Svatba, léto 2012, Hradec Králové

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj budoucí nevěsty :) ... najde se tu někdo, kdo se bude vdávat v období červenec - září 2012 v Hradci nebo okolí a chtěl by se mnou "sdílet" přípravy a podělit se o zkušenosti ?? :) Byla bych ráda ... Zatím kromě šatů nemám vůbec nic zamluvené a skoro ani v ničem jasno :D
Odpovědět
Profilova fotka
@kacsezam no stane se... :-) Kačí, já jsem se byla v Jiráskáčích na svatbu podívat a myslím, že by se to nestíhalo, trvá toi cca 20 minut, ale už by tam musela být připravená další nevěsta a to nebyla...tak nevím. Každopádně jsme poslední ten den, za co jsem strašně ráda, nemusíme odjíždět s autama...
Odpovědět
Profilova fotka
@nevesta_klarka Fakt jste poslední? Tak to vypadá, že od dubna to musel někdo zrušit, protože mám pocit, že tam bylo ještě něco kolem 14h....říkám, že si nejsem jistá, takže budeš mít pravdu ty a tím pádem děkuji za uklidnění, že budeme mít čas na vyklizení území :-). Joo, Klary, prosím, jak máte zajištěnou hudbu? Teď nevím, jestli si to sem už psala nebo ne....mi totiž původně chtěli svoji živou, ta nám bohužel nedopadla a tak dle instrukcí matrikářky jsem kontaktovala ředitele Floristické školy a ten mi sdělil, že 17. 8. tam nebudou a že si kazeťák máme donést sami, ale že zásuvky v altánu fungovat budou.....
Odpovědět
Profilova fotka
@kacsezam mám živou, klávesistku a houslistu. Elektřinu jdeme zařídit příští týden. No hele ještě jsem se na matrice ptala a fakt jsme poslední. Fakt si nemyslím, že to bude po půl hodině, ale viděla bych to, že po vás půjdeme my... Takže žádný stresy, já počkám 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nevesta_klarka Super, děkuji za upřesňující informace:-). Jinak myslím, že až vy budete přijíždět, tak mi asi už budeme končit focení, tak ti už jen zamávám a budu na tebe myslet a přát Ti vše nej ;-) - tý jo, za 10 dní v tuto dobu, už budeme mít po hlavní části dne - upss, zvláštní pocit, když na to pomyslím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacsezam Pořád čekuju počasí, teď to vypadá slibně, ale uznervózňuje mě to šíleně. Raut máme taky venku, prostě MUSÍ být hezky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@nevesta_klarka Špatné počasí si nepřipouštím - určitě bude pěkně ;-) :-) . Dnes jsem taky koukala a mělo by být 24° a polojasno, což by bylo ideální:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacsezam to by bylo...
Odpovědět
Profilova fotka
@nevesta_klarka ....takhle, bude to ideální pokud nebude foukat takový chaldný větřík jako například dnes (ale jsem v Praze, tak nevím, jak je v HK), ale jinak je krásně jasno a vymetýno a má být asi 23 ° (tedy dnes) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nevěsty, chtěla bych nechat vyrobit malé marcipánové botičky ( jako máme na oznámení ) , nemáte tip kde by to šlo objednat v Hradci Králové, Pardubicích nebo okolí??
Odpovědět
Profilova fotka
Zkus tuhle paní (třebechovice pod orebem) mě vyrábí dost obtížný marcipánový dort olja2@seznam.cz
Odpovědět
Profilova fotka
@lusyene Mně dělá dort paní Pátková z Dohalic a je taky moc šikovná. Tak kdyby si chtěla, tak ti na ní dám telefon
Odpovědět
Profilova fotka
@nevesta_klarka @mtc děkuji za tipy holky, zkusím se poptat. Nevěstinky, prosím, máte nějaké tipy na DJ nebo živou hudbu v HK za rozumný penízky? původní plán nedopadl, tak to řeším na poslední chvíli :(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lusyene co je to rozumný peníz, nám hrála naprosto bezva kapela, 1000/ hodina, ale doporučím hned...
Odpovědět
Profilova fotka
@kacsezam Tak počasí nám vyšlo ještě krásnější než jsme mohli doufat. Jinak ti to moc slušelo....Jsme vám akorát překáželi v altánku při focení před obřadem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mtc :-) to jste byli vy:-)! No, my tam měli komplikace, neboť paní matrikářka, zapomněla vše nahlásit a tudíž nechat připravit a tak, jak nám původně slíbila....docela to byl masakr :-| . Ale nakonec vše dopadlo uplně super a o počasí nemluvě:-)!
Odpovědět
Profilova fotka
@kacsezam Jj to jsme byli mi...že nás pak váš pan oddávající musel vyhodit...ale alespoňnám popřál do manželství -což byl manžel nadšen
Odpovědět
Profilova fotka
@kacsezam vy jste měli tu svatbu před altánkem? Slušelo ti to :) Jinak holky, já tam v naší dobu napočítala asi 5 nevěst
Odpovědět
Profilova fotka
@nevesta_klarka Jj, to jsme byli my. Děkuji, taky jsem na tebe stihla juknou a též ti to slušelo ;-) . Jinak se omlouvám, za malé zpoždění, ale když jsme tam přijeli, nebylo nic přichystáno, i když matrikářka říkala, že tam vše bude.....nevěděli ani o naší svatbě a ani o vaší. Tím, že jsme si tu psali, že jsem paní říkala, že od 1h tam má být někdo další a že budeš mí svoji hudbu, tak byla ráda aspoň za nějaké informace. Paní Lehká z matriky si odjela na dovolenou a na pár věcí zapomněla....mazec....ale aspoň nemůžu říct, že obřad utekl rychle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacsezam noc se neděje :) nám se před sadama ztratil ženich, tak jsme aspoň nestresovali :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Ahoj děvčata, tak jak pak se máte 4 měsíce po svatbě....My se máme báječně. A dokonce jsme dostali jeden úžasný svatební dar, o svatební noci se nám podařilo pořídit si miminko, takže už se těšíme na to až budeme 3
Odpovědět
@mtc Ahoj! my se máme báječně, na miminko bylo zaděláno už před svatbou, takže ho máme už tři týdny doma :-) je to takovej čudlik malej :-D dáme si ho s mašličkou pod stromeček.. Moc vám k miminku gratulu!!! a že se to povedlo zrovna o svatební noci, o to je to úžasnější! takové kompletní zpečetění vaší lásky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@barka_barka Tak to moc blahopřeji. To jste rodili v HK, tak kdybych nebyla doma na PN, tak bychom se viděli. Pracuji totiž na fyziologických novorozencích :-) No my jsme s manželem oba věřící, takže jsme si zpevňovaní naší lásky nechali až po svatbě a ono bylo větší překvapení,když jsme pak zjistili,že se nám to podařilo hned :-) Teď už víme,že budeme mít holčičku (Elenku) tak se na ni moc těšíme
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda tady se už řeší mimča ;-) Veliká gratulace mtc. My si zatím užíváme sami dva :)
Odpovědět
Profilova fotka
@nevesta_klarka Děkuju moc. No my si zatím užíváme taky jen my dva, ale Elenka nám do toho občas kope :-) No taky jsme to neplánovali, že to bude tak hned, ale těšíme se na ní. Mimochodem dnes máme výročí....5 měsíců od svatby...a my s manželem máme dnes rok od začátku chození....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty. Já jsem byla požádána o ruku na štědrý den 2012 a hned první pracovní den v lednu jsem si zamluvila obřad, kapelu i hostinu :) . Datum je 1.6.2013, svatbu máme na zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou. Nevdáváte se některá z Vás v podobnou dobu? Mohly bysme si vypomoct s nápady, či zapůjčit ozdůbky aj. :-) Zdeňka
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj @zdenka1_6_2012 To jsi teda rychlík :-) A kdepak máte naplánovanou hostinu? My se budeme brát 29.6. v Hradci v Domě u Špuláků (a už se moc těšim x-) ), ale místo pro hostinu jsme ještě nevybrali...
Odpovědět
Profilova fotka
@anyik je teda pravda, že se už nemůžu taky dočkat. Ale pořád si říkám, jestli jsme na něco při těch přípravách nezapomněli :) . Ale naštěstí je ještě sposta času :)
Odpovědět
Profilova fotka
@zdenka1_6_2012 Tak na zapomínání jsem se pojistila sešitkem, do kterého si zapisuju postřehy, co od koho budeme potřebovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky potřebuju sehnat v HK nebo okolí nějaké místo k poronajmutí na hostinu, kde je k dispozici sál, nějaký venkovní prostor a nejlíp kuchyň. Máme bezva lidi co nám udělají raut a vše okolo, ale není to kde mít. Uvítám jakýkoliv typ!!! :-| :-)
Odpovědět
@luckaatomas : to zní dobře, to by se nám také hodilo...kdybyste o něčem věděli, dejte prosím vědět ;)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?