Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Asi zůstanu u těch tvých stránek Luci a budu to mít i s kalhotkama :-) Dobrou holky.....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, Pájo,tak to máš skoro stejnou dýlku jako já...tak se mi to zdálojen na fotce ;-) Romí co jsem koukala v HM tak tam měli za 400,- a pěkně seděla. Byl to i stejnej střih jak jsme ti odhlasovali :-)
Odpovědět
Hojky holky, tak jakpak se dneska máte?Já kukám po spodním prádle. Hele holky nevíte o nějakém pěkném penzionku někde?CHtěla bych jet někam na prodloužený víkend s Tomeme a prckem
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem si chviličku odskočila od práce na net,abych si udělala malou přestávečku a vidím,že dnes to tu moc nežije,ale aspoň nemusím tolik dočítat. Vypadá to,že venku bude brzy pršet,tak to asi v práci za chviličku zabalím,protože jsem na kole a dnes už jsem si celkem mákla. Luci, co myslíš tím HM?Asi jsem natvrdlá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, jak je C&A tak je i obchod Há Emko... H&M.... Ty už tento týden chodíš vlastně do práce že?
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, chodím a máme tu celkem hodně práce, protože ve škole probíhaly nějaké stavební úpravy, tak někde to vypadá jak po výbuchu, všechny třídy se různě stěhují a v tom všem si máme připravovat třídy,aby to 1. září vypadalo trošku k světu.Takže se nenudíme :-( ,ale chviličku jsem si na vás našla. Luci, tak ten obchod HM vůbec nevím,kde by se u nás mohl nacházet :-( Pravděpodobně někde v TESCU, kde je i CA a bývají tam takové různé obchůdky,ale to teda nevím?A nebo určitě bude někde v Zlíně. Možná se mrknu na netu a zjistím to.Ale zase kdyby to bylo někde dalejc,tak to možná bude lepší objednat z toho netu, ale zase na netu si to nezkusím,že?Ale bude to tak asi nejjednoduší(z tohu netu). Pokud ten obchod nenajdu někde blízko.
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko, s Penzionkem ti neporadím...my takhle nikam nejezdíme.... :-| Romí zkusím se ti podívat aspoň po jejich stránkách... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ono je jen v Brně, Č.Budějkách a Praze... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
To nevadí Luci, i tak díky. Pořád nad ní přemýšlím, jestli si ji objednat nebo jestli se mám podívat nejdříve ve městě, jestli na nějakou hezkou nenarazím. Ale obávám se,že budou všechny dražšší :-( Tak nevím? Dokonce jsem zjistila,že jednu podporsenku Lormar doma mám a ani o tom nevím. Už je to moc dávno,co jsem si ji kupovala :-D Katy narazila si na nějaké hezké spodní prádlo?Katy penzionků je sposta,ale záleží kam chcete jet?Vytypujte si nějaké místo a určitě něco najdete.My rád jezdíme do Jeseníků - Malá Morávka a tem je jich habaděj.
Odpovědět
V malé morávce jsme byla na lyžáku :-) My chceme někam,kde s ebude líbit i prckovi :-) Romi všude mají hafec pěkného,až nevím které vybrat.VEčer vám hodim odkkaz na kalhotky,které s elíbí mému drahému a já je možná pořídím pod šaty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a mám doma už lístek na poštu,tak zítra tam dojdu a písnu jaká je ta podprsenka.
Odpovědět
http://www.luxusnipradlo.cz/novinky/k... Tyhle zatím vedou..ale už jsme jich anšla i spoustu jiných :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kačko,tak ty vypadají moc pěkně. Já jsem přidala odkazy které se líbí moc mě. Ty poslední jsem viděla na figuríně va výloze a vypadali nádherně. Ale jsou to všecno tanga a takové jaké si vybrala Kačka by byli asi vhodnější... ;-) http://www.luxusnipradlo.cz/novinky/s... http://www.luxusnipradlo.cz/damske-sp... http://www.luxusnipradlo.cz/damske-sp...
Odpovědět
Tak ty druhé jsou fkat supr a ty třetí jsou taky boží.Jen mě občas tanga vadí,tak to nebudu riskovat,že zrovna to bude i v den svatby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím,že ty co sis vybrala ty jsou takové decentnější na ten den D
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím,že ty co sis vybrala ty jsou takové decentnější na ten den D.
Odpovědět
Profilova fotka
Já sice tanga normálně nosím,ale na svatbu chci volit taky buď obyčejné anebo takové trošku ty nohavičkové, nebo-li se mně zdá,že je nazývají brazilky? Jinak jsou všechny moc hezké, jen ty poslední od Lucky se mi moc nelíbí.
Odpovědět
Profilova fotka
Katy mně se líbily tyhle http://www.luxusnipradlo.cz/search.ph... Ale rozhoně budou krajkové, ale podprdu bych asi zase chtěla hladkou
Odpovědět
Já taky tanga nosím,ale někdy v nich nemůžu vydržet ;-) No možná okouknu i bchody
Odpovědět
Profilova fotka
Až časem na nějaké pěkné narazím,tak si je koupím. Nechám to prozatím náhodě. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se pro dnešek loučím. Tak pa zítra a snad se mi podaří zase na chviličku v práci mrknout za vámi ;-)
Odpovědět
Romi,tak klidný den v práci ;-) Jo taky to ještě moc nehrotím...za tento měsíc už mám stejně vybáno,tka musím počkat do další výplaty na další nákup :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zítra Romí pa
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo musí se kupovat postupně. Penízky se pomalu,ale jistě kutálejí. :-N
Odpovědět
Jo to jo,až moc....pokud něco výjde tak na penízky nebudu muste moc koukat,ale nechci to zakřiknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to držím palečky ať vše klapne dle tvých představ ;-)
Odpovědět
Díky x-) Kurník musím vymyslet ten víkend..někam ybhc tptiž moc chtěla
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, tak jak dneska holky je? Já jsem moc zvědavá na dnešek, jak bude sedět ta podprsenka a jak pořídíme s oblekem. Včera jsem vymámila z taťky kolik chtějí za kapelu, tak je to 4500,- ani nevím jestli je to moc nebo ne. Vím,že má kačka levnějšího DJ,ale je fakt,když mají celý den zpívat na plno,tak je to pěkná makačka. Ale jsem ráda,že je máme zamluvený. Bude určitě moc fajn.
Odpovědět
Luci,si ymslím,že to moc není,idkyž nemám přehled kolik to stojí :-) Djje mám levného spíš ze známosti.Nevlastní ségra měla na svatbě DJje za 3000 takže tak ;-) Taky jsme zvědavá jak bude podprsenka sedět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci, já myslím,že to za tu kapelu určitě není moc. Vem si,že budou hrát třeba od 16 hod do půl noci,takže to není moc. A DJ ten jen pouští CD a kecá při tom,ale nemusí hrát ani zpívat,takže ten by měl být levnějíš. Já bych DJ nechtěla za žádnou cenu! Pak dej vědět,jak ti podprsenka sedí. Jsem zvědavá. Jinak dnes to v práci celkem jde,je to trošku klidnější. Spíš dělám práci na PC a udělal jsem ve třídě výzdobu z obrázku atd. Ale už začíná být zase pěkné vedro :-( Pěkný den, zatím pa A Katy tobě přeji,ať dobře vyberete ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?