Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si teď přečetla e-mail,že mi dneska byl balíček odeslanej,tak se moooc těším. To by mohl zítra dorazit na poštu a v pátek bych si ho mohla vyzvednout až půjdu z práce :-D jupíííí
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš,je to rychlovka ty služby české pošty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucí,tak to máš podobné jak já....Já pocházím z jižních čech, přítel z Teplic a bydlíme v Praze...trošku komplikované... Romčo ty jsi,ale kecka...krásná bude až bude celá hotová :-)
Odpovědět
Tak paní si netroufám,tka musím zkusit další. Hele Luci,ty jakožto cukrářka,myslíš,že to unese horní patra,když tam nebude stojan?
Odpovědět
Profilova fotka
No tu českou oštu bych nechtěla přechválit....občas se mi tady i staně,že mi to jde přes týden a z toho to tu mám druhý den....to nechápu,ale hlavně,že to dojde. Kéž by to bylo jak říkám do konce týdne. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko, myslíš jako,že by si to nechala seskládat přímo na sebe? To je škoda,že si na to paní netroufne :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Pro mě je krásná už teď. Moc se mi líbí ta fotka, byl to super nápad. Ještě jsem fakt nic takového neviděla. Zatím jsem vždycky viděla jen kus barevného papíru, natom bílý a tam napsané jméno a toď vše a ještě k tomu obstříhlé třeba těma zubatýma nůžkama,ale s fotečkou zatím nic. Takže jste první ;-) Bylo to těžké udělat? Co říkal Peťa? Záleží asi jak pro koho těžké,že?
Odpovědět
Luci no budu hledat dál. No jako kdyby se to poskládalo na sebe nebo jen s těma kostičkama jak jsi říkala
Odpovědět
Profilova fotka
Luci tak to mame nějak moc společného..:-D ;-) jo a k te jmenovce me se taky moc libi...originalni nápad..
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, on to dělal Peťa. Musím ho taky trošku zaukolovat. Nevím jak to bylo těžký...on si hraje ve fotoshopu...(zatím se to jen učí) To jsem ráda,že se ti to tak líbí. Kačko, já myslím,že kdyby to udělala dobře (dobré základy) a pod každé patro dala podložku (stačí tvrdej karoton) tak by to určitě šlo. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci taky děkuji za pochvalu a já ji jdu teda už smáznout...
Odpovědět
No tka snad narazím na někoho kdo si troufne,nebo budu muset pohledat jinej dort :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Držím moc palečky. Snad si někdo troufne :-S
Odpovědět
No snad jo.No když ne,tak najdu jiný krásný,ale už to enbude tka originální
Odpovědět
Profilova fotka
Katy taky držím palečky. Určitě ji najdeš!
Odpovědět
Hele Luci co tohle,ale poskládat to obráceně? http://images.google.cz/imgres?imgurl...
Odpovědět
Profilova fotka
A co při nejhorším udělat sestavěnej naopak, na to by si už určitě troufli víc...
Odpovědět
Profilova fotka
To by asi nešlo....ty sloupy jsou zdobený jen od půlky... a otočit nejdou kvůli závitům... :-(
Odpovědět
No když to yb už nebylo ono,to radši najdu jinej :-) No nějak to dopadne!Mám ještě čas že jo
Odpovědět
Profilova fotka
času máš ještě hafo, tak snad se nějaká šikovná cukrařinka najde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katy máš nejen čas, ale i spoustu jiných nádehrných dortíků, které si můžeš vybrat ;-) Já jsem naštěstí měla to štěstí,že jsem šikovnou cukrářka nášla a byla to celkem náhoda. Je fakt moc šikovná. Je mladá, aproto se nobojí jít do ničeho nového, experimentuje a jde jí to moc hezky a nebojí se nějakých novinek. Říkala,že ať najdu cokoliv - nebojí se toho. Tak jsme fakt ráda :-) A ty ji taky najdeš, uvidíš? ;-)
Odpovědět
Romi a neposlal bys mi na ni mail,jestli by si netroufla na ten můj?
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, klidně ti na ni mail pošlu, ale nevím, jestli je to rozumné mít cukrářku tak z "daleka"?Ono to sice není zas až tak strašně daleko,ale přece jen ten poslední den budete mít, co nejvíce práce a každá hodina navíc bude dobrá a pokud budete muset jet až do Uherského Hradiště (přesně do Babic) pro dort, tak to bude trošku ztráta času. Nemyslíš?Ale pokud budeš chtít, tak ti ho pošlu?Ale buď tebou poohlídla bych se někde blíž ve tvém okolí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, budete dávat květinovou výzdobu i na svatební tabuli? Teda myslím na ty vedlejší tabule?Na hlavní tabuli, kde budu sedět já se ženichem a rodiče, tak ji mít budu,ale tam kde budou ostatní hosté už jsem přemyšlela,že nic dávat nebudu, aby to nebylo moc přeplácané? Nebo jen něco malého? Nevím? A co vy? Jak to plánujete? Ta moje tabule bude totiž moc dlouhé pro 80 hostů, tak by té výzdoby bylo za potřebí asi více a zase to budou penízky navíc :-( Máte nějaký návrh, jak jednoduše vyřešit?
Odpovědět
Profilova fotka
Tohle jsem našla na beremku a vypadá to celkem hezky a možní by to nemuselo být ani tak finančně náročné. Misky bych koupila v IKEI, ty kuličky jsou asi ty co ve vodě nabobptnají a místo těch bílých růžiček by se třeba taky dalo použít něco levnějšího. Co říkáte? http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Já si dortíka povezu z Prahy...to bude taky zajímavá cesta....Ale už jich pár cestu takhle zvládlo,tak snad i ten náš. Romí já na stolech nebudu mít žádnou květinovou výzdobu. Nevím kam by se nám vešla,když tam chci mít ovoce, cukroví a něco od slaného... Jinak ty vodní perly se mi moc líbí a měli je i za hubičku na tý stylový inspiraci. A mám za to,že i v zelené barvě.
Odpovědět
Profilova fotka
No já taky nevím, jak se to tam všechno vejde: cukroví, koláčky, ovoce, víno, skleničky atd. Takže původně jsme si řekla,že ne a teď zase nad tím trošičku přemýšlím, aby tam bylo něco živého na tom stole, tak nevím? Podívám se v ikei na nějaké ty misky a na ty vodní perly někde v květinářství a uvidíme? To bych si asi možná ale už nechala udělat někde v květinářství, kde mi třeba budou dělat kytku. S tím,že bych jim třeba dodala to sklo a případně ty perly, kdyby souhlasily a nebo jen to sklo a zbytek oni. A nebo mě ještě napadá, zeptat se tam, kde budeme mít tu hostinu, jestli mají nějaké hezké vázičky a do nich dát jen nějaké bílé kytičky (takové ty chrizantenky) + třeba jen břečtan k tomu. To by taky mohlo vypadat hezky, že jo?A to bych zvládla i sama. Nebo jaké ještě bílé kytičky (ne moc drahé by se hodily)? ;-) Možná i bílá gerbera by byla hezká, že? Nebo uvidím, kolik by stály nějaké menší kaly, že bych třeba dala vždy jen 1 do vázy?To by bylo asi úplně nejlepší,že? ;-) Protože v čele chci mít takovou květinovou dekoraco z kalů (mám to možná i v albíčku), tak ať se mi to pak netluče :-| Takže mám další úkol - zajít do květinářství a vše to zjistit!
Odpovědět
Romi,já žádnou květinovou výzdobu neplánuju.Asi by toho už fakt bylo moc ;-) Jinak dneska mi poslali balík tka ho v pondělí čekám. Už se na něj moc těším x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romčo, ona jedna kala stojí cca 70,- tak by se to možná trošku prodražilo...ale záleží zase jak kde. Já myslím,že to ovoce to pěkně oživí. Jestli tam bude třeba i nějaká svíčka,tak už by toho bylo doopravdy hodně.
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko, tak to nám to potom pěkně vyfoť ať se můžeme pěkně pokochat ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?