Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Stuhy mam siroke 6 mm, to jsem se tu uz jednou ptala jak siroke je mit, jestli 9 mm. Jinak jsem Lucka
Odpovědět
Rumisek - ja prave nevim jestli na auto koupit organzu nebo tu organzovou stuhu, jinak bych ji uz taky koupila.
Odpovědět
Luci ono záleží jak se to komu líbí ;-) Mě se líbí širší..teda lépe řečeno tu sponí..tu vrchní asi enchám tenší ;-)
Odpovědět
No ja ty stuhy koupila po 10 m v galanterce, takze stejne mi nebudou stacit a budu muset prikoupit, abych z toho udelala vyvazky i pak maslicky na jmenovky. Hlavne si musim urcit tu velikost jak asi velke a pak uvidim jak to bude vypadat, jestli dobry nebo je lepsi sirsi. Ale myslim ze tech 6 mm bude ok.
Odpovědět
Já na auto budu kupoavt mě a Tomovi organzu a pro svtaebčany jen tyl
Odpovědět
Takze normalne organzu tech 36 cm, ne organzovou stuhu ktera je nejakejch 12 cm myslim? Ja prave nevim, ale urcite na to chci nejak dat kyticky.
Odpovědět
Luci,já nám dvěma budu kupoavt normoš těch 36 cm..naše chci slavnostní ;-)
Odpovědět
Budete si holky kupovat balonky nebo lampiony stesti, nebo jak se to jmenuje?? Pan se me ptal na to, kdyz jsem si byla vyzvednout ty dekorace, jestli nemam zajem.
Odpovědět
Nad tím lapionkem jsem uvažovala,že bysme jeden koupili a všichni na něj něco napsali x-)
Odpovědět
Katy jeste jsem nekomentovala ty tvoje saty na prevleceni, jak mas v albu. Moc pekne. Ale ja bych se v uplych uplne necitila, kdyz budu furt bastit nejake dobroty :-) Ale opravdu jsou moc pekne.
Odpovědět
No mě se děsně líbí i budoucímu ženichovi,tak zatím vedou..třeba najdu hezčí ;-) Jiank zase kukám na svatbní šaty a našla jsem další krásné...kurník,já pak nebudu vědět
Odpovědět
http://cgi.ebay.co.uk/Custom-made-Wed... tyhle,ale tka uvažuju,že mi asi neprojdou u ženicha ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
pekne saty koukam zas na nejake nase spolecne fotky, tak neco vyberu a reknu Radkovi at to nejak zmensi, abych to mohla vlozit konecne
Odpovědět
TAky bych nás sem měla hodti..někde asi nandu fotky z vítání malého :-)
Odpovědět
tak se pokousim sama, nevim jestli jde udelat jako celkove fotku zmensit, tak jsem ji proste celou orizla, nevim jak jinak na to
Odpovědět
Luci otevři si ji v malování a nahoře na liště dej obrázek a pak roztáhnout či zkosit a dej to tak na 50 PROCENT
Odpovědět
Dekuji :-) bezva, akorat my teda nemame spolecne fotky, prosla jsem to tu a vlozim nas jednotlive ze 2 let stare dovolene v Chorvatsku. Ted mam vlasy kratsi. A pak to zas smazu za chvili.
Odpovědět
Luci co ty tajnosti?
Odpovědět
nemam rada foceni, vypadam vsude jak debil, takze je tezky najit fakt nejakou fotku, zasadne fotime jen krajiny, pamatky a tak.
Odpovědět
Ale prosímtě..nikdo se na fote sobě nelíbí ;-)
Odpovědět
Fakt proste fotime okoli nebo ja fotim Radka, sebe necham vyfotit jen ojedinele, vlozila jsem to
Odpovědět
Kukla jsme a vypadáš tam normálně...normoš pěkná sympatická holčina ;-)
Odpovědět
Vlozim ejste jednu z lonska z promoci, kde mam jedine me slusne saty, jestli by byly pripustne na prevleceni, nebo nutno poridit nove, klasicky bile.
Odpovědět
Luci,myslím,že na převlečení klidně můžou být ;-) Jsi pěkně štíhla x-)
Odpovědět
Bile by byly lepsi, tak uvidime jak na tom budu s financema, ale tyhle jsem poridila na promoce a od te doby v nich nebyla.
Odpovědět
Luci,taky chci bílé na převlečení,aby bylo pořád vidět,kdo je nevěsta :-)
Odpovědět
Pockam az se holky mrknout a pak ty fotky smazu. Tak az budes mit na to cas, tak taky kdyztak vloz nejake do alba :-) i mimco :-)
Odpovědět
Luci se mrkni na koníka http://www.modrykonik.cz/album/myalbu... ;-) Pak hodím i sem nějakou společnou :-)
Odpovědět
Teda to je i takovej server o miminkach :-) ? Tak jsem si nasla tvoje 3 alba a prosla to, takze videla i nastavajici manzela :-) Davídek zlatej :-)
Odpovědět
Luci jo zlatej an fotkách..poslední ny je hroznej...furt hučí a ječí a brečí..máme blbé období :-| Ju se věnovat snoubenci ;-) Zítra se tu zase objevím :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?