Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myslíš na to rajče?Ano dívala jsem se a líbí se mi na tobě ty šaty, které jsou pod fotkou koncové trojčíslí 118 ;-) Musím jít něco dělat, dnes jsem ještě nic neudělala a máme tam zase hromadu prádla :-( a to jsem včera vyžehlila 1 koš. Dnes je ale trošku pod mrakem,tak se bude dobře žehlit. Večer se za vámi snad ještě kuknu, pokud mě brácha pustí na PC :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty první tvoje šaty na rajčeti se mi taky líbí,ale příjdou mi,že tě trošku rozšířují a jsou možná trošku dokrčené. Tobě se, které nejvíce líbí z těch tvých?Taky si nevíš rady,jako já :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak holky máte krásné šatky! Romí, mě se líbí ta fotka č 14, 16, 25 a 27. které z nich jsou ty nej...to ti nepovím. Je to strašně složité. Záleží jak se v kterých cítíš, jak jsou pohodlné a jaká je tvá představa. Ale jak na to koukám,tak já asi v salonu se pak zblázním. My jsme se teda vrátili od fotografa a ukazoval nám nové fotečky a peťa se tak nadchl,že jiného už nechce a jdeme do toho. Je fakt,že má nádherné fotky. Tak máme vybráno. je sice trošku dražší,ale za to to stojí. jak říkal ten pán. Kytka zvadne, hostina se projí,ale fotečky zůstanou na pořád. Tak po novém roce platíme zálohu a před svatbou řekneme detaily. Jinak vítm novou nevěstu!
Odpovědět
Romi jo v těch prvních vypadám tlustá...A taky se mi jevíc na mě líbily ty co říkáš ty apak ty poslední :-) Luci,tka to je fajn,že jste spokojení x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci, děkuji za zhodnocení šatiček a po dnešku ti řeknu,že bude vážně těžké si vybrat :-( Ale pro nějaké se rozhodnout bude muset. Naštěstí je ještě čas :-) Jsem ráda, že s fotografem jste oba spokojení a určitě má pan fotograf pravdu v tom, že fotky jsou jedna z mála věcí, které vám zůstanou a budou jako živé!
Odpovědět
Romi neboj,až ty pravé naješ tak budeš vědět,že je to ono ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem,jsem tu nová a teprve před týdnem jsme se s přítelem rozhodli pro svatbu koncem dubna. Myslíte, že se to dá ještě stihnout? :) Co už máte zařízeno vy, smím-li se zeptat, abych věděla jak moc jsem pozadu s přípravami....hezký večer!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky vítám novou nevěstu, neboj, jiný stihnou připravit svatbu za měsíc a my máme ještě 3/4 roku :-) . Romi, aniž bych nejdřív četla co jste všechno napsaly, tak jsem koukala na tvé fotky a shodla jsem se téměř s Luckou - podle mě ti nejvíc sedí šaty na fotkách č. 14, 25, 27. Ale to je jenom názor, samozřejmě to je jen jedna věc, vidět tě na fotce, v reálu to vypadá zase trochu jinak a hlavně jenom ty víš, jak ses v těch šatech cítilla... :-) Ono když jsi v tom salonu, tak se pomalu bojíš v těch šatech pohnout, mně tam minule vůbec nedošlo, že bych se v nich taky měla zkusit kousek projít, sednout si, atd. No, příště to napravím ;-) . Luci, gratuluju k fotografovi!! :-) My máme už jistou kapelu - tedy živou hudbu. Hrajou u nás na zábavách každý rok, dobře se s nima známe a je to z okolí asi nejlepší kapela co znám. Sice hrajou jen český písničky, ale od každýho žánru. Ale nevim, jestli jim budem muset něco platit, mám dojem, že to snad slíbili ze známosti zdarma. :-D Kačko, na tvoje fotky jsem ještě nestihla kouknout, ale hned to napravim a pak budu kritizovat ;-) :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem koukla i na to rajče. Tak souhlasim s Romčou, ty 118 ti sedí jak ulité, nevim, jestli se tobě líbily, ale ten střih ti padne. A pak ještě ty s tou kytičkovou výšivkou byly pěkný. Ty první ti zbytečně rozšířovaly boky.
Odpovědět
Profilova fotka
evasek - ahoj Evi, vítám tě mezi nás a rozhodně nemáš ještě nic zmeškáné a všechno stihneš. Dávám za pravdu hanunce,že někteří stihnou zařídit svatbu i za měsíc. A už máte přesný termín? hanunko - děkuji za zhodnocení šatů a máš pravdu, že projjít jsem se v šatech kousíček prošla,ale sednout jsem si nezkusila a je fakt,že ty jedny mi byly tak těsné,že kdybych si v nich možná sedla,tak mi uletí zezadu všechny knoflíky :-D Pomalu jsem se v nich nemohla ani nedechnut,ale paní říkala,že to jde samozřejmě povolit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, teď jsem si všimla, když jsem zajela na tvůj profil, že termín už máte a stejný jako my 24. 4. 2010. Krásné datum :-)
Odpovědět
Vítám novou nevěstu.NEmyslím si,že bys byla nějak pozadu.Vše se á nádherně stihnout ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Holky tak mě napadlo.Bude mít u vás ženich krátký nebo dlouhý rukáv?
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že asi dlouhý. To bude vypadát určitě lépe, když se pak vysleče,než krátký,ne? Nebo myslíte krátký? Myslím,že v dubnu unesou i ten dlouhý rukáv ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rukáv určitě dlouhý a jak ho znám, tak si ho hned na hostině vyhrne...
Odpovědět
čau holky, jenom zdravím další dubnové nevěsty :) Já už to mám za sebou, ale hned bych si to zopákla :)
Odpovědět
No jako dlouhý bdue vypadat uroč líp,ale zase mu bude za celý večer vedro.Tkaže asi koupíme oba,to se neztratí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, to je možná dobrý nápad. Protože můj Pavlík se taky hodně potí,takže na obřad a focení by mohl mít dlouhý rukáv a až se začne tančit a bude mu horko,tak by se mohl převléct. Dík za tip ;-) A jak říkáš určitě se neztratí :-D
Odpovědět
Romi,jako ymslím si,že na převlečení to určo ocení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky Vám to tak hrozně utíká holky? Už to budou pomalu 4 měsíce, co jsme se zasnoubili, celý září nebudu moct nic dělat a v říjnu něco málo začnem zařizovat, pak už se bude zase všechno točit kolem Vánoc a pak už to teprv půjde rychle :-) . Když si představim, že jsem měla na výběr 2 termíny - letos v říjnu nebo přístí rok v dubnu, to bych se vlastně za pár týdnů vdávala :-o , ještě, že jsem se rozhodla pro duben, byly by to hrozný nervy... Ta košile na převlečení je docela dobrý nápad, musim kouknout, jestli ve skříni nějaká s krátkym r. je, myslim, že si ji K. pořizoval na svatbu svýho bráchy, tak ta by se dala použít.
Odpovědět
Jo HAni taky mi to děsně letí..já s ezasnubovala v únoru a příjde mi to jako včera :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To ani nevim, že vy už v únoru, to jsi tady brouzdala sama bez nás takovou dobu, jo? :-D
Odpovědět
Hani no tka já chodím už jakou obu na koníka,tkaže sem stejně brouzdám pořád :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já už ani nevim, kde jsem na tenhle web narazila, ale od tý doby taky brouzdám. Ještě, že jsem dřiv nevěděla o modrý střeše, teď už máme barák postavený, tak mě to moc neláká a koníka začnu navštěvovat asi hned po svatbě :-D .
Odpovědět
Tak třeba budem těhulkovat spolu,po svatbě se chcem vrhnout na druhé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak uvidíme, já už vysadila prášky teď, abych se do příštího roku srovnala a snad se po svatbě zadaří :-) .
Odpovědět
Já mám aky vysazené prášky....stejně to zase tka často u nsá není,tka stačí kondom :-) To výjde levněji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jak co vyjde levněji, u nás už je delší dobu ta frekvence vysoká, tak teď korunky lítaj, ale střídáme to podle nálady, kondom, pharmatex, někdy i bez :-N a "dokončíme mimo"... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko, trochu z jinýho soudku, ty jsi blondýna nebo hnědovlasatá? Na zkoušce šatů jsi měla vlasy světlý a s mimi jsi na fotkách tmavší?
Odpovědět
No jsme původně blondýna,ale pak mi to tmavlo jak jsem rostla,tkaže svoje origoš mám taková plavé...prostě ala po.hcaná sláma ;-) Ale barvím se na blond ;-) Jo u nás frekvence jak ky,já na to moc nensem :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?