Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
My máme dekoraci na auto dost netypickou, tchýně, když ji viděla, tak slušně požádala o panáka něčeho tvrdého :-D Ale my to máme všechno takové osobní, co se vztahuje k nám... letos vystřelil mladej na matějský z luku takovýho velkýho bílýho pejska na růžovém srdíčkovém polštáři, no kýč až hrůza (na té svatbě se to snad snese), ale je to náš zážitek a naše báječná vzpomínka a na tom autě se to bude skvěle vyjímat :D Našla jsem si právě dekorace z těch umělých okvětních lístků, dám to do galerky... trochu problém je, že ty laciný jsou opravdu "laciný", třeba z toho čouhaj i nitě :-I
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ty jo vy ste se fakt rozjeli :-) Na fotky se vrhnu určitě dneska, nějaké tam nandám.. Jinak s tim kameramanem - asi bych se taky na to pak už víckrát nekoukala, vim třeba video z maturáku jsem viděla jednou a leží mi někde ve skříni zaprášený, takže kameramana sme vypustili.. Polštářek na prstýnky mít nebudem, položíme je na to co maji na zámku.. Jinak ten nápad s tou fotkou a okolo ty přání se mi taky moc zalíbil, a i by to pak vypadalo pěkně na té zdi, přemýšlim o tom taky že to zrealizujeme :-) Včera sem listovala svatebníma kyticema a docela mě nadchla taková jednoduchá z bílých kal...
Odpovědět
Profilova fotka
Twigík: Svatební knihu mít nebudem, ještě by nám tam psal někdo takový ty "vtipný věci"... eee! Kristýn: Na dostupnost fialkových růží by bylo lepčejší se zeptat v květinářství :-)) Což mi připomíná, že jsem ještě nenapsala do té Eriky :o) Kytici bych chtěla z kal (tedy hlavně ten muj, mě je to celkem jedno), dekorace na stůl pak gerbeří... tak nevím, jestli to nebude blbé, když to budou dva druhy kytek.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky plánujete na ozdobení auta živé květiny nebo jen umělou dekoraci?? A ještě jsem se chtěla zeptat, pokud budete mít hostinu kde zároveň je i nocleh a budou tam přespávat někteří hosti, platí jim to ubytování novomanželé nebo oni sami?? V tomhle vůbec netušim...
Odpovědět
Profilova fotka
Jé renfi to bude moc pěkný ten polštářek na autě :-) fakt origoš ;-) To je hezký taková osobní svatba, pak na to budete vzpomínat :-) Já taky svatební knihu mít nebudu, myslím že je to k ničemu... Tak na video bych chtěla nějaký netradiční, aby nás to bavilo :-) Ty víš petul co mají na zámku za tácek? Já bych řekla že s těma kytičkama je to jedno, jsou všechny krásný ani v přírodě to neroste roztřízený podle druhu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky bych s těma kytkama řekla - hlavní je že se to bude líbit vám... svatební knihu taky neplánujeme - abych řekla pravdu tak až tady jsem zjistila že se taky něco takovýho dělá :-) Jinak co tam je za tácek nevím, příští pátek jdu k té kamarádce která tam měla svatbu loni tak to vyzjistim, co mam fotky z její svatby tak tam to vidět neni... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
většinou se dělaj fotky prstýnku na kytici, tak taky nevim. Já mám docela pocit, že některý věci jsou tu od toho, aby od svadbychtivých vytáhli co nejvíc peněz :-| protože co je bílý tak je hned se svatební přirážkou.... Jako například boty... co jsem viděla za střevíčky tak s přívlastkem "svatební" mužou stát i dva tisíce!
Odpovědět
renfri: já jsem se na svatební knihu neptala:-))) ale mít jí nebudeme:-) já jsem chtěla ty květiny vědět, ale zavolám si tam. Peti s tím ubytkem to je asi na tobě, já to rozhodně platit nebudu, budeme normál mít kamaráda taxikáře:-) jo a ještě mi pověz, koukám že nosíš brýle, budeš je mít i na svatební den, nebo patříš mezi té, které půjdou v čočkách - jako já?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
My právě budeme mít taky někoho ze známých kdo bude třeba do půlnoci rozvážet, ale já mam rodinu docela z daleka a pochybuju že by se jim pak chtělo jet dom vlakem, takže asi přespí, rezervnula sem tam pro jistotu 3 pokoje pro návštěvu a 1 pro nás dva, ale taky sme říkali že jim to platit nebudem, to bysme přišli na buben :-) Jinak já čočky nenosím, takže já si určitě nechám brýle - sem na ně zvyklá, čočky sem ještě neměla... A taky mi odpadá tudíž kosmetička aby mě namalovala, já jsem zvyklá jen na řasenku a trochu tužku, takže se namaluju doma, brýle mám tmavě modrý, docela výrazný, takže to nijak řešit nebudu... Teď sem koukala na tu jednu svatební knihu a stojí necelých 500,- a je tam 20 listů, což mi přijde docela předražený.. Takže tu sme vypustili...
Odpovědět
já jsem čočky nosila furt, ted zase brýle (musela jsem) tak ale na svatbu chci čočky:-) kam půjdeš vybírat šatičky, máš tip? s tou knihou je to mazec,koukala jsem taky a peču na to:-) jo helet, vyzjisti jídelní lístek:-) ceny a tak...kdyby ti ho ofotila nebo nějaký dala - půjčila, písni mi prosím, chtěla bych vědět nějaký ceny:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mam vybraný asi 4 pujčovny v Budějovicích, tak se tam budu muset vydat... Ten jídelák nějak vyzjistim, si tam sednu, budu dělat že něco vybírám a vyfotim to mobilem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím vás holky :-) Vy se teda rozjíždíte!:-) Kristyn, Rozmarýnu můžu jedině doporučit, jsou tam hrozně ochotný a cokoliv potřebuju od truhlíků, přes kytky až po stužky a sezonní dekorace, chodim jen tam :-) Dobrá volba!!!Já mám ještě od šéfa doporučeno květinářství vedle eriky, ta je prej předražená (ale nevim co je pro krumlováky drahý??? =-) ) Jinak na auto plánuju samovýrobu stejně tak "polštářek" pod prstýnky, takže náklady minimální... Lucí, taky přemejšlim, že bych se vrhla na nějaký svatební výrobky - asi začnu pracovat na pozvánkách, jmenovkách a možná i novinách...a taky se chystáme vyrazit na hlubokou, omrknout okolí na focení a možná se zajedem podívat i na ten peťulin polostrov - vypadá to fakt úžasně!:-) Koukala sem na stránky a ty ceny???To snad ani neni možný???
Odpovědět
Článek se načítá
já si myslím že by ti ho mohla půjčit, když si budeš vybírat:-) zajímá mě spíš co tam točej za pivo,cenu, vína a tak:-) panáky si budou hosté platit, to bysme se nedoplatili:-) tak mi to vyzjisti ju?????:-) si moje tajné očko:-) a který máš vybraný salony? tak to máš čas ještě tam půjdeš někdy po novém roce ne, když to máš v červenci.
Odpovědět
Andrejko: ten penzion máme už taky rezervovanej, paní je moc milá, píšeme si emaily a na vše mi trpělivě odpovídá. i přes email to jde rezervovat...no mrkni sama, uvidíš, aspon mi řekneš jaký máš názor, vyražte tam:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě že se k nám ta Peťula přidala...:-) já hledala penziony a restauračky v okolí jak blázen a nic, vyhledávač mě teda pěkně zklamal :-) Zlatý beremko :-) Jinak sem si zase srovnala v hlavě svatební přípravy a upustila jsem od figurky na dort, bude bez...v ikee maj pěknej rámeček na knihu za 250 pro 3 fotky.... Joo a Peťul, nám přijedou hosti většinou z Prahy a ubytko jim taky po dlouhých úvahách neplatíme...maximálně rodičům a babičkám...
Odpovědět
já jsem na ten penzion trefila a jsem ráda že mi Peta napsala názor - že jsem si vybrala dobře:-) rámeček mít asi nebudu...já ti ani nevím:-) furt koumám barvu, nakonec asi bude taková jemná růžová, prej fialkové růže je dost obtížné sehnat:-( njn. ale neva:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Naši tam byli a myslim že říkali že Gambrinus a Plzeň... Jinak mi taky budem platit jen pivo, víno a nealko, ostatní si budou platit sami.. Jinak sme přemýšleli co udělat k jídlu, jestli klasiku - tu šunkovou rolku, polívku s knedlíčkama jen nevím jaký hlavní jídlo.. jestli nějakou omáčku (na ty já jsem ale docela dost vybíravá a ne každá mi chutná :-) ) nebo nějaký maso a třeba ameriky k tomu... Jinak koukám že polední menu maji za 75Kč (polívka+hl. jídlo) tak si mysli že ani ty jiný jídla nebudou nijak drahý... Jinak ty salony Oliva, Nuance, Avalon a Olena - tak snad si z těhle 4 vyberu... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé Plzeň, tak to je asi vybráno :-D To bude mít Tom radost!:-) My to máme s jídlem jasný, bude předkrm, polívka a raut - máme pozvaný i vegetariány, tak a´t si každej vybere :-) Jinak bych volila taky klasiku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít klasiku, polívku, svíčkovou a dezert(bez rolky) :-) Platit budem jen Pivo,víno a nealko a to tak, že bude limit cca 10tis a když se vyčerpá, tak pojede každej za svý. Zajímalo by mě, jesti je tam možný mít třeba džbány s čistou vodou z kohoutku na rautovom stole. Viděla jsem, že se to tak někde dělá, že ta voda je tam zadarmo. Andrei to si mě s tou Rozmarýnou uklidnila, to jsem moc ráda že je to tam fajn. Paní prodavačka byla hrozně milá a ochotná, tak snad to bude všechno OK x-) Šaty pujdu zkoušet s kamoškou do salonů v Praze a na Dobříši, objednáme se hnedle po sobě, protože máme datum o 3týdny tak můžeme skoušet spolu :-) Výrobce je ale jasnej, nechám si šaty ušít v tý Madoře.
Odpovědět
Profilova fotka
No my právě taky přemýšlíme jak to udělat, my máme v rodině teda jen jednoho vegetariána, tak jemu asi nějaký bezmasý - jen omajdu a knedlík :-) O tý rolce uvažuju jí nedat, mě nechutná jak je to plněný tim křenem nebo co tam je:-) A s tou vodou na tom stole je to hodně dobrej nápad... Jinak Andrej u nás taky vede Plzeň :-) A naši a ostatní to budou mít dom docela blízko, babička si myslim pojede večer domu jak jí znám, tak kdo zůstane na noc si to zaplatí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jestli to maj petu kousek, tak to jde dojet domů. U nás už se děda vyhrožuje, že pak pojede hned domů, že nikde ubytovanej nebude - a to to má pak domu 200km.. Tak doufám že když babičce dáme k narozkám ubytování tak že děda nebude trucovat a zůstane.. Já jsem taky vegoš, takže budu mít určitě něco jiného než ostatní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéžišmarjá :-D Už se v tom ztrácím, takže jestli odpovídám někdy někomu na něco, na co se neptal, tak si to, prosím, přeberte :o)) Co se jídla týká, máme rovnou raut, aby si každej vybral, co má rád (zkrátka atyp, no). Brejle nosím taky, ale vezmu si čočky, jelikož brejle mám oranžovo černé a šaty budou krémové :-I Platíme ubytko akorát svědkyni, rodina (moje) si to platí sama (jsou zlatí) a rodina mladýho pojede domů :-) Dala jsem toho čokla do alba :-))
Odpovědět
Profilova fotka
No tak ten je luxusní :-D to už se těšim na fotky, hlavně na výrazy svatebčanů :-D Já sem zvědavá jestli nám zas projde ta hudba na nástup z toho seriálu...zkusim to najít a hodit vám odkaz :-D Taky to budem mít takový netradiční...chudáci prarodiče - aby je nekleplo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ten pes fakt nemá chybu, úžasnej :-) Já mam brýle tmavě modrý, skoro do černa, takže k tý bílý si myslim to pujde... Jinak sem si našla teď na netu pár vzorů těch svatebních novin a rozhodla jsem se je taky udělat, ty jedny mě fakt tak pobavili že to udělám v podobným duchu :-)
Odpovědět
ahoj berušky:-) tak s tim pivem jeto dobrý, já ho teda nepiju ale to jsou nej značky u nás:-) Renfri: ten hafík je teda bomba:-) já bych ho nechtěla, nejsem taková extravagantní,ale u jiných semi to líbí...já jsem taková na klasiku. ale todle je fakt pěkný - chválím!!! s tim jídlem, ty jo nevím, možná táborskou baštu?svíčkovou?já vám nevím, to ještě uvidíme:-) jinak barva - změna bude světlonce růžová, fialkový růže neprošli - teda u Toma jo ale jinak ne:-( nedaj se moc sehnat...takhle budu mít větší výběr:-) jo a my tam budeme mít jednu slečnu, na hostině, která bude muset mít něco bezlepkovýho...hmmmm to bude záhul:-) já mám černobílé obroučky - proto jdu do čoček:-) v Avalonu maj bomba šatky,byla jsem tam osobně je to tak měsíc,dva, šli jsme seségrou okolo, a už jsme tam byli:-) Andrej tak jdete taky dotoho penzionu Bezdrev?:-)
Odpovědět
tak ty lila růže - 1 za min. 100kč...uf...ale prej se dá udělat bílé růžes lila doplnkama... tak vám nevím, poradte, světle růžová nebo bílá s lila doplnkama?:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Luci ja ti moc neporadim, sama to měním jak se mi zrovna zlíbí :-) Renfi ten pes je fakt bombovej!!! :-D Rozhodně vás nikdo nepřehlédne! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a Luci jestli chceš vidět fialovou kytičku s bílýma růžema tak jí mam v albu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Twigík: Nesnáším růžovou barvu, ale viděla jsem hodně dekorací ve světle růžové a bylo to opravdu krásné. Pro mě by to nebylo, jsem na to moc stará, to chce jemnou něžnou dívku :o) Andrea: Z jakýho seriálu? Sem s tím... :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno budoucí nevěsty :-D Tak včera jsem zkoušela dělat první nápady na výzdobu stolu - chtěla bych to trochu přírodně a jednoduše, takže jsem si vymyslela místo těch diamantíků a všeho možnýho srdíčka z březový kůry - no a nevypadá to holky špatně :-) Lucí chceme se tam jet podívat, jestli pojedem na tu hlubokou tak to vezmem přes Bezdrev, a uvidíme....ale fakt jako to vypadá božsky (až mám pocit, že to je jen nějakej vtípek na netu...hlavně ty ceny... =-) )
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?