Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
tak už to tma máte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem to o těch oblecích psala Peťovi a v pátek jdeme zkoušet. Ten za 3000,- si taky myslím,že je super cena. Jen doufám,že se mu bude líbit a hlavně sedět. A když ne tak si vybere jiný. Nejdříve jsme mysleli,že by si ho pučil,ale nakonec jsme se dohodli,že si ho koupí, protože má jeden, takovej zlatej a nehodí se na všechny příležitosti. Tak bude mít dva. Uvidíme co vyberem. Romí oni tady v Praze v některých salonech chtějí objednávat,ale tahle paní mi už odepsala,že se objednávat nemusíme a můžeme přijít kdykoli. Zálohu má taky 2000,- tak je to taky fajn. Už se těším, v září bych tam chtěla dojít,abych to měla za sebou. Už se na to moc těším. Romí já dělám těch 30mašliček asi tak necelé dvě hodinky...ono to pak jde celkem od ruky.
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí, to je taky radosti co :-) vypadá to moc pěkně. Líbí se mi ty kamínky(písek)... a takové ty kolečka v té misce je drátek na připevňování?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a balíček s podprsenkou je odeslanej. Tak snad v pátek bych ho mohla mít doma ;-) doufám
Odpovědět
Luci díky za pochvalu.Ten píske má perloťový odlesk,moc to vidět nende,ale líp to vyfotit nejde :-) A ten drátek je na ten polštářek pod prstýnky z toho sisalu ;-) Taky bduem muset obejít obleky,ale asi počkám na výprdej v OP nebo u Blažka
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, je to moc hezké. Určitě máš radost, že? Taky jsem z toho tenkrát měla velkou radost. Já teď ještě sháním jednu roli té zelné organzy. Mám 2 a ještě mi 1 chybí. Občas chodím do toho květinářství, kde jsem je kupovala, ale zatím jsem neměla to štěstí :-( Jednou jsem na ni narazila,ale byla to jiná šířka a naštěstí jsem to zjistila na posledn chvíli. Už jsem ji chtěla vzít a pak jsem si toho všimla. Tak doufám,že ji seženu?Věřím,že určitě ano :-) Jen budu muset častěji chodit do toho obchodu ;-) Luci na zkoušení šatiček se těš, je to bezva. Já jsem si to užívala, ale teď už bohužel žádné zkoušení nebude :-(, ale zase je krásné,že už mám šaty vybrané a můžu být v klidu. Zkoušení, je to moc přijemné, ale hodně taky záleží na ochotě a přístupu těch paní v salonu. Já jsem naštěstí měla štěstí. Myslela jsem si,že oblékání do šatů je složíté,ale je to ras dva. Oblečeš si jen spodničku a pak na tebe navléknou šaty, vzadu závážou a hotovo!
Odpovědět
Profilova fotka
Katy a nevíš, kdy ty vyprodeje bývají? Taky mám zálusk na tyto dvě prodejny :-)
Odpovědět
Romi vždy po sezoně.. ;-) LEtní už byl tuším :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tzn. na podzim (říjen, listopad) nebo až v zimě, myslíš?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, my mame nejlepsi zkusenost s Blazkem. Ty obleky jsou smrncovnejsi a Michalovi mnohem lip sedi. OP Prostejov se mi zda takovy uz usedly a ty saka! Se mi zda, ze jsou to spis kabaty...Na mladych klucich mi to osobne moc nesedi ;-) Jinak u Blazka maji kazdou chvilku nejakou slevovou akci pro cleny RENOME klubu (Bata, Blazek, Reserved, ...). Oblek za 3000 si myslím,že je supr cena. My jsme kupovali u Blažka v akci asi za 5000. Dekuju za nazory k satickam. Pravda, ty prvni na te fotce vypadaji dost jalove, ve skutecnosti jsou hezci a perfektne mi sedi, ale uz se ptikladnim k tem druhym. Nicmene dalsi vlna zkouseni me teprv ceka, uz se tesim. Skoda, ze az v listopadu :-( Partak pro zkouseni je totiz moje sestra, ktera je i svedek, a tak za 3 tydny ceka mimco,tak to obehavani chce nechat az pak, chjo. Je lepsi tam mit nekoho s sebou :-) Jee, Katy, ty jdes taky do vinovy barvy? Ja taky. Puvodne jsem chtela fialkovou, ale mame v salu vinove zidle,tak to bude aspon sladene ;-) Ty kaminky vypadaji hezoucce :-) Mas organzu na stoly se vzorem nebo bez? Hani, no fakt , angina nejak radi. Ja jsem mela streptokokovou, takze na me nejakyho bacila prsknul. Jsem rada, ze uz jsem fit :-) Jo a jsem Pavlína, tedy Pája ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pridala jsem fotecku vyvazku, neni jeden jako druhy, ale je to delany s laskou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, Pájo, další hubeňour, holky, já z Vás mám komplex už teď ]-( .Ty tvoje druhý šaty ti sluší vážně mnohem víc, ale ty první by taky nemusely být špatný, jen si myslim, že ti do nich dali v saloně špatnou spodnici, měla by tam být taková ta hodně nadýchaná tylová, aby to tu sukni zvedlo.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Páji, úplně ti závidím,že máš ještě to zkoušení šatů před sebou. Moc jsem si to užívala a šla bych do toho zase, ale už bohužel nemůžu :-( Ale to nevadí, mám radost,že už mám šatičky a do nekonečna bych zkoušet stejně nemohla. I tak si myslím,že jsem jich vyzkoušela hodně.Ani přesně nevím kolik,ale mohla bych to zpočítat. Mám všechny nafoceny :-D To je škoda, že teď nemůžeš jít k vůli sestře,ale aspoň se budeš mít naco těšit.A s někým jiným bys jít nechtěla?Třeba s nějakou kámoškou? Určitě ale nechoď sama! Vývazky máš moc hezké a podprdu :-D Taky si budu určitě kupovat. Holky se tu nedávno bavili o nějakých silikonových,ale asi půjdu do normální. Ještě uvidím?Kupovala sis před net nebo v obchodě?A kolik stála? Je fakt hezká :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romi, s nekym jinym bych jit mohla, ale kamosky maji na svatebni saty trosku jiny vkus a se segrou jsme docela dobre sehrane. No uvidime, mozna to do listopadu nevydrzim a zajmu nekoho jineho :-D Pripadam si v tech pujcovnach tak zvlastne,kdyz me tam obskakuji a navlekaji a svlekaji saty. Jako nejaka princezna :-D Podprdu jsem si koupila normalne v kamennem obchode, abych si ji mohla vyzkouset. Byla tam strasne prijemna starsi pani, v podstate me prekecala, ze jsem si ji vzala. Byla za 1000. Holt bez raminek jsou trosku drazsi. Pred tim, jsem byla v jinem obchode, kde mi nabidli za 1600, tak 1000 nebylo tak moc ;-) Jsem si ji koupila jako k svatku :-D Vymluva pro mensi utraceni x-) Hani, joo hubenour, ale vis jaka je to nevyhoda, co se sexy postavy tyce? ;-) Nastesti mymu Misovi to nevadi... S mou postavou a vizazi mladsi, nez skutecne jsem, budu dlouho mlada. Aspon se mi manzilek nebude koukat po mladsich :-D Tak me napadlo, budete mit holky bile puncochy?
Odpovědět
Páji,jojo jdu do vínové.Oragnza je bez vzoru.Bude na ní dost věcí,tka by ten vzor by byl asi moc :-) Já asi taky půjdu do "obyč" podprsenky,ale uvidím co nám poreferuje Lůca Páji,ještě jak se přihlásím do toho klubu? ROmi a těžko říct,kdy bude sazoni výprodej,je potřeba číhat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,tak jsem zase na chvilku u vás. Byla jsem zase cvičit,tak jsem se zdržela. Já se taky moc těším na zkoušení,ale nějak nejsem schopná se domluvit s tou holčinou kdy půjdeme...a to jsme spolu v práci a ne a ne se jí zeptat...vždy na to zapomenu a když na to myslím,tak zase mám práci a říkám si potom...no ještě je čas,tak to je fajn. Já budu asi z toho zkoušení strašně nervozní... Pajo, vývazky pěkný,ale připadají mi celkem veliké. Ale fotka určitě klame ;-) . Jinak já už mám punčochy doma...mám je nafocené v albu a jsem moc spokojená... zkus juknout www.puncoska.cz jsou tam krásné...líbili se mi ještě ty co mají na lýtku výšivku...určitě je uvidíš v samodržících.
Odpovědět
Profilova fotka
připíchla jsem mašličky na jmenovky...zase jim chybí ještě ta perlička ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pají, dívala jsem se na netu na ty podprsenky lelieve a jsou fakt nádherné, sice dražší, ale krásné. Já bych chtěla asi úplně nějakou hladkou. Co říkáte na tuhle, holky?http://www.luxusnipradlo.cz/search.php?searchText=lorma+form nebo tuhle http://www.luxusnipradlo.cz/search.ph... a tyto kalhotky se mi taky líbí http://www.luxusnipradlo.cz/search.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, já bych šla do tý první...připadá mi,že má blíž u sebe košíčky a líp udělanej vršek. Ta druhá není uplně rovná...nebo se mi to jen zdá... a cena si myslím,že taky super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A kalhotky, pěkné decentní,ale přitom svůdné... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se taky víc líbí ta první. Taky mi připadá pěkněji vykrojená. A na obrázku je bez ramínek,ale měly by k ní být i ramínka. Poštovné při platbě na účt je 49 Kč, takže pohoda ;-) Nechám si to ještě projít hlavou,ale líbí se mi. Jen má trošku strach bez zkoušky,ale možná ti risknu. Risk je zisk :-D
Odpovědět
Profilova fotka
z téhle stránky mám tu silikonovou....to poštovný je fakt skvělí. To je super,že si tam pak můžeš dát i ramínka a nosit jí normálně.
Odpovědět
ahojky nevěstinky v dubnu 2010,kdopak bude mít přeš´tastný den,jako já se svou drahou polovičkou 10.4.2010 na zámku v Polné???Dnes jsem si poprvé zkoušela šaty,budou do modra,nic jiného zatím nemáme,jak jste na tom s přípravami ostatní??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Adrusko, já mám svatbu 24.4.2010. Svatba bude na zámku v Dačicích. Mám zamluvené místo, muziku, prstýnky, nějaká dekorace ž je taky doma a pomalu tvořím.Šatičky teprve chystám.
Odpovědět
Profilova fotka
To jsou fakt ty samé stránky, Luci? No fakt. Původně jsem se tam na normální vůbec nedívala,tak mě to ani nenapadlo,že by to mohy být ty tvoje.To je náhodička :-) Registrovala ses tam?Asi ne,že jo?A už byl tvůj balíček odeslaný?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Romí to jsou oni a zatím jsem snima spokojená. Dneska mi byl balíček odeslán a tak si myslím,že bych si mohla v pátek vyzvednout balíček na poště ;-) mě se tam taky líbily ještě kalhotky,ale nakonec jsem si je nevzala,že se podívám ještě někde v obchodě, tam mívají tak za 200,- a tam jsem si vybrala přes 300,- tak jsem počkala. A neregistrovala jsem se tam. Já si prádlo po netu neobjednávám. Musím mít podprsenku vyzkoušenou,aby mi sedla...mívám stím občas problémy...proto jsem i zvědavá na tu silikonovou.
Odpovědět
Profilova fotka
Já okukávám ještě i jiné stránky, kde bude třeba nejlevnější anebo třeba najdu ještě nějakou jinou ;-) A zítra se rozhodnu.Láká mě ten internet, protože vím,že v obchodě bych za ni dala určitě více.
Odpovědět
Profilova fotka
Romi, ja taky hlasuju pro tu prvni. Takovy styl jsem puvodne chtela, ale jak jsem uvidela tu svou,tak to bylo jasny.Mam rada krajky :-) Nerekla bych, ze jsou ty vyvazky velke, to bude tou fotkou. Delala jsem to z 20cm bile stuzky a 11,5 vinove. Kdyby byly jeste mensi,tak uz nevim,jak bych to drzela v prstech :-D Katy do klubu se prihlasis na prodejne. Jen vyplnis nejake udaje do letacku a dostanes karticku, nacitaji se ti body a pak dostavas i slevy. Pokud nakoupis nekolikrat u Blazka (obleky jsou za dost) tak dostanes kartu DELUX a mas dalsi vyhody. Je to jednoduchy. Mozna mrkni na stranky Blazka nebo Bati. Rekla bych, ze se uzes registrovat i pres net :-) Nic te to nestoji, akorat trochu osobnich udaju...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Andrusko, 10.4. svatbu mame, ale v kostelicku pobliz Brna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jak tak koukám po těch podprsenkách, tak už jsem našla tu moji i za 430 Kč, ale zase tam nemají ty kalhotky a jiné se mi tam nelíbí :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?