Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Romi pauza být nemusí ;-) Klidně na to vlítněte hned.Ono stejně někdy trvá než se zadaří ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já jsem právě slyšela, že ono je asi lepší na to vlítnout hned,že se to žeprej někdy hned chytne, než když třeba si udělá holka pauzu,aby se od prášku očistila a pak to prý trvá ješt déle. Takže jak říkám, vysadím je v lednu, poslední plato vezmu v prosinci a uvidí se?A mám dojem,že už jsem se nato kdysi doktora i ptala a on říkal,že klidně můžem pracovat na miminku hned po vysazení prášků :-) Balíček se spodním prádlem už je doma, jupíííí :-D Ale ještě jsem ho nezkoušela. Vypůjčím si od Pavlíka foťák a všechno vám to nafotím i s kočíšky atd. Na podvazek jsem předběžně domluvená s tou holkou ve středu. Tak uvidíme? Na 18 hod jedeme s Pavlíkem do kina,takže dnes večer tady s váma moc nepokecám a přes víkend mám taky nabito, takže se tu asi moc neukážu. Tak se moc nerozepisujte,ať to pak stihnu dočíst ;-) papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já už jsem dneska po práci a dokonce i po plavání...přestal nám fungovat v jednu hodinu program,tak jsme šli domů. Je to strašně příjemný, byt doma o chvilku dřív. Budu celý víkend sama doma, Peťa jel za rodičema,tak si aspoň pěkně uklidím a odpočinu. Jinak máme lísteček,že máme na poště balíček a jsou to snubní prstýnky,tak už se těším až je po neděli vyzvedneme. To bude nádhera. Mě teď doktor změnil prášky a tam písají,že když se vysadí,tak by se mělo počkat do menstruace v následujícím měsíci, že se tělu vyrovná hladina hormonů a pak se na to může vlítnout. Já myslím,ale taky že není na škodu na to vlítnout klidně hned protože když není ta hladina vyrovnaná,tak stejně neotěhotníš....ale třeba se pletu...
Odpovědět
Profilova fotka
jinak,tady píšu to cukrovíčko, ale takové to základní linecké, vanilkové rohlíčky...vynechám. Takže asi budu dělat skládané větrníčky, třené, tatrankové cukroví, sněhové cukroví, nepečenou roládu, rafaelo kuličky, karamelové válečky, kokosový suk, tvarohové polštářky,žabí huby, išilské koláčky, marcipánové mušličky, skořicové dortíčky, košíčky s karamelem, šohajky, kávové oválky, mandlové trubičky, ořechové trubičky....jen asi něco vypustím a udělám svatební koláčky. Původně jsem je nechtěla,ale nějak mě všichni nahlodali,že je udělám. Asi to ktomu patří... ;-) No a na stůl budou nějaké rolády, věnečky, řezy, to cukrovíčko co bude i ve výslužkách, koláčky, no a dortíky...to bude ale fuška.
Odpovědět
Profilova fotka
Asi máš pravdu Luci. To by bylo asi moc veliké štěstí, kdybych otěhotněla, hned při prvním pokusu ;-) Ale i přesto, když ten 1 měsíc počkámt,tak se nic nestane.Ale necháme to asi náhodě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Náhoda je asi to nej co může být... ;-)
Odpovědět
No náhodou drobek je z prvního pokusu ;-) Tak bacha na to ROmi.Zjsitila jsem,že když an to člověk nemyslí,tak to jde samo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, mám radost x-) Sedne to obojí, kalhotky i podprsenka,takže super x-).Další věc z krku a spodní prádlo už nemusím řešit. A podvazek už snad skoro na cestě.....Takže,co se týče mého oblečení a doplňků na svatbu, tak už jsem chtěla říct,že mám všechno,ale ještě vlastně ne. Ještě mě chybí šperky,nebo-li nějaká bižu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a ještě vlastně boty.Takže ještě dvě důležité věci mi chybí :-( ,ale i ty časem přibydou.
Odpovědět
ROmi,jo když si člověk myslí,že má z určité části vše,tka zjsití,že má tka půlku :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to je Romí super! Tak nám to pěkně vyfoť ;-) Kačko,tak to jste byli teda pěkně šikovní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo bižu taky nemám...to ale musím vybrat až budu vědět jaké budou šaty...zkouším vám najít šaty které nás zaujali minulej víkend v té výloze a ne a ne je nikde najít... :-|
Odpovědět
Článek se načítá
JO a Tom má dva veděljšáky,za jeden dostane asi 15 a za druhý 8,takže budou penízky na svatbu jupí x-)
Odpovědět
Jo bižu taky budu řešit až se šatama...pokud to vydržím..pokukuju apson po korunce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super , každá koruna se hodí... Já mám korunku půjčenou,tak tu řešit nemusím,tak pak sehnat něco podobného nebo co by skní hodilo na krk, naušničky a možná i náramek...
Odpovědět
Profilova fotka
Korunku chci taky,ale to vlastně patří k té bižu,že jo?Ale když jsem psala o bižu,tak jsem měla na mysli něci na krk a na uši ;-) Máš pravdu Katy, že ještě asi zjistím,že mi toho chybí více :-( Katy, gratuluju k vedlejšákům, to jistě potěší. Taky by mi káply v práci nějaké penízky na víc. Trošku jsem povýšila,tak uvidím,co z toho kápne?Snad něco na přilepšenou ano? :-) Mějte se holky, už odcházím,pa
Odpovědět
M2 možná bižu bdue dělat sestřenka,ale korunku si musím koupit...no až někdy budem v Brně tka mrknu do obchodu,třeba tam budou mít nějakou hezkou ;-) ROmi,tka to grauluju k povýšení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romí taky gratuluji....to mě přidají tak maximálně práci...to víte ještě že je ta krize a mají to na co svádět...
Odpovědět
JAko TOm krizi vůbec nepocítili v práce,ba naopak mají pořád hafec práce :-S Tak nevím kde na té krizi byli. M2 to příjde jako výmluva pro propouštění,aby víc vydělali
Odpovědět
Profilova fotka
holky myslíte že je rozdíl v závojích které se připevňují dole v týlu a nahoře na hlavě? Maji stejný hřebínky a je jedno kam ho píchnete?
Odpovědět
Luci rozdíl není.Jen některé mají jen průhledný hřebínek,některé i s ozdobou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak...krize je dááávno fuč vymejšlejí hovadiny a když chce člověk nějakou kačku navíc,tak je najednou krize a týden na to nám dovezli na parkoviště nových 8 octaveck v plné výbavě...jsem myslela,že mě švihne. Hlavně,že si mají včem vozit zadky... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kuju...to jsem ráda,že jsem zase chytřejší ;-)
Odpovědět
Jojo...je to hnus velebnosti ]-( :-D
Odpovědět
Já budu chtít jen s obyč hřebínkem..snad ho teda mít budu Tom nechce abych měla závoj,tka snad si ho vydupu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj a nenaděláš nic :-|
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem našla jeden co se mi líbí....je jednoduchej,tak jsem ho dala do albíčka...ale to taky uvidím až podle šatiček.
Odpovědět
Profilova fotka
je sice jen jednoduchej,ale mě se líbí.... :-)
Odpovědět
M2 se líbí plno,ale nelíbí s emi,když ej to lemované stužkou
Odpovědět
Jo je moc hezký...taky s emi takové líbí x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?