Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem koukala na vaše fotky, Davídek je správňáckej!! Včera švagrová měla přes 39 horečky, tak jsem se dala na dráhu chůvy. Vzala jsem si na odpoledne hlídat 8měsíční Adélku. Všechno jsme zvládly, jen plínu jsem dala obráceně :-N . A to jsem ještě musela hlídat našeho 40kilovýho hafana, aby jí neolízal od hlavy k patě :-D. Lucko, ty by sis ty Katčiny šaty mohla vzít, cpát se celý den a večer a ještě bys tam měla 2 čísla rezervu, takovej hubeňour :-D
Odpovědět
Hani,jo malý je ěsný šašek...ale šíleně rychle roste...kde jsou ty časy,když byl miminko x-)
Odpovědět
Hani - Kdepak, nemam rada uply veci, proste se v tom necitim, snazim se kupovat veci volnejsi. Navíc ucastnila jsem se studie fakulty sportovnich studii, takoveho mereni a tam me vysledky mimo jinych veci byly nasledujici - zhubnout 2 kg, pribrat 8 kg svalu. Vubec necvicim, vim ze bych mela, ale jsem lina :-) Pujdu hledat zas nejaky info o pronajmu busu v Brne.
Odpovědět
Luci taky bych měla nabrat svaly,když ono není čas.Snad až bdue malý větší :-) Nám se asi počet hostů rozrůstá,asi nás bdue kolem 50 :-|
Odpovědět
Katy tak to jsme na tom stejne, my taky budem mit kolem 50
Odpovědět
No ještě to není jisté,ale asi nakonec bduem zvát všechny z obou rodin.Asi je blbé pozvat jednu sestřenku a druhou ne :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak už jsem po dovče a všechno jsem dočetla...a dalo mi to pěknou fušku... Kačí ty poslední šaty jsou taky pěkný,ale mě se víc líbí ty předtím. Včera jsme oznámili svatbu mím rodičům a tak jsou rádi a vzali to úplně v pohodičce. Jen taťka je z toho tak nějak na měko...ale já taky měla alzičky. Odpoledne jsme jeli za babičkou a dědou,tak jsme jim to taky pověděli,tak ty jsou taky rádi a dneska jsem to řekla druhé babičce,tak ta to vzala tak nějak laxně...ona má druhé sestřenky rači jak mě s bráchou a ještě jedu sestřenku a bratránka,ale už jsme si na to všichni zvykli,tak nám to ani nepřipadá. Takže máme všechno oznamování,tak nějak za sebou a všichni jsou rádi. Kačí je mi líto,že vám to takhle rozmlouvají,ale jak psala Romča. Vyprdni se na ně a udělej si to podle svých představ a oni všichni rádi příjdou. No nic já jdu zavolat fotografovi a domluvizt na zítra hodinu.
Odpovědět
Ahojky Luci,jak jste si užili dovču? Luci je zvláštní,že mi to rozmlouvají lidí,kteří nám nic platit nebudou. Taťka s tím počítá,že svatba bude.á nám půlku ať je to kolik to je. Svatba bude určitě,toho se nevzdám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí, dovolená byla nádherná. Sluníčko,bazény, výlety no prostě vše jak má bejt. Je dobře,že se svatby nevzdáš. to by byla škoda. Jen si to udělaj jak se to bude líbit tobě a skoromanželovi ať máte krásné vzpomínky. Volala jsem tomu fotografovi a nevím jestli se mu včerejší svatba nějak neprotála, protože jsem ho v jedenáct asi vzbudila a mluvil nějak splašeně,tak asi ještě vyspával. Ale domluvili jsme se zítra ve čtyři,tak hlavně,že tak. Hudbu asi budeme mít nakonec asi živou. Bratránek měl jednoho pána se slečnou, prý to bylo krásné,tak musím zjistit kolik to stálo a jestli by nám taky hráli. Bylo by to fajn.
Odpovědět
Luci,tak to je fajn,že jste se domluvili,já si pak s Verčou(naší fotografkou) budu taky muset át něky sraz,ale to nespěchá :-) Já bych živou hudbu nechtěla(neber to zle,každý má jiný vkus),protože neumí všechny písničky které se mi líbí a pouštět něco z radia a něo o nich bych moc nechtěla
Odpovědět
Profilova fotka
To nám se to líbí a když hrajou pěkně tak je to fajn. my ani pořádně nevíme jaké písničky bysme chtěli,tak když budou hrát pěkně tak nám to bude stačit ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Mě se to taky líbí,ale prostě se mi líbí i dost neznámých písniček tak by to asi nešlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kombinovat to nebudem. To by se nám taky nelíbilo.A tady místního DJ to rači budu zpívat sama :-D
Odpovědět
Luci tak to bylop rozhoně originální :-D No viíš,to mi připomíná ať napíšu kámošce ať s epoptá kámoše :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to bych tam asi ale zůstala sama :-) :-) a všichni hosté utekli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vidím,že jenom,co se vrátila Katka a Lucka z dovči,tak už se to tu pěkně rozjelo :-D. Nebyla jsem tu den a už jsem měla,co dočítat. Ale teď mám bohužel taky trošku naspěch,tak jsem vás chtěla jen pozdravit a večer se případně připojím do diskuze, která tu probíhala. Budu si to muset asi znovu přečíst, protože už si určo nebudu pamatovat,co jste si psali,tak zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě mám chvilinku,tak jsem sem vrátila. Holky stužku na vývazky mám 6 mm a co se týče toho auta,tak pro nás dva jsem koupila 1 roli organzy 36 cm - bílé, a to by mělo snad určitě vyjít pro obě auta. A na ostatní budu dávat asi jen obyč stužku,ale silnější. Balónky jsem původně chtěla,ale asi to vypustím,protože by to byla asi další práce navíc z nafukováním. Lampion asi rozhodně ne, to mě nějak nenadchlo. Katy ty nové šaty jsou moc hezké a Luci,co se týče těch tvých promočních,tak bych raděj volila nějaké světlešjí na převlečení, tyhle mi přijdou moc tmavé a smutné na tu svatbu. Doufám,že se nezlobíš, za tu kritiku? :-( Ale pořiď si raděj nějaké jiné a nebo se vůbec nepřevklíkej, to bude úplně nejlepší!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, klikla jsem na ten tvůj odkaz modrý koník,ale asi dělám něco špatně,protože nevím,jak vás tam mám najít? :-( Když na to kliknu,tak by tam měli být přímo vaše alba?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Romčo v jakym obchodě kupuješ ty organzy? Já byla speciálně v bytovym textilu, a že tam mám vždycky z čeho vybírat, když nějakou látku potřebuju, ale když jsem chtěla tyhle organzy na ozdobu (30 - 40 cm široké), tak paní vůbec nevěděla která bije a nic takovýho nevedou... :-S
Odpovědět
Romi,když an to klikneš tak jsou tma 3 alba a všechny jsou moje ;-)
Odpovědět
TAk další věc na svatbu vyřízena..zamluvený DJ a bdue chtít 1500 což je supr x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky vy říkáte,že vás pomalu přibývá lidí na svatb, že vás abude asi 50 a co mám říkat já?Nás předběžný plán je 80 lidí :-D Ale uvidíme, kolik nás nakonec bude? Počítali jsme raděj víc a pak uvidíme,až budeme zvát a nechávat si potvrzovat skutečnou účast k jakému číslu se nakonec dostaneme :-) Doufám,že to ale 90 nebude :-D
Odpovědět
Romi no to jo,ale vy jste to čekali o začátku..nás pomalu ale jistě přibývá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jak jste si psali o té hudbě, tak my budeme mít živou hudbu. Je to kapela, kterou všichni dobře známe (myslím z naší rodiny a příbuzných) a hrají moc fajn, písničky jejich známe a víme, co hrají, protože občas chodíme na zábavy,kde hrají a už jsem je viděla hrát i na svatbě sestřenky a bylo to super. Hrají písničky české a cizí,ale mají vlastní překlady a úplně super. DJ nebo pouštěť CD bych určitě nechtěla,ale je to každého volba,že?Každý má rád něco jiného ;-) hanunka - organzy jsem kupovala u nás v květinářství. Zkus třeba i normální látky,ale tam to budou mít určitě v nějaké blbé metráži (např. v moc velké šířce) a role pochybuju,že tam budou mít,ale uvidíš? Aspoň něco u nás v tom UH mají :-) Ten kup organz za tu cenu, co mám, je fakt super - 96 Kč.
Odpovědět
Romi jo každého vkus :-) Budu muset objednat organzu..tea ještě se zajdu podívat do jednoho květinářství a pak uvidím.Už jen oragnzu,kapičky rosy a vázičky a mám výzdobu na stůl :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak my jsme se vrátili z výletu. Byli jsme na Červené Lhotě a bylo to tam mooc krásné. Já budu objednávat tu výzdobu až se vrátíme úplně z dovči. Sice budu doma v půlce týdne,ale na víkend jedeme k Peťovejm rodičům a budu píct sebou dort skorotchánovi k narozkám,tak na to asi nebudu mít tolik času. Tak si k tomu pak ten další týden sednu a objednám. Už se moc těším. Kačí je super,že už máš zase něco zařízeného. Já jsem zvědavá na zítra na toho fotografa....doufám,že to dobře dopadne a budeme mít taky další věc zařízenou. A Romí jsem zvědavá i na tebe jak dopadneš.A jestli vybereš šatky. Jo a jinak já vývazky budu dělat taky z 6mm stuhy.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsem taky na koníkovi to nějak nenašla... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a ještě musím vybrat novej dortík...ten co mám v albíčku,tak měl teď bratránek,tak mám smůlu...stejnej nechci. To bych asi nepřežila ;-)
Odpovědět
http://www.modrykonik.cz/album/index_... Tak tady mě snad už najdete...ve druhé řade dvě poslední a ve třetí první album ;-) Luci s dortíkem to naštve no :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?