Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Zuzi, taky jsem nikdy neslyšela,že yb rodiče měli sedět vedle sebe.Ale slyšela jsem,že by měli být lidé natřídačku s tvojí a partnerovi strany,samo můž a žena na střídačku,aby se líp a rychleji seznámili rodiny.Ale určitě to tka mít nebudem. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, já včera taky koukala jako blázen. ta holka říkala, že mně tu knížku ukáže, ale že ji někomu půjčila, tak se do toho podívám, ale jen ze zvědavosti..tak dnes mně přišel balíček ze styl.inspirace, mamka mně ho za chvíli donese, tak se těším, až to rozbalím..
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, souhlasím s Luckou, ani já jsem nikdy neslyšela,že by vedle nevěsty seděli rodiče ženicha - to je pěkná blbost,ne?Já budu psát na jmenovky matka nevěsty a otec ženicha,ale nevím co, napíšu u ženicha v případě,když už nemá tatínka,ale maminka žije s přítelem :-| Asi to nebudu řešit a napíšu tam jen jeho jméno. Zuzi ten účes je zajímavý. Původně jsem taky chtěla do vlasů červený melír,protože jsem chtěla červenou kytků,ale zdá se mi to až příliš křiklavé,ale možná se všemi doplňky to bude vypadat zase jinak. Uvidíš,co ti řekne kadeřnice ;-) Nakonec budu mít bílé kaly,takže budu pravděpodobně bez melíru tak na 99 % :-D Už se zase těším dnes na vývazky - budu opět pokračovat a snad to dotáhnu do 40. :-)
Odpovědět
Teď si uvědomuju,že já to slyšela,že vedle nevěsty sedí tatínek ženicha a vedle ženicha maminka nevěsty,ale myslím,že je to na každém jak si to udělá...je tolik tradic co se nedodržují ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já to teda slyším prvně,ale určitě budu chtít vedle sebe své rodiče!!!Vždyť by se dalo říci,že právě v ten "slavný" den to bude naposled,kdy budou ještě takto při mě a potom už tomu bude bývat jinak. Samozřejmě,že stále budou se mnou, ale už i já budu mít svou "vlastní" rodinu :-) Jestli se to dá takhle řícit ;-) Snad mi rozumíte?Svatbou mě dají do rukou už někomu jinému a z jejich dcerušky se stane manželka :-D
Odpovědět
ROmi chápu chápu...taky vedle budu chtít své rodiče vedle sebe a to už svoji rodinu mám ;-)
Odpovědět
Ikdyž ted au nás to bdue ais složitější..pokud nedonde Tomova mamka(což asi ne...možná ji ani nepozvem),tak vedle mě bdue sedět taťka a jeho přítelkyně a vedle Toma,moje mamka a jeho taťka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, tak jakej je balíček? jinak já to taky doopravdy nikdy neslyšela a plně souhlasím s Romčou. V ten den budu ještě jejich holčička a pak už budu mít "svou rodinu" a až bude prcek,tak uplně...tak je chci mít po svém boku. Romí jak jdou vývazky? Holky nechtějí se mi stahovat fotky,tak budete muset vydržet.... Kačko, vám to rozhodování nezávidím...ale určo to vymyslíte tak ,že budete všichni spokojený... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já dneska teda měla den: od včerejška jsem rozhádaná s přítelem, opět kvůli hlouposti. Dopoledne jsem čistila výběh psovi a to co tam měl nashromážděné za poklady, z toho mi nebylo nejlíp. Odpoledne jsem byla se švagrovou u kadeřnice, bylo to zdlouhavé, tak mě cestou domu rozbolela hlava. A nejhorší nakonec, když jsme šly z procházky se psem a s kočárem domu, skočil náš pes pod auto. Úplně ho to odhodilo a on sebou bouchnul o silnici a kňučel. Naštěstí se zvednul, auto bez šrámů, hned jsem volala veterináře. Domů jsme došly v pohodě a podle pana doktora by měl být vpořádku, že by už se zranění projevilo. Tak doufám, že to špatný už je za náma a budu moct vklidu pokračovat s přípravama na svatbu. Ale přítel mě naštval, nezajímalo ho, jestli je něco psovi, ale jestli nebudeme platit škodu na autě :-| . Když jsem teď koukla k Zuzce do alba na toho labradora, tak mi akorát přejel mráz po zádech, když si představim, že by se náš Vikouš nedožil ani svatby ;-( . Vývazky začnu snad zítra, tak dám vědět, jak mi sedí ty vaše míry.
Odpovědět
Profilova fotka
Hani,tak to je mi líto. Hlavně,že je pejsek v pořádku. A teď už bude jen to dobré... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, i mně je líto,co se vám dnes přihodilo,ale některý den je prostě "den blbec" ]-( Ale jak říkávají rosničky v počasí:"Vězte, bude líp" :-) :-D Luci, vývazky jdou dobře. Jsem na 40, takže plán pro dnešek splněn a pokračování zase zítra. Dnes jsem jich sice moc neudělala,ale začla jsem pozdě a měla jsem na to jen chvilku a teď zase musím dělat ještě něco do práce :-( ,takže na to mám každý den jen chviličku, tak hoďku času :-( A večer už je na to prd vidět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čauky, balík fajn, je tam věcí na hraní :-) chtěla jsem organzu na stůl co nejširší - 48 cm, protože budeme mít široký stůl, tak jsem ji objednala, ale je dost lesklá, ale na mém skleněném stole to vypadá jinak, na bílém ubruse to bude lepší.. Hani, doufám, že bude pejsek v pořádku, my máme retrívra a moc ho oba milujeme, tak si dokážu představit, jak ti je! ale určitě to bude dobrý!!
Odpovědět
Článek se načítá
HAni,tka snad bdue hafík v pořádku!My máme zlatého retrívra,teda měli jsme ještě labradora,ale ta se nám před měsícem zaběhla a ještě jsme ji enašli :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, včera jsem si hrála ještě s ozdobama na auta pro svatebčany a mám dvě hotové. Vypadají pěkně a o víkendu je vezmeme k našim a zkusíme na chaloupce dát na auto (na chalupě nás nikdo neuvidí a nebudou lidi očumovat) A samozřejmě nafotím a dám fotečky... Zuzko, já mám na stůl červenej vizelín a organzu na moje a ženicha auto. Je fakt,že ta bílá se hodně leskne,ale nám na to auto to krásně vyhovuje. Určitě si stím dobře poradíš. Tak nám všechno vyfoť ať to můžeme zkouknout. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mám podvazek, hurááá :-D Je moc hezký a taky slibuju,že už snad brzy vše nafotím ;-) Dnes mi ho přinesla ta paní Veronika až do práce,jupíííí x-) Teď mě ještě čeká v práci školení BOZP a porada :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, tak já dnes byla u kadeřnice a udělala mně do hlavy pár červených melírů a dobarvila vlasy na černo. bohužel ty červené jsou spíš růžové, ale nevypadá to blbě - říkají ostatní, já se hodnotit neumím. do dubna se to snad povede stáhnout tu barvu pod tím a bude to červený, nemám to jako na tom obrázku, to je červený moc, ale jen tak lehce..účes budem zkoušet až v zimě.. pak jsem byla u doktora, protože mě pořád brní část levé ruky a mám poškození loketní nerv, takže s rukou nesmím dělat nic..když se to s.., tak pořádně klíšťová encefalitida a ještě tohle. vývazky teda dělat nebudu :-( ani bych na to teď asi neměla nervy :-) Luci, koukala jsem, že mám v albu prstýnky, nám se líbí taky z těch stránek trošku jiný..jak jsi věděla jako číslo objednat? my jsme byli ve zlatnictví, abychom zjistili velikost prstu a paní nám to nějak nechtěla prozradit..byli mně různé velikosti, je asi podle šířky prstýnku?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak mám pocit, že teď nějak vůbec nestíhám :-( Z práce jsem přijela pozdě a teď už bude za chvíli zase brzy tma,tak se aspoň na chvíli pustím do vývazků ať mi jich zase pár přibyde a pak zase ještě něco musím dělat do práce :-( Mám toho teď v práci vážně nějak moc, starostí, povinností i práce přebylo,ale peněz jak se zdá,tak asi ubyde,ják nám dnes sdělil ředitel na poradě ;-( Zrovna, když je mi každá koruna dobrá,ach jo :-( To je pech. Ale hlavně,že jsme zdraví,že jo? :-D
Odpovědět
Zuzi,tka ať jsi brzo fit! :-( ;-) A zkus si vyfotit vlásky a hodit do alba ;-) Romi no jo krize!Porad v televizi vidíš jak stát šetří!I mateřskou chtějí krohnout,ale že by si sami ubrali to ne,hajzlíci ]-(
Odpovědět
Jo a začali jsme uvažovat o bílém obleku pro ženicha.Tak si ho někam půjde zkusit a uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, souhlasím s tebou,že ti na hoře jsou hajzlící a dalo by se to říci i tvrdčeji a sprostěji. Oni sami by se měli ubrat a hodně hluboko!!!!Ti,co mají málo,tak budou mít ještě míň a ty......... nahoře se nenchají obrat ani o korunu, ty finanční krize určitě nezastihla. Moje kamarádka,když se vdávala,tak její ženich byl v bílém,ale mně se to moc nelíbilo. Přijde mi to hrozně nepraktické. Pokud si ho chcete půjčovat tak možná jo,ale kupovat to jistě nestojí zato, to by se neunosilo. Ale i při půjčení bych měla strach,že se ženich někde otře (náhoda je blbec) a bude mít oblek celý den špinavý :-( Ale jak chcete? ;-) Zvažte a uvidíte?Raděj bych velila nějaký hodně světlý,ale bílý ne.
Odpovědět
Romi,já jen volila to nejslušnější,aby to tady nepohoršovalo ;-) No my hlavně uvidíme,jestli to TOmovi bdue slušet a pak se uvidí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky holky, tak mě dneska přišla pompadůrka a je naprosto úžasná. Jen upadla jedna perlička,ale byla v balíčku,tak ji hned přišiju a bude zase stoprocentní ;-) . Jinak s bílej oblek nevím nevím....záleží jakej je střih některý se mi líbí a některý ne. Nelíbí se mi ty dlouhé a pak vtom vypadají jako v pytli...ale zase záleží jak komu to sedne... Romí jsme na tom asi stejně...pořád jen práce, práce práce a jsem hotová.... Jdu do pelechu a odpočívat. pa pa mějte se fotečky dám zase někdy příště...vím jsem ostuda,ale nemám sílu... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, ostuda jsem spíše já, protože už delší dobu mám ve sbírce spoustu nových věcí, které jsem vám ještě nenafotila a pořád vám to slibuju. Ale zítra nebo nejpozději v pátek je tu budete mít. Zítra už bych měla mít foťák,tak to hned nafotím. Chtěla jsem si pro něho jít už dnes,ale jak říkáš Luci, taky už jsem po práci neměla sílu :-( A taky jsme dnes měli v plánu zajet do kostela a ověřit si termínu svatby, zda je dobře poznačen,ale díky tomu,že jsem přijela později z práce, tak to odložíme asi na pátek. Luci, tak ses pompadůrky konečně dočkala,to je fajn. Já asi nic takového mít nebudu, nemám to v plánu ;-)
Odpovědět
No holky tak šup šup fotit ;-) Já očučuju,co bych mohla koupit ;-) Teda teď očučuju hlavně věci pro malého na podzim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky, Romí včera jsem ti zapoměla popřát k novému podvazku. To je super,že si se ho dočkala a že se ti moc líbí. Já jsem taky nejdřív nic takového v plánu neměla,ale když jsem si viděla a za tak dobrou cenu a na potřetí se nám poštěstilo,tak jsem si řekla,že si tam dám alespoň kapesníčky, nebo něco podobného. Jelikoš u všeho pláču jako želva,tak jich bude velká spotřeba :-) . Uvidím jestli stihnu za váma kouknout v průběhu dne a když ne,tak večer nakouknu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky vás zdravím a foťák mi dnes ráno Pavlík přinešl,jak šel do práce,takže odpoledne vám to konečně vše nafotím a dám do alba. Bude toho asi hodně,tak se těště :-) Dnes nám prší,tak je takový smutný den.Už ať jsem doma,vývazky mi spraví náladu :-)
Odpovědět
TAdy je taky škaredě..amšetěsí nikam nemusím! :-) JO a tatínek už má nové auto,tkaže budu mít na svatbu nvého Superba v platinové šedi x-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.parislook.cz/pronuptia-rad... tak jsem se dívala po šatičkách a našla jsem pravidla k zasedacímu pořádku..tak s těma rodičema je to opravdu pravda..asi se to tak fakt dělá, ale myslím, že ani jedna z nás to tak nechce..ale jen tak pro zajímavost jsem vám sem dala odkaz..
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, tak to se moc těším :-) Kačko,ty budeš mít ale fáro ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a zuzko, ještě ktěm prstýnků...málem bych zapoměla... My jsme do toho zlatnictví rovnou zajeli a tam na místě vybralia objednali. Jinak v každém normálním zlatnictví by ti prst měli změřit. Jinak je to obvod prstu v milimetrech...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?