Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě stužka nevadí,ale musí být hodně jemňoučká...Jeden jsem našla byl obšitý perličkama a vypadal úžasně,ale 1100,- to za něj nedám.... :-|
Odpovědět
No jsme zvědavá co nakonec vyberu a seženu,ale jak píšeš 1000 za něj teda nedám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
je fakt,že ho pak stejně prodám,tak se aspoň část vrátí,ale stejně mi to připadá hodně....a špatně by se dál prodával...
Odpovědět
To jo..tkay to vidím tka kolem 500
Odpovědět
Profilova fotka
A nebo uvidím zakolik ho budou půjčovat...
Odpovědět
Jo někde ho půjčujou k šatům zdarma,tka uvidíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teď jsem možná narazila na něco na svatební noc...jen asi bude složite se rozhodnout...dám fotky do alba... ;-)
Odpovědět
dej dej,ať se pokocháme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
už tam jsou ;-) všechny jsou okolo 400,-
Odpovědět
Všechny jsou fkat pžasné...já si asi budu pořizovaz korzet..našla jsem s ezavazováním ve předu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dala jsem tam ještě čtvrtou ;-) . Tak ho taky připíchni ať se pokocháme ;-)
Odpovědět
Luci přípíchnu,jen to msuím najít an to teď není moc čas..malý tady furt horolezuje :-D A za chvlku dojede Tom,tak s emu budem věnovat
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ok. mě je nějaká kosa,tak asi půjdu do pelechu a budu odpočívat. Zítra se vrhnu na pořádný úklid ať mám na chvilku od toho klídek...
Odpovědět
TAk utíkej..já asi jdu ohřívat večeři ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou chuť a pěkný večer... už jsem na to přišla...vezmu si noťas do pelechu 8-)
Odpovědět
Vem... tak si užívej pohodičku pápá
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, teda Luci, já myslím, že ty "hadérky" na noc jsou fakt super, ale asi je na sobě nebudeš mít dlouho :-D jinak jsem koukala, že tam stejnou fotku kytky, je fakt krásná, takovou bych chtěla taky!
Odpovědět
Profilova fotka
Taky si myslím,ale taková košilka se asi neztratí...no uvidíme. Měli by mi vrátit korunky za silikonovou podprsenku,tak bych možná něco objednala. :-) Ta kytička je pěkná jen asi takhle nebude....nejvíc se mi prozatím líbí ta oranžová s fréziemi...ale samozřejmě červený kaly ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romi, taky se pripojuju k zastupu gratulantu a blahopreju i Kaci tvem priteli :-) Ja uz bych taky konecne potrebovala nejakou praci. Na polovicni uvazek je toho desne malo a velka konkurence. Asi me nakonec Misa bude muset zivit,chjo... Luci, dekuji za tipy, neco z toho vyberu a poprosim te o recetiky ;-) Jinak ta bila kosilka byl muj puvodni tip, ale nemam do toho prsa, tak jsem nakonec zvolila neco, co na me nebude plandat :-N ale sexy to snad bude dost :-D Jinak zpravy z porodnice.Neterince se v brisku libi,takze na svet vykoukne az v noci :-D ...Jejej, vy tady rozebirate ty cvrcky. Taky jsme o tom premysleli. Misa by na to vlitl nejradsi hned, ale za rok musim na tri mesice do Anglie a to se s tehotenstvim nebo malinkym capartikem moc neslucuje. Stejne bych pred tim chtela jeste nejako praci na plny uvazek, abychom meli alespon slusnou materskou,takze si deti budem zatim pujcovat od mych sourozencu :-D a prirustek vyzkousime az tak pristi rok v unoru. Ale jak se rika "clovek mini a Buh meni" :-D Tak uvidime. Kaci, korzet se zavazovanim vepredu? Hmmm,tak to zni velice lakave. Tak ho pripichni,jsem zvedava? ;-) Jinak jsem do alba dala muj ulovek boticek.Jsem se do nich na prvni pohled zamilovala. Na fotce nevypadaj nic moc,jako vetsina veci na fotkach,ale na nozce jsou pro me bozi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a samozřejmě děkuju moc i jménem mé sestřičky za držení palečků :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mariq.: tak botičky vypadají pěkně, je tam pěkná ta kytička,ale asi bych se bála,aby mě neodřeli ty pásky...to ale uvidíš a je budeš rozchozovat doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak už mám dneska nachozíno, (musím teď 14 dni dodržovat režim, hodinu chodit a dvě hodiny ležet, ale u to ležení utíkám mnohem rychleji, než ty procházky, vůbec mě to nebaví.) Pájo, botky pěkné, jen na mě asi moc vysoký podpatek. Luci, mě se líbí ta bílá a ta růžová košilka, kdepak jsi objevila? Romčo, my chceme zapracovat na mimi taky po svatbe, ale obavam se, že to s tim vysazenim prasku neni tak jednoduchy. Ja dobrala prasky na konci cervence a cyklus mam totalne rozhozeny, teda vlastne jeste mi zadny nenaskocil. Tak musim pockat, az se mi uzdravi ta moje nozka a pak budu muset najit nejakyho novyho gynekologa a resit to. Doufam, ze se to vubec do te svatby urovna. :-( Kačí, taky gratuluju ke korunkám navíc, u nás jak kdy, ale v zimě asi bude hůř, doufám, že mi práci prodlouží smlouvu, jinak bych zůstala doma a to nechci. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Zatim jsem v tech botkach chodila asi pul hodky po obchodu a hodku doma a super. Na to, ze ten podpatek je vyssi,tak jsou bezvadne pohodlne. Ta vyska je vyzkousena z mych tanecnich bot a na tancovani je pro me akorat :-) Pasky jsou z mekke kuze a celkove se mi ta botka zda jako dobre tvarovana, takze bych v nich snad mela vydrzet, pokud mi teda v tom dubnu nezmrznou prsty u nohou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hani a co se ti stalo s nozkou?
Odpovědět
Profilova fotka
Pájo to víš, z obrázku my nepoznáme, jestli jsou pohodlné, ale říkáš, že jo, tak to je jen dobře. :-) Zdědila jsem po prarodičích i rodičích křečové žíly, doteď jsem žádné problémy neměla, ale chtěla jsem jim předejít do budoucna, tak jsem si je nechala ambulantně odoperovat. Jenže to bolelo mnohem víc, než jsem si představovala ;-( , tak budu mít zdravou jen jednu nohu, na druhou už nemám odvahu. Snad medicína časem pokročí a půjde to jiným způsobem bezbolestně...
Odpovědět
Profilova fotka
Jejej, tak at se to hoji rychle a neboli...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vidím,že jste se včera pěkně rezepsali. A mám teď ráno ještě chviličku čast,tak jsem sem vlítla,abych to dočetla. Jak jste se Luci bavili o tom závoji, tak já vlastně nevím,jaký typ zvolím- zda pod účas nebo navrh hlavy. Co jsem zatím zkoušela tak všechny jsem měla nahoře,ale učes mám vymyšleny se zavéjem dole,tak uvidíme?To pak musím odzkoušet asi až s účesem. A co se týče ceny,tak bych asi taky chtěla nějaký kolem 500 kč,protože stejněho pak po focení asi sundám.Možná,že dokonce v tom mém sálonu je závoj zdarma,ale teď si nejsem zcela jistá. Děkuju holky za gratulaci,ale ono to zas tak velké povýšení není. Hlavně mi přibude, jak říkáš Luci, více práce, starostí, zodpovědností a budu pod sebou mít pár lidí. Tak doufám,že to pak ředitel finančně ocení a polepším si. To očekávám..... Luci ten tvůj závoj v albíčku i ty košilky jsou moc hezké. Maiquita - i ty tvoje botičky,ale já bych raděj volila s uzavřenou špicou a nejlépe i patou,ale záleží na tobě? Zdá se mi,že když je noha uzavřena,že to vypadá lépe,ale jak tady vždycky říkáme, je to každého volba a věc, co si vybere a co se mu líbí ;-) Tak nevím holky, jesti jsem na něco nezapomněla odpovědět,ale snad ne?A když si na něco ještě vzpomenu,tak to přípíšu. Hanunko - ty se brzy uzdrav. To mě mrzí,že to bylo tak bolestivé,jak říkáš. Já s tím zatím žádné problémy nemám,ale moje babička i moje mamka už na to teď hodně trpí a snažím se jí pořád dokopat,aby s tím taky šla,ale ona nechce,že prý se to stejně vrací zpět. A už mi přijde,že to má stejně dost,tak nevím - asi by si chudina taky vytrpěla. Dělali ti to laizrem?Snad to po ní nezdědím?Jsem spíše podobou do rodu mého otce, tak snad křečáky mít nebudu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, včera u nás celkem hodně pršelo a ani dnes něměo být příliš hezky,ale vypadá to,že bude.To je dobře :-) Možná ani ne tak moc horko,ale hlavně,že neprší. Myslím na holky z Uherského Hradiště, které mají právě dnes svatbu,že včera, když viděli ten liják, tak museli mít asi i obavy. Kdo by taky neměl,že?O jedné vím,že má v plánu zahradní párty a kdyby pršelo,tak nevím,nevím. Původně to měli mít v kryté restauraci a nakonec to změnily na zahradní párty, tak ať jim to vyjde. Prozatím se s vámi loučím a odpoledne se za vámi zase kuknu. Teď jedu pryč,pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, holky vše jsem vybrala na téhle stránce.... http://salonvalery.mimishop.cz/index.php Já jsem dneska od rána uklízela a už mi zbejvá jen kouplna,ale tu si nechám asi na zítra. Teď už jsem nějaká k.o. Maiq. je dobře,že botky jsou tak pohodlné. Včera jsem nevěděla co roupama,tak jsem si napíchala do vývazek špendlíčky a teď už čekám jen na tu tavnou pistovli. Snad už brzy dorazí. Taky si asi pomalu začnu hrát s tou organzou na naše auta a hned potom se vrhnu na auto pro ostatní. Ono když už se nepočítá ten kousek září,tak už je to jen 7měsíců. Do vánoc to uteče jako voda a bude to tady. Jsem ráda,že už máme tolik věcí...ale spostu nám jich ještě chybí... :-| . Asi bych možná mohla obejít nějaké květinářství, jak dopředu se musí objednávat kytky,aby si je oni stačili objednat...Myslím,že bude stačit až v lednu...ale když budu příští víkend u našich,tak bych si tam jen tak mohla skočit se zeptat...za to nic nedám.
Odpovědět
Tak jsem vám holky hodila do alba co bych si představovala na svatební noc ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?