Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky nevěsty já taky budu mít svatbu 24 dubna 2010 myslím že je nejvyšší čas něco začít dělat ale skoromanžel má času dost tak nevím
Odpovědět
Profilova fotka
máme 8 letou holčičku a Jirka 11 leteho kluka který žije se svou mamkou
Odpovědět
Mendyi: vitam ta tu medzi nami:-)))tak to budete mat super,ze vam uz aj deti budu na svadbe,to bude krasne. Nasi skoromanzelia maju na pripravu svadbu vzdy cas:-)))aj ked toho mojho to vcelku zaujima,cim som velmi prijemne prekvapena. Co s atyka toho pocasia,tak verim,ze bude pekne,aj ked sa dost bojim dazdu hlavne z haldiska fotenia vonku,kedze sme si uz objednali fotografa,ktory zrovna nebol lacny,by ma porazilo,keby nemozme spravit pekne fotecky.Ale treba mysliet pozitivne. Zelam vam pekny vecer
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte baby my máme svadbu apríl 2010 a zatiaľ okrem sály,ktorú som už pre istotu zajednala nič nemám pripravené ani nič neriešim,vy už máte,alebo teda pozeráte na obručky,šaty,kameramana.... neviem či som len ja taká kludná alebo všetky moje kamošky stresujú s tým že rok pripravovať je akurát,podľa mňa je to skoro nie?( ale tu sálu mali už na celý apríl obsadenu),tak ja neviem mám sa do toho pustiť?
Odpovědět
Ahoj karfiolka, vacsina bab co tu pise uz zacala s pripravami.vsertko zalezi od toho,kde budete mat svadbu,ake mate poziadavky atd.kedze ja som v zahranici a pravdepodobne do svadby budem na slovensku len 2az 3 krat s pripravami sme uz zacali. Podla mna je dolezite veci ako sala,fotograf,hudba,kameraman zajednat,ostatne sa da uz casom. Ako vravis,aj my ked sme zajdnavali salu,tak uz bol cely april rezervovany.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj baby, ja som tiez este nezacala,aj ked to mam znacne jednoduchsie, kedze chystame len malu oslavu s ubytovanim na kastieli a obrad na urade, a nedodrziavame takmer ziadne tradicie:) spolieham sa na to ze to mame naplanovane na piatok, a preto no problem
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, bohužel se teď nemůžu připojit do diskue.Mám něco z rukou a psaní mi činí potíže.Tak si jen přečtu vaše přáspěvky a snad brzy se připojím :-( pa
Odpovědět
Profilova fotka
omlouvám se za chyby,ale jak říkám.Neposlouchá ,mě jedna ruka a ťukám to jedním prstem
Odpovědět
Ahoj karfiolka: ako veci obrucky, saty a tak to je hroamda casu. podla mna dolezite je miesto, hudba, foto a ak chcete kameramana. inak ostatne veci mozu pockat, na ten zvysok to si vyberas ;-) ;-). A tieto co som vymenovala, to ked chces niekoho dobre, tak chce rezervovat cim skor. Ja som vsetko mala hotove za 4 dni ;-) - okrem siat, tie som riesila mesiac. Takze na ten zvysok mas hromadu casu.
Odpovědět
Ahojky baby...tak my mame vybrany termin 17.4.2010...mame v tomto datume symboliku,tak dufam,ze vyjde vsetko tak ako ma... Je tu niektora z vas,ktora prave skoncila skolu? Dost totizto riesim,ci stihneme s priatelom nasetrit,lebo si chceme tiez platit skoro celu svadbu sami... Inak,neviem,ci uz mame zacat vybavovat niektore veci...aby si nepomysleli,ze nam sibe tak skoro... :-D
Odpovědět
Ahoj Holky, taky se přidávám k těm, co se budou vdávat v dubnu 2010! My jsme si vybrali termén 10.4.2010, tak taky doufáme, že bude hezké počasí, protože chceme mít obřad venku.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj všem, merinda - svatba venku 10.04. je docela sázka do loterie ;-) , ale jak jsem psala - loni a předloni bylo krááásně (myslím, že líp než je třeba dnes), tak si budem držet palce, aby to vyšlo i v roce 2010... adelii - po škole mám už tři roky, ale stejně počítáme s přispěním rodičů do svatebního rozpočtu...my sami si letos rekonstruujeme domek...tak většina úspor padne tam. Na druhou stranu rodiče se na svatbu těší a s nějakými výdaji počítají... Holky, hodně tu píšete o zamluvení kameramana. Přiznám se, že my ho nejspíš vůbec mít nebudeme, jsme zajedno, že nám stačí dobrý fotograf...Vy všechny s kameramanem na 100% počítáte?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky... dlho som tu nezavitala a pripojilo sa k nam niekolko dalsich buducich neviest :-) .... Vitem vas... Inac holky ako sme sa raz bavili kde svadbu v mojom pripade, tak sme sa rozhodli nakoniec pre Slovensko :-) uz ani neviem ako sme k tomu dosli. Ale bude to fajn. Len budem musiet vela veci riesit na dialku. Nastatsie sestra je poklad a tak uz chodi po restauraciach a zbera info ;-) Tento tyzden uz chceme nejaku definitivne vybrat, lebo chceme nejaku dobru... Nastastie 3 adepti maju este volno na nas datum a mame tyzden na rozmyslenie. A vy ste uz nejako pokrocili??? Merinda, ja sa tiez budem vydavat 10.4.2010. A uz sa velmi tesim. No ja budem skolu koncit az buduci rok, nejake 2 mesiace po svadbe :-) Priatel uz ale ma davno po skole, takze nam setri na nasu svadbu ;-) ...a moji rodicia prispeju, pretoze prispeli aj mojej sestre. My kameramana nechceme. Chceme ale poriadne fotky, nastastie dvaja priatelovi kamarati su profi fotografi, takze parada...
Odpovědět
Profilova fotka
Daee - ahojky, my jsme kameramana dlouho zvažovali a asi ho nakonec mít taky nebudem. Přítel je raděj pro fotky.Naše důvody byly takové,že kameramani jsou moc drazí a na video se podíváš jednou po svatbě a pak ti to leží někde ve skříni a fotky můžeš prolistovat kdykoliv,no ne?Ale možná si zavoláme jen nějakého laika,který třeba rád točí a máme jednu známou, která videa ráda sestříhavá,což má jako koníčka. Není to profi,ale tu službu by nám to asi udělala :-) Takže tak.....
Odpovědět
Tak my budeme mat kameramana kolegu mojho draheho,pretoze maju video sluzbu...tak ak by ste chceli lacneho kameramana,tak odporucam mojho draheho :-D :-D :-D je z hodonina...nechcem robit reklamu,len keby nahodou ste nikoho nezohnali,a kameramana predsa chceli... ;-) rumisek,daee....vy ste tak z okolia...neviete poradit lacneho a dobreho fotografa??? tinkyy...aj moj drahy sa snazi setrit...no nic moc neusetrime,kedze sa chceme este aj trocha bavit :-S Baby,pocitali ste aj rozpocet svadby???Ja premyslam,kolko to asi vychadza na osobu v takej normalnej restike,keby sme chceli dva chody a raut...nemate to priblizne este zistene?
Odpovědět
Ahojte dievcata, aj ja vitam nove buduce aprilove nevesticky:-))) My sme tiez zvazovali kameramana a boli sme dlho proti,chceli sme poriadneho fotografa a nastastie ho uz mame booknuteho,tak sa tesim.nakoniec bude aj kamera,okolie nas prehovorilo,hlavne,ze to bude po rokoch pekna spomienka a vela kamosiek mi hovorilo,ze vela z vlastnej svadby ani nevideli a dozvedeli sa,az na dvd,tak uvidime.Kameru nebudeme mat cely vecr,len tie dolezite momenty a trochu zabavy. Adellii:cena zavisi hlavne aj od miesta kde to budete mat,v mensim mestach je to lacnejsie,vo vacsich drahsie.Myslim,ze ceny by s amali pohybovat od 600-az do 1500 na osobu. ja sa v juli dozviem predbeznu cenu,nakolko este nemame vybrate menu. tak vam vstekym zelam prijemne planovanie.papa
Odpovědět
Lydka...a to uz tak skoro sa vybera menu? =-) to som ani nevedela...fiha,my nejako meskame... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
rumisek - jako bych slyšela mluvit svého Michala s tím DVD založeným ve skříni.... :-D a uvažovali jsme stejně jako Vy i dál...že když tak poprosíme nějakého kameramana-amatéra, aby pár záběrů udělal... adelii - ahoj, co se týče fotografa, já měla hned jasno, že chci Kamila Salibu...takže už ho máme zamluveného od března (přítel říkal, že jsem blázen, pan Saliba, že volám právě včas....). Není z nejlevnějších, ale fotky jsou položka na které šetřit nechceme. Zkus pročíst diskuze - tohle téma se tu mockrát probíralo a prohledat webovky. A třeba ostatní holky tady přidají nějaký tip. A adelii ještě něco .. :-) ..kromě fotografa máme jen předběžně zablokovanou restauraci na hostinu jinak vůbec nic....ještě jsme ani neseznámili rodiče....natož abychom řešili menu... =-) taky jsme asi ve skluzu, ale doma jsme se po zasnoubení dohodli, že zařizovat začneme až po prázdninách....
Odpovědět
Adelii: my tiez este menu neriesime,ale nakolko sme v zahranici a budeme doma v juli,potom na vianoce a potom az na svadbu, musime predbezne v juli prediskutovat s prevadzakarkou hotela,co asi chceme a s akou cenou mozme ratat,aby sme mali nejaku predstavu. My sme sa nakoniec pre kameramana rozhodli lebo je to brat nasho Dj(jedna firma) a dali nam aj lepsiu cenu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte :-) my máme termín svadby tiež na apríl konkrétne 24.4.2010. Už sa pomaly začíname pozerať po nejakej sále. To by sme si chceli zariadiť ako prve . Trožku to máme zložitejšie keďže bývame v Prahe a svadba bude na Slovensku. Ale dúfam, že sa to podarí aj takto na dialku. Vačšinu vecí už vieme čo by sme ako chceli . Chcela som sa opýtať či neviete o nejakom dobrom kameramanovi. Mysleli sme ,že jedného poznáme ale po svadbe priateľovej sestry sa ukázalo že svoju prácu uplne odflákol :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, chci přidat zkušenost z jedné svatby. Ženil se přítelův bratr a foto dělal nevěsty bratránek. Měl profi foták, pořád cvakal, ale nakonec z toho byli dobré jen asi 4 fotky!!! Naštěstí jsem nějaké fotky nafotila našim obyčejnym fotákem, tak něco má, ale album dohromady doted nedali (svatba byla loni). Takže rozhodně souhlasím, vyberte si někoho, o kom víte, jak fotí. Nemusí být profi, ale musíte předem znát jeho práci. Znám profi, co byli najatí na ples (kamera i foto) a po prvním předtančení odešli! Ségra nemá ani pořádné fotky, ani tanec s učitelema, rodičema ani pak nějakou zábavu. Fotky hrozný a stálo to dost peněz. Pozor na to. My máme kameramana, co mě točil v tanečních - mamky známý, takže se na těch záběrech opravdu objevuju :-D , točí moc hezky a je levnější než profi fotograf!!! No a fotit mě bude ségra a její kamarádka z fotokroužku. Na ségru není moc spoleh, tak se trochu bojim, aby nebyly nějaký móresy, no snad si uvědomí, jak je to důležitý! Zatim o tom nechce ani slyšet, prej je to dost daleko, mě přijde že je to teda sakra důležitý..
Odpovědět
Profilova fotka
nevestapetulka: Mas uplnu pravdu s tymi fotkami, treba niekoho kto to vie..asi by som to nenechala na niekom, kto nemal v ruke fotak!! ja nebudem mat profi svadobneho fotografa,ale mam okolo seba vela takyh co pekne fotia..myslim fotografov,aj ked nie z povolania
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Eruna. Tak my tiez byvame v Prahe a svadba bude v Presove, takze vybavovanie tiez na dialku, ale nevadi, lebo uz teraz mi velmi pomaha sestra. Prave vyberame restauraciu. Dnes by sme to mali definitivne rozhodnut, ktora to bude. Na vyzdobu si zaplatime niekoho pravdepodobne, konkretne sestrin kamarat ma na to firmu. Co chcem uz ale zacat riesit su papiere, kedze priatel je cech, tak bude asi musiet zajst na matriku. A v auguste ideme na SK, tak to asi pojdem predbezne pozriet saty, lebo potom uz len asi 2krat pridem domov. Takze tak...
Odpovědět
Daee,dikes za tip...omrknem to ;-) U nas su tusim tri foto studia,ale ked som videla fotky...veru nic moc...a to su celkom dost drahy...strasne zalezi na tom,kto ma na to ako cas a ako sa s tou fotkou pohra...cize ako ju doupravuje... Kolko ste ochotne za fotografa zaplatit?
Odpovědět
Daee...tak to je fakt uzasny fotograf...lepsi fotky som zatial nevidela...nadhera...nemozes mi plis do IP napisat kolko si pyta za fotenie?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem, já mám takový rozporuplný zážitek z focení ze svatby kolegyně - měli to teď 06.06.09...Měli jako hlavního fotografa kamaráda, ale kromě toho snad polovina svatebčanů (my se byli jen dívat na obřad) měla vlastní foťák/kameru a vše fotili/natáčeli. Místy nebylo na ženicha s nevěstou ani vidět a když jsme prohlíželi teď oficiální fotky z obřadu...většina lidí má před obličejem foťák nebo kameru...nevím, zdálo se mi to zvláštní a přiznám se, že to jejich pobíhání kolem oltáře mi dost vadilo a rušilo to... :-| adelii - byl to můj favorit, hned od začátku. Ale líbila se mi práce i třeba Zuzky Scharf (ale ta je zdaleka) a nebo pana Vokurka...na toho mě přivedla myslím Kaczka - tady z naší diskuze...
Odpovědět
Zdravim vsetky aprilove nevesty :-) Tak konecne sa pridavam aj ja. My budeme mat svadbu 24.4.2010. Velmi sa tesim, lebo to bude prave na vyrocie. No vidim, ze uz ste zacali s pripravami. Podla mna to vobec nieje skoro. Aspon na take veci ako je sala, kameraman, fotograf, hudba a podobne.Takze sup-sup.Aspon budeme ovela kludnejsie, ked uz nieco budeme mat.:-) lydka82 : A kde v zahranici si? No ja mam podobny problem ako ty. Sme s priatelom v Uk a tiez planujeme ist domov tak v july, a potom este zopar krat do svadby...Takze mame co robit. :-) Inak ako tak citam, tak nas tu je viac, co vybavujeme svadbu na dialku. Takze holky ako ste na tom? Co uz mate vybavene???
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky my už tedy máme prstýnky to bylo to první no a pak fotografa a to je tak vše ještě ani nemáme zamluvený obřad když o tom začnu tak mi Jirka řekne že je čas.Ještě že alespon o tu ruku mi požádal sám.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak nam sestra dnes rezervovala a zaplatila zalohu na restauraciu a zapisala nas do kostola. Takze to najsurnejsie mame za sebou. Ale bolo to dost hrozne tak na dialku vybrat restiku. Ale myslim, ze sme vybrali tu naj. Je to v podstate taky penzion kde je restauracia, vinny sklep, salas, koliba, saloniky a 3 drevenice ako apartmany. Bolo to postavene pred rokom, takze vsetko je tak krasne a ciste :-) Takze tak... Inac my o prstienkach este ani nemame predstavu, ani sme o tom neuvazovali. Ale pozerala som uz na oblek pre draheho a na vyzdobu a t
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?