Svatba, léto 2012, Hradec Králové

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj budoucí nevěsty :) ... najde se tu někdo, kdo se bude vdávat v období červenec - září 2012 v Hradci nebo okolí a chtěl by se mnou "sdílet" přípravy a podělit se o zkušenosti ?? :) Byla bych ráda ... Zatím kromě šatů nemám vůbec nic zamluvené a skoro ani v ničem jasno :D
Odpovědět
Profilova fotka
@kacsezam No asi v tom problém není, ale chtěj to mát nějak podepsaný...možná se tím jen chrání, abychom jim pak nemohli říct, jak je možný, že nám tam nikdo nehraje
Odpovědět
Profilova fotka
@kacsezam díky za odpověď, včera jsem se tam byla podívat a truhlíky tam jsou a vypadá to celkem hezky. Dokonce jsem koukala, že se tam válí látkové plátky růží, chci je mít taky a nevěděla jsem, jak je to s úklidem a asi nijak :) Začínám hysterčit kvůli koláčkům, kdy je budete rozvážet vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj...koukám,že na Hradecko je nás tady požehnaně.... :-D Tak se taky přidávám.My to máme s drahým 8.9.2012 v Hradci na náměstí...Ale byl to snad jediný volný termín,takhle docela narychlo :-p Už chápu proč :-D Tak přeji pevné nervy děvčata ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@avar a v kolik hodin?? taky máme termín 8.9. :) jinak tě tu vítám a přeji úspěšné přípravy, už se nám to krátí :)
Odpovědět
Profilova fotka
@nevesta_klarka Slyšela jsem jsem v autobuse, že tam o víkendu pár svateb bylo, takže jak to tam vypadá teď, tak to bude vypadat asi i v náš slavnostní den :-) . Jinak my koláčky mít možná ani nebudeme....oznámení už máme a pomalu už je rozdáváme a když budou koláčky, tak je rozvezemá zvlášť během července, ale nějak to nestresuju. Vyřešili jsme to takhle, protože mám hosty a kamarády z celých Východních Čech a z Prahy a s rozvážením během jednoho týdne či víkendu by mohl být komplikovaný.
Odpovědět
Profilova fotka
Máme to v 11:30. Jen doufám,že to stihnu,přijde mi to strasně brzo! .Děkuji za uvítání.Začínám být trochu nervozní... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@avar Máš na to 3 měsíce to je v pohodě. Hlavní je začít věcmi, které trvají delší dobu...Takže prstýnky a zamluvit hostinu, kapelu a tak a šaty :-) Ale jinak máš spoustu času...... Jinak v kolik si myslíte, že je třeba vstávat, když máme svatbu v 10:30 a jedu do Pardubic ke kadeřnici....Jsem si říkala, že by asi bylo dobrý, abych byla v 9 nachystaná, protože před 10 pojedem z domu a ještě nám rodiče budou chtít dát požehnání.....To asi znamená úplně nejdéle v 5 vstávat co???
Odpovědět
Profilova fotka
Já jedu sice jen kousek do Hradce,ale vstávat budu v 5.Na 6stou jsem objednaná u kadeřnice.Nejpozději o půl deváté musím být zpátky...pak líčení,šaty atd.Na obřad můžeme jet max.50km/hod,takže 40 minut.A před půl jedenáctou tam musím být...Bude to masakr.Ve dvě odpoledne padnu únavou |-|
Odpovědět
Profilova fotka
A proto se vdávám až ve dvě odpoledne. Se krásně vyspinkám x-) No i když je docela dost dobře možný, že budu taky vzhůru od pěti, protože nedospím 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lusyene : a můžu se zeptat kde máte obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
@avar máme ho ve 12,30 u Špuláků :) nervózní nebuď, to se totiž pak všechno hůř plánuje :D určitě všechno dobře dopadne! :)
Odpovědět
Profilova fotka
To je super, tak já ti tam zahřeju místo,jsem tam hodinu před tebou... :-D Snažím se nebýt...ale je to těžký
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@avar to je bezva :) jak dlouho už plánuješ svatbu? a jestli se můžu zeptat, kde máte svatební hostinu a jak řešíte hudbu při obřadu?
Odpovědět
Profilova fotka
@lusyene tam je pán co tam hraje, je to mýho kamaráda tatínek, ale zrovna na naší svatbu má dovolenou, tak nám hraje můj budoucí švagr. Ale můžeš si tam vzít třeba i svůj magneťák s hudbou kterou chceš a když se domluvíš s někým kdo ti to bude zapínat, tak není problém....Myslím, že je to všechno jen o domluvě
Odpovědět
Profilova fotka
@avar No mě češe sestřenka a líčit mě bude její dcera, takže to sfouknem všechno při jednom...Ale myslím, že asi budu muset bát taky tak na 6 u ní...počítím tak hodina a půl účes, líčení bude hned a doma pak už jen obléknout do šatů a to je taky během 15 minutek.....snad Chci se zeptat děvčata berete si pod šaty podprsenku??? Mně totiž říkala paní v půjčovně, že když nemám malý prsa a nebo naopak velký, abych je potřebovala udržet pohromadě nebo vycpat, že je to lepší bez podprdy, tak nevím
Odpovědět
Profilova fotka
@mtc já si podprsenku určitě neberu, mám kvalitní korzet a akorát by mně překážela...
Odpovědět
Profilova fotka
@nevesta_klarka díky....taky jsem zatím pro to si jí nebrat
Odpovědět
Profilova fotka
@lusyene Ahoj hostinu máme v hotelu Tereziánský dvůr,a bude tam i večerní grilování na terase.Je to tam nádherný a super peníze. Zasnoubená jsem od vánoc,ale svatbu řeším od konce května.
Odpovědět
Profilova fotka
@lusyene Jo a hudbu při obřadu...Neřešíme,paní z matriky nám dala seznam a podle něho si máme vybrat písěň na nástup,a dvě písničky během obřadu.Zaplatíme 300 a hotovo.Aspoň teda o jiné možnosti nevím. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
My takýýýý! Přesně za měsíc...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dnes mi paní na matrice psala, že teda neví jestli tam je zásuvka navíc pro našeho pianistu.....mám z nich radost, nejdřív něco slíbí a pak najednou,že nevědí....tak jsem zvědavá jak to dopadne
Odpovědět
@avar už syi na tom seznamu hudby opravili ty chyby co tam maj??
Odpovědět
ahojky, prosím řekne mi někdo jestli ví, když se chceme brát v HK a chtěli bysme termín co nejdřív jakou máme šanci? Jak to tady čtu tak si ta data vybíráte hooodně dopředu ;-) díky
Odpovědět
Profilova fotka
@meli1 Na to je nejlepší si dojít na matriku a zeptat se tam, protože někdy může někdo vypadnout.....taky nám řekla, že má na ten náš datum už jen 2 termíny a holky co tam šli po nás měli ještě jiný termín. Občas si to někdo rozmyslí
Odpovědět
super, udělám to díky, a kromě na uřadě se dá brát kde ještě v HK?
Odpovědět
Profilova fotka
@meli1 Dost často v Jiráskáčích a nebo v Muzeu...tam je to nahoře moc pěkný. Je tam natažen červený koberec a nahoře je prosklená kopule..jen jediná nevýhoda, že když je teplo, tak je tam prý vedro. Ale to se tu chvíli dá vydržet..Mně se tam teda líbí moc....Měl jsem tam mít první svatbu, kterou jsme s minulým přítelem zrušili, a jak se říká opakovaný vtip není vtipem, atk to budem mít teď na úřadě....teď už vím,že si beru toho pravého, tak mi nezáleží na tom kde se berem, ale že se berem
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nevíte někdo o nějaké hodně dobré vyzážistce z Hradce? Děkuji za tipy... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@avar Já jdu na Staré náměstí do salonu Rejlová, našla jsem typ na internetu. 20.7. mám zkoušku líčení, tak pak dám vědět ;-). Když jsem se objednávala, tak paní byla super a působila na mě dobrým dojmem, tak uvidím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@avar Ahoj, mě líčila Naďa Sklenářová a byla jsem spokojená: www.nadina-vizaz.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Holky prosim o tip na kadernici
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?