Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Ahojky No me se pod tim odkazem Konika taky nic neotevrelo,zadny album, ale proste jsem zadala kaczka a naslo mi to diskuze, do kterych prispivala a pak proste normalne otevrit jeji alba. Trochu slozitejsi postup, ale hlavne ze jsem ty alba nasla :-)
Odpovědět
No já taqm měla moje alba,tak proto to asi hodilo blbý okaz,když pro vás to moje alba nejsou
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dnes nadešel dlouho očekávaný můj den - zkouška svatebních šatů :-). Za chvíli dojede kamáška a vyrazíme.Tak mi držte palečky ať nepřijedu s nějakým zklamáním, že by mi třeba nic neslušelo nebo,že by tam neměli hezké šaty:-( ,ale to snad ne? Foťák mám v kabelce,takže udělám pár foteček. Doufám,že nato budu mít příjemné vzpomínky. Přeji hezký den a odpoledne se tady ukážu a povyprávím co a jak probíhalo?
Odpovědět
Tak už se těším ORmi na reference :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Romí,tak jak si dopadla? My jsme byli dneska ve měste, koupila jsem nějaké věcičky...korálky, špendlíčky, dokonce měli i krásné červené kytičky,tak jsem si jich vzala 1,5m, to by mělo stačit. na metr jich je cca 54,tak to mám až kam. Pak jsme byli v restauraci a i na hotelu a tak jsme si to tam pěkně zarezervovali a domluvila jsem si s paní i dekorace...tak jsme nadčená. A teď už domluvat detaily až před svatbou. Kačko našla jsi nějakou tu cukrářku?
Odpovědět
Luci,tka to ej supr...já musím uzavřít seznam hostů,abych věděla,jak velikou restauraci hledat.Mám vyhlílé 2. Po cukrářce jsem se ještě nedívala,jen jsem si ty stránky uložila. Není nějak čas a ani nálada :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jj jsem taky ráda,že jsme dobře pochodili. Paní byla hodná, prá ještě nemají knihu na příští rok,ale napsala si nás aspoň do zadu a bude snáma počítat a pak si to jen přepíše. Tak jsme moc rádi.A drobnosti můžeme domlouvat i o víkendu a nebo e-mailem. To je fajn.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak právě jsem přijela ze Zlína ze zkoušky svatebních šatů a nádhera. Rychle jsem si fotky ztáhla a prohlídla si je z kámoškou a bude to moooooc těžké. Navštívili jsme 3 salony, 2 byly úplně super, stejný majitel, nádherné šaty, paní hrozně příjemné a ten 3 salon byl nic moc a spíš nic než moc. Ale v těch předešlých to bylo moc fajn. Nakonec jsou některé šaty úplně jiné než jsem chtěla, ale moc hezké a dokonce i barva je jiná, šampaň,ale moc se mi to líbilo. Takže je to tak, jak jsme říkali,že něco se ti může líbit na fotce a skutečnost je pak úplně jiná :-) Ještě jsem si,ale žádné nezamluvila, spíš to bylo jen tak orientační a v listopadu bude ještě nová kolekce. Teď půjdu dát rychle pračku,aby mi to do večera uschlo,tak vás budu ještě chvíli napínat a pak Vám to tam dám :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, žádné napínání,ale pěkně fotečky :-) Jsem ráda,že se ti tam líbilo a že by sis i vybrala.
Odpovědět
Romi,tka to ej supr,že jsi spokojená x-) Tka šup šup fotečky....já vám hoím okaz na moje fotekčy,ktereé jsem si v tom červnu zkoušela
Odpovědět
http://davcule.rajce.idnes.cz/Zkouska...
Odpovědět
Profilova fotka
holky,tak už jsem tu a hned vám to tam dám. Možná to bude chviličku trvat,pokud to budu muset zmenšovat. Měla jsem šatů na sobě hodně a všechny jsme pofotily,ale dám tem jen ty nej.....,ale nechtějte po mě,abych vám řekla,které se mi nejvíce libí,protože já vážně nevím :-( Všechny jsou krásné a posuďte sami :-) Budu ráda za váš názor. Tak jdu nato ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Romi tka ho všechny fotky taky na rjče...když si stáhneš ten soubor,tak to tam dáš vše najednout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sice už tady dlouho nikdo nepsal, ale stejně se připojuji :-) jelikož už jsme si taky stanovili duben 2010...jen doklepat ještě přesný den...
Odpovědět
Ahojyk Marci, tak tě mezi námá vítám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji :-) kolem svatby je tolik příprav...ani nevím u čeho začít. Jak jste na tom vy?
Odpovědět
MArci,já mám něco málo výzdoby,zamluvenou fotografku a DJje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
na kolik vlastně vyjde DJ?
Odpovědět
No mě výjde na 1500,ale to asi proto,že je to kámoš kámošky. Na poslení svatbě co jsem byla vyšel DJ an 3000
Odpovědět
Profilova fotka
Katy a Luci, je to tam :-D Tak kukněte. Na můj výraz ve tváři se moc nedívejte, protože jsem z toho byla zpočátku vyplašená a uchvácená zároveň. Tak co na ně říkáte? Marci taky tě vítám k dubnovým nevěstám :-). Já dnes byla na první zkoušce šatů a jsem nadšená.....
Odpovědět
ROmi mě se ty první moc nelíbí,protože nějak se mi přestalo líbit korzet a sukně zvlášť...druhé teˇnevím...a třetí a čtvrté jsou fakt krásné x-) Jen já hi bílé...šampaň mi příjdou takové no nevím jak to popsat.Líbili s emi do té doby než jsem si zkusila bílé.Ty mi řpíjdou takové čistější a slavnostnější ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem chtěla původně taky jen bílé,ale když jsem si zkusila šampaň,tak se mi líbily i ty. Ty první jsem chtěla zkusit,protože jsem původně měla představu nějaké takové nabírané sukrně,ale šatů tohoto typu i třeba v celku tam neměli.Ale je to typ šatů,co jsem si původně výhlídla z fotek, které mám v albu,ale tyhle zkoušené jsou jiné. Dám vám do albíčka i ty ostatní, co jsem zkoušela a pak je smažu. Tyhle co tam jsou se mi líbily nejvíce.
Odpovědět
Profilova fotka
Rumi, nejvíc se mi na Tobě líbí šaty na 16. fotce :-) ty jsou fakt hezké. Taky se těším na svoji zkoušku...jen ještě nevím kdy bude :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem tam přidala i ty ostatní šaty,ale ty už nejsou ty favoritní :-)
Odpovědět
ROmi,ještě se mi líbí ty na 25 fotce ;-)
Odpovědět
Ale je fkat,že spíš píšu co se líbí mě,ne to co ti nejvíc sluší.Ale jak jsem tka koukala,tka ti slušely všechny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to byl pro dnešek Zlín a zítra nebo pozítří bychom chtěli omrknout šaty v UH.Tak uvidíme, jak pochodíme tam?
Odpovědět
Taky bych měla zase někam zajít..ale asi až v září,až bdue zase ségra doma,ať jde se mnou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katy děkuju za názory a vůbec mi nevadí, že si mi některé i pohaňala, jak se říká. Stejně si pak vyberu podle sebe a určitě dám ještě i na radu kamarádky, která vybírá se mnou a pak i těch paní, které to se mnou zkouší nebo zkoušet budou ;-) Jak říkám, byla to první zkouška první 2 salóny,tak uvidíme co bude dál.
Odpovědět
Však ajsné Romi....myslím,že tady se sna ještě nikdo neurazil za negativní názor.Naštěstí všechyn chápem,že jsou to jen názory a rady,že každý jsme jiný a nikdo to nemyslí zle :-) Já už se taky těším do dalšího salonu :-) Kuakala jsi an ten odkaz co sjem sem dala?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?