Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
tak ty to tam znáš já ne:-( tak to nechci zamluvit narychlo. ale pokud řeknou že maj docela zájem o to, tak písni a hned v pondělí tam volám a o příštím víkendu tam prostě dojedeme no:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
To je jasný, lepší je to nejprve vidět, já jak to tam znám od mala tak vim do čeho jdu :-) A je super že kolem dokola je Bezdrev, takže můžou třeba fotky při západu slunce a tak :-) Je to totiž ostrůvek a vede tam jen jedna pidi cesta :-) A Luci ty jsi přímo z ČB nebo z okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
Perfect Day je pěkný. Sice jsem zatím nikde neviděla/neslyšela vyhrávat při výměně prstýnků, jelikož do toho mele matrikář, ale to neznamená, že to nejde. My jsme si zatím akorát dělali legraci, že na příchod nevěsty si dáme úvodní znělkovou píseň ze StarWars, to je takový optimistický pochod :D A hlavně by všichni asi omdleli 8-) Zvažujeme dvě možnosti - jednak nám přijede kamarád, co nádherně zpívá, tak kdyby byl ochotný a našli jsme společně něco vhodného, tak bych byla moc ráda, kdyby nám tam zazpíval. No a druhá možnost je reprodukovaná hudba. Jinak na první tanec máme vybráno (jelikož máme dvě kočky a jsme velcí milovníci koček) - http://kids.niehs.nih.gov/lyrics/ourh... My teď doma moc neřešíme nic oba - fotografka je, hotel je, prstýnky jsou, ostatní věci a šaty jsou rámcově vybrané a dokud nebude termín z matriky, tak se nedá dělat nic konkrétního.
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky vy jste se rozjely :-) už řešíte i hudbu na obřad, já vlastně nevím co si mám přípravovat, kolik písniček a tak? Původně jsme chtěli živou hudbu ale když je tam takový frmol tak by to nebylo časově možné. renfi tak mi pak dej vědět. Já bych se chtěla vejít s kyticí do 1500 jsem si napsala do rozpočtu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co se rozpočtu týče jsem ještě nepřemýšlela vůbec - a jakou máte představu kytici? Já asi nejspíš z růží a včera sem viděla i z pivoněk a taky byla moc krásná, ale růže u mě vedou... A komu všemu se ještě kupuje kytice? Jen nevěsta a maminky, nebo taky svědkyni? Vůbec nemam přehled... Jinak Markét asi taky už přestanu bláznit, fotograf je, restaurace taky, na prstýnky pujdem asi kolem Vánoc a omrknout předběžně teď v pondělí.. Holky a budete mít i kameramana?? Já uvažuju asi jen o fotografovi, ale nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
Jinam Markét možná že kecám, že to nejde při výměně ale až pak jak přejou hosti, nechci kecat... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Přiznám se, že když se rozčílím v práci, tak se uklidňuju vymýšlením svatby, a jelikož mě tu rozčiluje furt někdo (konec roku = finišují projekty), tak holt už toho mám vymyšleno hodně :-D Co se týká kytky, můj skoromanžel chce kytici z kal. Mě se celkem líbí, co bych chtěla, mám ve fotoalbu. Podle zvyku se připravuje: Korsáž pro ženicha (větší), Korsáž pro svědka (menší ženichova), kytice pro nevěstu, kytice pro nevěstu na házení /nemusí být/ (menší), kytice pro svědkyni (menší kytice nevěstina) a pro maminky a babičky takový malý symbolický kytičky. My budeme mít pouze kytici pro mne a korsáž pro mladýho. Moje svědkyně je taková rázná a nechci vědět, kam by mě s kyticí poslala :DDDDDDDDDDDDDD Hudbu při obřadu bychom chtěli na příchod nevěsty, na gratulace. Jinak ne-e. Kameramana nechceme, stejně na to u nás nikdo nebude koukat... jednou si u toho zapláče maminka a pak se na to bude prášit... :-) Fotku si člověk může dát na zeď, do alba, na stůl... a mít to tak pořád na očích :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak kalkulace (rozpočet) mi přijde na svatbě docela podstatná - aspoň pro mě, jelikož náš finanční stav nám jaxi bezstarostný přístup neumožňuje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to jsem si taky říkala, že se na to video člověk koukne jednou a víckrát ne, takže ho asi taky řešit vůbec nebudu... Taky začnu po práci asi dávat dohromady nějaký ty fotky do alba... Jinak asi kytici na házení mít nebudu.. No my si právě taky nemůžem nějak vyhazovat z kopejtka co se financí týče, jelikož budem kupovat ten pozemek a stavět, ale jak nemam vůbec představu co co stojí tak nemam tušení, ale asi se k tomu budu muset posadit a serfovat na netu a vyhledávat ceny kolik tak co stojí... Aspoň nějakej přibližnej rozpočet...
Odpovědět
Profilova fotka
Abys pak nebyla překvapená :-D Kdybychom měli svatbu v Praze, vejdeme se do 40-50k, tím, že jsme si vymysleli Hlubokou, tak se nám to vyšplhá přes 80k :-I Určitě když budeš mít chvilku nějaké fotečky do albíka dej, jsme zvědavé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No právě, tak k tomu raději zasednu, zítra mam z práce volno tak nad tim popřemýšlim... A Markét ty pracuješ ve stavebnictví?
Odpovědět
Profilova fotka
Petruš, já jsem čistokrevný ajťák :-)
Odpovědět
Článek se načítá
holky člověk tu neni dvě hodiny a píšete jak divý:-) dělá se mi na plotně obídek tak mám časík:-) Peti já jsem z Prahy ale původem z jižních čech kousek od čb...ráda bych se tam zase časem vrátila. píšu si s paní z toho penzionu a psala že mají v plánu pořádat obřady u nich - to nechci...ale myslíte holky, že kdyžsi restauračku předběžně zamluvím, jen po tel nic ještě nepodepíšu a tak že pak můžu jim říct ne? já vím že je to blbá otázka, ale já jsem takove ten poctivej dobráček no:-( Peto ty tady to tak chválíš že jsem nadšená ale nikdy jsem tam nebyla přecejen bych to chtěla vidět...asi domluvím Tomovi a ten příští víkend se tam vydáme:-))) s tou kytkou, bohatě stačí za 1500, a jaká krásná bude! takdrahý zase nejsou.na házení taky nechci a o písničkách nevím, to ještě jsem nezkoumala:-))) jsem lajdák teda, mám to tu nejdřív a nemám nic:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj Lucí nejsi v tom sama! ;-) Taky skoro nic nemám, a navíc teď ještě stávkju s přípravama...:-( To se stihne, pak to bude odsejpat...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Twigíku asi můžeš :-) Třeba v Goldu odstoupení od objednávky penalizují finančně až měsíc předem... nebo dva? Nevím, nedívala jsem se na ty papíry zase tak důkladně, protože to rušit nechci :-) Taky jsem poctivej dobráček... a přišlo by mi to blbé :-) S cenou kytic - dívala jsem se zběžně na internetu, normální cena je kolem 2 000.-, napíšu do Eriky a uvidíme. Jelikož chci velmi prostou kytici, počítám, že se do 1500.- vejdem.
Odpovědět
no tak jsem se s paní domluvila že restauračku rezervuje a dál se domluvíme až přijedeme:-) Andrejko o víkendu se chci vrhnout na vývazky:-) mám chut něco dělat:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Lucí já jsem si jí taky už raději rezervovala, pani mi napsala že mi to rezervuje a že upřesnit to stačí měsíc před svatbou a pokoje do konce března (tzn. 3 měsíce a kousek před) - tak už máme druhou věc - hurá :-) Jinak si myslim že tady žádný penále požadovat nebudou,když si nic nepodepsala, a myslim si že tady ani nic podepisovat nebudem, že to bude stači jen na domluvu, možná si vezmou nějakou zálohu ale penále určitě ne.... Taky doufám že do 1.500 se s kytkou vejdu, nepotřebuju mít nějakou mega :-)
Odpovědět
tak to je pohoda...jako je fakt že po tobě nikdo nemůže chtít peníze, když si nic nepodepsala a domluvila se pouze přes email. teda aspon já:-) ale působí to teda krásně jen doufám že ty ceny mě pak neporazí:-) vyzjisti to, kdyžtam jdeš dřív ju?:-))))
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večír :-) Tak my budeme mít kameramana, myslím že se na to budu koukat víc než jednou a navíc kdybych si ten obřad nepamatovala(jak jsem tady někde četla) tak se mi to bude hodit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem zjistila to naše květinářství, je to květinářství Rozmarýna/Mykeš v Č. Krumlově :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristýn: Ale jistě, pokud to máte rádi, tak proč ne :-) My domácí videa všeho druhu dost nesnášíme a nekoukáme na nic, co jsme natočili :-) Maximálně se tak jednou podívám na záznam z představení, abych zkonfrontovala svůj herecký výkon :-/ Před kamerou se necítím dobře :-) Do Eriky jsem ještě nenapsala, dneska jsem trochu browsila po kytkách na internetu, abych našla "tu pravou" x-) Zítra je taky den... navíc po dvanácti hodinách v práci už sotva koukám...
Odpovědět
Profilova fotka
Tý jo, to děláš dvanáctky jo? No já se bojim, že si všechno vyberu a pak nebudu mít po čem koukat :-) Popravdě už mi nějak dochází možnosti k hledání :-) Jestli videa nesnášíte tak by byla blbost si platit kameramana, to je jasný :-) Fotky jsou důležitější ;-) Já jsem zas přidala do alba nějaké účesy :-) Na tom mi fakt záleží, takže se bojím, jestli najdu dobrou kadeřnici..
Odpovědět
Profilova fotka
Nedělám dvanáctky, mám pohyblivou pracovní dobu od 6:30 do 18:30 :-) Dneska chci jít v 13:30, tak jsem musela být včera déle :-)) Ono kameramana bychom si stejně neplatili, protože kamoš dělá kameramana v ČTčku a objíždí svatby všech bližních :-)) Taky už nemám moc co vybírat, ale tak si říkám, že pak půjdeme na ten svatební veletrh do diplomatu a pokoukáme tam... taky když koukám po věcech, tak zase objevuji nové a nové... a dostávám nové nápady :-) Petrůůůš, kde máš fotkýýý :-))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahá, tak to jo :-) Tak to máte moc hezké známosti :-) Na tom veletrhu se možná sejdeme, taky tam chceme jít a vybrat tam oblek. Minule tam měli moc pěkné obleky za 4tis, tak doufáme, že tam budou letos zas. Co si myslíte o polštářkách apod. pod prstýnky? Má to vubec význam na těch pár minutek slávy?
Odpovědět
Profilova fotka
Polštářek pod prstýnky: a) vypadá to krásně b) vypadá to krásně na fotkách c) nestojí to majlant d) je obrovský výběr a možnosti e) je to "unifikované" a má to skoro každej (což je minus) My ho mít nebudeme, protože jsme si vyrobili vlastní "držák na prstýnky", jestli se k tomu dostanu, tak ho nafotím do galerky (zatím nemám dva velké špendlíky na zápich a ještě tak úplně jasno, do čeho je vlastně zapíchnu). Upřímně mohu říct, že co si kdo vyrobil vlastního (personifikovaného) se mi zatím líbilo víc. Doufám, že bude na veletrhu Blažek :-) I když my potřebujeme jen kalhoty :o)
Odpovědět
Profilova fotka
A myslíš že se to prodává zvlášť, já nevim, jestli nebude přítel potřebovat jinou velikost saka a jinou velikost kalhot :-/ To je fakt, že na fotkách to vypadá hezky :-) Mě se to líbilo z živých bílých růží, je fakt že když je to něco jiného než klasický polštářek, tak je to moc pěkný. Akorát přemýšlím jestli to má vubec cenu když obřad bude trvat 20minut... Ale když bych doma vzala nějakou pěknou bílou skleničku(takovou tu baculatou nízkou) a nasipala tam oblázky a přidala bílý květ růže a dva velké špendlíky tak to draze nevyjde a parádu to udělá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukala jsem ti do alba, to budete mít ty kočičky že jo? :-) To je pěkný... A co svatební kniha? Je to vubec k něčemu dobrý když budeme mít 30hostů? Docela dobrý nápad je ten "fotorámeček" s podpisama...
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím, že je to krásný nápad s tou skleničkou, aj by to vypadalo hezky - jen by sis to měla vyzkoušet dopředu, abys věděla, co a jak, jestli to drží, jestli se z toho ty prstýnky dobře berou a jestli to vypadá, jak sis to představovala :o) Já jsem třeba zjistila, že oproti svému původnímu plánu to budu muset udělat kapku jinak, jelikož tak, jak jsem chtěla, mi to nedrží :-)) Co teď tak studuju dekorace na internetu, tak abych tak řekla "za draho to umí každej blbec", udělat dekorace vkusné, nápadité a lacine - to je umění :o) A ten Tvůj nápad zní fakt moc pěkně. Chm, nevím, jestli se to prodává zvlášť, ale když prodají zvlášť sako, tak by měli prodat i zvlášť gatě... myslím :-I
Odpovědět
holky teda vy jste éra - nestíhám číst:-) s těma skleničkama je to dobrej nápad, ale to asi nechám na nich, co tam bude bude:-) jinak mám taky dotázek. chtěla bych světle fialkové růžičky dají se lehce sehnat nevíte? nebo to je nedostatkové zboží?:-) díky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak snad seženeme... Když ne tak pujdem asi pujčit nebo koupit do Nevěsty na pankrác, byli jsme tam juknout a nemaji to drahý pro chlapy. No určitě to budu zkoušet :-) o tom nepochybuju :-) Oblázky nazbírám někde až bude příležitost, bylo by to hezký s přírodníma :-) Koukala jsem na obchod se svatebníma dekoracema, maji tam umělý květy růží za pár korun, tak na to pak budu muset kouknout... Přesně, udělat dekoraci lacině je fakt umění, koupit výzdobu na jedno auto za 500 takový umění neni :-/
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?