Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, Romí krabičku jsem měla z balíčku ve kterým mi přišli ty punčochy... ;-) překlady jsem slepila oboustranou páskou,aby se mi případně neohnuli a pak by mi tam nešli přáníčka. Viděla jsem ale že je dělají i z krabic z bot. To je fajn,že to můžeš polepit a pak v pohodě otevřít. Já jsem to zabalila a pak to roztrhám. ale to mi nevadí, to já ráda :-) Jinak vývazky nemám jeden jako druhý, to se vám jen zdá. Mašličku jsem taky přišívala. Udělala jsem si tu spodní mašli, tu jsem připíchla k posteli,aby se mi nerozjela, udělala tu horní smyčku, dala na sebe (to už jsem je držela jen v ruce) a dala na ně kytičku a sešila. Na tu kytičku přitavím perleťovej korálek. Ty špendlíky jsem nesehnala,tak jsem si koupila obyč a ty dám jen ze zadu...nebudu propíchávat celý vývazek...on pak bude špendlíček směřovat i pěkně dolu. Pak se to pokusím nafotit. Včera jsem si udělala provizorní jednu mašličku na jmenovky,tak už mám dýlku a můžu pokračovat. Jen to bude asi horší...je o dost menší...to budou nervy. Jinak děkuji za pochvalu a pak dám vědět až dorazí ta podprsenka...jsem na ní zvědavá. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mám vybráno. Hanunko děkuji za popřání štěstí asi to pomohlo a i to,jak se říká do třetice všecho dobrého...... Je vybráno!!!!Dnes jsem zkusila opět pár šatů, v jednom salonu sice měli zavřeno,ale to nevadí. I tak jsem si pozkoušela a znovu jsem si zkusila ty moje favoritní a utvrdila jsem se v tom,že jsou to ty nejlepší. I paní v salonu mi je přiklepla a řekla,že mi sluší ze všech nejvíce. Bohužel jsem,ale u sebe neměla peníze (tak moc),takže za chvíli sednu na kolo a zaujedu zaplatit na ně zálohu. Nebudu to nechávat na pozděj a otálet, protože jedna holka už je má na červen zamluvené.Tak mi držte palečky,ať nedojedu pozdě :-) Až se vrátím tak přidám fotečky ;-)
Odpovědět
Ahoooj holky, tak se musim pochlubit. Vcera jsme si konecne zamluvili obrat..Huraa, bude to v kapli Libenskeho zamecku. Je to tam moc krasny jsem nadsena. Sice jsme o tyden posunuli termin, ale to vlastne nevadi. A hlavne tam neplatime vubec nic jen 500kc za hudbu..To se me velice prijemne prekvapilo. Takze uz muzu rozbehnout pripravy naplno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Záloha je zaplacena. Jsem šastná!!!!Jupíííí :-D Je to krásný pocit, holky.....
Odpovědět
Profilova fotka
Báro,tak to je dobrá zpráva...to hlavní máte a teď ten zbytek ;-) Romí,tak šup sem s fotečkama. je super,že už máš vybráno a zaplacenou zálohu. Jestli se můžu zeptat, tak by mě zajímalo kolik si dala zálohu...abych pak byla tak nějak připravená. Tak jsi vlastně druhá nevěstinka která má šatky ;-) gratuluju. Já nebyla zatím nikde,ale taky bych už měla konečně domluvit,kdy vyrazíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, měla jsem ještě nějakou práci venku na dvoře,ale už jsem zde a hned vám sem dám ty fotečky. Musím je zmenšít, tak to bude chviličku trvat. Záloha byla 2000 Kč, jak ses ptala. Šaty stojí 5000 Kč + jsem si k tomu vzala zrovna bolérko (400 kč), které se mi určitě v kostele zhodí ;-)Takže cena šatů dalo by se říci za "hubičku" Teď ještě botičky, silonky a nějaké hezké spodní prádlo. Pravděpodobně půjdu i do podprsenky, protože z tou je to asi lepší, jak jsem zjistila. Alespoň v mém případě. I když jsem tady já původně razila teorii, že nemusí být, tak v těchto mých šatech mám pocit,že to bude lepší. Na fotce 19 ji mám a na těch dnešních nových fotkách ne. Posuď sama, kde to vypadá lépe?Já myslím,že s.... Jsem opravdu šťastná, protože se mi moc líbí a mám zase jednu důležitou věci za sebou. A teď se zase budu chviličku věnovat ženichovi a budem se dívat po nějakém obleku, ale až za malý čas. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je to tam holky :-) Možná se vám bude zdát holky, že ty šaty na fotce č. 19 mají trošku jinou barvu, než ty na fotkách 20 a více a je to tak. Ty původní, co jsem si zkoušela už dříve byly sice bílé,ale ne úplně zářivě bílé a teď dostali ty úplně samé v zářívě bílé a jsou nádherné. Takže beru bělejší! Pro mě jsou fakt NÁDEHRNÉ a jsem moc SŤASTNÁ x-) Ty fotky jsou trošku hůře nafocené :-( Vyšla jsem více ven z kabinky na světo a hodně mě osvítilo sluníčko, tak se trochu lesknou a nejde vidět ten vrapený korzet, který ale jde pěkně vidět na té původní fotce 19 ;-) Tak co jim říkáte, holky? Ty ostatní, co jsem si dnes zkoušela do albumu už ani dávat nebudu. Nestojí to zato. Tyto jsou prostě NEJ..... x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romi, fakt ti to sekne, dobře jsi vybrala. I to bolerko k těm šatům pasuje, má mnohem lepší střih než to, co navlíkla slečna v salonu na mě... A ten závoj tomu ještě přidal, s ním je to ještě slavnostnější, určitě si nějaký pořiď nebo puč. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romí,tak taky myslím,že sis vybrala pěkně. Šatičky ti pěkně sedí. a mě se líbí i bez podprsenky. Takhle na fotce to moc poznat není... Moc ti to sluší stím bolerkem a závojem. To by si mohla jít rovnou k oltáři. A cena je taky super! Ani se ti nedivím,že jsi tak šťastná,kdyť je to určo krásný pocit. Já jsem se pustila do mašliček na jmenovky...jsou menší a tak se hůř dělají...ty vám ale vyfotím až budou i s perličkou,aby to bylo už tak jak má být. A nebo až na jmenovce...no uvidíme jak se mi bude chtít. Ale jak se znám tak vám to asi vyfotím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji, Hani. Jsi Hanka,že jo? :-) Jsem z nich fakt nadšená a mám velikánskou radost. Závoj si určitě půjčím anebo pokud budu muset tak koupím, ale mám pocit,že v tom mojem sálonů je půjčují, že si ho nemusím kupovat.Ale jistě to nevím?Jen jsem teď ještě přesně nevěděla který? Luci, která z nás je ta první nevěstinka, která už má definitivně vybráno taky šatičky?Nemůžu si nějak vzpomenout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si myslím,že je to Placháček....ale možná se i pletu a jsi první...ale nejsem si uplně jistá..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to Placháček nebyl...to jsem ale popleta... Tak máš teda asi čest být první! ;-) gratuluji ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já myslím,že je úplně jedno, jestli jsem první nebo ne? Hlavně, že už mám vybráno. A co na ně říkáš, Luci?Vybrala jsem dobře?
Odpovědět
Profilova fotka
A promiň Luci, přehledla jsem tvoji odpověď, omlouvám se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji Luci :-) Jsem ráda,že i vám se v šatech líbím. Doufám,že by jste nekecali? ]-( a že říkáte pravdu :-) Je to skvělý pocit...... A taky ho budete mít a to bude to znamení,že jsou to ty pravé ;-) Ať se ti mašličky daří, držím palečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romí i Peťovi se líbí ;-) No nic já mizím. Po prázdninách mi začínají VKVčka,tak se těším. pa
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, děkuju i jemu za pochvalu :-) O to víc mě to těší, že je to pochvala od muže, protože ti mají mnohdy jiný vkus než ženy a ne všechno se jim líbí. Tak doufám, že se budu líbit i Pavlíkovi ;-) Dnes se mi bude určitě dobře usínat x-) Musela jsem si to 3krát přečíst ty VKVčka,abych věděla oč jde, ale už vím :-D Nebo-li Velmi křehké vztahy,že?Já to totiž nesleduju,tak mi chvíli trvalo rozluštění. Já sledují Růžovku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, Romčo, přece by jsme nekecaly, víš jak my holky rády něco kritizujeme, takže věř, že je to upřímné. :-) Jo a Hanka jsem.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, to jsem ráda romčo,že si to rozluštila ;-) Mě včera ještě volal taťka,že zamluvil kapelu,tak jsem ráda. Jen když jsem se ho ptala kolik chtějí,tak řekl,že nás to nemusí zajímat. Už to začíná....To u všeho bude...my vám to zaplatíme a bude handrkování o peníze. ale to k tomu asi taky patří a bereme to s humorem. Je přeci pěkný,že mají zájem se podílet takhle na svatbě. Romí já bych spíš nemohla usnout a pořád bych přemýšlela jak byly šaty krásné. Včera jsem napsala do toho salonu Vlasta, jestli je nutné se objednávat na zkoušku a kolik chtějí zálohy na šaty a kolik na oblek, tak jsem zvědavá co odepíše a pak už domluvím se známou kterou středu vyrazíme. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romco, ty saticky, co jsi si vybrala, ti sednou jak ulity. A ta cena! Gratuluju k bezvadnemu vyberu ;-) Ja mam za sebou uz par saticek, hned dva favority. Dalsi a definitivni vyber necham na listopad.Je to pry tak akorat a dostanou nove modely, si s mou 34 nemuzu moc vyskakovat :-) Netusila jsem, ze je takovy problem mit nejmensi velikost :-D Ted se snazim sehnat botky. Chtela jsem nejaky pekny bily sandalky na vyssim podpatku ted ve slevach,ale nikde nemaji hezky v 38 :-( Tak to budu muset asi nechat na koupi ve svatebnim salonu... Uz se muzu taky pochlubit prvni desitkou vyvazku ;-) Piplacka, dobiram antibiotika po angine,tak mam aspon ucelnou vypln casu :-D
Odpovědět
Ahojky holky,byla jsme dva dny s malým neplánovaně u mojí mamči. Jsem vás dočetla.takže: Romi,gratulka k vybrání šatiček,fakt ti moc sluší x-) Luci,vývazky super a krabička taky ;-) Balíček mám doma,tak až malý pljde spát tak vám to anfotím vše co mám doma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé ahoj p. mariquita (jak se jmenuješ, prosím tě, ten nick je moc dlouhý :-D ), já dobrala antibiotika po angíně min. týden, nějak to teď řádí, co? Jak vás holky vidím, tak asi příští týden taky ty vývazky zkusím, jestli to vůbec zvládnu. Kačko, říkala jsem si, že jsi se nám někam ztratila ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí je super,že už jsi tu zase snáma :-) Mariquita: mě se líbí ty druhé šaty víc. Nějaké takové bych taky určitě chtěla zkoušet. A určitě nám sem taky vyfoť tvé vývazky. Včera jsem si udělala mašličky na ty jmenovky,ale jak jsou malinkaté,tak nejsou moc stejné...ale co každý je originál :-) Můj balíček ještě asi není odeslanej, ve stavu mají zatím napsáno připraveno k expedici...asi jim ještě nedošla platba. Mám blbou poštovní spořitelnu a tý vše šíleně trvá...se z toho zblázním. Byla jsem se podívat v C&A a mají tam slevy na obleky a hlavně se mi tam jeden moc líbí....samozřejmě,že ve slevě není,ale má i vestičku a kravatu je za 3000,- tak bych chtěla aby si ho Peťa zkusil. Je lesklej, tmavě šedej a vypadá moc pěkně. A cena si myslím,že taky není špatná. No uvidím co mi na to poví.
Odpovědět
Tak malý půjde brzo spinkat,tak brzo vám to blejsknu ;-) Luci,taky bysme s eměli začít dívat po obleku..Tom je dost hubenej,tak bude kumšt mu nějakej padnoucí sehnat
Odpovědět
Profilova fotka
To my asi budem mít problém možná trošku s dýlkou,aby Peťovi byly kalhoty přes stehna a přes ramena... Jak chodí cvičit,tak má občas peoblém. Už se těším až nám sem dáš fotečky ;-)
Odpovědět
už to mám nafocené,už jen zmenšit a vložit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem udělala v práci malou přestávečku a odskočila za vámi a vidím,že jste toho od rána hodně napsali. Hani, tak to jsem ráda. Spíš jsem to myslela jen ve srandě, to jestli jen tak nekecáte, ale napsala jsi to hezky :-) Luci, já myslím, že na zkoušku se není nutné objednávat, ne?Když přijdeš,tak přijdeš a když tam někdo bude tak si chviličku počkáš ;-) Jen až teď při sepsání smlouvy a placení zálohy jsem se domlouvali,že ve středu před svatbou přijdu na poslední zkoušku a v pátek si šatičky vyzvednu,ale čas jsme si neupřesňovali. Jinak i naši se určitou mírou budou chtít zapojit do platby svatby a je to určitě příjemné a od nich i hezké, ale naši to spíš berou i jako samozřejmost. Ale cokoliv malého, co zaplatí,tak potěší, ne ne? :-) Mariquita - děkuji za pochválení šatiček. Každá kladná odpověď a pochvala mě moc potěší. I já jsem si chtěla šaty zamluvit až v listopadu a teď jsem chtěla obejít jen salony a zjistit,co kde je a co mi sluší. Pak jsem si ale zkusila ty moje favoritní a začala jsem mít obavy, co kdyby si je náhodou někdo zamluvl dříve atd. No a včera, když jsem opět obcházela ještě nějaké salony, tak jsem šla i do toho,kde jsem měla výhlédlé favoritní šatičky, které jsem si znovu zkusila a ptala jsem se paní, kdy si tak holky zamlouvají šaty na duben a ona mi řekla,že jedna slečna je má zamluvené už na červen. Tak jsem si řekla,že nebudu váhat a zamluvím si je. Jsou KRÁSNÉ a jsem moc spokojená. A kdybych náhodou si pak vybrala nějaké z nové kolekce (což neplánuji), tak to lze změnit, když budou volné. Ale možná se pak do toho salonu ani na novou kolekci podívat nepůjdu. Moc se mi líbí ty moje a jiné NECHCI!!! :-)Jsou NÁDHERNÉ a jako šité pro mě na míru. Téměř žádné mně tak krásně nepadly, všude by museli být nějaké malé nebo větší úpravičky a tady nic. Bez chybičky. Ahoj Katy, říkala jsem si, kde se touláš? A napadlo mě,že možná u rodičů. I tobě děkuji za pochvalu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nieco som objavila, mozno sa vam to zapaci... http://www.krasnepradlo.cz/samodrzici...
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, myslím,že ta cena obleku za 3000 Kč i když není ve slevě je úplně SUPER. Já počítám,že dáme za oblek tak kolem 5000 - 7000 tisíc, pokud se nám nepodaří koupit v nějaké slevě. Tak se totiž normálně ceny obleků pohybují,ne? Taky už jsem říkala Pavlíkovi,že bychom se někam mohli jet podívat. U nás připadá v úvahu asi prodejna OP Prostějov a Blažek a možná i to CA, co máme taky poblíž. No, jsem zvědavá? Ještě nemáme přesně ujasněnou barvu - zda to bude tmavý nebo světlý, ale já bych spíš byla pro tmavý. Tmavá je klasika, sluší všem a navíc je praktický. Tak se nechám překvapit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mariquita - dívala jsem se na tvoje albíčko a moc se mí na tobě líbí ty druhé šatičky. Ty první mi přijdou takové (promiň mi to slov) "nijaké". Ty druhé jsou mnohem zajímavější!! Vidím,že už všechny mašlíte mašličky a vývazky. No, taky už bych se do toho měla pomalu poustit. 80 - to asi nezvládnu za den a možná ani za týden? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?