Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, byli na té stránce co si vybírala ty. Mě se líbí,že nejsou jen hladké,ale trošku skládané...jsou jemné a vypadají že by mohly mít i pohodlný podpatek. Ani nevíš jak mooooc se tam těším, to bude něco. Určitě budu strašně nervéozní.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, vím jak moc se určitě těšíš,protože jsem to taky tak prožívala a nemohla jsem se dočkat,ale pak to nějak rychle uteklo :-( Tak si to užívej, co nejdéle, zkoušej a zkouše do sytosti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chtěla bych si vybrat tam jelikož tam mají spousty nádherných šatů,tak snad to klapne. Holky bojím se že všechno tak rychle uteče,že za chvilku bude po svatbě :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, taky jsem měla dnes náročný den..ne, že bych toho na neschopence moc dělala, ale moc zařizování, co jsme kvůli nemoci odkládali.. jinak mně dnes dnes volala paní z toho salonu, že ty šatky už jsou tam, takže zítra ještě na ty jedny jedu..tak uvidíme..zahrávám si s myšlenkou, že bych šla ještě do jednoho salonu, který je asi 100 m od tohodle, ale nevím :-) Luci, fakt se ti nedivím, že se nemůžeš dočkat..mě to taky začlo nějak bavit :-) Mil..já vývazky zatím nedělala, tak fakt nevím.. Romí, boty určitě vybereš, hlavně ať jsou pohodlné, ono z nich asi moc vidět nebude.
Odpovědět
Tak až je budeš dělat, tak mi kamarádka teď poslala super typ: http://www.beremese.cz/album/album.ph... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nechci vám to kazit, ale ten typ je podle mého názoru k ničemu, což vám určitě potvrdí i Lucka, která už má vyvazky taky za sebou. Taky jsem si myslela, že to budu dělat podle takové šablony, ale mnohem lepší a jednodušší to bylo pouze spoléhat se na své ruce a žádné šablony. Dokonce jsem si i takovou šablonku vyrobila,ale šlo to s ní špatně. Zuzi,ať ti to zítra možná už na "poslední" zkoušce vyjde a máš konečně vybráno. Zuzi máš pravdu,že botky pod šaty asi moc vidět nepůjdou,ale při focení je možná přece jen trošku odhalím,aby bylo vidět i moji krásnou nožku :-D A samozřejmě musí být pohodlné,proto i podpatek bych chtěla nějaký střední. Pavlík je sice vysoký,ale pro pohodlnější chůzi bude menší podpatek lepší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, tak jsem se dívala na ty stránky těch svatebních botiček a máš pravdu, jsou tam. Ale na první pohled se mi nezdály úplně bílé, ale spíš trošku do krémova,tak jsem je ani neotvírala. Zdá se,že nejsou úplně sněhově bílé,jak ty ostatní,ale jsou taky moc hezké a hlavně ta kůže je fajn,takže uvidíme až jaké budou doopravdy :-) Snad si tam vyberu?;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, tak určitě souhlasím s Romčou,že ta šablona je na nic. Ruce jsou ruce. Něž jsem udělala jednu podle šablony,tak vruce jsem měla hotové dvě. Já když jsem vybírala botky,tak jsem vybírala takové,aby se mi hodně líbily, jelikož po svatbě je chci nosit normálně,takže můj výběr měl dvě kritéria. Aby byli pohodlné a hezké ;-) ale to chtějí asi všichni. A jak říká romča boty bývají vidět na focení....
Odpovědět
Ahojky holky dočítat nemám čas. S malým to poslední dobou nejde. Jinak já si vyzjišťovala termíny a zrovna náš nemají,tka budem muset platit tisícovku navíc,ale co se dá dělat.Není to tka hrozná pálka. Jinak koukám,že řešíte botičky. Taky bych si chtěla koupit nějaké,které pak unosím,jak píše Lucka
Odpovědět
No já si právě myslím, že to nemusí být špatné, ale uvidím. jak přijedu večír domů, tak to vyzkouším a poreferuju. I když ruka je ruka to je fakt. No mám právě hnědé schválně. Bílé boty bych nikdy v životě už neunosila, kor na podpatku, to je pro mě jak chůdy. :-D I když jsou bílé krásné, to zase jo. Ale pro mě zbytečné no. No a ty hnědé mám na státnice na květen, tak proč to nespojit, kor když vidět nebudou a já asi nožky odhalovat ani nebudu. :-D Já jsem dokonce rebelsky uvažovala nad tím, že po obřadě a focení se přezuju do sandálů, to už nebude nikoho zajímat. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
milmic, já bych do hnědých určitě nešla,připadá mi to jak pěst na oko...bílé šaty a hnědé boty, prostě mi to nejde dohromady.Hlavně se dají bílé botky sehnat i za pár korunek. A nebo Bílé balerínky by si taky neunosila?
Odpovědět
Ale já právě nemám bílé šaty. Ono asi na tej fotce to není vidět, co mám v albu, ale oni jsou smetanové, slonová kost nebo jak se tomu dneska říká. Prostě krémové no. A právě jsem to v salonu zkoušela se sestrou, jednak to teda není vidět, ani když se rozejdu, mám totiž dost širokou sukni. A i kdyby, tak to kupodivu není tak hrozné, jak jsme čekaly. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Milmi,v tom salonu sjem byla taky. Děsná příjemná paní,že? :-)
Odpovědět
Fakt jsi tam byla? No jsou tam strašně příjemní, aj sestra tam měla svatební šaty - ta se vdávala v říjnu 2008, no jsou tam strašně milí a ochotní. Ostatně právě proto jsem šla tam přednostně. 8-)
Odpovědět
Jo byla,už v červnu. Budu muset zase do nějakého salonu zavítat
Odpovědět
A vybrala sis tam nějaké šatky?
Odpovědět
no ani ne...jako seděly mi,ale prostě to enbylo ono,taky jsem si jich zkoušela jen pár. Ale já si je stejně budu objednávat z ebay
Odpovědět
A ty z ebay si budeš kupovat? Moc ani nevím co je ebay. :-N
Odpovědět
Ebay je něco jako naše aukro. A tma inzerují lidi,co šijou šaty v Číně,tkaže šaty výjdou třeba i do 5000 a budou jenom moje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dnes jen na skok z práce a pak jedu na návštěvu ke kámšce,tak se tu už asi neobjevím ani večer. Taky bych chtěla botky unosit i po svatbě a myslím, že i bílé se dají unosit v létě nebo na různé plesy, zábavy atd. nebo třeba do divadla, kam občas chodíme. Takže určitě budou mít využití i po svatbě. Zuzi,jak dopadla zkouška šatů? Milmic, tak to jsem zvědavá, co budeš říkat na tu šablonu, až to vyzkoušíš? :-D Taky bych asi nešla do těch hnědých botek,ale záleží na tobě. I když třeba nejsou vidět,ale přece jen i tak myslím,že...... Ale je to tvoje volba :-)
Odpovědět
Aaaa tak, já jsem takový rebel, holky. :-D Prdím na shánění bílých bot, ktetý bych už fakt neunosila, páč ..... no prostě je neunosím. Neunosím ani tydle hnědé. natož bílé. My vůbec tak nějak boříme s ženichem ten diktát okolo svateb a jdeme hlavou proti zdi no. A navíc už jsem viděla takové hrozné boty - zlaté, růžové...... Že hnědé považuju za luxusní. :-D Přeci jen, nemusím být tak sladká.
Odpovědět
A co ještě budete mít netradiční?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak přece jen jsem dnes ještě nakoukla, ale vidím, že mi nic neuteklo. Hlavně jsem byla zvědavá na Zuzko a ta se tu zatím neobjevila. Tak pa zítra
Odpovědět
Kac: no podle mé sestry bude netradiční snad všechno. Ale například strašně brojíme proti jídlu. Na každý svatbě je toho mraky mraky a podle nás se strašně plýtvá. Takže bojkutujeme nějaký tradiční sestavy - oběd, večeře, obložený mísy.......
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, tak holky, prosím o radu..dala jsem tam foto a rozhoduju se mezi těma dvouma, co jsou v albu.. mamka říká ty levante, že v tom jsou ty prsa hezčí a že vypadají prostě lépe. tamty se jí na místě taky moc líbily, ale když to teď vidí vedle sebe, tak se jí zdají ty levante lepší..
Odpovědět
Profilova fotka
a ještě teda ty z dneška byly docela dost těžký..a já se převlékat nechci..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak Zuzko, hned jsem to zkoukla, ty první jsou krásné,ale mě se víc líbíš asi v těch druhých. Jsou nádherně bílé a připadá mi,že vnich máš lepší postavu. Ale ať si vybereš ty a nebo ty, bude to dobrá volba a budeš nádherná nevěsta s nádhernýma šatama. Zatím co jste si vybírali šatky,tak jste všechny vybrali krásně a moc vám sedí. Jsem zvědavá jaké si vebere ještě Kačka a samozřejmě i na sebe...ze středeční zkoušky jsem už nervozní teď. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ach jo :-D to nebude jednoduché rozhodnutí.. no, já nevím, líbí se mně oboje, ale z těch druhých mně vadí, že jsou fakt dost těžké a pak taky ten výstřih, měla jsem chvilkama pocit, ale mně nevyskočila prsa ven.. neboj, na tobě určitě bude vypadat všechno úžasně!! a hlavně pamatuj, že na ramínku se ti líbit nemusí, ale na postavě vypadají jinak..
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko,tak pokud se líp cítíš v těch prvních,tak bych šla určitě do těch prvních ;-)
Odpovědět
Mil:A jak teda budete mít jídlo? Zuzi: Tak mě se taky víc líbíš v těch dnešních.Ale moc ti aluší oboje ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?