Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katy jsou krásné!!!!Nechci ti kazit radost,ale uvidíš ještě pak,jak ti sednou.Už jsem viděla pár šatů, které vypadaly na obrázku nebo spíš na modelce krásně a ve skutečnosti nic moc. Ale přeji ti,aby ti padly jak ulité :-)
Odpovědět
Romi,je ajsný,že ve skutečnosti budou vypadat jinak,ale podobný typ sjem si zkoušela a seděli...ale risknu to..přeic risk je zisk :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko,tak ty jsou krásný.... :-) Holky my zítra ráno odjíždíme k našim na sbírání brambor,tak taky nevím jak se sem kouknu,ale dneska doma ještě určitě ;-)
Odpovědět
Luci,to ti nezávidím,já to vždy nesnášela,když měli babička pole,ale teď už ho nemají,tak na zahradě to zvládaj sami :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já to taky nesnáším,ale chceme přidat ruku k dílu a Peťu to i baví...a ve finále brambory taky jíme...
Odpovědět
Jo to my jsme taky vždy sbírali,když bylo pole.To by babička s dědou nedali.Teď jdou jen vždy ukopnout na zahradu,když potřebují,tak tam už nejsme potřeba
Odpovědět
Profilova fotka
My už máme naštěstí brambory dávno vyorané. Dělali jsme to koncem prázdniny a taky musím říci,že to dělám jen proto,že musím. Jinak mě práce na poli vůbec nebaví a jdu tam jen velmi zřídka. Katy, já jsem vlastně zapomněla, že si je chceš nechat šít přes ebay. Takže držím palečky aby to klaplo a sedlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci,tak ať vám to jde zítra od ruky. Já se tady zítra taky neobjevím, protože jdu pomáhat obsluhova naší sousedce na oslavu,tak to bude na celý den a ráno budu muset aspoň trošku pouklízet,pokud to vůbec stihnu :-| . Ale dnes se tu jistě ještě objevím. Jak jsem přišla z práce,tak jsem se zase vrhla na vývazky, už ani nevím, kolik jich mám,ale spočítám je,ať jsem v obraze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Takže vývazků mám k dnešnímu dni 72:-) a ještě budu dnes pokračovat. Tak možná jich bude dnes 80?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jsem si taky dneska hrála a dávala na organzu na naše auta ty červený kuličky...jsem zvědavá comi na to poví Peťulka, jak to bude vypadat na autě,ale myslím,že dobře. Dělala jsem jak říkal,že by se mu to líbilo,tak snad jsem se trefila...
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě se to bude líbit.Moje vývazky se taky líbí a to nejen mému drahému, ale i mamce, taťkovi a dokonce i mému bratrovi a to je teda co říct, když se mu něco takového líbí. To je pro mě poklona :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vždyť je máš krásné,tak je jesný,že je chválí ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Čauky holky, tak si říkám,že se za váma podívám,ale jak tak koukám,tak tu doopravdy nikdo není... Tak já jen ve stručnosti...na chajdě jsem zkoušela organzu a tyl na auto a vypadalo to moooc pěkně. Tak jsem nadčená. Pak vám to vyfotím hotový a dám fotečku,ale na autě to uvidíte až v den D ;-) . Tak se mějte a zítra nebo v pondělí juknu. Pa pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to uteklo a víkend je opět za námi a můžem se těšit na další. Ten příští bude prdloužený, jupííí x-) To je dobře,že se tu přes víkend nerozjela velká diskuze, aspoň nemusím nic dočítat :-D My jsme včera s Pavlíkem obsluhovali celý den na jedné oslavě a dnes jsme využili krásného počasí a udělali jsme si cyklovýlet a bylo to moc fajn. Jeli jsme mimo jiné a na hrad Buchlov,kde se chcem fotit ve svatební den, tak jsme byli omrknout různá místa a zkoutí na nádvoří hradu,kde by se nám to zamlouvalo ;-) A stavovali jsme se taky za farářem v kostele, abychom si ověřili datum našeho obřadu,ale nebyl tam. Takže tam pojedeme ve středu, kdy by měl mít v kostele mši. A příští neděli, když bude pak v ponděli volno, jsme si říkala,že bychom si možná udělali výlet do Brna do IKEI a pak i do Vaňkovky na oblek. Tak uvidíme? Do neděle ještě může být všechno jinak :-) To je dobře Luci, že to pasuje na ty auta a že to vypadá hezký. Hned má z toho člověk větší radost,když to vidí naživo,že? Já ještě dnes udělám pár vývazků a bude hotovo. Takže plán bude splněn. Mám jich 79, takže 1 schází do 80 a mělo by to stačit, ale udělám jich raděj o pár víc a pokusím si vytvořit pro rodiče a svědky možná nějaký ozdobnější,ale zatím nemám představu, takže to bude jen pokus, ze kterého možná nakonec nic nebude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Romí tobě to jde,ale od ruky. Já měla velikánskou radost,že to vypadalo tak pěkně. Dneska jsme měli další úlovek...Peťa má botky. Nakonec jsme je sehnali v Globusu. Jsou krásně prošitý, kožený za 1700,- není to zrovna nejmíň,ale krásně mu sedí,tak ať se vnich dobře cítí. Pak vám je vyfotím...Peťa se už může ženit ;-) . A já ještě šatičky....už se to pomali blíží :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je SUPER Luci! Můj nastávající ženich ještě nemá vůbec nic :-( ,ale jistě to ještě doženem. Jsem zvědavá Luci, jaké šatičky nakonec u tebe zvítězí. No vida, jak to uteklo. Kdy si říkala, že půjdeš do toho salonu?Koncem září nebo v říjnu? To už bude coby dup ;-) Já jsem teď psala mail do toho mého salonu, kdy dostanou novou koleci,že bych se šla kuknout, kdyby náhodou měli ještě nějaké krásnější :-D A nová kolecke prý bude koncem listopadu,tak to určitě pak nevydržím a pojedu se podívat, i přesto,že už mám vybráno. Ale změnit by to prý případně šlo ;-) Zkoušela jsem ty odlišné vývazky pro rodiče a svědky a moc se povedly a vypadají taky krásně. Nastříhala jsem si delší mašličky, tudíž mají mnohem delší konce a jsou ještě bohatší. Fakt hezké. Akorát vám je nemůžu nafotit,protože foťák jsme si dnes brali na výlet a Pavlík si ho nechal doma,takže až zase někdy.....
Odpovědět
Profilova fotka
To je škoda,že nám je nemůžeš ukázat,ale my si počkáme. Teď jsme se rozhodli,že si dá Peťa na auto ještě cylindr a já si nechám udělat kytičku...Peťovi se to moc líbí,tak mu nechci kazit radost...Vybrala jsem pěkný decentní,tak prolezu stránky co bych mohla ještě objednat a asi objednám a budu čekat další balíček ;-) Jinak na šatky půjdu v říjnu...asi tak v půlce....ale možná i na začátku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Už se těším na ty tvoje šatičky. Jsem moooooc zvědavá ženská :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já se taky moooc těším...hlavně jsem zvědavá jaké to nakonec budou.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jedno je jisté, že určitě krásné!!!! :-D Taky už bych se chtěla pustit do výzdoby našich aut, ale ještě nemám naděláné ty mašle, které pak budu navazovat na organzu. Ta holka, co mi je má dělat, je teď na dovči a vrátí se asi začátkem října,takže budu muset ještě chvíli počkat ;-) Ale nevadí, kdo si počká,ten se dočká. Aspoň se teď budu moci věnovat domácím pracem, i když bych radši těm svatebním x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak je cylindr objednán :-) dám přidám si obrázek do alba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je pěkný Luci, právě jsem se dívala. Vývazky pro svědky a rodiče jsou hotové, takže půjdu asi spát. Pro dnešek se loučíma a zítra určitě nakuknu,papa
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super,že se ti povedli! Jen nám je pak musíš taky ukázat až budeš mít zase foťáček ;-) . A jsem moc ráda,že se cylindr líbí. Jsem zvědavá jak bude vypadat až dorazí :-) Už aby tu byl.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, přeju všem krásné pondělní odpoledne..u nás je fakt krásně, jako v létě.. dnes jsem volala do salonu se šatkama a ve čtvrtek v 9:30 tam mám být..těším se, ale zároveň mám trochu obavy..musím něco udělat s foťáčkem, nějak zlobí..myslela jsem si, že tam prostě jen přijedu a bude, ale na jejich stránkách bylo, že bych si měla domluvit schůzku, ještě že jsem zavolala, chtěla jsem jet zítra a to prý mají zkoušecí den pro již zamluvé šaty..večer poprosím adama, aby se na ten foťák mrknul, abych vám sem taky mohla dát nějaké vlastní fotky. Jinak cilindr se hezkej, taky jsme nad ním uvažovali..kolik pak stojí? koukala jsem tady do bazaru a taky jich tam je dost.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky Zuzi tak už se těším na čtvrtek a jsem zvědavá, jaké šatičky si vybereš. Tak doufám, že spravíte foťák,abychom se pak mohli mrknout na fotečky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dala jsem do alba pár obrázků, které mě něčím zaujaly a mimo jiné jedny šatky, které bych si představovala..no, uvidíme, až to bude na mě :-) jinak Romčo asi jsou podobné těm tvým šatičkám..máme asi podobný vkus, ty jsi vybrala fakt dobře !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji :-) Jsem ráda,že se líbí.Ty jistě taky dobře vybereš ;-) Holky, nevíte jestli se v IKEI dají koupit takové ty skleněné tácky pod prstýnky? Víte,co myslím,že jo? Zuzi do albíčka se hned mrknu.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, řekla bych, že jsou téměř totožné, nebo velmi podobné. Ale jsou krásné :-) . Ten vrch bych řekla,že je úplně stejný jako mám já, jen na těch mých fotkách není tak dobře vidět, jako na téhle a ta sukně je možná malinko jinak nabíraná,ale opravdu jsou si velmi podobné.A jsou krásné. Pak tam máš ještě jednu fotečku, jsou to šaty myslím z kolekce Jasmin Bridel, na které jsem měla taky zálusk. Je to vlastně ten typ šatů,co se nám líbí, ale pak už jsem si vybrala ty které mám o do toho salonu, kde mají kolekci Jasmin Bridel už jsem pak ani nešla.
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky, Zuzko, tenhle cylindr stojí 320,- já jsem tady koukala na cylindry,ale žádnej mě nenadchl,tak nakonec vyhrál tenhle. Romí, sice nevím co přesně myslíš za tácek,ale já jsem si tam koupila tu misku na ten písek na prstýnky co mám v albu. A zítra budeme mít asi cylindr doma...dneska byl odeslán PPL a tak ty věčinou druhý den rozvážej...tak se moooc těším. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
abych to upřesnila,tak jsem měla na mysli šaty na fotce 50. Myslím,že v jednoduchosti je krása a tyhle obojí šatky jsou jednoduché, ale svým způsobem krásné. Jo a mimochodem, co tam máš tu červenou svatební košilku s popiskem wau,tak tu mám doma v růžové na svatební noc :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?