Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vítám nové nevěstinky ;-) a přeji hodně štěstí v plánování.
Odpovědět
Koukám,že se to tu rpzrůstá ;-)
Odpovědět
Holky nveíte o levném ubytování v praze?
Odpovědět
Profilova fotka
Taky vítám nové nevěstinky, ahojky :-) Luci, jo,jo, máš pravdu, jsme šikulky, musíme se pochválit ;-) A košíčky budou pro dužičky,takže asi tam koupím ty plátky a nebo mě ještě napadla dát tam rýži do pytlíčků pro hosty a samotným družičkám nechám trochu na dně košíčku. To by možná taky šlo,ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Romí to by taky šlo. Každému se líbí něco jiného. Mě se líbí,když rozhazujou plátky růží když jde nevěsta k ženichovi... Kačko, levné ubytování v Praze je celkem širokej pojem. V jaké části by to asi tak bylo?
Odpovědět
Luci to je jedno...prstě se chcem podívat do PRahy a někde tma přespat ;-) Romi,podle mě jsou plátky hezčí,ale zjisti si,jestli to tma dke chceme mít svatbu vůbec jde,i rýže..někde to zakazujou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko, tak toho je spousty.... nejlepší bude asi zkouknout net.... Tady dávám jeden odkaz... http://www.levne-ubytovani-v-praze.cz...
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem myslela tu rýži před kostelem, jak budem vycházet,ale raděj se zeptám na obojí ;-) V tom kostele to vlastně chodí tak,že jdou družičky před nevěstou a rozhazují to po zemi (po koberci), že? Ještě,že jste mi to připoměli, musím se nato zeptat. Díky. ;-) To by taky mohlo být moc hezké...
Odpovědět
Profilova fotka
Když už mám ty košíčky,tak je musím nějak příjemně a hezky využít..... Katy o ubytování v Praze moc nevím. Jedno jsme tam sice s přítelem byli a bydleli v takovém hostelu,ale pro vás s dítětem by to asi nebylo. A jinak nevím,bohužel :-( Ale na netu jistě něco najdeš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, přesně tak. Rozhazujou plátky růži před nevěstou,když je tatínek vede k oltáři.... Mě se to moc líbí,ale to mít nebudu. Budu mít jen rýži když budeme vycházet ze zámku. Paní kastelánka nám to dovolila,že to po nás zametou. Je hodná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu mít jednu moc šikovnou družičku, tak ji tím asi pověřím. Musím si o tom s ní promluvit,jestli to zvládne :-D . Silonky už mám doma - mám dva kusy, jedny jsou větší a ty druhé menší,tak uvidím, které mi budou?Třeba oboje?Ale za cenu jednych mám dvoje,tak jsem vzala oboje i ty větší ;-) Ale balíček mi nepřišel :-( Takže asi až zítra?Snad?Doufám? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, tak jsem byla na matrice a dohodla si termín..čarodky jim nevadili, ale musí to být už v 11, protože ve 12 prý musej jít papat, dobrý co?! :-) :-D jinak jsem taky byla v květinářství a doporučili mně, že budu mít lepší květinu převislou než ty růže do koule, protože mám i větší prsa, takže se to tou převislou líp rozloží :-) takže bych to viděla na rudé růže a bílé kaly.. včera u mě byla kámoška a ta začala zpívat s jedním pánem, takže kapelku mám asi taky..jen ne tu hospodu, nějak stále nevíme kde.. vy máte v plánu něco na hostinu nosit? jako z jídla? chlebíčky, nebo tak, nebo to necháte vše na hospodě? právě že ta hospoda kterou jsme vybrali není zrovna nejlevnější, tak nevím... nerada bych moje rodiče zrujnovala :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zdh - ono ani tak nejde o to, jestli někdo něco má v plánu, spíš než, jestli ti to ta hospoda nebo ve většině případů restaurace dovolí. My určiě o chlebíčkách nepřemýšlíme, to mě ani nenapadlo,že se to tak děje. Já vím jen,že v našem případě si veškeré jídlo a pítí (nealko+pivo) bereme z restaurace a můžeme se přinést svoje cukroví, koláčky, ovoce a alkohol (víno+slivovici).Jinak vše ostatní musíme brát od nich. Ale pokud by jste se rozhodli asi pro nějakou místní hospodu nebo spíš kulturák,kde je třeba možnost navřit, tak tam to bývá většinou tak,že si můžeš přinést vše svoje.
Odpovědět
Profilova fotka
tak kdyby aspoň ten tvrdej a víno, to bych brala, ale vše od nich, to by bylo asi krutý.. no, s chlebíčkama by se mně asi taky patlat nechtělo, muselo by jich být hooodně a na to asi ani čas nebude..tak uvidíme, musíme ještě nějaké hospody oběhat.
Odpovědět
Profilova fotka
Je fakt,že v restauracích to přijde držší,ale zase to máš bez starostí a při té spostě jídla si myslím,že chlebíčky nikomu chybět nebudou. Ono zase ty restaurace si taky chtěji vydělat a nenechají tě tam donést si všechno, nebo více běcí, bohužel :-( Velké plus by bylo si ještě přinést nealko, kterého se tam spoustu vypije,ale to v našem případě a možná i ve spoustě jiných nelze, což je taky blbé. Protože nealko bývá hodně drahé :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Romí,tak aspoň máš ty silonky a zítra bude určo už ten balíček. Uvidíš, musí se ti to trošku rozkouzkovat,aby si měla každý den radost z něčeho ;-) . My si do hospody doneseme cukrovíčko, nevím jak je to s ovoocem, chlebíčky určitě nechci, necháme tam dát jen soletky a takové nějaké a hotovo. Jinak jsme to moc ještě neřešili...postupně se domluvíme. Ale nosit vše svý by mi bylo i trapný. To bysme si to mohli rovnou udělat někde na zahradě nebo v mějakém podobném místě...Ještě se starat o toto,tak bych se zvencla. Akorát si asi vyhradíme jakej tvrdej budeme platit a jakej ne. Ale to teprve uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a dneska Peťa volal na snubáky a tak včera byly odeslány...jupí. To bysme je snad mohli mít zítra doma...ale nestihneme je vyzvednout,tak až po neděli... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No nám tenkrát říkaly,že ovoce jsou schopni taky zařídit,ale že je i možnost,že bychom si ho mohli koupit sami.A co se týče tvrdého alkoholu,tak tam musíme mít taky nějaký povinný odběr - takže taky stanovíme,co budou moc nalévat bez placení a za co si pak budou hosté platit, když budou chtít něco jiného. Jinak, jak jste se tady kdysi bavili s holkama o jídle, tak my budeme mít klasiku - knedlíčková polévečka a svíčková bez předkrmu a pak raut. žádná druhé jídlo, jako večeře nebude.Jo a jak jsem včera říkala,že tento měsíc,ač teprve začal,tak že už nebudu utrácet,tak na sebe musím prásknout,že jsem to porušila :-D Nesouvisí to sice se svatbou,ale výdaj korunek to byl - koupila jsem si rifle. Jen tak jsem vlezla do obchodu,ani to nebylo v plánu a byly slevněné, vleza jsem do nich a to je hned...Padly a mám je doma :-DTo jsme prostě my ženy, koupíme i co nechceme,ale určitě je unosím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, ty se určitě neztratí ;-) .
Odpovědět
Romi tka to se určitě neztratí..mě by se ještě jedny taky hodili :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, týden utekl jako voda a zítra tu máme pátek. No, Kačce je to asi jedno,co je za den a já mám 1. pracovní týden (respektive už 2.) úspěšně za sebou ;-) a hurá víkend. :-D Hezky si ho užijte......
Odpovědět
Profilova fotka
Asi budu zase utrácet :-( Rýsuje se mi nový kup na modrý podvazek z bazaru ;-) Za 100 Kč. No nekupte to, když je to tak výhodná cena? :-D To je on http://www.beremese.cz/bazar/show_ent...
Odpovědět
Romi no nekupto ;-) A je a není mi to jedno. Jako takhle mi to ejndo je,ale zase víkendy mám ráda,že je Toms náma
Odpovědět
Profilova fotka
Romi, peknej podvazek :-) Taky mam problem, kdyz vidim neco hezkeho a jeste k tomu vyhodneho odolat ;-) ...Luci, kde jste si objednali ty snubaky? Ja mam trosku strach si to objednavat pres net. Nejsem si jista, jestli jim takhle verit, ze je to fakt z toho zlata, ktere chceme...Hezky si uzijte vikend, my budeme mit asi veselo, protoze sestricka zrovna odjela do porodnice. Jsem z toho hrozne nervozni. Snad vsechno pujde OK. Nasim jsme nic nerekli, protoze by blaznili :-D Nemate nejaky napad na pekne svatebni cukrovi? Chci si to natrenovat na krtinach,ale zatim nemam jine napady nez nase osvedcene vanocni cukrovi, ale uz bych chtela neco noveho. Dekuju za kazdy tip ;-)
Odpovědět
Mariqu:Tak držím palečky ať se sestřička moc netrápí a malé je brzo venku ;-) Jinak já si cukroví nechám asi péct tak nevím :-| Jo a Tom dostal vedlejšák tkaže bdue na svatbu jupí x-) TEda těžko říct jestli nám to bude stačit nebo ne.To záleží jaké vyberem snubáky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem všechno dočetla, vy jste samé nákupy, až vám musím závidět. Už jsem doma po operaci, takže teď budu min. dva týdny doma a budu mít na vás čas :-) . Když jste se zmínily o tom porodu, tak já jsem takový jeden s tou nohou teď taky prodělala, akorát mi z toho nezůstalo miminko, ale hrůzostrašně vypadající noha... ;-( au.
Odpovědět
Hani,tak se pěkne šetři a uzdravs e brzo ;-) Mě holky,chytají hrozně pudy.Tom,ale zatím nechce.Musíme nejdřív vyřešit větší bydlení,ale možná koncem roku na to vlítnem,takže na svatbě už možná bduem 4 x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, podvazek je krásnej! Mě ho prý koupí švagrová...to jsem na to zvědavá jakej bude ;-) Mariq.: my jsme si snubáky objednávali přímo ve zlatnictví a pošlou nám je domů jen na dobírku. Ale mají i webovky....goldex.cz v zlatnictví jsme si vybrali úplně jiný než původně na netu. Pěkně nám změřili velikosti a bylo to fajn. Holky, nás taky chytají půdy,ale my musíme ještě tak dva roky vydržet než se přestěhujeme do většího bytu.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jinak receptíků na cukrovíčko mám spousty, doma napíšu seznam co budu píct já a pak si můžeš vybrat a písnu recepty... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
I já se připojuji k držení palečků na porod.Ať to sestře dobře dopadne a má to brzy za sebou. My plánujem, že na rodině začnem pracovat po svatbě a nebo možná ještě před. To se uvidí? Prášky chci vysadit od ledna, takže 1 dva měsíce bychom se měli asi zdržet a pak to zkusíme. Ale ještě se poinformuju u doktora,jaká pauza by měla asi být, než nato vlítnem :-D Ale ještě bych si pořádně chtěla užít svícu i svatbu (což přináší trošku i alkohol),tak jistější to možná bude až po ;-) Jsem zvědavá, jestli mi dnes už přišel balíček?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?