Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Vandabo82: Vitam ta medzi nami.Aj my mame svadbu na vyrocie,tak to je taka pekna symbolika,vsak?Aj my sme v uk,konkretne v londyne, vy ste kde?Domov ideme tiez v juli,porom vianoce a asi az na svadbu,uvidime este ako to vsetko bude prebiehat. Ako som uz spominala mame:fotografa,hudbu,kameramana,restiku kde bude svadba.V juli ked budem doma sa chcem ist pozret po satach,vyskusat co sa mi bude hodit a tak,potom chcem ist do retsiky- hotela kde budeme mat svadbu sa porozpravat a este chceme ist na matriku a do kostola zahlasit termin.Uz si pomalicky robime zonam co treba vybavit,aby sme na nic nezabudli:-)) Zelkam pkeny vikend vsetkym:-))
Odpovědět
Ahojte vsetci :-) lydka82 : Dakujem za privitanie. No, aj my sme v Londyne (north). :-) A co vy? A kolke vyrocie to budete mat? Inak zavidim ti, ze uz mas skoro vsetko to najdolezitejsie zajednane. Ja mam zatial len salu a momentalne riesim foto, kamera a hudba.Ale neviem sa rozhodnut. Ved to poznas:-) Inak my zvykneme chodit domov tak kazde 3-4 mesiace, takze dufam, ze sa vsetkko podari vybavit.Ozaj aj chcete nadalej zostat v uk? Myslim po svadbe?A ozaj ako to budete riesit s kostolom? Myslim s tymi stretnutiami???
Odpovědět
Ahojte dievcata, tak ako vam idu pripravy?my teraz moc nove nic neriesime,budeme az doma v juli...aj ked obcas obzerame... Sefka mi darovala svadobny casopis, take specialne vydanie z usa,ale je to tam az moc extravagantne na moj styl... Tinkyy:super,ze uz mate restiku,znie to vyborne, sme na tom rovnako,na dialku s atazko rozhoduje,ale da sa to zvladnut.Len tak dalej:-))) Vandabo82:Super,aj my sme,NW london,ale tak daleko to od seba nemame:-)))V den svadby budeme mat 6 vyrocie.Vy kolke? My sme tu uz skoro tri roky a prve dva sme chodli domov skoro kazde 3 mesiace,tento polsedny sa uz snazime aj trosku cestovat,ale zato vela kamaratov a aj rodina nas bola navstivit,tak sa to dalo.Aj ked teraz som nebola doma od vianoc a uz som riadne homesick,neviem sa dockat,o 2 tyzdne idem domov,jupi...:-)))Co sa tyka buducnosti po svadbe,tak neviem,na to uz taha domov,priatel by este ostal,uvidime ako sa to vyvinie ohladom prace a podla toho s arozhodneme.Ale urcite sa planujeme vratit na slovensko,ja si tu moc zivot uz neskor aj s detmi moc neviem predstavit...A vy mate ake plany?Odkial zo slovenska ste? Co sa tyka kostola a svadobnych priprav,tak my ich uz mame za sebou:-)))nesmej sa please:-))ja viem,ze je to skoro.ale ked sme volali informacne na najblizsiu faru,tak mali prave jeden kurz rozbehnuty,bolo to len 4 vecery po hodke a pol,velmi otvorene,priatelske,prednasali manzelske pary,ktore su uz dlho spolu.Na zaver sme dostali certifikaty,s ktorym sa v lete doma chystame na nasu faru a malo by to byt platne.Potom napisem,co nas farar povie. Neboj,aj vy booknete fptpgrafa,hudbu a dj,terba s apopytat znamych,okolia,my sme citali vela aj tu,dj a kameru mame od nas,ale fotografa sme vybrali fakt dobreho.Je sice drahsi,ale fotky su uzasne...:-))) Tak prijemne planovanie.papa
Odpovědět
Ahoj lydka82. Cely cas, co som citala, som sa popod nos usmievala.Vsetko sedi aj na mna.Dokonca som si vsimla, ze aj na konci nasho akoze mena mame obe 82.:-) Aj to, ze zu zacinam byt homesick a urcite tu neplanujem zostat ked budem mat babino, alebo nedajboze navzdy. No, my sme tiez neni rozhodnuty a nechvame tomu volny priebeh, no ved uvidime. Inak sme tu 4 rok a v den svatby budeme spolu 12 rokov.:-) :-):-) Ozaj co je take zname mesto tam pri Vas v NW London?A s tou pripravou je to dobry napad.Naozaj neviem, ci budeme mat na to cas na SK.A to ze letite za 2 tyzdne si myslela vazne? My letime 8.7. :-) tinkyy : Tak ta restauracia znie fakt dobre. :-) Co mas na plane vybavovat teraz???
Odpovědět
Ahoj Vandabo82: Tak to je teda zaujimave,mame vela veci spolocnych:-)))Aloe 12 rokov spolu, wawwww :-) :-) :-) to ja som si myslela,ze len my tak dlho spolu sme,lebo vsetci naokolo sa brali po par rokov:-))))Gratulujem,tak to je uz pekne vyrocie. My byvame na Brent Crosse,je to dost velke shopping centre,ludia to poznaju vacsinou podla toho.A vy kde byvate? My letime domov az 15.jula,ale az na 3 tyzdne,tak to bude doma parada:-))) Letim do prace,zelma vstekym pekny dnik.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Vadabooo- 12 rokov? :-o ...to je teda velmi pekne. Blahozelam. No vo stvrtok idem na faru v Prahe sa popytat co ako, pretoze budeme odtial potrebovat vsetky papiere, kedze obaja tu zijeme. A aj v Prahe chceme chodit na pripravu. Uz mame vybrate kde, len ci to bude mozne. Je tam viacej parov, 6 sedeni s manzelskym parom, psychologom a niekedy aj nejaky knaz. Najprv je prednaska hodinu a potom hodinu diskusie, hry a tak. Vyzera to super... Tak som zvedava ako to dopadne. Inac som na zahranicnej stranke objavila nadherne rucne robene oznamenia, tak chceme take, takze musime uz zacat teraz, aby som nieco take stihla aj ja vytvorit. Mrnite do mojich albumov. A inak do augusta pauza...
Odpovědět
Ahoj holky.Asi ma porazi.Tak vypisujem, vypisujem a ono mi to zmizne. :-( Jaaaaaaaaaaaaaaaj. Inak dakujeme no veru, uz je to 12 rokov. :-) Ale ked ten cas tak letiiiiiiiiiiiiiiii. lydka82: Jaaaj, Brent Cross poznam. Sem-tam, tam zajdeme na nakupy. :-)No, my nemame v okoli nic take zname.Jedine, ze by ti nieco hovorik Wood Green. Prosim ta a kde si zohnala ten kontakt na tu najblizsiu faru v okoli?No, ja sa teraz chystam na foto, kameru a hudbu.Dost som zmetena s cien na Sk, nemohla by si mi napisat kolko tak asi beru?Mozes aj ip.Budem vdacna.Jaaj, tak idete na 3 tyzdne?Tak to si poriadne oddychnete.My ideme len na 2, lebo by sme radi isli este v sept.- okt. Ved uvidime.A ty uz sa chystas na satky???????????????Jeeeeeeeeeeeeeeej. tinkyy : No, citam, ze aj vy ua zacnete s tou vyucbou.Asi by som uz aj ja mala zacat nieco robit.Ozaj neposles mi prosim stranku na tie rucne robene oznamka?Skus ip, lebo sem sa to asi nemoze pisat.Inak idem pozriet album.
Odpovědět
No koukám,že tady to žije.Jsme s evrátila z dovolené a zatím s emi nece dočítat :-D Jsme se byli koukat na prstýnky už,když jsme měli čas v obchodním centru a zjistili jsme,že u nás to bdue větší problém,než jsme si mysleli.Aby mi to sedělo(mám dorbné ruce)ale zároveň,aby nebyl na Toma moc jemný a taky aby se nám oběma moc líbil.No už s epomalu budeme muset začít dívat
Odpovědět
Ahojte. Dakujem za ip. Ahoj kaczka.A kdeze ste boli na dovolenke?Verim, ze bolo super.A vy uz mate pripravu za sebou? Ozaj a uz ste rozmyslali, kde budete objednavat kolaciky a vinko?Alebo je este na to cas???
Odpovědět
Vanda,byli jsem jen u nás na chalupě v Dolních věstonicích,ale bylo bájo..konečně jsem se pořádně užili celá rodina ;-) JIank nás úplně vše čeká..nějak teď na to nemám moc času
Odpovědět
Ahojte dievcata, Kaczka: tak dovolenku uz mate za sebou,to je super, ako vravis,cela rodinka pokope:-)))muselo vam byt fajn.Co sa tyka obrucok,tak urcite nieco pekne najdete,tak aby toi vyhovovalo obom. Vandabo82: Ja si myslim,ze na kolaciky a vinko je este cas,dobre je sa popytat a mat predstavu co asi budete chciet,ale nad presnymi poctami este nerozmyslame.kamratka sa mi vydava v auguste,tak po jej svadbe budem rozumnejsia:-)))) Baby a mate predtavu,kedy sa asi posielaju svadobne oznamenia?ja by som urcite ich chcela poslat v predstihu,kamoska co sa vydava v auguste este neposielala a to sa mi uz zda moc neskoro. Co vy na to?
Odpovědět
Lydka posílají se tuším měsíc až dva dopředu ;-) STejně ti co na svatbu zváni budou tak to vědět budou dávno a kdo se chce jen přijít podívat na obřad tak mu měsíc dopředus tačí ;-) CO se týče prstýnků,tak určo něco vyberem,ale asi na to budeme potřebovat víc času než jsem myslela :-N Jinak dovolená super,pořád pohromadě...ale už se zase vracíme do všedního dne...ikdyž teda s prckem chci prázdninovat u babiček atd
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, máte některá svatbu liberecko?
Odpovědět
Profilova fotka
baby, myslim ze je cas zacat planovat, len bohuzial ja nebudem vediet asi este par mesiacov kedy presne svadbu budeme mat, termin nam plava jak vyletna lod ]-( uz aby som vedelaaa!!! :-D lydka- myslim ze je ok posielat 2-3 mesiace pred, to sa kazdy stihne zariadit, skor netreba, este by mohli zabudnut ze vobec nejaku pozvanku dostali.. inak ja som pozvanky chcela riesit, ale vsetci ma odbili minimalnym poctom.. a kedze bude 13 hosti, nikto mi to neurobi, len keby som zaplatila za vela kusov,a to sa mi zda zbytocne, aby som ich doma palila..tak ma napadlo genialne riesenie, kaligrafia:) pisala som s nimi, a uz mi vyrabaju predbeznu ponuku, takze sa tesiiim :-D :-D :-D inak baby mohli by ste pisat na co nezabudnut, lebo ja som zabudliva hrozne :-S a nikdy som na ziadnej svadbe nebola, takze organizujem naslepo :-( napriklad vobec neviem, co potrebujem do miestnosti kde bude obrad.. som z toho hotova, musi tam byt taky ten stolcek, ze??? a znak alebo cosi wadabo-je super ze tu mame taky dlhy vztah,a preco az po 12 rokoch ste sa rozhodli pre svadbu? ;-)
Odpovědět
TEa,mylsím,že obřadní místonost zařídí úřad i pokud to enbude přímo na radnici ;-) Jinak až půjdu kolem papírnictví tka si už koupím blok a šanon a hezk si budu vše zakládat a psát,jinak byhc taky na něco zapomněla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Taky se přidávám ke svatbě v dubnu a to proto, že oba máme v dubnu narozky, já 24. a "snoubenec" 6., tudíž jsme uvažovali o 10. neb 17., ale spíš chci asi 10.4.2010 . je to ještě daleko, ale pořád na to musím myslet, zda t všechno zvládnu zařídit,sehnat atd. Nikdy jsem nikomu na svatbě nebyla,jsem z mých kamarádek asi první, co do toho práskne, moje další kámoška až v červenci 2010 a tak to budu muset někde vyčst co a jak:o) jinak jsem z Prahy, ale rodina je rozseta po celé ČR, tudíž to musíme udělat někde za Prahou, má někdo nejaký typ?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, i já se k vám připojuji. Minulej víkend mě přítel požádal o ruku a tak jsme se krásně zasnoubili. Datum jsme si přeběžně vybrali 24.4.2010 ,ale když jsme volali na matriku,tak nám paní pověděla,že voláme brzy že nemají ještě rozpi a prý to máme nechat někdy na podzim...to se divím. Nechám to uzrát pře dovču a pak se na to vrhnu. Chci to mít v klídku zařízený a pak si užvat detaily. Jinak jsem Lucka, pocházím z jižních čech, přítel pochází z Telic a poznali jsme se v Praze,kde jsem oba pracovali a teď už spolu dva roky žijeme kousek za Prahou. Obřad bysme chtěli v zámečku Jenerálka a hostinu v Jinočanech. Je tam i hotýlek,tak naši hosté budou mít kde hcrupka. Taky je výhoda,že tam má paní i salón a tak si vše můžeme zařídit na jednom místě. Ale taky to jsou jen plány. Ale doufám,že to vše klapne. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja uz mam aj notysek aj zakladac,takze planujem naplno;)
Odpovědět
Ahojte dievcata, Vitam Despy a Lupinpupin:gratulujem k zasnubam.Co s atyka organizovania svadby,toho by sa dalo vela o tom popisat,tak strucne je to V svadobnom planovaci a na nete sa urcite docitate vsetko co vas zaujima.Aj tu sa vela diskutuje,tak sa pekne pytajte:-))) Dakujem z aodpovede ohladom posielania oznamiek,adi tie 2 -3 mesiace budu idelane,dobtedy je este casu dost:-)))Ja teraz ohladne svadby nic neriesim,vbobec neni casu,caka ma pracovny vikend,takze nic moc,ostatnym zelam pekny oddychovy vikend.papa
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za přivítání :-) My se dneska jedeme podívat na zámeček (musíme to okouknout,jestli to doopravdy bude to pravé),tak už se moc těším a večer jdeme na večeři do restarace,kde bysme chtěli mít hostinu....tak se taky těším. A taky nevím jak vyřešit problém s obídkem na svatební den....obřad bysme chtěli mít odpoledne,tak ve dvě a dkyž budou přijíždět hosté tak okolo desáté jedenácté(jsou z daleka,tak aby se mohli v klídku nachystat) a do hostiny celkem daleko,tak by byli hladoví...tak nevím jestli by nebylo trapný, jim nasmažit řízky ať se snima zaplácnou... Nebo jak to budete řešit vy?
Odpovědět
Lupi my určo pohoštění mít budem,chlebíčky,obložené mísy atd.Zatím jsem to viděla na všech svatbách.Bylo to přichystané tam kde se sjížděli hosté ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak taky asi zajistíme nějaké takové pohoštění,ale na to je ještě chvilka času... Včera na Jenerálce se nám moc nelíbilo tak sme se roznhodli,že se koukneme na Karlštejn. To by byla romantika :-) (jestli bude termín) A včera jsme nestihli tu véču,tak zkusíme asi dneska.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,tak nastala další změna...přjifrčela dneska na návštěvu přítelova rodina a všichni do nás hučeli ať si svatbu uděláme v rodišti nevěsty...tak jsme po dlouhém zvařování (nakonec jsme museli sepsat pro a proti) řekli,že ji tam teda uděláme a přesuneme vše do jižních čech na zámek Dačice. Je to tam krásné a i fotky z parku jistě budou nádherné. A hlavně vše bude snažší na organiování. Tak snad už to je poslední verze a v úterý hned přítel zarezervuje termín a budeme mít už trošku za sebou. A jak zařizujete vy? Já bych zařizovalal a objednávala až mi jde z toho hlava kolem :-D
Odpovědět
Lupi,taky bych nejraději vše kupovala,ale asi už pomalu azčnu.Hlavně dorbnosti ať toho není pak tolik. Musím zavolat k nám na materiku,kdy vypisují termíny.
Odpovědět
Profilova fotka
Kaczko, tak ro má v úterý na starosti přítel,tak jsem zvědavá jak to zvládne...já tam volat nemůžu paní matrikářka je známá našich,tak bych byla nerada,kdyby se to dozvěděli od někoho jiného a né od nás. Os nás se to doví až pojedeme v srpnu z dovolený...jsem zvědavá jak budou koukat :-o
Odpovědět
U nás se to tka nějak čekalo,když už máme prcka :-) Snad nebudou vypisovat termíny až v lednu,ikdyž teda máme takový termín,že by mělo být volno :-) A jak si svatbu představuješ?
Odpovědět
Profilova fotka
u nás se to taky čeká, pořád se každej ptá,ale asi když stím vyrukujem,tak budou koukat. Svatby v dubnu jsou hodně žádaný,tak se rači zeptáme dřív než pozdě. Budeme mít malinkou svatbu, původně jsme chtěli odpoledne,ale oni kvůli prohlídkám v zámku je dělají od 12:00 do 13:00 tak je to takové na prd,ale to nevadí. Takže ráno mě ženich vyzvedne doma tam se to nějak spytlíkuje(ale nevím jak =-) ) no a pofrčí se na obřad a pak ha hostinu s tradyční svíčkovou, muzikou a pěkné papání. Hlavně chci,aby na stole bylo pořád co zobat. Jednou jsem byla na svatbě,kde jsme měli hlad a žízeň...to byla hrůza. Teď jsem hledala nějaké šatičky,ale občas ty ceny...to jdu do kolen.Ale ty fakt nechám na podzim. A jak si to představuješ ty?
Odpovědět
Profilova fotka
A samozřejmě, chceme aby byla krásná...asi jako každej :-D :-D :-D
Odpovědět
A co abrvičky už máš vymysšlené?Já chci do vínova,už mám doma okvětní lístky.JIank budeme mít svatbu v Synogoze(už slouží jako múzeum,je dosvěcená).JEn nevím,kde se budou sjíždět hosté.Do bytu ybsme s esice všichni vešli,ale neumím si představit zdobit auto na sídlišti a pak tma tu výzdobu nechat,ale zase je blbé,aby u toho pořád někdo stáll :-|
Odpovědět
ahojte kocky, my tiez mame svadbu 24.4.2010 :-) My sme presunuli termin svadby a tak pevne verim ze nepriberiem, ale saty uz mam a su z e-bay... Su nadherne, presne ako na obrazku, perfektne vypracovane a stali ma 80 libier. My mame tiez zajednanu salu, je to v Bojniciach ale musime pockat az do konca septembra na potvrdenie terminu na matrike. Tak isto som sa rozhodla pre vyuzitie sluzieb agentury kedze my byvame v Londyne, bolo by to jednoduhsie vyuzit sluzby niekoho miesneho a kto pozna ponuku a kvalitu ponukanych sluzieb.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?