Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
čauky holky tak se zase hlásím:-) máme se s manželem dobře:-) akorát mě ted trochu nějak bolí v krku:-( ale v manželství vše ok, dokonce jsem měsíc po svatbě dostala kytičku - sám si vzpomněl tak to potěšilo:-) manžel bude mít za měsíc narozky a protože furt mlel že chce do Londýna na LOH 2012, tak jsem sehnala poslední dva a pokud nebudu těhulka nebo nebude mimi tak pojedu taky:-) co bych pro něj neudělala:-))) jinak p.Peprnou jsme měli i u obřadu, super paní, jak píšete!!! děkuji za pochvalu kytičky! :-) všem vám držím palečky, už se vám to blíží!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak, dneska jsme zkusili na nehty jiný gel, nebolelo to vůbec. Tak super :o) Tamten druhej je prej nějakej zdravější bez kyseliny či co, jenže když bolí jak svině, tak může bejt zdravej jak chce a je to k ničemu :) Jinak nového nic, mám moc práce.
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka tak to sis užila parádně rozlučku :-) @twigik tak to je moc milý že si vzpoměl :-) a ten tvuj dárek je taky hezkej :-) Vy už plánujete mimi? @renfri no vidíš to že budou nehty :-) U nás jako by všichni dostali zrázu sklerozu a zapoměli na čem jsme se domlouvali. Milanuv tata řikal že se ubytujou ve trojlužku protože budou brát jeho přítelkyně syna, na to mu Milan řek, že žádný takový, že je pozvanej jen on s přítelkyní. Tata se chvilku hádal a pak to chtěl skončit s tím, že se domluvěj až přijde a Milan ho odpálkoval že to se domlouvat nebudou, protože se už domluvili a hotovo. Tak jsem na něj pyšná :-D Ted ještě musí tímhle stylem vysvětlit jeho mámě, že si sebou přítele opravdu nevezme ( čerstvě ho vystřídala) :-D Jinak dneska jsem se byla podívat v Praze v bílé labuti na společenské šaty kamošce na svatbu a svoje populničky a přístup byl naprosto jiný a paní vnucovala a fakt dobře prodávala :-) Takže aspon vím kam zajdu začátkem července až ještě pár kg shodím - už jsem shodila 3 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Chi, taky jsem shodila 3, ale vidět to není, to by zatím musela být ještě nula :o) Tak držím palce :)
Odpovědět
kristý: necháváme tomu volný průběh až to přijde tak to přijde. ale úplně až tak se nesnažíme:-)))
Odpovědět
@kristyn.g : mela jsi ji rict, ze chces mluvit s jeji nadrizenou. To bys videla, jak by zmenila chovani, baba plesniva.
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka no už to nebudu radši řešit, stejně bych u nich nic nekoupila... ]-( s takovim přístupem ale díky @twigik to je supér :-) @renfri na mě to taky vidět neni... věřím že ty 3kg zhubnu ještě párkrát a pak to doufám vidět bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Včera jsem skládala origami - srdce :) Docela jsem se u toho vyblbla, myslela jsem, že to ze čtvrtky nepůjde - a šlo to docela dobře :)
Odpovědět
holky bude mit vas tatka kytku v klope jako zenich nebo jen mirtu?
Odpovědět
můj tatka měl jen vývazek jako všichni ostatní svatebčani. kytku by měl mít jen ženich. a ještě se to dává ten vývazek tak, že svobodní ho mají na pravé straně a ženatý a vdané na levé u srdce:-) (ženich taky na levé:-) )
Odpovědět
Profilova fotka
U nás bude mít větší kytku ženich, svědkové (máme dva chlapy) menší kytku a jinak nikdo nic. Tátu už nemám, tak tyhle věci řešit nemusím :))
Odpovědět
Profilova fotka
Ach jo, holky, tak dneska jsme ochutnali dort od kamošky, co nám ho bude péct, byl by výbornej, ale zdrc se piškot, takže to bylo jak cihla :( Dobré, ale neuvěřitelně hutné :-I Tak jsem z toho mírně rozladěná, co když se to stane i na svatbě :(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holčiny, tak se zase hlásím :D Už se to nějak krátí :( :) všechno už je relativně doladěné :) v úterý jdu naposledy do práce a hnedka k přítelovo rodičům rozvézt výslužky a druhý den je rozvézt ještě do práce atd :) Jinak u nás bude mít korsáž asi i svědek přítelovo, jinak budu mít menší kytičky pro babičky, maminky, družičku, svědkyni, jednu na házení a pak velká pro mě, jedna na stůl a na auto a to je asi tak vše :) tak to jsem s těma vývazkama vůbec nevěděla Luci, že svobodní na pravé a ostatní na levé :) Jinak jsem an to všechno zvědavá jak to vůbec dopadne, hlavně to počasí, z toho mám asi největší hrůzu :( já vím, že se říká, že pak prší štěstí, ale at si prší třeba v 5 když už budeme v penzionu :( :) @sajusinka - můj tatka bude mít normálně mirtu a korsáž bude mít ženich a asi i svědek jeho :)
Odpovědět
@andrej_ka: Andrej, máme mít hezky, takze pohodicka, my to nakonec budeme mit venku.Ted jsme dodelali vyzdobu na auta a jeste jdu rozmerit organzu na me auto. Hele a to ti ta vysluzka do soboty vydrzi? Ja si ji objednala az na patek, aby nam to neskyslo.
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka to doufám s tím počasím :) vysluzky mám objednané na úterý ale to ostatní cukroví na pátek aby to také vydrželo ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri tak to není zrovna dobrý, ale tak na to nesmíš myslet... ;-) já myslela že taky budete mít tu moka? @andrej_ka @sajusinka počasí určite bude krásný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Z Moky nebudeme mít svatební, ale dva ovocný :) A asi ještě vezmu dva cheesecaky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri jo tak, tak vidíš, když tak bez dortu nebudete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g No to né, jen bych nerada měla nějakej nepovedenej :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak koukám že už pěkně plánujete :-) @renfri Markét neboj, dortík se určitě povede! ;-) Jo a to sem zapomněla, sem byla v Praze a asi sem potkala tvýho prcka na pankráci :-D @twigik Ty jo, to sem taky vůbec nevěděla s těma vývazkama - no ještě že tak, ještě se stresovat se stranama :-D @andrej_ka @sajusinka Holky, tak už se vám to krátí, hlavně buďte v klidu, a vše si dosyta užijte ;-) Počasí má bejt taky supr, takže bomba! Přípravy už skončily nebo ještě něco doháníte? @kristyn.g Ta špička je parádní, škoda, že mě to nenapadlo, mohla sem mít luxus fotky :-D A jak to budeš dělat když nekouříš?? Hlavně aby ti nebylo špatně :-/ Nebo nebudeš zapalovat??? Jinak u nás vše super, začínáme připravovat na stavbu koupelny :-) Jen kdyby nebylo takový vedro :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a špatně mi nebude, koupim si mentolky, mají bílý filtr, takže i estetika, ja kouřila dřív občas na diskotékách když jsem chodila, takže když si párkrát šluknu tak se myslím nic nestane :-) @renfri tak když se nepovede tak ho kamoška určitě nepřiveze a nebo vymyslí náhradní řešení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g :-)) No tak budu držet palce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a to se víc bojim o Milana, on níkdy nekořil a nikdy nevyzkoušel doutník, o svatbě bude premiera, tak aby jemu nebylo zle :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Ajajaj tak to opatrně, doutníky jsou zrádná věc, hlavně nešlukovat ať se z toho nepo.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g A jak pokračuješ s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a Prcek je teď doma a učí se na státnice (14 dní už), i když na Pankráci bydlí moje matka, je to nepravděpodobné :) Včera jsm skládala origami, ó je :) Vždycky si myslím, že už si ten postup pamatuju a vždycky zjistím, že ne :D
Odpovědět
Profilova fotka
mám prstýnkýýýý :-) hodím je do alba, dneska vyzvednuté a jsou krásný, Milan nakonec zustal u polotovaru, že je to víc chlapský. I ten náš dlouhý text se v pohodě vešel :-) taky mám velikost 57 a Milan 63... takže bylo kam :-) @a.n.d.r.e.a takže tak. Jinak jsme ted o víkendu s kamoškama plánovali jak to uděláme a jak budou vybírat tombolu a kdy se co bude po nich chctít :-D takže stále připravujem a ještě bude co připravovat
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g A co tam máte? Já mám velikost 52 a Prcek 57, takže jsme to nesměli moc přehánět :o)))
Odpovědět
holky, můj prstýnek je 48:-)))) a mám tam Tomáš 23.4.11 :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, tak sem tu po delší době, výslužky jsou rozvezeny, ještě nějaké ty menší kravinky dodělány a pátek uplně narvanej už od sedmi od rána až do pozdního večera :D ty jo nějak se ten čas krátí, a já začínám mít z toho všeho nervy, stres a já nevím co ještě, bojím se, že to nedopadne tak jak si představuju :( :) a co vy jak pokračujete vy ostatní ? :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?