Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pravda, po těch "nohách" asi párkrát pojedu na kontrolu do Prahy, tak tam snad něco seženu. Je to ostuda, ale já v IKEE nikdy nebyla, nábytek jsme nakupovali tady v okolních městech. No uvidim, jestli se mi tam bude chtít, snad se tam dokopu :-) .
Odpovědět
Jo ve skleničkách by to tka ymohlo vypadat pěkně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Báro vítám tě mezi náma! Jistě vše v pohodě stihneš neboj. Jen se rozkoukáš a už to pojede samo ;-) A skleničky vyjdou asi i nejlevnějc.... ;-)
Odpovědět
Dekuji, no jo uznavam ze uz se docela chytam :-D ..a tesim se
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to,že se těšíš je to nejhlavnější ;-)
Odpovědět
Ahoj BAruš,vítám tě ;-) No asi kuknu co buou v ikei mít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
joooo tam toho bude,tam si jistě vybereš ;-)
Odpovědět
Jo už se těším až zase něco koupím x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, co se týče té dekorace,tak to budu mít nápodobně,ale o tom už jsem tady dříve mluvila. Já chci bílé ubrusy, doprostřed zelenou organzu narovnanou, ne nějak seskládanou a na to pohodím taky jen plátky růží bílé a zelené kapičky rosy a myslím,že to tak úplně stačí, protože tam na stolech ještě bude vždy mísa s ovocem, koláčky, cukroví a sem tam ještě svíčka a samozřejmě ubrousky na založení tabule. A jak se ptala hanunka, tak ty skleněné svícinky je asi nejlepší koupit v IKEI. Taky to mám v plánu tam nakoupit a zrovna i se svíčkama.
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo Romí už je taky rozhodnuto....to bude jednoduché a pěkné. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hanunko - nemusíš se stydět, že si v IKEI nikdy nebyla věř,že nejsi sama. Já jsem tam taky ještě nebyla, protože nebyl důvod. A navíc to mám trošku od ruk. Až si budeme ale s příteleme a pak už manželem zařizovat svoje bývání,tak IKEU budem navštěvovat určitě často ;-) Ahoj Báro, taky tě vítám mezi nás :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky na tom nic není,že jste tam nebayly....asi kdybych nebydlela v Praze,tak bych to asi taky neznala. Když to má člověk daleko,tak se tam prostě ani nedostane....
Odpovědět
Článek se načítá
Jo taky si myslím,že na tom není nic divného.Ne každý to má blízko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, od zítřka se tady pár dní neukážu. Jedeme s přítelem do Jeseníků na delší prodloužený víkend. Tak se tady mějte hezky a po návratu z dovolené se tu zase ukážu. Zítra bych chtěla jet navštívit ještě před odjezdem 2 salony v Uherském Hradišti, tak uvidím,jestli to vyjde?Moc bych chtěla :-) Do Jeseníků chceme jet až odpoledne. Snad nám vyjde počasí?Dnes trošku pršelo,ale odpoledne už bylo hezky,tak snad bude i tam. Bereme si kola a budem sportovat :-) Tak papa
Odpovědět
Já zítra jedu s malým na prázniny ka babičce,tkaže asi se tu moc taky neukážu,ikyž mají net.Tak sna dtoho moc nenakecáte :-D Romi užíj si to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky a taky doufám,že toho holky moc nenakcají :-D
Odpovědět
Tak mám omluvené z holčinou odtud 9 asi 7cm růžiček za 70 kč i s poštovným..tak je použiju na auto,dám tma organzu(jak to ještě hoím do alba) a pak na kapatu kolem ty růžičky na přísavkách :-) Mám raost
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak já teď taky uzavřela obchod :-) . Budu mít 18 svícínků (to je až kam) i se zeleným pískem za 170 Kč i s posláním. :-D Taky tu vítám Báru :-) !
Odpovědět
Dekuju hanunko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katy - tak to je dobrý kup těch kytiček na tu auto!Taky jsem si říkala,že kdybych sehnala někde nějaké použité na auto,že bych se je od někoho koupila. Hanunko - i ty tvé svícínky jsou super dobrý kup! To se vám holky podařilo :-) Já dnes odjíždím na do těch Jeseníků na dovču,ale ještě jsem si říkala,že za vámi musím vletět a říct vám ve zkratce zážitky z dneška. Byla jsem ve dvou salónech v UH a asi mám vybráno :-) Našla jsem šaty podle mých představ,jaké jsem si představovala,tak mám taky velkou radost a jsou dokonce za super cenu. Z fotkami vás budud,ale napínám. Protože už teď nemám čast,tak je sem hodím,až se vrátím z dovči. Ale mám velkou radost :-) Ještě chci navštívit 2 salóny v UH a pokud nenajdu lepší, tak je asi vyhráno. A o tom pochybuji,protože nikde jinde jsem zatím žadné takové, takový typ neviděla, jen v tomhle salonu. Ani ve Zlíně vůbec takové neměli a to Zlín je na naše poměry něco ;-) Tak papa, mějte se.....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,tak si pěkně užíte dovču! Ale my zítra taky odjíždíme k přítelovejm rodičům,tak se tu ukážu až tak v neděli. Koukám,že jste udělali super nákupy. Ty růže jsou fakt za super cenu! Jinak jsou pěkně drahý. Romí, to je dobrá zpráva,,že už máš asi vybráno! Nám Peťa dneska dělal jmenovky na tabuli,tak vypadají moc pěkně,tak je jen nechat vytisknout, nastříhám je a dám na ně mašličku a budu mít hotovo. Včera jsem nám nadělala ty pytlíky na rýži. Původní myšlenka nevyšla,tak jsem improvizovala a jsou super! Pak už jen naplnit rýží,ale to je ještě brzy.
Odpovědět
Tak vás holky jdu pozdravit ;-) Romi,tka to je super,že máš vybráno x-) Já se furt nějak nemůžu rozhodnout,protože s těch,ze kterých jsem andšená,se zase nelíbí Tomovi :-| TAk musím najít nějaké,ze kterých ybsme byli nadšení oba ;-) Hani,koukám,taky super kup ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme právě zase probírali seznam hostů a nějak se nám to začalo rozrůstat...už nás bude asi třicet...
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem se i pustila do tý truhličky ( krábičky ) na přáníčka. Už jen dodělat mašle a bude hotová. Jsem nějaká moc aktivní,ale co na jednu stranu čím dřív to budu mít hotoví tím líp... Pak v zimě budu mít pečení na vánoce a nic jiného bych nestíhala a po novým roce budou už jiné starosti. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak já jsem se těšila, že se dojdu zeptat do květinářství na ty organzy, ale změna plánů, od včerejška mám přes 39 horečky, doktorka mi dala antibiotika a mám týden neschopenku s angínou. Takže na nějaký nákupy nebylo ani pomyšlení :-( . Romčo, už se těším až nám ukážeš ty tvoje favoritky mezi šatama. Hezkou dovolenou, holky. :-)
Odpovědět
To ja si odlezela minuly tyden..Tak at se uzdravis co nejdriv v lete je to pekny opruz lezet :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky dubnové nevěstinky, koukám, že jsem s přípravami asi nějak zaspala :-( HLavně můj miláček má na vše doooost času ;-) Datum máme 10.4.2010 v Brně,takže to abych začala minimálně hledat fotografa, snad ještě není pozdě. Příští týden jdu vybírat šatičky. Místo už máme zhruba vyhlídnuté. Vypadá to,že si objednáme vlastního kuchaře a budeme mít vlastní cukroví, vínko a snad i nealko. Obsluha složená ze známých. Sice v restauraci by to bylo mnohem jednodušší, ale docela pálka. Jako studentka si nemůžu moc finančně vyskakovat :-) Jak to máte vy s hostinou?
Odpovědět
p.mariguita: Ahoj, neboj ja jeste nemam vubec nic tak snad uz pristi tyden se to nejak pohne, alespon zajednat misto a nejakou restauraci
Odpovědět
Ahojky p. mariquita - to je fajn, ze se tady pripojil k diskuzi nekdo z Brna, taky jsem :-) :-)
Odpovědět
Znova jsem prosla fotky ze zkousek svatebnich satu. A ja bych u Romci volila - fotka 16 a 27 A u Katky - 2118 a 2123
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?