Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Včera jsem byla na svíci jednomu kamarádovi, nebo možná se tomu u vás říká rozloučení se svobodou a trošku mě zarazilo a zamrzelo, když jsem viděla jejich oznámku,protože měli stejný nápad jako my :-( My teda ještě nejsme nějak 100% rozhodlí,ale nějaký nápad už jsme měli a stejný jako oni. Měli na oznámku svou fotečku,kde si dávají pusu a taky tam jsou oba v kroji :-( Ale asi se na to vyprdnu a uděláme si to námětově taky tak a budeme to mít stejně jinší. Oni tam mají jen hlavy a já mám fotečku, kde jsme celý. Oni to měli barevně a já bych to chtěla asi černobílé nebo do hněda tu fotku.A zase to není zas tak blízký kamarád a přátele nemáme stejné,takže, kdo viděl jeho oznámko,tak možná neuvidí asi to naše. Ale překvapilo mě to, když jsem ho viděla a řekla jsem si co teď?To už nebudeme moci takové mít.Ale už mě to přešlo a nějak to zkusíme vymyslet. Námět bude sice stejný,ale jinak to bude určitě jiné. Co myslíte?Že to nevadí? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, moooc děkujeme za pochvalu jsme moc rádi,že jsme tak dobře koupili. Podprsenka vyšla na 399,- tak myslím,že taky super. Romí,taky nejsem nějaký tlusťoušek,ale nějaké kilko dolu se vždycky hodí ;-) . Je to spíš pro pocit abych se cítila svěžejší. Myslím,že na mou výšku 170cm a 63kg to nebylo až tak moc. Šatky nechám asi na tuhle středu, myslím,že těch 5kg není až tolik,že by se museli šaty nějak hodně upravovat. A hlavně se nemůžu dočkat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Po obídku frčíme na výlet do Kladna do zámecký zahrady a medvědária a plánuju,že bych se rovnou skočila juknout do výlohy toho salonu kam chceme ve středu frčet. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teď mi to Peťa zse rozmlouvá,tak jsem z toho jelen. Že tam vyrazíme až po dietce,že teď je to o tý nedočkavosti a že pak jistě bude stejně velký výběr.asi má pravdu...chjo jsem hrozná. Jednou jo jednou ne,tak jsem z toho jelen.Ale asi má pravdu, kdo si počká ten se dočká a ten měsíc uteče jak voda. tak si asi budete holky muset teda ještě počkat...a já taky. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - to jsem samozřejmě nemyslela,že si tlusťoučká a když mi říkáš ty míry a váhy, tak jsi natom podobně jako jako já. Mně se to tak hýbe kolem 55 - 58 kg,ale už jsem se dlouho nevážila. A výšku mám stejnou jako ty. A váha 63 kg si myslím,že je fajn,ale jak říkáš, pro lepší pocit,že by ses cítila lépe, tak to chápu ;-) A s úpravou šatů určitě problém nebude. Já bych to nevydržela a šla bych určitě už i teď a pak znovu :-) Tak se mi to zalíblo to zkoušení šatů,že bych chodila pořad :-D My odpoledne zase pojedeme na malý výlet do Kroměříže. Pavlík tu má na návštěvě sestřenice i s přítelama z Karlových Varů,tak tu návštěvu chceme nějak příjemně zakončit výletem.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, myslím,že si to byla ty,kdo se ptal a říkal,že nemá odhad,kolik čeho koupit na dekoraci,že? To asi přesně neví nikdo z nás a je to těžko odhadnout. Nás bude na svatbě hodně,tak i tabule bude dlouhá a měla bych toho možná mít více než mám, ale prostě si říkám,že budu muset vyjít s tím,co mám. Občas mě napadá,že bych třeba ještě měla něco přikopit,ale čím víc toho budu mít, tak tím více mně toho asi zbyde.A jak říká Kačka na stole bude ještě spousta jiných věcí a v jednoduchosti je krása :-) Já mám platků růže 2 balčíky po 100 a když říkala Kačka,že v IKEI je mají,tak mě napadlo,že bych třeba ještě jeden dokoupila, ale uvidíme? Nějak to prostě budu muset nazdobit z toho,co mám a snad to vystačí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tea holky, já jsem z toho taky jelen, pořád čučím na nějaké stránky... ještě že jsem teď ten marod, aspoň nemám výčitky, že nic nedělám :-) nějak si vzpomínám, že v ikee je opravdu mají, ale zrovna červená tam asi nebyla.. docela se mně líbí ty listy, jak tam píšou, že by se na to dalo napsat jméno hosta..
Odpovědět
Profilova fotka
Když jsem to vydržela do těď ,tak už ten měsíc a kousek vydržm taky ;-) aspoň se mám pořád na co těšit. Já mám ten balíček okvětních plátků jen jeden a myslím,že to bude stačit. Budou mezitím i ty kamínky a kdyby tam bylo moc těch plátků,tak by to bylo nic moc. V tomhle si říkám rači míň jak víc. Romí, musí se využít ještě sluníčka na výlety že. Pak na podzim to už nebude ono. Teda záleží ještě jakej bude podzim...
Odpovědět
Profilova fotka
já si zase říkám, že když zbydou tý plátky, tak se hodí do postele :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si užijte hezký výlet a třeba večer nebo až zítra, čauky holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
V ikee je určitě mají, jen taky nevím jaké barvičky a mám za to,že jich v tom balíčku je míň jak 100,ale nejsem si jistá.
Odpovědět
Profilova fotka
Romí,taky si užíte pěkně výlet!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky čau, jdu něco málo zase dělat.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme z výletu doma. Bylo to super. A našli jsme i kde je ten salon,tak jsem slintala u výlohy :-D . Šaty tam mají teda moooc krásné a spoustu nacpanejch stojanů. A dokonce ten co jsem měla původně vyhlídlej,tak je těsně vedle tohodle kam chci nakonec jít. Tak aspoň víme kam pak pojedeme,kde zastavit a kudy se tam dostat. Už aby to bylo a frčela si je tam zkoušet. Jen ve výloze byly troje nádherný.
Odpovědět
Profilova fotka
právě jsem na aukru našla krásnou pumpadurku s perličkama,tak jsem dala Peťovi za úkol,aby mi ji vyhrál. Tak snad to klapne a nebude za moc. Vyvolávací cena je 89,- tak jsem řekla,že maximálně 200,- Tak se nechám překvapit za kolik bude...jestli bude.
Odpovědět
Profilova fotka
My už jsme taky doma z výletu a bylo to moc fajn. Luci, já tě obdivuju. Já kdybych ty šaty viděla v té výloze, tak bych to nevydržela a co nejdříve bych tam musela vyrazit. :-) Opravdu pojedeš až za měsíc po té dietce? ;-) Ať vám to s popmadurkou vyjde. Já jsem zvědavá, kdy mi přijde mail,že mi byl odeslán balíček se spodním prádlem. Myslím si,že zítra ale spíš asi až v úterý tam penízky budou mít. Takže balíček, když to dobře půjde budu mít asi ve středu nebo spíš ve čtvrtek. Už se mooooo těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojik, doufam holky, ze jste si hezky uzily vikend ;-) Luci, na pritele jste fakt dobre koupili. Libi se mi ta originalni kravatka. Taky uz byxh se po necem pro milacka mela koukat, ale mozna mu to prinese Jezisek :-D Mam dneska hrozne velkou radost, protoze mame konecne zamluveneho kuchare a snad i kapelu, jupiii :-) Je ta dieta opravdu tak ucinna? Za tyden takovy vysledky jsou famozni... Asi bych ty saticky sla asi taky zkouset az po dietce, souhlasim s tvym nastavajicim, Luci, a aspon se budes jeste vic tesit :-) Ale ja bych taky bojovala s trpelivosti, kdybych takove saticky videla...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, holky,tak jsem tu středu doopravdy zrušila a pojedeme po dietce,když jsou takové výsledky,tak si se aspoň pak nebudu bát, jestli půjdou upravit. Takže mé nervy budou hrozné. Jsem nedočkavá už teď. Ještě když jsem viděla ty nádhery ve výloze. p.mariquita (omlouvám se,ale nejsem si jistá tvým jménem ;-) ) jj dietka je pěkně účiná a jsme sní moc spokojený. Trošku pohybu do toho a jde to samo. Romí, určitě ti to příjde zítra a nebo ve středu. Byla to rychlovka. A doufám,že budeš spokojená.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, na chviličku jsem si odskočila zase od práce, ale od zítřka už to asi nebude možné, protože to už se to tu bude hemžit dětmi - 1. záři a to už na PC nebudu mít asi vůbec čas.Teda zítra možná ještě jo, zahájení bude krátké, ale pak už asi ne.Ale doma si ho najdu ;-) Za chvíli už půjdu domů.Chci se ještě ve městě stavit na organzu - stále mě chybí ještě jedna role a zatím ji ještě nedostali,tak uvidíme,zda budu mít dnes štěstí. Luci - na podprdu už se moc těší,ale dívala jsem se do mailu a zatím ten nemá nic o odeslání balíčku,tak budu muset ještě chviličku počkat. Snad mi bude sedět? Trošku obavy mám :-( Vůbec se ti nedivím,že jsi nedočkavá na ty šaty,ale trošiku zdrženlivosti,jak se říká, není nikdy na škodu :-D Tak se drž.....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem doma z práce. Cestou z práce jsem se stavila v tom obchodě na tu organzu a mou barvu tam sice měli,ale zase šířku 40 cm a já mám doma šířku 36 cm. Doma jsem ale zjistila,že těm lístečkům, které jsou nalepené na těch oraganzách se nedá moc věřit, protože mám doma koupenou 1 bílou roli na auta,kde je napsáná šíře 10Y/ 40 cm a po přeměření jsem zjistila,že má pouhých 34 cm. Dobré,že? :-D Soudruzi asi udělali při měření někde chybku ]-( Takže popiskům se nedá věřit. Zítra půjdu do obhchůdku znovu a vezmu si sebou metr a možná úplně nejlepší bude, když si vezmu i 1 roli té mé organzy,co mám doma.
Odpovědět
Profilova fotka
Romí,no tak to je síla. Já jsem teda šířky těch mích neměřila,ale jelikož to mám od jedný firmy a víc přikupovat nebudu,tak to naštěstí řešit nemusím,ale i tak moc děkuji za upozornění. Já si dneska budu asi hrát s mašličkama na kliky u aut. Bude to trošku složitější na sešívání :-| , to se ai pěkně vynervuju. Taky mi dneska Peťulka na aukru koupil tavnou pistoli za 120,- i s poštovným,tak nebudu muset otravovat mamku,aby mi ji půjčila. Tak až příjde,tak přilepím perličky na vývazky, mašličky.... :-) . Když nejdu zkoušet šaty,tak aspoň takhle utrácím :-D . Ale korunky se jen kutálí... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Asi mají nějaký divný metr. Ani v tom obchodě nevěděli, že ty organzy mají různé šíře, protože už posledně mě přesvědčovali,že šířka těch organz je určitě stejná pouze si mám zkontrolovat číslo té organzy (v mém případě je to nějakých 1791), aby bylo stejné. A číslo sice stejné bylo,ale šířky mívají asi různé. Budu si nato muset dát pozor a uvidíme,jak pochodím zítra? Je mi to už trošku trapné, protože tam chodím,co chvíla se dívat na zboží, jestli jim došla,ale co se dá dělat? Byla jsem tam minulý týden, dnes a chci jít i zítra. To si mě už asi budou pamatovat :-D Přijdu i s metrem a pěkně jim to tam přeměřím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo to budeš mít nejlepší a nebo jak si říkala, vem si sebou tu co máš doma. Ale zase se ti asi nebude chtít stím moc tahat co. No je to zajímavé,že pšíjou něco a pravda je taky někde jinde...
Odpovědět
Profilova fotka
Obnovila jsem naše fotečky ;-) ....jseou ze včerejšího výletu.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci moc vám to sluší a musím říct,že tam vypadáš jinak než na té původní fotce. Jak jste to udělali, že ta fotka, kde jsi sama je do oranžova?Vypadá to moc hezky. Tak nějak bych chtěla aby bylo zbarvena ta naše fotka na to oznámko, ale do hněda?Dá se to nějak udělat na PC?Díky ;-) Že bych to zkusila, jak by to mohlo vypadat?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak dneska máme 1. zaří, tak aktovku na záda a šubky dubky s úsměvem do školičky :-D Já už jsem v práci a zatím je to klid, tak jsem odskočila za vámi. Zahájení máme až v 10 hod. Luci, jak se podařily včera mašličky na kliky? Čekám,že dne s by mi už mohl dojít mail, že jim byla připsána platba za tu podprsenku, tak jsem zvědavá a hlavně už nedočkavá :-) A to čekám jen na podprsenku,ale na ty tvoje šaty bych to určitě nevydržela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a taky chci dnes opět, už po několikáte, zajít znovu na tu organzu.Dnes jsem vybavená metrem i jednou tou rolí, tak snad konečně pochodím?A možná taky kuknu ve městě po nějakých bílých botičkách, protože bude mít odpoledne čas. V 16 hod máme ještě nějaký seminář, kterého se chci zúčastnit,tak musím nějak zabít čas ;-) A v práci se možná tak dlouho nezdržím,ale kdo ví?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Romí, mám tam stáhlé vlasy do skřipce, tak proto tam připadám možná jiná a hlavně mám každou chvilku něco jiného s vlasama :-D. Nebaví mě nocit pořád to samé. Jinak to fotečka je takhle rovnou vyfocená. Máme trošku lepší foťák a na to si Peťa koupil nějaké filtry a mezitím je i sépiovej, kterej dělá takovéhle fotečky. Ale jde to udělat i v programu... Je to takovej můj hračička ;-) . Mě poslali dokonce i sms,že mi byl balíček odeslán. A hlídala jsem si to na těch jejich stránkách v jakém je stavu objednávka. Romí na šatičky se snařím moc nemyslet, moc to nejde,ale nějak to zvládnu. Když vidím,že kalhoty co mi byli dobře a teď mi jsou volné,tak by to doopravdy nemělo smysl. Jinak mašličky se poveli, jsou zase stejné jako vývazky, mašličky na jmenovky....ale vyfotím vám je až budou mít i ty perličky ať je to to pravé ;-) . Tavnou pistoli mi Peťa zaplatil,tak počkáme až ji pán pošle. Už se těším.
Odpovědět
Profilova fotka
Dala jsem tam ještě fotku co provádí ještě Peťa s fotkama... ;-) Jo a Romí, dobře pochoď ve městě!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsme zahájili a bylo to moc fajn, děti s maminkami před chvílí odešli a zítra jedem na ostro :-) Taky si to kontroluju na těch jejich stránkách,ale zatím tam je - vyřizuje se. Co to vlastně máte za dietu,že to mám tak dobré výsledky?Kde jsi ji našla?Tady na beremku?Že bych to poradila mojím mamce.Ona chce taky trošku zhubnout,ale moc se jí to nedaří. Budu to muset říct Pavlíkovi,ať to někdy z tou naší fotkou zkusí. Já v tomhle asi odborník nebudu a kdo ví jestli nato budeme mít vhodný program.Ale kdyžtak poprosím bratránka,ten je na takové věci šikovný ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?