Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak je objednámo, snad jsem na nic nezapoměla. A dokonce jsem dosáhla hranice,že nemusím platit poštovné :-) to jsem ráda. A už se těším na balíček. Kéž by došel ještě tento týden. :-N
Odpovědět
To mě čeká ještě pak ejdna objendávka z entu,ale pro to pošlu TOma až pojede z práce,tkaže pak pošotvné platit nebudu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to máš taky dobrý. A jinak to už budeš mít taky všechno? Už se těším až začnu dělat vývazky, dodělám si krabičku na přání....a spousta kravinek :-D
Odpovědět
Ani nevím...musím si to napsat comi chybí..už jsem si pořídila sesšit! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sešit je super věc. Pěkně mi to pomáhá. Vždycky vše dopíšu, zapíšu a vím co dál. Švagrová se divila,že mám celej sešit,že ona měla jen dva papíry. Já jsem si to vše pěkně rozepsala, musím to mít vše sepsané, jsem na to trošku puntičkář :-)
Odpovědět
Holky já mám v albu jak chci asi svoje auto...jen bez kytice a asi s pyšákem nebo i bez něj
Odpovědět
Profilova fotka
jdu na to juknout ;-)
Odpovědět
Jo mám i složku na případné papírky...tak si hendka musím napsat co ještě musím koupit
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko,tak já osobně bych to chtěla jak bez kytky, tak i bez plyšáka. V jednoduchosti je krása a plyšák by byl možná trošku kýčovitý... Jinak je to pěkně udělaný a zase trošku něco jiného.
Odpovědět
Jo asi taky budu volit bez plyšáka...jen možná mašličky aby to u sebe drželo. ženichovi,teda budu muset koupit cylindr..už jsem viděla i buřinku,tak vyhraje možná ta ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peťovi chtěl taky původně cylindr,ale nakonec jsme se dohodli,že budeme mít auta oba stejné tou organzou a ostatní ten slabej tyl. Tak jsem i ráda,že ho nemusím kupovat a pak zase prodávat...takhle to vezmu jedním vrzem ;-)
Odpovědět
Jo ted mě napadlo,že tam navážu ty růžičky co sjem koupila tady na bazaru ;-) Taky bude mít Tom organzu napříč jak chce i ROmča a i ten cylindr
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
JO ty růže budou pěkný, jak jsou veliký,tak ti na tom pěkně vyniknou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky vidím, že jste se pěkně rozepsali :-) Luci, tak to ta tvá objednávka musela být za hodně peněž, když bude bez poštovného,že jo?Práskni, kolik? :-D Taky mám deníček a zatím si do něj zapisuju, jen co jsem už všechno nakoupila a kolik to stálo, a pak takové ty věci, jako kdy byl domluven obřad, hostina, hudba a kontakty na případné lidi atd., předběžný seznam hostů aj. Katy na tu výzdobu auta se hned mrknu a pak písnu. Mně se ty cylindry nebo buřinky osobně nelíbí, takže já bych to nevolila,ale to je každéh věc. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romčo, no je toho za 1325,- takže je to za dost,ale mám to všechno se vším všudy a už nic kupovat nebudu. Teda doufám :-D . Poslala jsem mojí svědkyni odkaz na ten salon Vlasta a říkala ať jdu tam,že to jsou krásné šaty. Jsem to jen tak sepsala na papír kolik se mi jich tam líbí a je jich celý tucet...(12) to se z toho zblázním :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, ta výzdoba na auto je hezká, jen ty slunečnice už mi přijdou moc na té kapotě,ale to si psala,že tam asi mít nebudeš,že?Tak to bude určitě moc hezké. A vypadá to i zajímavé,jak je to až přes to sklo, to jsem ještě neviděla.
Odpovědět
Profilova fotka
Peťa povídá,že když to budeš mít takhle, že nesmí pršet,aby mohly stírat stěrače...ale to nám snad nebude ne... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj nezblázníš. Všechny možná nebudou mít ve tvé velikosti a hned může být ze 12 třeba 6 :-D Tak to je ještě slušná cena. To jsem si myslela, že toho máš možná ještě více, protože někde odpouští poštovné třeba až od 2000 kč a více. A jak si psala, že už si myslíš, že už nic kupovat nebudeš, tak to se s největší pravděpodobností nestane:-D Ják znám sebe a nás holky, tak to vidím, to vidím, to se mi líbí a to by se mi mohlo hodit a kupuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je dobrá připomínka. Je vidět, že kluci myslí úplně jinak než my. My myslíme jen na ten estetický vzhled a oni spíš přemýšlí prakticky. Ale jak říkáš, žádné z nás pršet nebude, takže to tak může být ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo to máš pravdu. Teď se mi podařilo stáhnout fotky šatiček který se mi tam líbí,tak je zkusím hodit do alba,jen škoda,že obrázky jsou jen malý. Romčo, mají to tam od 1300,- a mě to vyšlo a kousek pod,tak jsem si tam hodila ještě jeny perličky co používám na dorty a pěkně mi to vyšlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - myslím,že ten balíček ti určitě ještě do konce týdne dojde. Zítra je středa - nabalí to a pošlou a v pátek to máš doma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tam mi ty šatičky nejsou vložit...to je škoda, chtěla jsem vám je ukázat. Oni tam mají,že dělají 24h děně 7 dní v týdnu,tak by to mohli hned zítra poslat a ve čtvrtek a nebo pátek bych to mohla mít doma. A to by bylo fajn.
Odpovědět
Profilova fotka
To je škoda :-( a čísla u nich taky žádné nejsou, že bys nám je napsala,že? Tak budem muset počkat až v nich budeš ty sama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak kdyby jste chtěli kouknout na ty stránky,tak se mi líbi tyto šatičky 3 řada 3 z leva 4 řada 3 z leva 6 řada 1 z leva 9 řada 1 a 2 z leva 10 řada 1 a2 z leva 12ř 1 z leva 14ř 2 z leva 15ř 2 z leva 23ř 1 z leva a 25 řada 3 z leva. Je to složitě popsaný,ale bohužel to jinak nejde :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mě to taky napadlo,ale nechtěla jsem ti to navrhovat, protože je to trošku složitější způsob, ale co bychom neudělali pro šatičky,že jo? Jdu na to mrknout a budu ti je kritizovat :-D a chávlit zároveň.
Odpovědět
Profilova fotka
a ještě 7 řada 3 z leva a 2 řada 1 z leva A miliony dalších :-)
Odpovědět
Profilova fotka
3 řada 3 z leva i 4 řada 3 z leva se mi líbí a jdu dál
Odpovědět
Profilova fotka
6 řada 1 z leva hezké, v té 9 řadě se mi ty první moc nelíbí,ale ty druhé se mi líbí moc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
všechny, co jsi napsala jsou moc krásný, ale už se mi to nechtělo rezepisovat :-D. Už se těším, až budeš mít některé z nich na sobě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je vpohodě, vybrala jsem jich hodně...každý mají něco. Uvidím jak mi které sednou a jeké budou mít v mé velikosti. Jak říkám, asi se tam zblázním. A myslím si,že ty s růžovou maší už jsou pase. Tady na ty stránky museli teď někdy aktualizovat, protože tam takhle pěkný neměli,když jsem na ně koukala předtím. Romí a co budeš ještě objednávat ty?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?