Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
TAk zase Tom říká,že s emu ty moje vybrané šaty ymoc nelíbí,achjo,já jsem z toho už zoufalá :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí a o kterých teď šatech mluvíš?
Odpovědět
O těch co mám v albu :-( Sice se na některých shodnem,které s emi i dost líbí,ale prostě tam ty mě nějak učarovaly. Tak snad změním názor
Odpovědět
Profilova fotka
Ty co jsou v albu,tak jsou krásné. Ty se mi moc líbí...tak třeba vybereš ještě jiný a nebo změní názor. Uvidíš nějak se to vyřeší ;-) Já zkoukla ty fotečky a malej je krásné miminko! :-)
Odpovědět
JEště s emi dost líbí tyto,ale to bych musela ještě zhubnout http://www.modrykonik.cz/album/index_... Díky Luci,ale už to takové miminko není :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Když jsem projížděla jen tak šaty co jsem ukazovala mamce,tak koukal i Peťa a ten zase povídal,že se mu moc nelíbí ta řasená látka na sukni jak bývá....nejvíc se mu líbí ty co mám v albu jen ty hladký s těma kdystalkama (jsou focený na schodech) mě se taky teda líbí,ale celkem mě to i zarazilo....
Odpovědět
To žabičkování se Tomovi taky nelíbí..a mě to nevadí,ale mít to enmusím,tak ej to v poho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí, tak ty co si tam dala teď tak jsou super! Jen bych asi spíš chtěla bílé...
Odpovědět
Kurník,jsem tma dala blbý odkaz :-D
Odpovědět
Luci bych si je nachala ušít bílé ;-)
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... Tak snad dobrý odkaz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, tak to jsem ráda,že ty fotky jsem tam neobjevila jen já.Taky se mi to ještě nepodařilo,tak nevím? :-( Podle pokynů Katky by mělo stačit jen kliknout, ale mně se tam nic neobjevilo. Na zítřek už se moc těším. Jsem zvědavá jaké šaty v salónu budou mít,ale určitě si asi ještě žádné nezamluvím.No ale nebudu předbíhat. A jak si vzpomněla ten dortík Luci, tak kdo ví jestli to u mě zvítězí ten motýlkový, protože už jsem našla spostu jiných nádherných dortů,tak uvidíme? A ještě mi posílala ta má cukrářka fotku dortu,který teď pekla na svatbu a byl taky moc krásný :-) Myslím,že cukrářku jsem dobře vybrala, je fakt šikovná. A doufám,že ten dort bude stejně dobrý,jako hezký :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mě se tyhle šatičky doopravdy líbí a v bílé budou úžasné a podle fotek u mimíska hubnout vůbec nemusíš. To já bych asi měla aby mě Peťa v šatech vůbec unesl :-|
Odpovědět
Luci hubnout musím,ani en tka na kila,jak na centimetry.Musím si v salonu zkusit šaty tohohle střihu,abyh věděla,jestli mi sluší ;-) Romi,tka zkus ten ruhý odkaz
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem vás našla Katy. Moc hezké.
Odpovědět
Jo a Luci,já si endělám iluze,že by mě ten můj unesl..je to takové tintítko :-) Díky ROmi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem se koukala na tu stránku ze které chci objednávat tu dekoraci a oni zrovna nemají tu organzu co jsem chtěla...chjo,tak budu muset počkat a nebo si vzít ještě tu širší. Což by taky asi ani nevadilo....no uvidíme jak to bude vypadat po dovče. A s dortíkem zatím nevím....hranetej bude určitě a tak to možná nechám až na tý momentální fantazii....(co mě zrovna napadne)
Odpovědět
Profilova fotka
A ty poslední šaty jsou moc krásné. Zdůrazní hezky štíhlou siluetu.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem mu včera hupsla do náruče a trošku zavrávoral...tak když na sebe hodím šaty,tak se mu možná podlomí kolena....maximálně mu skočím na záda :-D
Odpovědět
Luci,ty to máš dobrý...bude to přesně podle tvých představ..můžeš tma udělat vše co si ti na některém ortu líbí
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo Kačí to máš pravdu....od každého něco a bude to ;-)
Odpovědět
Se máš :-) Budu muset nějakou šikovnou cukrářku najít. Koláčky a cukroví mi už poptává mamča,tak uvidíme co annde
Odpovědět
Profilova fotka
určo nějakou dobrou najdete ;-)
Odpovědět
Jo snad jo...musím asi už rozhodit sítě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já myslím, že mě snad Pavlík unese bez obtíží. Je chlapisko a já jsem štíhlejší postavy, tak snad to zvládne ;-) Ale je fakt,že jsme to nezkoušeli, protože v náručí mně neností,tak ho budu muset prubnout :-D Luci z těch dekorací si nic nedělej,že nejsou. Pamatuješ na mě?Taky jsem si tenkrát chtěla objednávat a polovina věcí z toho, co jsem chtěla nebyla a nakonec to dopadlo dobře. Taky jsem byla smutná,ale vše se v dobré obrátilo a obrátí i u tebe.Ale naštve to,že? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
bylo by to asi lepší...než vybereš tu správnou,tak to nějký čas zabere, pak ona bude píct na vánoce a pak zase bude mít objednávky na velikonoce...ale nevím jak vycházejí příští rok...
Odpovědět
Luci jo to máš pravdu. Zkusím prohledat net. Hele prosímtě jak byly ty stránky o dorteh,tam byli i cukrářky otu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady je adresa.... http://dorty.artmama.cz/
Odpovědět
díííííík x-)
Odpovědět
Profilova fotka
není zač ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?