Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez gratulujůůů , moc ti to slušelo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka Užili jsme si to mooooc a oba jsme byli moc šťastní :) Teď jsme už tak normálně šťastní, těšíme se na svatební cestu :) Vy jste na fotkách vypadali moc spokojeně :) A teď uvidíme, co přinese život dál :)
Odpovědět
Profilova fotka
@nicky25 Děkuji , jsi mooooc hodná :-) Každé slovo útěchy je milé..Dnes volali ze zlatnictví(po týdnu), že návrh prstýnků,který jsem jim zadala prostě nesvedou :-( :-( :-( Tak niiiiiiic!!!!!!!!!!!! :-( Kolotoč kolem prstýnku jede nanovo!!!!!!! :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri tak to je dobře, jj vypadali a taky jsme pořád a stejně jako vy uvidíme co nám život přinese dál :)
Odpovědět
Profilova fotka
@pavlinka_paja Ahojky, kde jste si nechávali dělat prstýnky? v jakém zlatnictví ? někde v ČB nebo jinde?
Odpovědět
Pavlí hlavně žádné nervy a drž se!
Odpovědět
Profilova fotka
@pavlinka_paja Z toho si nic nedělej, my máme prstýnky z kaleného stříbra za 150 Kč/ks a nemilujeme se o nic méně než kdyby byly za 100 000.- :o))))
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka V Jihlavě v takovém malém soukromém zlatnictví ,mají vlastní dílnu,(chodím tam skoro vždy , když něco sháním) složitejší věci posílají do Brna zlatnici. Ta byla z mého návrhu vyděšená :-. :-| Hmm. ;-(....ale... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Lucí, děkuji :-) , i za přátelství :-) A zde pokračuji v mém předchozím povídání ;-) :................ No, ale holky, musím vám něco říct....Nyní jsem se opět přesvědčila, že něco zlé - je k něčemu dobré! Čapla jsem partnera, běželi jsme po práci do zlatnictví, měli 5 minut do zavíračky.Prodavačka , že to nedáme :-o , ale já jsem měla strach z dalšího odloženého dne...A tak to byl fofr, to jste neviděly :-) ..všechny katalogy, to lítalo, všechny vzorky jsem měla navlečené na ruce, běhala s nimi ven na denní světlo a pak byla vyřazovací metoda 8-) ..Super , perfektní, co jsme vybrali :-) Paní s námi ochotně zůstala po zavíračce a my máme vážně nádherné prstýnky, které mě prostě jako šperk oslovují a vyjadřují naše osobnosti...tak to vidím já a jsem, holky, šťastná.Vše zvládnou udělat v termínu a budou nádherné :-) :-) Vím, že prstýnky nejsou měřítkem jak kdo koho miluje, je to symbol partnerství a souznění, manželství. Mohou být třeba ze stříbra, či tuším, jako Bartošová, třeba sedmikráska uvázaná na prstě.........Ale řeknu vám....Zlato , bílé, žluté- jako takové je pro mne i znak důstojnosti a vážnosti, která v určité míře ke svatbě patří......Toť můj názor Renfri, nezlob se na mne proto.
Odpovědět
Profilova fotka
@pavlinka_paja hezky napsáno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Lucí, jde to jako po másle...ťuk , ťuk, ťuk. :-) ...Už jsem se konečně domluvila s paní kadeřnicí Věrkou, kterou jsi mi doporučila.Děkuji ti za pomoc. Je to fajn, má na mne čas v den svatby a i na zkoušce jsme se perfektně domluvily.Už teď 18.7.Je to úleva, když to takhle klape. Pááááni, to budu krásná ;-) ;-) ;-) Teď jsem oslovila mailem fotografa, tak snad to půjde také tak dobře... ;-)
Odpovědět
Věrka moc milá, příjemná!:-) a šikovná:-) koho máš za foto? my měli Honzu Sommera a jeho přítelkyni - supr!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj,už se strašně těším na zkoušku!Celý život (no ne celý ;-) ) se češu sama, i mé sestry jsem česala na jejich svatby, ale sebe nedokážu a vložit se do rukou odborníka, to teprve bude něco :-).!To budete mrkat ;-) ;-) :-) Foto jsem zatím oslovila p.Tvaroha,ale ten nemá daný termín čas,tak jsem zkusila pí.Velkovou, ale zatím na mail nereaguje a dovolat se nemohu :-( .Tak uvidíme. Na Sommera se mrknu, jistě bude někde na netu. ;-)
Odpovědět
jj je. mrkni na moje fotky - ty myslím mluví za vše:-) a je to sympaták i Zdenička:-) doporučuju:-) tak se těším na fotečky!
Odpovědět
Profilova fotka
@pavlinka_paja Nezlobím se :) Každý má právo na svůj názor a dokud mne to nenutíš nosit, tak si "dělej co chceš" :o)
Odpovědět
Ahoj holky, tak se take hlasim po delsi dobe. Vsem novopeceným manzelkam moc gratuluji, my uz konecne mame fotky, tak je sem brzo dam. Je jich moc, tak se tim musim prohrabat. Byli jsme ted na dovce odpocinout si od vseho zarizovani a ted nam to zacne nanovo, Budem jeste v praze kupovat byt, takze budem jeste zarizovat a do toho jeste stavet, no chci to videt teda. Uz se tesim na fotecky. A budoucim nevestam preji at si to krasne uzijete i kdyz bude treba prset, na to se vykaslete, ja z toho taky mela strach, sice jsme meli hezky,ale kdyby prselo, tak by mi to snad ani nevadilo v ten den. Byla jsem trochu salam.
Odpovědět
Profilova fotka
@pavlinka_paja my jsme si je také nechavali dělat z vlastního zlata tady u nás ´v ČB a jsme z nich nadšený vybralali jsme si tam z jednoho letáku a dali jsme za oba 3500,- a jsou opravdu úžasný :)
Odpovědět
cau holky, tak uz konecne mame fotky od profi fotografa. Mam je v galerii. Dala jsem jich tam jen par. Mame jich pres 500.
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka Ted jsem všechny ty fotečky prohlídla a jsou úžasné :) moc Vám to tam spolu sluší a ty jsi byla opravdu jako princezna :) každý fotograf má jiné nápady a vždy jsou ty fotečky úžasné, kdybych se měla dnes fotit, zase bych měla o pár nápadů na focení více, ale co :D :) jsou opravdu nádherné, já se těma našima stále kochám a pořád se jich nemůžu nabažit :)
Odpovědět
@andrej_ka : Ahoj Andrej, tak jsem taky zkoukla vaše fotečky a jsou moc krásný. Je vidět, že jsi byla free viď, věčně vysmátá a tak to má být. Ted me ceka se prodrat všema fotkama a udělat z toho fotoknihy, no to bude neco, myslim, ze nad tim budu sedet cely vikend.
Odpovědět
Profilova fotka
Dnešní nevěsty mají nádherné počasí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka krásný fotečky @renfri to jo dnes je krásně :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem tu zpátky, šťastně vdaná. Byla to krása, moc jsme si to užili. Zatím na mě padá trocha nostalgie, že už je to za námi, když tu poklízím všechny ty věci, ale odpoledne sem hodím i nějaké foto :-D
Odpovědět
@balet Ahojky, tak tě vítám mezi manželky a přeji hodně štěstí:-). Už se těším,až přidáš nějaké foto:-)
Odpovědět
gratuluju taky!!!!:-)
Odpovědět
gratulace uf už jen 57 dní a bude to za mnou taky nějak se ten čas začal rychle krátit
Odpovědět
Profilova fotka
@balet gratuluji :-) @evajzek to jsem ráda, že nebudu poslední :-D
Odpovědět
@kristyn.g no ale mě to trochu děsí teda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, tak jak se máte ? A co ty Kristý, jak pokračujou přípravy??? :) Já včera našla u manželových rodičů ještě krabici jednu s doplnkama, myslela jsem, že mě opravdu trefí, když jsem tam našla ty krásné svíčky, co jsem koupila a ten nádhernej bryndák, co jsem v den svatby nemohla vůbec najít :D
Odpovědět
ahojky holky, tak se po dlouhé době zase hlásím. máme se fajn, na výročí 3.měsíců jsme byli na Karlštejně:-) zítra mi manžílek odjíždí na 3dny na služebku, takže z toho zrovna radost nemám...jinak novinky prakticky žádný:-) dovču jako takovou máme za sebou, nikde jsme nebyli, lilo, tak ani podstanem...a v srpnu mám 3 dny, jedeme do Třebíče na wellness pobyt. tot veškerá dovča....:-) co vy jak užíváte léto?papa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?