Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
A jak si výzdobu přčdstavuješ?Já mám doma 3 balíčky z Ikei plátků,ale fkat nevím kolik toho je a ještě budu kupovat kapičky rosy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
v Ikee je mají taky? ne webu jsem to nenašla.. já jsem z těch stránek jelen..měla jsem v albu víc fotek, tak kde jsou? :-)
Odpovědět
Zuzi mají,ale ne vždy všechny barvy ;-) No i holkám to mizelo,asi byli proti nějakýmu oravidlu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
aha, takže když na tom obrázku byli webovky, tak mně to někdo smazal, že jo?
Odpovědět
jj,přesně tak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmm, tak dobrý..tak já dnes končím..nějak mě bolí škeble, tak třeba zítra papa
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si objednala jedny okvětní plátky (100ks) a myslím,že mi to na tabuli vystačí. Dám mezi to ty kamínky a jak píše kačka, bude tam cukroví, skleničky, ovoce... Jo těch stránek je až kam. Jen si vybrat tu kde je vše
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si objednala jedny okvětní plátky (100ks) a myslím,že mi to na tabuli vystačí. Dám mezi to ty kamínky a jak píše kačka, bude tam cukroví, skleničky, ovoce... Jo těch stránek je až kam. Jen si vybrat tu kde je vše co si představuješ.
Odpovědět
Pápá Zuzi ;-) No už teď přemýšlím co bdeu z další výplaty,ale asi spodní prádlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čau holky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
A už sis Kačko nějaké vybrala? Mě se dneska zamlouvaly jedny kalhotky v H&M...celé krajkové stejnýho střihu jako si dávala odkaz,tak nevím nevím. Počkám ale až do výplaty. Teď toho bylo už dost. ;-)
Odpovědět
Luci nevybrala..bud zajdeme do obchodů nebo prolezu net.Ale je toho tolik,že mi jde hlava kolem.Orvnou ybch chtěla něco vztí i na svatbení noc ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ono když by si to objednávala,tak bys aspoň nemusela dvakrát platit poštovný. TEď jsem psala známí, jestli ve středu nedojedeme na zkoušku šatů,tak uvidím co napíše.
Odpovědět
Já byhc chtěla jít popříští týden,ale nevím jak to půjde s prckem,no uvidíme :-) No právě,no uvidím co nandu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ve středu jdu na šaty :-) už se moc těším. A jsem na to zvědavá. Romí brala sis boty sebou? Jestli teda dostaneme dovču,ale mělibysme.
Odpovědět
Luci,tka už se těším an fotečky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Snad je na co se těšit. Snad něco vyberu a nebo aspoň zjistím jaké mi sedí.
Odpovědět
No určo zjsitíš.A chystáš s edo více salonů?
Odpovědět
Profilova fotka
Chystám se do toho jednoho co se mi tam líbí hodně těch šatů a když tam nic nenajdu,tak ještě do jednoho....a pak uvidíme. Ale chtěla bych vybrat v tom prvním.
Odpovědět
Profilova fotka
Teď jsem překecala Peťu,že semnou zítra projde stránky toho salonu,abych věděla jaké šaty se mu přibližně líbí...to jsem ráda,že budu mít zase trošku i jeho pohled.
Odpovědět
Tak to je fajn Luci...jsem zvědavá jaké vybereš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak těď jsem trošku zmatená...minulej týden jsem se pustila do toho jídelníčku od Ing. Havlíčka co je tu diskuze a za ten mám1,8kg dole 2cm v pase a 2,5 přes zadek. Ajelikož je dieta ještě 7týdnů,tak nevím jestli mám jít na ty šaty teď v tu středu a nebo to mám odvolat a vyrazit po tý dietě. Bojím se,abych si nevybrala šaty které by pak už nešli zmenšit.... :-| Já myslím,že na konci října by to taky ještě nebylo pozdě tam vyrazit ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme s Peťou prošli stránky toho salonu a tak už vím, že se mu líbí šaty bez ramínek a nebojen tenké. Širroké a nebo široké za krk se mu nelíbí,že je to prý jak když máš šálu. Líbí se mu jak jednoduché takové jakoby antické,ale zároveň i ty co mají širokou sukni a na jedné straně nařasené. No bude to oříšek. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík..hele, Luci, tak to se na tu dietu taky budu muset podívat! to je úžasnej výsledek!! já se teď snažím jíst míň a hlavně pravidelně a co ještě víc, nežrat na noc, tak max. do 18 hodin.. jak jsem teď ležela v nemocnici, tak jsem sice zhubla 4 kg, ale bohužel jsem pořád cvalík, tak ještě 10 by mně nevadilo..ale jak říká paní doktorka..nezáleží na tom kolik vážíte, ale kolik měříte, takže jdu vzít radši metr :-) a pokud jde o šaty, já si myslím, že tam taky vyrazím až na podzim. určitě před vánocema, ale myslela jsem na ten říjen..
Odpovědět
Profilova fotka
Zase si říkám,že jde člověk potom ještě na zkoušku a tam kdyby náhodou,tak se to dá změnit a nebo poupravit...tak nevím. Ono to taky není otom jíst maximálně do 18 hodin. My teď při dietce jíme i v osm večer. To je druhá večeře.Ale ta se jíst pokud nemáš vyloženě hlad jíst nemusí,takže my si dáme z toho třeba jen zlomek. My chceme teda dát dolu cca 5 -7 kg takže to není tolik. Kdybych měla zse svých 58 byla bych nacčená. To jsem se fakt cítila moc dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
ne, tak zeleninu si taky dám ještě večer, ale víc nic.. ne jako můj přítel, který se dnes vrátil z akcičky ve 4 ráno a začal vyžírat lednici :-D jinak koukala jsem na tu dietu, je zajímavá, ale největší problém mám s tím, že musím vařit pro Adama, to se to pak moc nedá vydržet a on rozhodně není na zeleninu, atd. ach jo.. jinak třeba ty šatky, který si teď vybereš, tak budou mít ve více velikostech...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já mám dobrý,že se dal do toho Peťa semnou. My nemáme rádi vařenou a dušenou zeleninu,tak to nahrazujeme čerstvou a je to fajn. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to ti závidím..adam je naučenej od mamky spíš na českou kuchyni..vrabeček, svíčková..a to se pak těžko hubne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to my si taky rádi dáme,ale hold teď dva měsíc ne a pak už člověk bude vědět,že když si dá těžší oběd,tak k večeři si dáme jen zeleninku a už to bude mít člověk po těch dvou měsících v podvědomí. Holčina v práci začala držet tuhle dietku taky a přítelovi,taky musí vařit jiná jídla. A dá se to taky zvládnout. Říká,že chutě na to má,ale je to pak už jen o silné vůli si to nedat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no vy jste se mi ale pěkně rozpovídali. Že jsem měla co dělat, abych to dočetla,ale už to mám. Luci - oblek, košile, kravata - SUPER. Opravdu to Peťovi moc sluší a tak trošku ti závidím,že už máš ženichal oblečeného. Nás to teprve čeká. No a ta cena je až neuvěřitelná. Gratuluji k super nákupu. Je zajímáve, jak z dálky vypadá oblek černý a z blízka je spíše šedy, ale je fakte moc hezký a jako šitý na míru pro Peťu. Máte jistě oba velkou radost,že jo? I tvoje podprsenka je moc hezká. Ta stála kolik Luci? Katy - jak jsi mluvila o tom oznámku, že by to oznamoval váš prcek, tak to je moc dobrý nápad. Už jsem jedno takové tady na beremke někde viděla a bylo to moc hezké a originální. Holky, jak jsem tak pročítala tu vaši diskuzi,tak jsme zjistila,že jsem tady z vás nestarší ;-( a vy jste všechny takové mláďátka ;-( Katy a nejvíce si mě překvapila ty, že máš terpve 21. To jsem netušila. O Lucce jsem to věděla,to jsme si myslím psali,ale na tvůj věk jsem nějak zapoměla. Ale zase na druhou stranu jsem ráda,že nemusím držet nějakou dietku jako Lucka a zuzka, tak v tom jsem trošku ve výhodě ;-) Luci na zkoušku jsem si boty nebrala.Tam buď mívají nějaké erární nebo takový stupínek, na který si stoupneš a je to OK. Jinak se myslím,že bys klidně mohla jít i teď a pak to nebude určitě problém trošičku popravit. Už jsem velice zvědavá, tak ať ti to pak vyjde a hlavně ať máš z toho dobrý pocit. Tak nevím, jestli jsem na něco nezapoměla, ale snad ne?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?