Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, jak ses ptala na bižu, tak zatím žádnou nemám, ani jsem se ještě po žádné nedívala. Říkám si, že nejlepší by bylo vybrat asi přímo v salonu a zkusit k šatům, ale nevím jestli tam něco mají, ale předpokládám, že pravděpodobně ano. A ještě vím o jedné bižu, co měla moje sestřenka na své svatbě a moc se mi líbila a mohlo by to možná jít i k mým šatům. Tak se jí někdy příležitostně zeptám, jeslti by mi to třeba půjčila a měla bych aspoň něco půjčeného, jak má nevěsta,mít ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem psala sestřence, jestli by mi půjčila tu bižu, ale bohužel to měla půjčené ze salonu,takže nic :-( Já myslela, že bižu si musíš koupit, že to nejde v salonu půjčit,tak jsem si myslela,že jí to zůstalo. Tak se budu muset po něčem poohlédnout ;-) Tak snad něco hezkého seženu,ale ta její byla fakt pěkná. Škoda :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jsem normálně blázen....jelikož máme dnešek odpočinkovej. Po obídku jsme se sjeli vykoupat,tak jsme si užili tobogány a jak jsem měla mokrou hlavu,tak jsem si jí doma myla hlavu,tak jsem si řekla,že bych mohla zkusit svatební účes a tak jsem si vlasy namotala na papiloty a když to trošku uschlo,tak jsem to trošku ještě profoukla a rozpustila a něco spíchla a vypadalo to celkem pěkně...kdyby se to dělalo na kulmě,tak by to bylo super. Samozřejmě jsem se vyfotila,ale fotečky vám ukážu až zítra. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a Romí z bižu si nic nedělej jistě si někde najdeš stejně pěknou. A půjčené máš přece už šaty ;-) . Spíš nevím co mít jako "něco starého". Modrej bude podvazek, nového bude spousty věcí,ale co starého...nějak nevím nevím. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, možná mě už v Dačicích na matrice budou mít za magora,ale prostě mi to nedalo a bombardovala sjem je e-mailem. Nejdřív volal Peťa, tomu se vysmála, pak jsem tam byla v léťe já a to se mi taky pomalu smála do očí a tak jsem teď napsala...napsala jsem to jiné paní(vedoucí matrikářce) co znají naši a tak budu doufat,že mi příjde normální odpověď...minule mi doma totiž mamina říkala,že nějaká známá se jde v ten den kouknout taky na svatbu a že neví jak se stihne podívat na mě a ještě na tu druhou nevěstu. Tak jsem jim tam pěkně napsala,že už jsem slyšela o několika zájemcích na tento termín a že bysme byli neradi,kdyby jsme měli vše naplánované a zkolabovalo by to na matrice. tak jsem zvědavá co mi odpoví...držte mi holky palce.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak další novinka...našla jsem,že na tématu Zámek Dačice po dlouhé době napsala jedna holčina a ta psala,že mají svatbu 5.6. a že jí na matrice po telefonu termín zarezervovali a pak mají v březnu přijít zaplatit zálohu a domluvit se na podrobnostech. Se z toho fakt poseru...pardon,ale celkem mě to vytočilo. Snad už jsem napsala té správné osobě. ;-(
Odpovědět
Lu: já budu mít rozhodně staré spodní prádlo. To není pod šatama vidět a o nějaké sexy svatební noci se můžu nechat leda zdát... To budeme muset dohnat dodatečně. Takže nač kupovat nové, já mám "něco starého" vyřešené. :-D Ad matrika.... 8-( úředníci....
Odpovědět
Profilova fotka
milmic, tak to máš dobré,že to máš vyřešené...mě napadají naušnice a nebo vlásenky :-D to je hovadina co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já ani nevím,že něco starého má být?Vím, že má být něco modrého - mám podvazek, něco půjčeného - dík za typ Luci - to budu mít teda šaty, to mě nenapadlo :-D. Myslela jsem, že to má být jako půjčené přímo třeba od konkrétní osoby, např. pstýnek nebo třeba ta bižu nebo tak něco, ale šaty mě teda nenapadly, ale vlastně proč ne, když jsou taky půjčené,že jo? :-) Luci - to se ani nedivím,že tě to vytočilo. Mně by to taky naštvalo a vzpomněla jsem si na ten náš problém s tou restaurací,že je to něco podobného. Každému slíbí něco jiného a sliby si nepamatují,že? Ale snad to dopadne i ve váš prospěch dobře, jako to dopadlo tenkrát i v našem případě,ale taky jsem měla nahnáno. Už jsem vyfotila ubrousky,tak hned je tam dám a můžete mrknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsou tam :-) Že krásně ladí k té organze?Musím si to pochválit, protože mám radost,že jsem je sehnala v tak krásném odstínu. Myslela jsem,že to bude problém,ale podařilo se x-) A ani nebyly zas tak drahé, viděla jsem i dražší. Balení po 20 ks stálo 27 Kč. Což si myslím, že není taková hrůza, ne? Viděla jsem se vzorem i kolem 40 Kč. Viděla jsem samozřejmě i levnější,ale zase nebyly v zelné barvě a v mém potřebném odstínu :-( Tak jsem neváhala a vzala tyhle :-)
Odpovědět
Ru: mají krásnou barvu, do toho jarního dubnu se tahle úplně hodí. Jsi dobrá, že jsi to takto pěkně sehnala do stejných barev. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem ráda a ve skutečnosti vypadjí ještě lépe než na fotce. Na fotce se možná zdají trošku do žluta, ale když jsem je přiložila k té organze, tak jsou téměř 100%
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Romí, máš pravdu vypadají tady trošku do žluta,ale až budou vybalené,tak už to bude totožné...jistě je to krásné jak to ladí. Romí jo jo šatky to můžou být taky, vždyť je to taky půjčená věc...já mám tedy půjčenou i korunku,ale co starého...to netuším. Možná to vyřeším nějakým prstýnkem... Romí doufám,že se mi zítra paní ozve a hned si nás zapíše...jsem jak na trní. Chjo ta matrika nám nedá pokoj. Snad to vše klapne dobře jinak uvidí pěkný čoro moro.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci,už se ti to krátí na šatičky, viď? Moje šatičky to sice nebudou, ale jsem nedočkavá jako ty, i když ty jsi určitě mnohem víc. Já jsem spíš jen zvědavá, jaké si vybereš. Jsme tady všechny vlastně taková jedna velká rodina a všechny všechno prožíváme tak trošku společně :-), a proto už se těším na tvoje fotečky. Už tak dlouho o tom mluvíš a teď už se konečně dočkáš! Pro dnešek se loučím,pa zítra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, Romí ani netušíš jak se mooooc těším.Peťa se teda moc netěší,ale spíš kvůli čekání.Už se jen dvakrát vyspím a pojedu...jupí :-) Jdu pracovat,tak se mějte ;-)
Odpovědět
No holky,chtěla jsme dočíst,ale dneska nemám sílu. N2jak není čas sem chodit.Nám nějak přípravy stanují,protože je spousta jiných starostí,tka snad až s eto zase rozjede budu tu čaSTĚJI
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, tak o víkendu jsem nějako neměla čas, tak to musím vše dočíst :-) nad šatička jsem trochu přemýšela..ty bílé jsou hezčí, ale nepůjdu v nich, jsou vážně moooc těžký a vzhledem k tomu, že v nich chci být celý den i večer, tak by to bylo na obtíž..tak uvidím, buď se ještě někde podívám, nebo si vyberu ty levante..jsou taky krásný. Luci, už se fakt těším na tvé šatičky, určitě dobře vybereš!
Odpovědět
Profilova fotka
tak mám obrovskou radost. Psala paní z matriky,že nám termín zarezervovala....jupí konečně jsem se obrátila na tu správnou osobu. Tak pak už jen donést papíry, doklady a zaplatit poplatek.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to je super Luci, že už se to konečně vyřešilo.to je úleva,viď? Už jen jeden deeeen Luci :-D. Já jsem ještě v práci, ale už budu končit a čeká mě masáž a pak už konečně domů. Už se těším, protože to pondělí v práci po víkendu je vždy náročné :-| Tak snad ještě večer nakuknu.....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jak jsem dnes procházela městem,tak jsem objevila 1 obchod, on to vlasntě ani není obchod, ale je to spíš svatební agentura, kterou vlastně znám. Půjčují tam i šaty,ale prý jich tam moc nemají,tak jsem tam ani nešla, ale všimla jsem si dnes za výlohou, že tam mají hezkou bižu,tak se tam zítr zajdu určitě podívat. Už se těším :-) Jak jsem se dívala na ceny tak různé: kolem 300 Kč ale i kolem 600 Kč, tak uvidíme?Ale hezké. No a třeba tam budou mít i botičky, kdo ví? A snad už mi zítra vyjde konečně i to květinářství :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám,koukám nikde nikdo :-( Nevadí, aspoň půjdu brzy na kutě :-D Stejně jsem už dnes unavená.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo, je to púleva jako blázen. Jsem ráda,že už i tam to máme jisté. Tak si tam třeba Romí vybereš bižu a když se zadaří,tak i ty botky a nebo ještě něco víc ;-) . Jdu stáhnout fotky a dám do albíčka,ten včerejší pokus :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak fotky jsem hodila do albíčka,jen to nejsou pěkné fotky jak jsem se fotila sama a hlavně je to doopravdy jen na rychlo spíchlí....ale aspoň jsem zjistila,že se to dá zvládnout i doma.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, jsi šikula. Já sama bych se asi takto učesat nedokázala. Fotky nevypadají moc kvalitně, souhlasím, ale ten nápad účesu je dobrý a sluší ti a když to bude od kadeřníka,tak to bude mnohem krásnější.Tím ti nechci ten tvůj nějak pohaňat. Nebo se chceš česat sama?Moc se mi líbít ten účes,co máš v albíčku. Teď nevím pod kterým číslem fotky ho máš,ale máš tam napsáno,že je asi od někoho vypůjčený a je moc krásný.
Odpovědět
Luci krásný účes x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je to fotka 19 a 22 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pro dnešek se loučím. Jdu ještě mrknout na TV, ale asi u ní brzy usnu. Dobrou....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moc děkuji za pochvalu. Romí právě po včerejším rychlém udělání přemýšlím,že bych to s kamarádkou zvládla sama... Tohle jsem dělala jen na papiloty a kdybych si to krásně natočila na kulmu a každej pramínek pěkně přelákla,tak by to bylo o něčem úplně jiném. Já jsem si taky z těch účesů co tam mám vzala trošku inspiraci...no uvidím jak mi ještě dorostou vlasy,ale myslím,že by to šlo pěkně už teď a pak to bude jen lepší,že se líp natočí lokny. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A ten jak se líbí i Romčo tobě (je předposlední z účesů) tak ten vypadá doopravdy moc dobře a myslím,že by to bylo možná jednoduší než ten co jsem zkoušela. Vršek je pěkně stažený dozadu a vzadu přidělaný pírkem a zbytek je pak krásně natočenej...myslím,že by ktomu šel potom i dobře závoj...
Odpovědět
Lu: no krásný účes, moc ti sluší. Už se těším, až to bude v dubnu celé komplet, to bude ještě krásnější. 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?