy na oznamko a to se mu moc líbilo....jinak to chci spíš jako překvápko tu dekoraci a tak. A taky sám od sebe navrhnul výlet na hlubokou a na matriku a taky za těma známejma se domluvit....Jinak já sem ráda že můžu zařizovat, takže sem tak spokojená a on taky...myslim že málo chlapů by se vrhla do dekorace a tak...:-)
Odpovědět
tak ten filmík byl hustej vid...matky no :-D jj máš určitě pravdu, myslím že ani ten můj se do toho nepohrne, to základní semnou asi vybere a to bude vše :-D jo a kdy pojedete tedy zamluvit ten termín? máte to v pátek vid...říkala si během listopadu, to je na začátku hned, v půlce, nakonci...? :-D jdu hajat, ráno mažu do práce:-( prvně po dovče (týdenní) a vůbec se mi nechce :-S tak ti přeji hezký večer, dobrou noc (taky se ti bez něj tak blbě spí? :-) ) a brzy zase naviděnou :-) (teda spíš asi napísanou :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Jj dřív sem nemohla vůbec spát bez něj....zabrala sem třeba až v 5 ráno a probudila se se zapnutou tv, všude rozsvíceno a občas sem byla ještě oblečená....ale tady to ze mě nějak spadlo a už spim normálně, celkově jsem se tady sama se sebou vyrovnala...:-) Termín až někdy v listopadu jak nám to vyjde...A ten film byl dobrej, takovej doják potom, ale nějak tam ty vztahy moc neřešili...to bylo jen chceš mě? Jo. Tak pojď.A bylo to.....:-) Jéé a kolik ti vlastně je?Psala to akorát Maruška a tebe sem nějak nezaregistrovala...:-) Jinak taky přeju dobrou noc, já budu ještě uklízet - zítra mám volno, takže můžu ponocovat...:-)
Odpovědět
mě je 24 a tobě? :-) tak to si volno pěkně užij, mě se teda nechce vůůůbec:-) aspon budš mít časík něco vymyslet a promyslet a tak :-) přijdu tě zítra pozdravit ;-) tak papa jdu zkusit zabrat |-| paaaaaaa
Odpovědět
ahojky Andrejko tak si představ že ten můj dorazil o půlnoci jako překvápko :-D v první chvíli jsem myslela že se nám někdo vloupává do bytu :-D jak užíváš volno? já mám do dvou a pak hurá domů :-D
Odpovědět
Ahoj holky, koukala jsem, že jste tu řešili fotografa, Zuzka Scharf i Jirka Tvaroh jsou super, ale je třeba je rezervovat hodně dopředu a musím říct, že ceny vysoké, ale to záleží asina každého možnostech. My máme zamluveného Míru Nejedlého a musím říct že cena rozumná a super přístup. Navíc fotky taky pěkné, takže bylo rozhodnuto. Za celý den focení zaplatíme 6500 Kč. Normálně co jsme cháněli tak to bylo tak deset až dvanáct tisíc a více a to už mi přišlo opravdu hodně.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?