Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
@twigik Ahoj Luci, ty jo,3 měsíce po svatbě,to to letí:-). My taky skoro žádnou dovolenou neměli,tři dny jsme byli na Moravě,ale pak jsme museli zase zpátky,protože manžel musel do práce. Možná jí budeme mít příští týden,ale to je zatím ve hvězdách,ale nikam jet neplánujeme,tedy krom nákupů v Praze. My budeme za chvíli slavit 1.měsíc od svatby,nějak rychle to utíká. Jak říkal taťka,za chvíli to bude rok:-). Ještě čekáme na video,už se těším,až si to všechno prohlídnu zase z jiného úhlu,protože jako nevěsta si z průvodu pamatuji jen kamarádku a teťulinku:-).
Odpovědět
ahojky nicky25:-) moc tě zdravím! tak povídej, co se změnilo po svatbě?:-) u mě nějak nic, je to pořád dobrý, 30.8 slavíme 10let od doby chození (což se teda jako už nepočítá díky svatbě) ale chci ho něčím překvapit:-))) jinak žádné novinky....letí to hrozně a je mi docela líto že to tak uteklo...za chvílku budeme těhu a to taky uteče, pak děti najednou 3roky....co:-))) tak si musíme užívat každého dne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka no vidíš, to je pech... ale čekam něco podobnýho. Jina přípravy dobrý, ted hlavně musim zapracovat na sobě, abych byla do svatby fit :-)
Odpovědět
@kristyn.g :-) já chodím na kosmetiku a manikúru a pedikúru, zítra jdu ke kadeřnici a příští týden na masáž :-) vyloženě si to užívám :-) sice to něco stojí ale je třeba se trochu hýčkat :-)
Odpovědět
@twigik Pro mě se nezměnilo nic,jelikož spolu 8 let chodíme a 4 roky bydlíme,takže se mi změnilo akorát příjmení,se kterým tedy bojuju,protože mi ho každý kazí:-(. Ale je to takový zvláštní pocit,říkat manžel a ne přítel:-).Nejvíc vidíš,jak to letí na dětech. Bratráýnek má malého broučka Kristiánkka a přijde mi,že se narodil nedávno a už mu bude rok:-). A kdy se plánujete vrátit na jih?
Odpovědět
@evajzek Holky,užívejte si to:-). Je to super pocit,nechat o sebe pečovat:-)). Já jsem si na to před svatbou tak navykla,že se mi po masážích začíná stýskat,takže jsem se objednala a jdu hned zítra. A v pátek jdeme s manželem na thajskou masáž,dostali jsme to darem od kamarádů,tak se těšim. Přeji poevné nevy při přípravách a užívejte si to:-))
Odpovědět
@nicky25 no abych byl upřímná tak po našem zase 10ti letém vztahu se mi taky změnilo jen to příjmení a strašně sem si na něj naopak navykla :-D na jih se snad vrátíme příští rok nebo ten další, taky záleží, kdy seženeme nějakej baráček, jak to bude s hypo a tak podobně no:-( a kd bydlíte, v ševu, nebo v čb??? nebo někde v okolí?
Odpovědět
@twigik My jsme zůstali v Ševu,do práce to mám 15minut autem,takže je to pohoda. Hlavně je tu klid,takže jsme spokojení. Máme tu koupený byt,ale snad časem se poštěstí a postavíme si baráček,ale to je jen můj sen. Uvidíme,co čas přinese:-). Teď sháním šaty,protože v září jdeme na svatbu a už se moc těším,ale myslím si,že budu bulet,jak jsem na svojí nebulela,tak teď si to prožiju se vším všudy:-).
Odpovědět
@nicky25 kdopak se vdává? někdo známý?:-) a kde bydlíte v ševu? a kde pracuješ že to máš kousek? jo, baráček je taky můj sen, tak uvidíme...snad to vyjde brzy.chceme koupit nějakou novostavbu.
Odpovědět
ty jo asi začínám panikařit jak jsem byla doteď v děsným klidu, tak jsem dnes se zděšením zjistila že už bude srpen a září je hned za srpnem, kdykoli jedem kolem Hluboké tak se mi jakoby sevře žaludek ... je tohle normální? Pořád nemám vymyšlenou kytku, nevíme jakou hudbu, nemám boty, příští týden to budeme oznamovat rodině, že se budeme brát ... všechno jsou to maličkosti, ale jde na mě panika :-)
Odpovědět
@evajzek Nepanikař:-). Všechno v klidu stihneš. Je to normální,mě se měsíc před svatbou zdáli šílený sny,ale ve svatební den jsem byla v pohodě. Já měla na svatbu troje boty a nakonec jsem vydržela v těch svatebních celý den a ty se dají objednat,takže ti do týdne přijdou a máš přece ještě celý srpen:-). Kytku doladíš podle šatů:-).
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme se vrátili ze svatební cesty :o)) Bylo to naprosto ne-za-po-me-nu-tel-né :o)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás zase po dlouhé době zdravím... ;-) @renfri Markét, koukala jsem na fotky a bomba! Určitě ste si to museli užít! :-) @evajzek Opravdu nepanikař! ;-) Musíš se smířit s tím že nikdy nic nevyjde do puntíku a hned budeš klidnější! A co víc - odpadne stres a vše vyjde tak jak má ;-) @twigik Lucí, doufám, že jste si výlet taky užili :-) I když to počasí tady je děsivý co :-/ @kristyn.g Kristý a co u tebe? Už se to srovnalo nebo furt pruděj??? Těšim se na tebe v tom srpnu až sem vyrazíš... ;-) Doufám, že už je vše ok... @balet Moc moc vám to slušelo, a už se těším dneska na profi fotečky!! :-D Mějte se krásně a užívejte ;-)
Odpovědět
@a.n.d.r.e.a jaký výlet myslíš? byla jsem na jihu tenhle víkend a bylo pěkně hnusně:-( bléééé!:-) ale jinak jsme nikde nebyli, nějak nám to nevycházelo:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Ten přesně myslim :-) Jo jo je tu hnusně, počasí na prd...nedá se v tom nic dělat, tak je člověk zalezlej :-/
Odpovědět
jj akorát v pátek jsme byli na houbách s malým synovcem, tak jsme měli smaženici, řízky dneska budu dělat houbovej guláš - mnam:-) zase budeme mít na rok vybráno:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik To já byla letos poprvé v sobotu ráno, a bohužel nic moc. Manžel houby nejí, takže pro mě na smaženici to stačilo....ale jinak bída. Buď byly plesnivý nebo červavý :-S Zkusim to zas příští týden. Tenhle víkend se chystám do benešova na sázavafest, tak už se moc těším :-D Už jsem dlouho nikde nebyla :-D Ale musim říct, že u nás je vše super, takhle v pohodě jsme snad nikdy nebyli ;-) Ať žije manželství :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a ahojky, tak furt pruděj... Milanuv kamarád, řekl na oznámení akorát to, že je ten papír je nějakej pěknej, že to muselo být drahý a kdo to platil... no drzoun že bych mu nafackovala! Ted o víkendu jsme byli s kamoškama na chatě - je to buňka, a celou sobotu jsme nemohli vystrčit nos, až večer jsme jeli na disco a trochu oslavili svobodu :-) Jinak už to nějak přestávám řešit všechno. Jinak možná přijedeme 2. září, ještě to musimdomluvit v tom kadeřnictví.
Odpovědět
@a.n.d.r.e.a Ahojky Andrej, za tři hoďky si pro ně jdeme, tak sem večer určitě něco z profi dám :-D Už se jich nemůžu dočkat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak, fotky od Zuzky dostaneme cca za týden a kus, tak jsem zvědavá :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Holkýý, tak už máme ukázky, jsem nadšená, manžel ještě víc (já se sobě na fotkách nikdy nelíbím, takže hlavně, že se líbím jemu) :) Zítra hodím ukázky do albíka, dneska už se půjdu natáhnout, není mi pořád úplně super.
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri Jsou supér!!! Moc vám to tam sluší Markét! Opravdu krásný pár, je vidět, že se máte rádi! ;-)
Odpovědět
přidávám se, moc krásné fotky Markét, originální, s vlastním nápadem!!! :-D tím jsou super!!!
Odpovědět
holky mějte se tu, kdybyste chtěli najdete mne na FB. tady se mažu. mějte se krásně, hodně štěstí v manželství a tak podobně! papaaaaaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
Tak, teď jsem dostala zprávu, že máme hotové fotoknihy, tak jsem zvědavá :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tedy ty fotoknihy jsou nádherné :o) Aby taky nebyly, když jsou v nich nádherné fotky :D
Odpovědět
29 dní ... já Vám tak závidím že už to máte za sebou
Odpovědět
@evajzek Já zas závidím tobě,že to máš ještě před sebou. Byl to můj nejkrásnější den a vůbec ničeho se neboj a hlavně si to užij,protože se to již nebude nikdy opakovat:-)
Odpovědět
@nicky25 no to doufám že se to nebude opakovat :-)
Odpovědět
je tu ještě někdo? nebo už máte všichni po? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?