Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukala jsem, že tam máte fotky v krojích! ale to by šlo..nedávno se jedna známá vdávala a dělala si oznámení sama..pak to dala vyvolat jako fotku a bylo to dobrý.. my si je taky asi uděláme, přítel tak trochu do něčeho takového dělá..grafika na pc, tak asi to tak dopadne.. ale v těch krojích, to byste měli dobrý!!
Odpovědět
Profilova fotka
Mně by se to taky líbilo. Bylo by to takové originální a zároveň pro nás typické, protože oba v kroji rádi chodíme při různých příležitostech. Měla jsem představu takovou, že by ta fotka mohla být černo-bílá a nebo spíš do hněda, jak bývaly ty staré fotografie, jako pozadí a přes to napsaný text. Tak uvidíme?Ale každopádně budeme potřebovat asi odbornou pomoc, na tu budeme"krátcí" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zase když máte ty kroje tak krásně barevný.. jestli to nebude škoda dělat do černobíla..
Odpovědět
Profilova fotka
a co prstýnky? já bych to viděla na ocel..mně nevadí a přítel ho stejně asi nebude.. nechci a hlavně nemůžu do toho vrážet tolik.. a jak se vlastně jmenuješ? a kolik ti je? už jsi někdě objednávala něco na dekoraci stolů? nebo to necháš na restauraci?
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi ještě jsem ti zapomněla poděkovat za pochválení mých šatiček, takže díky. :-) Jmenuji se Romana a je mi už 28 :-( a přítel bude mít v listopadu 30. Prstýnky zatím nevíme. Mluvili jsme o bílém zlatu,ale to je drahé, takže možná něco tomu podobné. Ještě jsme se ani nikde nebyli dívat, ani jsme o tom zas tak moc nediskutovali. Jinak dekoraci na stůl už mám tak z části koupenou. Můžeš se podívat do mého albíčka,tam to mám nafoceno. Ladit bych chtěla vše do zelena. Ta restaurace,kde to budeme mít sice výzdobu dělá,ale jen velmi jednoduchou,takže si to přichystám s kámoškou sama. Ty bys chtěla jakou barvu tabule?
Odpovědět
Profilova fotka
mně je 24, právě v den svatby by mně mělo být 25.. musím se přiznat, že přítel by radši svatbu nedělal, ale když už jsme spolu 6 let..tak by to chtělo. já do červena..jdu se mrknout na tvé album
Odpovědět
Profilova fotka
kolik budete mít hostů? tu dekoraci máš přes net? je to hezký, sice nejsem na zelenou, ale když si to představím v jiné barvě, tak dobrý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít asi 80 hostů, takže hodně a jsme spolu 3 roky. Dekoraci mám přes net a pro dnešek se s tebou už loučím. Měj se hezky a zase někdy pa
Odpovědět
Profilova fotka
ty brďo, tak to dost..to budete mít krásnou a zábavnou svatbu!! tak se měj zatím fajn, někdy pa. a hlavně, díky za rady!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,tak koukám,že než jsem to dočetla,tak jste mi utekli :-( . Romí, to nevadí,že to stou podprsenkou nevyšlo. To se nedá nic dělat a holt jim ji pošlu zpět. A aspoň jsem si dnes mohla koupit tu pravou ;-) . Koupila jsem si tu kterou jsem měla původně vybranou. Jeli jsme do města a tam jsem schválně vlezla do H&M a měli ji tam poslední. Hupsla jsem do ní a nedokázala jsem odolat. A mám ji doma. Taky jsme obešli spoustu dalších pánských obchodů,ale obleky nic moc a nebo hodně drahé (15000,- 20000,-) a to fakt nejsem blázen. Nakonec jsme zase vlezly do C&A a měli tam jiné jak na Zličíně a Peťovi se jeden moc zalíbil,ale neměli jeho velikost ]-( ,ale jeden černej hladkej mu moc seděl. No ale jelikož chtěl raději ten druhej co neměli jeho velikos,tak nelenil a jelikož byl od CLOCKHOUSU a ta má speciálku na Václaváku,tak jsme tam zajeli a měli ho tam v jeho velikosti a holky máme ho doma :-D . Jsem nesmírně ráda. Pak jsme koupili ve speciálce červenou košili a kravatu a Peťulka je krásně oblečenej ;-) . Už jen botky. Na ty jsme teda štěstí neměli. No a ceny. Taky super. Oblek byl za 1500,-, košile 600,- a kravata 350,-. Takže myslím,že jsme pořídili parádně a hlavně mu krásně sedí. Cítí se vněm dobře a samozřejmě vyadá moooc pěkně. Oblek je černej a má v sobě černej proužek kterej vystupuje a je lesklej. Takže moc pěkný. Peťulku jsem nafotila,tak vám ho sem připíchnu ;-) . Byli snáma Peťi rodiče,tak to bylo fajn. Pěkně jsem mamce ukázala moji výzdobu a mašličky,tak byla nadčená. A to mě moc potěšilo. Jen nám holky ještě nedorazili ty prstýnky...tak jim necháme ještě příští týden a pak tam zavolám co se děje. Vyfotím ještě podprsenku a dám vám sem fotky.
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda to je ale slohovka. Možná je to i chaotické,tak kdyby něco,tak písněte a vysvětlím. A omluvám se za případné chyby... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lupinpupin - ahoj, taky bych chtěla tabuli do červena..jdu se dívat po nečem, co by se dalo objednat..nějak nevím, kde bych to sehnala někde u nás..do ikei bych se taky chtěla jet podívat.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak fotky mám v albíčku. Vzala jsem i detail,tak snad si představíte,jak moc Peťulkovi sluší ;-) . A ta moje podprsenka taky krásně sedí, prsa pěkně drží a má po obvodu silikonové proušky které prostě drží a nespadne. Tak uvidím jestli ji dám pod šaty a když ne,tak ji můžu nosit pak normálně. Má u sebe asi dvoje ramínka,že se snima dají dělat kouzla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mooooc hezkej oblek!!! fakt moc!
Odpovědět
Luci supr kup..fakt mu to sluší ;-) Vy jste se teda rozjeli v tom nakupováním ;-) Jinak Zuzi,oznamko si chceme dělat sami,ale moc ještě představu nemám.Možná to bdue z fotkou našeho prcka,že to zanmuje on. Jídlo máme jen představu,že večeři chceme raut,jinak moc ne,to až vyberu restauraci a domluvíme se tam ;-) Jinak mě je 20,na svatbě 21 a Tomovi bdue v den svatby 25 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kaczka - to je dobrý, to je jako mně..(25 v den svatby).. přítel chce svíčkovou, z toho radost teda nemám ( jím jen kuřecí), ale když to chce..co bych pro něj neudělala.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, my budemě mít oznámení,to co mám v albíčku. Peťa vybral a já souhlasila. K obídku bude polévka s nudlema (knedlíčky Peťa nejí) a jako hlavní svíčková. K večeři nevíme jestli raut a nebo pltek s hranolkama. Jinak mě je 24 a 4 dny po svatbě mi bude 25 a Petovi bude příští rok 29.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moc děkujeme za pochvalu! Kdyby jste viděli teď Peťu jak je nadčenej,že se vám oblek tak líbí a já jsem taky moc ráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, tak to jsi jen o malý chlup starší :-) Adamoj bude v září 27..oznámení je hezké, já zatím nevím..abych se přiznala, tak jsem nad vším začala pořádně přemýšlet až dnes.. nemám ani nic zamluvené, tak třeba nakonec nevyjde ani termín, ale svět se nezboří.. musím si vzít za vzor vás holky!!
Odpovědět
Profilova fotka
My máme dost zařízené a i koupeno už dost věcí,ale nijak mi to nevadí,ba naopak. Budu mít vše připravené a pak už se bude jen dodělávat a všechno časovat.
Odpovědět
Profilova fotka
a já teda ještě píct jak černá a balit krabičky... :-N bojím bojím
Odpovědět
Profilova fotka
však já vám to závidím, že už to takhle máte...já teď stejně můžu jen čučet na net.. jsem nemocná, před týdnem mě pustili z nemocnice.. mám klíšťovou meningoencefalitidu.. :-( ty si budeš píct? jsi dobrá!!
Odpovědět
Profilova fotka
jj jsem cukrářka,tak by to byla pěkná ostuda,kdybych si nechala napíct. Já jsem všechnu dekoraci objednávala na www.stylovainspirace.cz a můžu doporučit. Měli vše co jsem já potřebovala. Neboj ty to budeš mít taky brzy zařízené. I na netu se dá spousta věcí zařídit. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, tak to musíš napéct! a to i dort? tak díky, jdu se tam mrknout..taky to chci červené, takže to nebude problém..
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, tak jsem se dívala, dobrý stránky..a ta burgunda, to je spíše bordó, že jo? tak to asi radši tu červenou..a není moc oranžová?
Odpovědět
Profilova fotka
no hlavně dorty. Nesnesla bych aby mi ho dělal někdo jinej...jsem hrozná. Pak bych na něm hledala mouchy a to by nebylo dobré,takhle jakej si ho udělám,takovej bude o mělo být a nemůžu nic říkat,že to mělo bej tak a tohle tak ( taková malá deformace :-D )
Odpovědět
Zuzi ono je tolik stránek,stačí s emrknout třeba i tady na beremku do katalogu ;-) Já budu s nejvetsipravdepodobnosti objednávat z svatebnidekorace tecka cz ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, já na to čučím.. když já nějak nevím, kolik bych toho měla objednat :-) třeba ty okvětní plátky..100 ks v pytlíku a jak mám vědět, jestli to stačí..nějak nemám představivost..
Odpovědět
Zuzi,ono záleží jak budete mít dlouhou tbauli a kolik toho tma chceš,ale ber,že tma budou skleničkyl,cukroví atd,tka aby to nebylo přeplácané ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no právě..posílám odkaz na restaurant, kde to bude mít, interiér nic moc, ale výborně tam vaří a jsou miloučký! velikost stolu asi takhle.. http://www.raisovachata.cz/galerie/al...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?