Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
jmenovky jsou opravdu moc pěkný. korálky tam dám a asii malinkou myrtu. to ještě uvidím:-) no nevím jak kde, ale byla jsem ve dvou galanterkách a moc výběr nemají v těch 6mm na šířku jo, ale 3mm senedaj skoro sehnat:-( tak jsem měla růžovou 5...původně jsem chtěla udělat dvojité ale to bych musela mít ty 3mm, jinak byto bylo hnusný.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak do vývazků jsem dala za úkol matce myrtu vypěstovat (jelikož je vášnivá zahradnice), tak uvidíme. Když ji nevypěstuje, tak bude prd :-S ;-)
Odpovědět
holky znáte písničku od seala kiss from a rose? ted jsem jí slyšela a říkala jsem si že by byla pěkná na nástup:-)
Odpovědět
my jí taky pěstujeme:-)
Odpovědět
Peti máš tip kytky jako já:-) koukni ke mě:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Twigíku: Tu picničku z Batmana forééévr? Není to můj šálek čaje (našla jsem si ji pro jistotu znova na youtube.com), ale kdyby se vám líbila, tak není co řešit :o) My ještě vybráno nemáme, čekám, jestli nás něco necvrnkne do čepice jako ve třech oříškách :) Co jsem zatím slyšela na svatbách ostatních: Svatební pochod (děvčata, 7 minut svatebního pochodu /protože správce Sychrova nemohl najít symbolický klíč od zámku pro novomanžele/ na rozladěné varhany... to člověka ze svatebních pochodů vyléčí), Už nejsem volnáááá (OMG), Vangelis dobytí ráje... zkrátka nic moc :-(
Odpovědět
já jsem takovej romantickej snílek:-) tak podle toho bude i výběr písniček:-) zrovna jsem jí ted slyšela:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, já jsem podle ostatních dost cynik :-| No, asi jsem... co naplat x-)
Odpovědět
v poho každý člověk jiný názor:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, tak toho jsem si Luci ani nevšimla :-) ale jak máš ty do toho růžova tak tu mam taky stahlou :-) Jinak pokud neseženu já tady v ČB ty stužky - hlavně tu barevnou (asi nejspíš tu lososovou), tak jí asi objednám z netu, sice se mi to docela prodraží o to poštovný, ale vzala bych k tomu třeba ještě ubrousky v barvě a buď vlizelín nebo organzu, tak to porovnám s cenama tady v krámech a uvidím.. Kristý přesně z toho webu jsem vzala ten obrázek jak jsou tam kreslený ženich a nevěsta vedle něj blondýna a zkusila jsem to udělat podobně, nevypadá to zle, jen bych potřebovala tu nevěstu aby měla černý vlasy jako já, a ne blond :-)
Odpovědět
tak pokud to nechceš dělat dvojitě ale tak jako to mám já tak určo stačí 6mm nebo 5 a to v poho seženeš. mě už nějak padaj oči:-) a to je osm:-) chjo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Právě že chci, bílou 6mm a na to tu barevnou 3mm... No je to hnus, je osum a tma jak blázen, ještě tady v ČB prší, takže je to takový spací... :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak jsem přidala do alba vývazek jaký chci vyrábět já. Obšlehla jsem to z alba nějaký nevěstě takže to pak smažu, jen pro ukázku :-D asi použiju na tu velkou stuhu z nějaké "přírodního" materiálu a tu úzkou stuhu do barvy svatby. Snad to dopadne dobře :-) Markét ty kartičky jsou vážné úžasný!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristý tak skoro podobnej mam stahlev v pc, jen maličko jinej ale jsou moc hezký, hodim ho do alba... Markét ty kartičky fakt nemaji chybu...
Odpovědět
Peti jaký budeš chtít ty lososové co tam máš? jsou pěkný. holky jsem nějaká ko,tak jdu chrápat. tady taky prší takže zalomím určo hned:-) tak se mějte a s nápady tady zase ahoooooj ps: Peti a zítra něco vyzjisti:-) paa
Odpovědět
jo a ještě mě napadlo :Peti neznáš Fandu Troupů ze Zlivi nebo Milana Kropáčka???:-))) pa
Odpovědět
Profilova fotka
Luci nic mi to neříká ty jména, možná že od vidění, ale to jsou určitě starší než já viď... A o těch lososových uvažuju čim dál víc, tak nejspíš ty..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem taky přidala pozvánku ke stolu. Peťo ty vývazky jsou moc krásný, ta lososová to je barvička ! :-) Jinak vyrobila jsem ti z blondýnky černovlásku, dala jsem obrázek do alba, asi to neni uplně jako originál ale třeba to využiješ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé ty seš šikulka, děkuju moc!! A pozvánku máš taky moc pěknou - a je dobrej nápad tam dát místo kde se to vlastně koná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Není zač :-) Děkuju za pochvalu, je to takový obyč ale vypadá to docela pěkně. Aspon to není moc tuctový :-) ještě pak koupim tu vystřihovačku okrajů a bude to :-)
Odpovědět
ahojky holky, zase neděle, máte někdo volno zejtra? já bohužel ne:-((( Peti je jim 27. teda holky, my jsme tak šikovný:-) dneska se mi vrací drahá polovička tak asi už tu nebudu - když tak zítra:-)normálně se mi zdálo, že všichni se najedli a po obědě odešli a můj manžel šel spát a já od dvou odpo tancovala sama:-))) dobrý co tak se mějte smějte a apa
Odpovědět
Andrejce přeji k dnešnímu svátku vše nej a at ti vychází vše podle představ!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak mě polovička zmizela na odpolední do práce. Zítra jdu normálně pracovat. Jojo jsme holky šikovný :-D Luci tak sis pěkně zatancovala? :-) Mě se zas zdálo že jse byli u Blažka a vybírali jsme oblek a já jsem říkala, že ne že počkáme na Diplomat :-) Tak hezkou neděli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem se trochu hecla a hodila jsem do alba náš držák na prsteny, samozřejmě to nebude zapíchnuté do svíčky a špendlíky budou ozdobné, nebo to bude ještě jinak, jak to s mladým vymyslíme, ale "takhle nějak to bude". A taky jsou tam naše boty (na focení mám jedny s podpatkem, ovšem na obřad baleríny bez podpatku, protože 184 cm je 184 cm a nerada bych byla větší než ženich :D :-I Kristýn náhodou ta pozvánka ke stolu je pěkná x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, teda vy ste šikulky!!!:-) Oznamka, vývazky i jmenovky...super!!:-) Sem zvědavá co stvořim já... :-. Lucí děkuju...:-) Taky už sem měla svatební sny, ale spíš hororový... Jinak to počasí venku to je děs a hrůza...zítra přijedou naši takže tu asi nebudu, takže zas až v úterý...holky já normálně zatim fakt nestíhám tvořit...už abysme byli ve svym a já se mohla "legálně" pustit do tvorby...úplně to ve mě hrká když vim, že už vyrábíte...budu vás pak muset dohnat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky!! Tak jsem dnes byla v tý restauraci - musim říct že je to tam fakt super, i Pavel kterýmu se tam nejdřív nechtělo tak pak uznal že to ani tak pěkný nečekal :-) Jinak jsem koukala na jídelák, pití teda bohužel nevim co stojí, to sem neviděla, byli sme tam až večer tak sme nechtěli moc otravovat, jídelák (teda nějaký jídla) sem si vyfotila do mobilu, ty ceny nejsou nijak hrozný - svíčková s knedlema 88Kč (dětská porce 48Kč), jakoby táborská bašta za 138 (pečená a uzená krkovice, klobása, zelí,3 druhy knedlíků), guláš 78Kč, hovězí vývar s játrovými knedlíčky 28Kč - pak různé ty specialitky (plátky atd. od nějakých 95Kč). Jinak z tý restaurace se dá jít na docela dlouhou a pěknou terásku, což je taky super, je tam dětské hřiště, pergola, parkoviště a nějaký kurty - fakt se nám to tam moc líbilo..
Odpovědět
Profilova fotka
jé Markét to je kráááásný ten pdonos pod prstýnky :-) Budete mít fakt kočičí svatbu x-) Jo jo je pěkně hnusně... Ale třeba porostou houby :-) takže v úterý máme v plánu jít na houby :-)
Odpovědět
Peti kolik chtěj za pivo atd ses nevšimla vid:-( co myslíš těma plátkama? a uzavírají celou restauraci? pro svatbu? a ještě něco ti paní řekla? mi tam jedeme v neděli...jééé pošli mi to vyfocený na twigik@seznam.cz děkuji:-) jo jde si tam přivézt to svoje prasátko???:-) díky za info:-) jo a jakou barvičku teda budeš mít, jak to vidíš:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem se včera konečně shodli na barvě - bude zelená s růžovou :-) to se mi ulevilo :-)
Odpovědět
:-) tak to máš jako já, akorát u mě bude dominantní růžová a zelený stěny:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?