Svatba Liberec 2008. Máte zkušenosti se zařizováním?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, nenajde se někdo, kdo plánuje svatbu v Libereckém kraji příští rok, popřípadě někdo, kdo by mohl doporučit nějaké dodavatele nebo se podělit se zkušenostmi z již proběhlé svatby? My máme naplánovanou svatbu na zámku Sychrov a hostinu v Hotelu Orion - o něm již tady diskuze prý proběhla ale bohužel mi nefunguje vyhledávání a tak jsem ji nenašla. Vím, že někdo tam nebyl 100% spokojen a dával rady na co si dát pozor. Pokud by jste mohli doporučit nějaké dodavatele, budu moc vděčná. Jsem Pražanda, tak to mám s tím zařizováním v Liberci těžší. Moc děkuji Lucka ;-)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Ahoj holky, já měla také svatbu na Orionu v roce 2007 a byla to katastrofa, svíčková byla tuhá, zasedací pořádek byl úplně jinak než jsme se dohodly (s paní majitelkou) svatební apartmá bylo také jiné než dohodnuté a byla tam druhá svatba i přes to že nám bylo den předem řečeno, že tam budeme jen my... čišník se neskutečně opil z našeho alkoholu a koncem svatby nebyl shopný skoro nalévat... ale máte pravdu svatba je taková jakou si ji uděláte my jsme si to i přes to všechno nenechali v nejmenším zkazit.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Pár slov k tomuto penzionu: krásná výzdoba, dobré jídlo, super muzika od DJ, ALE tím to končí !!!! .... pozor na ně... využívají lidského štěstí, aby si nahrabali do kapes... okradli nás cca o 10 000kč... slíbili hostům slevu na ubytování (cca na 750kč), ale pak chtěli za pokoj přes 1000kč... domluvili jsme se s nimi, že cenový limit za pití je 10 000kč, pak že přijdou říct a my to kdyžtak zvedneme, ale nejenom že nepřišli, ale pak po nás chtěli o 100% víc !!! bylo tam naúčtováno pití, co ani nikdo nepil... zmatky byly i ve vyúčtování za jídlo - byly tam věci, které jsme si ani neobjednali.. na jídle nás okradli o cca 2 000kč... na pokoji měla být láhev sektu, ale nebylo tam nic.. nefungoval radiator, tak jsem nastydla... personal nam vyjedl svatebni cukrovi... bordel v zasedacím pořádku... byla tam druhá svatba, takže jsme si lezli po hlavách... prostě na svatby v ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEDOPORUČUJI !!!
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?